Наше ДАЙ

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Наше ДАЙ

Повідомлення kobi » 13.01.2009 15:50

За "Ексклюзив" трохи задешево ІМХО :)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 17.02.2009 15:00

http://www.autologo.net/camcorders?page=2
Карта камер на дорогах України.
Як думаєте, вони справді є?
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.02.2009 15:16

Як думаєте, вони справді є?
В Долині на кільці точно є :)
На повороті з Хмельницького на Грушевського, і на самому кільці 3 шт.
На посту (висока така споруда) сидить "кінооператор" котрий і веде зйомку! :shock:
І майже постійно там чергують два автомобілі.
Тобто штат "охорони" дорожнього руху на такому важливому кільці складає 4-6 а деколи і більше працівників.
Для чого їх там так багато і чому немає в інших місцях і для чого тоді камери - наразі для мене залишається загадкою...

І цікаво чи вони планують так ретельно "покрити" решту міста чи і так на хліб деколи з маслом вистачає... :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.02.2009 18:00

З Грушевського на Незалежності, кажуть що також вже є камера.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.04.2009 10:33

На днях водій котрого переслідував автомобіль ДАІ збив хлопчика 12р на пішохідному переході.
die Große Schlange

insp
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення insp » 25.04.2009 15:05

Хто чув вчора було ДТП на пр. Незалежності біля світлофора. Кажуть якісь люди у формі були. Може хто знає хто це може в кого фотки є

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.04.2009 00:11

Опель здається Омега, рухався з боку Вигоди і повертав на Незалежності.
Його почав обганяти (на повороті) новий Фольксваген Пассат котрий в результаті зіткнувся з Опелем.
Швидкість була велика - автомобіль "рикошетом" відбився від Опеля, збив опору світлофора і зупинився аж на подвірї приватного будинку. Ніхто серйозно не постраждав. Чув що в Фольксвагені і водій і пасажири були п'яні...
Коли проходив поруч, номера з Пассата були зняті. Не фотографував. Ховались певно :)
Для понятих чомусь інтенсивно шукали таксистів :)
Так що може і до "форми" причетні...
die Große Schlange

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 12.05.2009 17:24

А скажіть: яка логіка в тому, що на перехрестях висять мерехтливі оголошення: "Увага! На даному перехресті ведеться відеоспостереження за порушеннями ПДР" :?: :shock:

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.05.2009 20:35

Багато їжджу за кермом, але ніде не бачив даного напису (хіба за кордоном). Логіка є, адже людина бачачи такий напис, підсвідомо зменшує швидкість і рухається обережніше. Плюс відеозйомка без попередження є незаконною (спілкувався з юристом він підтвердив що це порушення прав людини). Але в нас в державі відеоспостереження на дорогах покликане наповнювати бюджет а не зменшувати аварійність на дорогах як в усьому цивілізованому світі.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.10.2010 18:57

Тиждень назад їхав по Калуській об"їздній, швидкість по спідометру була десь між 70-80. Те що там ДАЙ пасуться знаю, тому там не гасаю. Мене зупинили і показали фару на якій шв - 94 КМ\ГОД. Чемно представились, сказали що порушив, показали свої доки, сертифікат на прилад, виписали постанову і протокол, дали копію...в цілому повний сервіс, все чемно швидко і ввічливо навіть ЗАЧИТАЛИ МОЇ ПРАВА ЗГІДНО СТ 63 КУ , я аж ох---їв слегка. В протоколі написав що не згоден, і тп. Сам задумався, може мій спідометр барахлить, бо вони себе досить пристойно вели, на хабарі не розводили. Платити впадло 260, судитись - далеко, бо живу в Львові, не платити - пугають подвійним штрафом, виконавчою службою. Підскажіть що буде якщо не заплачу штраф (реально, бо по Закону я в курсі). А якщо платити то куда?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.10.2010 02:43

може мій спідометр барахлить
Скоріш за все, скажем так, перехитрували. ІМХО
Ну нічого, одного разу навіть мене перехитрували, на абсолютно знайомій ситуації. Теж надто чемно балакали і наводили аргументи, до котрих я не був готовий. Я дуже поспішав, розгубився і був збентежений їхніми "познаніями".
А потім сів подумав тверезо і зрозумів що купився на дешеві понти
показали свої доки,
Ті що були :) Ну я там не був.... не бачив... Але вцілому вдалий прийом щоб не показати інші документи котрі мають бути і про які водій не здогадується.
Наприклад: маршрутний лист, де записано де саме вони повинні патрулювати в конкретну годину, свідоцтво про повірку приладу і сертифікат відповідності (це трішки різні речі ) , також потрібно перевірити пломбу і номер приладу. Але поїзд пішов. Зараз можна хіба щось надибати в самій постанові і протоколі.

Взагалі потрібно при "каяттю" перевірити і вказати в протоколі якомога більше вигідних для себе питань, але не акцентувати на тих помилках котрі вони можуть виправити до винесенні постанови. Так найбільша ймовірність успішно її оскаржити.
Також корисно мати свідків і незатемнені вікна. За моїми спостереженнями зупиняють рідше. Тому я завжди намагаюсь підбирати "автостопщиків". Один раз, завдяки тому що мав на борту трьох тіток що їхали на "шопінг" до Станіславу даєць навіть відбирав в мене протокол ниючи що мусить його знищити :lol:
Бо можна було з нього здоймити погони.
судитись - далеко, бо живу в Львові
Крім судитись можна оскаржити постанову в прокуратурі або в вищестоящому органі.
Але
1. Суд скоріш за все, при грамотно поданій позовній заяві скасує постанову. Бо я думаю десь там точно можна знайти прорахунок і "процедурні" порушення. Крім того впевнений на 99% відсотків що по справі про перевищеня швидкості відповідачі в суд не прийдуть і відповідно не зможуть відповісти на позов.
2. В прокуратурі мені "знайомі" підказали, що можуть не дати ходу заяві і просто прошлангувати. Не знаю правда яким чином :) Або доведеться настоювати. Щоправда не потрібно ходити на точну годину як на судові засідання.
І думаю взагалі то можна вирішити перепискою. Щоправда не знаю як то грамотно робити - не пробував.
3. Оскаржити в вищестоящий орган... Ну сподіватись про неупередженість не доводиться. Або просто якимось чином не дадуть ходу справі, або як варіант можуть "сплести постоли" грамотніше

Тобто якщо йде про образу гонору - подрючити ДАЙця найреальніше посрєдством прокуратури :) Особливо якщо він там хамив і т.п. А скасувати постанову і не заплатити штраф найреальніше через суд.

Щоправда потрібно собі порахувати мінімум чотири походи до суду:
- подати заяву
- 1-ше засідення (т.з. досудове)
- 2 засідання
- забрати завірену копію постанову суду
та
- мінімум один похід в виконавчу - віддати копію постанови
- похід в ДАІ (зрештою йти потрібно так чи інакше)
Це все мінімум, з урахуванням що знаєш що і куди носити, завше застукуватимеш потрібного клерка на робочому місці і суддя не буде переносити засідання

Я таким займаюсь... Але радше з спортивного інтересу і самоосвіти . Судді зазвичай вказують на помилки в позовах, бо з службової етики всетаки більш прихильні до поповненні бюджетів.
Тобто виходить щось типу дуже таних курсів з юриспруденції :lol:

Можеш надіслати скан протоколу і постанови мені, може й щось підкажу.
Нема шансів оскаржити справу про перевищення у випадку якщо (одночасно):
- швидкість правильно вимірювали приладом "Візир"
- водій наляпав дурниць у протоколі (або відмовився від складання/підписанння)
- вся процедура складення протоколу та винесення постанови виконана вірно.

Наприклад, ІМХО, в Долині на таке здатні тільки 1-2 інспектори.
До речі, зазвичай у них офіцерські погони :)

Зрештую витрат - трохи паперу, пару компакт-дисків і конвертів з марками :) Десь на 20 грн.
(реально, бо по Закону я в курсі).
Реально і буде по Закону :)
Скоріш за все стягнуть з зарплати, якщо є офіційна, причому в подвійному розмірі + можуть бути різні там мита і витрати на "послуги" виконавчої служби, якщо упиратись і подвійний платити. В принципі можуть накласти якись арешт на майно - сам прибіжиш. Методологія залежить від конкретного виконавця. Якогось "стандарту" з чого і в який спосіб стягати гроші наскільки мені відомо то нема.
А якщо платити то куда?
В банку зазвичай знають. Потім потрібно віднести копію квитанції в ДАІ щоб внесли дані про оплату в базу. Ну або на ТО доведеться чухатись де та квитанція :)

Нагадую що для оскарження є 10 днів. А ще суд намагатиметься не прийняти заяву. Бо дістало їх то все. Купу розумників розвелось :)
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.10.2010 02:56

Ну і мене в цій справі насторожує одна річ :)
Мене зупинили і показали фару на якій шв - 94 КМ\ГОД
Тобто могли (навіть скажу мусіли!!! ) вилучити в тебе права
Відповідно простіше і скоріше розкрутити тебе на штраф чи хабар.
Якщо вони такі грамотні і цього не зробили то виникають сумніви що "справа зшита", що "комар носа не підточить" :)

Але є і інший ньюанс. Внаслідок оскаржень, постанови котра має "замале покарання" може дійсно справа повернутись в інший бік :)
І доведеться бодатись з ними серйозно.

Одним словом якщо діло тільки в "економії" 250 - не вартує. Навіть мій дешевий час коштує дорожче щоб його гаяти по тих конторах, якщо би я то робив тільки за гроші. В першу чергу самоосвіта і "тренування".
Бо недарма в наших краях виникло "Від тюрми, та від суми не зарікайся".
Грошей на зграю адвокатів і юристконсультів в мене нема і не передбачається, тестя/кума/свата - депутата теж нема, освіти не вистачає, часу здобувати десь післядипломну освіту теж нема, курси юридичного "лікбезу" як є то не в нашому колгоспі...
Тому і обрав такий трохи чудернацький спосіб "розминок" - договори, статути пишу сам, суджусь з автоінспекторами і т.п. Суд з інспектором "хороший" тим, що всетаки ставки невеликі :)

А, напевно, знаючи "планово-статистичну" систему ДАЇ не тримаю злости на інспекторів, особливо якщо вони були чемні :)

П.С. Ну мля написав поему... :lol:
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 04.10.2010 09:33

Ymka писав:...швидкість по спідометру була десь між 70-80. ...задумався, може мій спідометр барахлить...
Ну в тебе ж якраз різниця була з GPS тих самих 10-15 км наскільки я пам'ятаю, так шо все може бути.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.10.2010 10:10

Брехня спідометра на 15 км/год то дуже помітно. Особливо в районі 80 км/год. Це ж в кожному населеному пінкті повинно дратувати швидкість тих що попереду. Зазвичай всі тримають +20 до дозволеної :)
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 04.10.2010 23:40

Сане, дякую за выдповыдь (вичерпну). Все чотко, але навыть за 94 км год в тзв "насэльонцы" права не забирають(КУРВА ЗНОВ ШРИФТИ ПОПУТАУ). Максимум - здоровий штраф або вилучення при перевищенні більш ніж 50 км год.
Вели мусора себе так наче я дійсно порушував, а я вже на їхню поведінку добре надивився і знаю коли розводять а коли нє.
Спідометер дійсно може барахлити, але ГПС Ваня то не є абсолютна реальність, бо знавці казали шо він тоже глючить.
Судитись певно не буду, бо мій час коштує дорожче ніж 260 грн + я не впевнений у тому що я не порушив (я щиро вірив що їду десь під 80 а реально їхав троха більше). Якби я був впевнений 100% то судився б з принципу, а так є варіанти і мєнти можуть бути праві, а я як законопослушний громадянин з гідністю прийму належне мені покарання :mrgreen:
ПеС в протоколі до...батись нема до чого, всьо чотко
А мораль етой басні такова
1. Я троха скрутив спідометр в сторону зменшення
2. Найближчим часом провірю чи добре регулював
3. НЕ ТРЕБА ГАСАТИ. В мене завжди був принцип = по селу 79, по трасі - кіко витиснеш. тепер по місту (селу) їду 60 - гарантовано не перевищу.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей