Наше ДАЙ

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Наше ДАЙ

Повідомлення Ripka » 24.02.2008 15:45

Кося писав:Не знаю чи той іспектор мав право забирати права.Чи мав? :?
Та ясне діло, що не мав такого права. Аж смішно :lol: :lol: :lol: .
Скоро дійде того шо права забиратимуть навіть якшо ти блимнув фарами, попереджуючи ближнього про присутність "нагляду". :lol: :lol: :lol:
we all are ukrainian, so we have to be proud of it for all our soul.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.02.2008 17:07

Не знаю чи той іспектор мав право забирати права.Чи мав
Теретично вилучати посвідчення водія ніхто не має права.

Вони прикриваються якимось незаконним наказом чи положенням, котре суперечить Конституції.

Тим не менше, навіть тим "документом" передбачається, що права можуть "не повертати" у випадку керування в нетверезому стані, скоїння частини порушень що призвели до створення аварійної ситуації, тощо.

ДАЙці "виловлюють" водіїв на дрібних правопорушеннях - розвороті на вулицях де необладнано місць для розвороту, перетинанні суцільної смуги при об"їзді ям, зупинці поруч з пішохідним переходом, бо місць для зупинки немає і т.п.
Пропонують підписати порожній протокол і потім його фабрикують, дописуючи те чого не було! В кращих традиціях НКВД!
Не стримує їх навіть, коли стрічки протоколу "погашені" водієм - пишуть спокійно десь на полях :shock: Копії протоколів нікому не видають, що теж є порушенням.

Тобто вся ДАЙ грубо, систематично і цілеспрямовано порушує закон! :shock:

Супутні провини, як то ігнорування "крутих" правопорушників і порушення правили самими працівниками (хто пам"ятає я писав про такий випадок, коли мене через дві суцільні на прспекті обігнало службове Есперо), зараз і мови нема, що вести.

П.С. Ситуація патова. ІМХО потрібно провести тотальну чистку кадрів - звільнити усіх.
Але хто тоді працюватиме?
якшо ти блимнув фарами, попереджуючи ближнього
П.П.С. Не йдеться про протистояння: порушникVCдай, йдеться про цілу "індустрію" систематичного попирання громадянських свобод і цінностей. До чого то приведе - до сплеску громадянського опору чи до чергової дегенерації спільноти, я не знаю...
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.03.2008 11:26

Зображення

Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ripka » 06.03.2008 12:53

:lol: :lol: :lol: Прикольно

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.05.2008 23:33

Зображення

Якраз те місце, де в мене відібрали права, коли я перетнув дві суцільні лінії розвертаючись.

Можна спостерігати ряд автомобілів, водії котрих не те що розвертаються, а просто виїхали на зустрічну смугу і припаркувались бо, очевидно, не в силах донести задницю пішки на інший бік вулиці!!!

Причому один з автомобілів - службове авто ДАІ :shock:

П.С. Надсилайте ще фото :) Зробимо "Дошку пошани" У відповідь на дефирамби шановного ...Мпфа в газетах.

П.П.С. До зфальшував протокол якраз "однофамілець" (N/B зовсім не родич)... І не дивно - дуже популярне прізвище :lol:
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 20.05.2008 00:09

Учора їдучи до Львова на трасі здалеку побачив гаішників на 99ці. Під"їхавши ближче виявилось, що це фанерний макет авто ДАІ :)

Ото жартівники :) Хоча дієва штука мабуть!
Фак мой мозг!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 20.05.2008 10:55

Можна спостерігати ряд автомобілів, водії котрих не те що розвертаються, а просто виїхали на зустрічну смугу і припаркувались
А може вони їхали по своїй смузі, а потім, виконуючи поліцейський розворот - припарковувались (я таке по ТВ бачив) :mrgreen:

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.05.2008 18:54

В неділю наші шановні представники ДАЙ забрали у мене права. Але я їх забрав назад через 15 хв :D А було все так. Їхав з Франківська в Долину але через Крихівці, по об"їздній. Проїхав світлофор на мигаюче зелене світло, ДАЙ ців не бачив,ніхто не моргав. Зупинили, один підійшов, чемно представився і спитав на яке світло я проїхав. Я відповів що на зелене. Наш наступний діалог, дійові особи: М - ДАЇшник, Я, М2 - другий ДАЇшник
М - та ні, там вже було червоне
Я - ну якщо червоне то пишемо протокол (зразу вирішив не напружувати ситуацію, одним протоколом більше, одним менше, то не страшно :D )
М - звичайно протокол, беріть документи і давайте пройдемо в машину
Я - проблем немає ( хоча мав право цього не робити)
Дія друга. Службове авто ДАЙ
М - я вилучу у вас права, у вівторок прийдете на суд в Івано-Франківськ
Я - на якій підставі
М - це нова постанова, ми це робимо щоб порушники приходили в суд
Я - може просто протокол, а права не відбирайте
Тут в машині по рації передають повідомлення про ДТП на вул Мазепи і наряд мусить туди їхати
М -бігом підписуйте протокол і я їду, бо треба на місце ДТП
Я - віддайте посвідчення водія і підпишу
М - посвідчення вилучаю, прідписуйте, заплатите 17 грн штрафу і вам віддадуть назад, швидше бо нема часу
Я - але це пустий протокол, як я вам його підпишу
М - я потім заповню
Я - я не підпишу
Тут доблесний інспектор пише в протоколі мої дані, проїзд на червоне світло в районі пішоходного переходу і пропонує підписати, написавши що згоден з написаним. Я пишу все як було: їхав на зелене, свідки поняті відсутні, прошу закрити справу за відсутністю складу адмін порушення
М - ШО ТИ МЕНІ НАПИСАВ, ТИ ПОПАВ, БУДЕШ БЕЗ ПРАВ СПОРТИВ ПРОТОКОЛ І НАКРЕСЛИВ
Я - ну раз ви права вилучаєте, мені втрачати нема чого, пишу як є, думав що з вами можна дійти згодди, а так
М2 - Василю шо ти бавишся з ним, забирай права і поїхали пишем аварійну ситуацію, лишай йому штрафний талон, місяць поїздить, а потім буде здавати екзамен в ДАІ, ше й наркреслив у протоколі
М - а нашо написав що нема свідків, а він (М2) - хто?
Я - зацікавлена особа, аварійної ситуації нема, бо я її ні для кого не створив, а їхав на зелене, віддайте документи
М2 - я думав віддати, якби ти був нормальним, а так заберу і побачиш їх через суд, а раз ти з претензіями.. бігом підписуй і поїхали, ми спішим на аварію, люди чекають
Я - я нікуди не спішу, зараз запишу номера ваших жетонів, прізвища, звання зробимо копію протоколу для мене...
М - на свої документи і їдь і більше не нарушай

Отакий екстрім я мав в неділю... А міг лишитись без прав (читай без роботи, бо я кожен день за кермом). А мораль етой басні такова:
НЕ ТРЕБА ВЕСТИСЬ НА ВСЕ ЩО КАЖУТЬ МЕНТИ, ТРЕБА ЗНАТИ СВОЇ ХОЧА Б МІНІМАЛЬНІ ПРАВА І ЦІ ЗНАННЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 20.05.2008 19:53

Ну, старий, ти й молодець!
Розсмішив після важкого робочого дня :)

Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ripka » 22.05.2008 13:45

RESPECT !!!!!!!!!!!
Ото реальний приклад шо свої права можна відстояти, треба тіко знати як і не панікувати. :)

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 22.05.2008 16:15

Ото правильно!Треба вміти відстоювати свої права. :)
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.05.2008 12:05

Я пишу все як було: їхав на зелене, свідки поняті відсутні, прошу закрити справу за відсутністю складу адмін порушення
Все правильно.
Для більшої надійності я писав засоби проти фальшування.

І ще от афоризм придумав: "Забереш права - заберу погони!" :wink:
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 29.07.2008 21:09

Пару слів про наших улюблених козаків з голубими номерами. Обідав в Калуші в ресторанчику швидкого харчування і побачив цікаву картину - сидять три гайони їдять і страви не криючись запивають пивом. На вулиці стоїть авто з мигалкою. Чи вони взагалі ох...ли чи що коїться?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.07.2008 01:11

Та не потрібно в Калуш їздити, достатньо в харчевню типу "Жіночі сльози" біля ЗЖБИКу
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 02.11.2008 19:38

З 17 листопада штрафи за порушення ПДР збільшаться всередньому в 20 разів.
Прочитав я нові розцінки на деякі штрафи і висновок, що тепер дійсно треба добре подумати чи варто їхати в нетверозому стані, їхати на червоне і т.д.
З однієї сторони воно то добре, але разом з цими тарифами збільшаться і тарифи на хабарі(((

Що ви скажете з цього приводу.
Don't Tase Me, Bro!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість