Наше ДАЙ

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Наше ДАЙ

Повідомлення san » 05.10.2010 01:21

Все чотко, але навыть за 94 км год в тзв "насэльонцы" права не забирають
Не забирають бо не мають "замовлення". Ну але ж можуть :) Взагалі по моїх спостереження зупинки водіїв діляться на кілька типів:
1. "підстава" - сидять в засаді, доставляють знак, їдуть в колоні або просто знають що десь незручна схема руху і т.п.
2. "рибалка" - сидять в типових місцях, ловлять на перевищенння, на суцільну. Це наприклад:
Оболоня, Креховичі, підізд до Франківська - суцільна
Калуш після першого і перед другим кільцем як від Долини, і в районі магазинчику де шини на дорозі - перевищення
3. "трус" - зупиняють більшість "підозрілих" (не крутих) тачок і питають страхівку, багажник і дихнути. Працюють тупо на кількість. Часто по селах або зупиняють автомобілі з чужими номерами (у Львові дуже люблять туристів)
4. "підозріла" поведінка - наприклад ти зупиняєшся перед постом метрів за 100, стоїш хвилин 10, а потім далі їдеш. Зупинять - 99%.
5. "шара" (див. прим)- тіпа виявленя порушення випадково. Їдуть вони собі на шашлики, а тут ти петляєш по дорозі як п'яний.

Пояснення:
1-2 метод в основному передбачає контроль 1-2 параметрів . Тобто де стоять з "феном" і ще дивляться на ремені, то можна проїхати без страхівки.
3. Основне мати документи і бути тверезим. Решту все мож попрати. Деколи можна психологічно задавити - "забивають" на жертву що огризається і з огидою кажуть "Ну то на цей раз відпустимо!"
4. Я або знущаюсь як маю час, або одразу кажу чого ставав і мол не домахуйте, я вас розкусив :) Якщо наприклад маневрував незрозуміло, то одразу натякаю "курва ваша мама, чого не слідкуєте за станом дороги - я ями об'їжджати мусів"
5. В основному не зметикують одразу як реалізувати свої повноваження і напартачать з документами. Бо свято вірять що піймали шару :)
ПеС в протоколі до...батись нема до чого, всьо чотко
Я знайду! :)
Вже здогадуюсь до чого можна, але можливо ти не все тут описав, тому без скану не хочу ляпотіти язиком.
2. Найближчим часом провірю чи добре регулював
Їхатимеш 80 попри ДАЇшників? :lol:
3. НЕ ТРЕБА ГАСАТИ.
Не треба
тепер по місту (селу) їду 60 - гарантовано не перевищу.
Не факт.
В випадках коли я "перевищував", траплялись і несподівана "поява" знака на добре знайомій мені ділянці дороги і зловживання щодо місця патрулювання.
по трасі - кіко витиснеш.
Тепер і там буває стоять. Ловлять на "більше за 110". ІМХО свинство

Ну і нова фішка - тепер часто патрулюють з автомобіля, котрий може рухатись як позаду так і на зустріч.
Різні там "антирадари" користь приносять лише тим хто їх продав. Почитавши паспорт до типового приладу для вимірювання швидкості стає зрозумілим увесь абсурд "антирадарів".

Тому поки рятуюсь методою "Гонка за спонсором" :) На мою думку більш-менш... Як для того кого ні ксіва, ні "званок другу" не доступні. Теоретично сподіваюсь що зможу і від "Візира" відмазатись.

Також от давно вже планую купити книжечку ПДР. Трохи навіть почитаю :lol:
Правила чесно кажучи не дуже добре знаю :)
Далі хочу зробити собі довідничок - шпаргалку з витягами з КУАП та різних інструкцій. Щоб могти ще більш грамотно писати протоколи та бодатись з інспекторами.

Прим.: "шара" - така собі порода жарптиць
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.10.2010 01:40

І ще один з них розказав курйозний випадок:
Сидять значить в надійній засаді, але справи кепські - пізно, дощ, народу мало, умови погані, всі їдуть помало...
Одним словом - "кракаділ не ловиться не растьот кокос".

Тут десь метрів за 60 до них зупиняється авто. Виходить похитуючись добре пяний хлоп і йде в поле (там грядки якісь корчі і т.п.) До вітру чи щось таке...
Були вже налаштувались на легку здобич, але хлоп так і не повернувся :)
Чекали його бідолахи зо 5 годин, зовсім змеркло, зміна ся скінчила.
До населених пунктів було далеченько - тому і надіялись що він десь в корчах заховався і скоро вийде до машини.

Машина зникла аж на наступний день, по обіді. Хлоп просто пішки чкурнув від них.
І певно аж коли добре витверезів забрав авто - сторожити ж було кому :lol:
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 06.10.2010 19:56

Дякую Сане за вичерпну відповідь.
Регулюватиму спідометер або ГПС-ом або дві машини з одноковою швидкістю.
Кіко витисну їжджу на тіко на трасі Київ-Чоп, це "Дорога для автомобілів", там мона їхать 110 (значить щемитимуть після 130)+ гашишники згідно постанови №4,,, не мають права махати за порушення ближче ніж за 1000 м до населеного пункту.
Час оскарження постанови я вже пр...бав зі своїми відрядженнями, але копію тобі пришлю, подивимось шо там мож зробити, думаю цікаво буде всім водіям.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.10.2010 23:43

гашишники згідно постанови №4,,, не мають права махати за порушення ближче ніж за 1000 м до населеного пункту.
А точніше, що за постанова? Я не в курсі.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.10.2010 20:48

Розпорядження МВС № 466 від 21.05.2009 “Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису”
туво
http://ukrlex.com.ua/pages/160/

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.10.2010 00:56

Оцей?
1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в’їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку.
ІМХО (я всетаки самоучка) ти його неправильно потрактував.
Якщо ти проїхав знак "населений пункт", вїхав "всередину", то ще 1000 м ти не повинен зустріти "Фена".
Звідки ноги ростуть?
Відстань ("радіус") дії деяких приладів сягає 1000 м. І щоб виключити зловживання, коли міряють твою швидкість поза (ще до знаку) населеним пунктом, а "махають" вже в населеному пункті.

Приклади - с.Лисовичі, традиційна засада під воротами першого від Болехова пансіонату. Там кущики ростуть, тінь і не видно. Ну і швидкість вони міряють поза населеним пунктом, бо до знаку близько 200-300 м. Скажімо Беркут лупить на 800м.

До речі колись поспішав і заплатив 50 грн точно на таких понтах. Але то даєць вже надто хитрий і балакучий трапився. До моїх питань був готовий, бо як я на зворотній дорозі зрозумів, завідомо знав де схитрував і що йому будуть "предьявляти". Крім того заплутав мене з частиною "процедурних" питань. Які я відчував що "щось не те", але не був певний. Зате зторгувались до "кави" за 50грн. Але опришки такого рівня на дорозі то всетаки рідкість. :)

Але це не означає що потрібно їхати 110 км/год ще 500 м в населеному пункті - якщо стоятимуть за 1002м від початку, то радар піймає і будуть мати підстави штрафувати.
Не юрист і не можу сказати чи можна ту фразу якось перекручувати в суді... Бо не відомо з котрої сторони "початок" населеного пункту а де кінець... Але в суді то буде гнила відмазка.

П.С. Тому смію заявити, що обмежень повноважень міряти швидкість на самій пустельній дорозі - нема! :)
Бо це би робило абсурдом загальнодержавне обмеження швидкосіті. Тай де 1000 до початку НП не встановити.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 14.10.2010 00:42

ХЗ

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.10.2010 10:14

Відкалібрував спідометр. Припи..вав на 20 км сцука, так що той Гайець був правий, прошу вибачення у нього, за що й покараний штрафом (до речі, я його ще не платив). Але як то кажуть раз не під...ас, мав купу випадків що був правий, а мент доказував протилежне, так що совість моя чиста, плюс я не хамив і вів себе дуже ввічливо. Отже ні одна тварюка не постраждала, а за порушення мус відповідати по всій строгості закона.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.10.2010 12:42

В мене трохи інша позиція... :)
Я вцілому вважаю що українські ПДР, митні і т.п. закони, що пов'язані з транспортом антиукраїнські. Тобто такі, котрі насправді носять лобістський характер і призначені для руйнуваня економіки через неконкурентність перевезень, погіршення екологічного стану, створення загрози життю і здоров'ю учасників дорожнього руху і зраштою розвитку і підтримування корупції.

Тобто в цілому звичайно потрібно виконувати правила які вони є... Але ж які вони!!!
до речі, я його ще не платив
якщо не оскаржував, то раджу не зволікати, щоб потім не ганяти "в милі" з папірцями. Бо там вже інша фішка працює - державна вимогатєльська служба :) Жодної хоч мінімально узгодженої системи "оповіщення" між ними нема. Тобто вони не повідомляють одне одного про якісь події (сплату, оскарження, винесення постанови і т.п.). Все хлоп мусить сам бігати.

П.С. Написане стосується не "декларацій" на папері, а результатів до котрих ці папери приводять.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.10.2010 20:53

Час проплати (15 днів) я вже промахав. Теоретично я мав би платити подвійний штраф. Але в постанові виписано певну суму, чому я маю платити більше. Пляс ХЗ куда платити. Штраф поімел в Калуші, в протоколі написали мої дані як проживаючого в Долині, прописаний в Долині, живу в Львові, дома буваю по вихідних. Якщо просто тупо не платити а потім чекати дзвінки з виконавчої служби? Чи заплатити як є і піти в Гашишню з квитанцією. А чи працюють вони по вихідних? І чи наполягатимуть на подвійному штрафу? Подвійний по-любому платити не збираюсь, там вже судитимусь, якщо є така можливість. Шановні знавці законів, проясніть плз ситуацію. А якщо вобще забю то прийдуть опечатувати майно чи не пройду ТО?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.10.2010 23:46

Теоретично я мав би платити подвійний штраф.
І практично - теж :)
Теоертично якщо побіжиш у виконавчу і там ще нема справи і не розпочате провадження, то може і проскочиш.
прописаний в Долині
тут і платиш
дзвінки з виконавчої служби?
дзвінків не буде. Буде рекомендований лист з вимогами з'явитись
А якщо вобще забю то прийдуть опечатувати майно чи не пройду ТО?
ТО не пройдеш навіть якщо машина не на тобі :) Хоча теоретично це не законно ( я би мабуть пройшов :) )
Найскоріш у твоїй ситуації - вирахують з зарплати, автоматично :)
Але потім ще довго бігатимеш за квитанцією котру тре щоб пройти ТО
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 21.10.2010 09:52

Та я в Долині тільки по вихідних і то не завжди. А ті під..си по вихідних не роблять. Ще покурірую профільні форуми, там вроді є моменти що подвійне стягнення незаконне і мож судитись з ДВС. А як мені практично платити якщо я апріорі не можу оплатити штраф там де прописаний? Пробував через картку Приватбанку а там треба номер рахунку. Гайони його не дають бо не знають. Матиму інфу то ще напишу про подальший перебіг подій.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 21.10.2010 11:27

По ідеї проплата повинна йти на якийсь спеціальний рахунок. Його треба пробити там, де люди платять ті штрафи. І проплатити тоді можна з любого місця.
Тільки якшо платити з картки - то не будеш мати внятної квитанції - краще сходи в банк якийсь і будеш мати папірець про оплату.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.10.2010 15:09

А як мені практично платити якщо я апріорі не можу оплатити штраф там де прописаний?
Просто потрібно знати рахунок куди платити.
А в банках переважно знають рахунки місцевих бюджетів.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей