Згубний вплив шкідливих звичок

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Uran
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Згубний вплив шкідливих звичок

Повідомлення Uran » 15.03.2008 23:53

Murashka писав:. А пиво- для дорослих!
Тому і меншим хочеться пити пиво, курити і т.д., навіть якщо їм це не зовсім подобається. Вони ж мабуть думають:"Якщо я палю цигарки, п'ю спиртні напої то я ДОРОСЛИЙ". Але це не так саміж розумієте
Васа не гаруй!!!!

*UNKNOWN#
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення *UNKNOWN# » 17.03.2008 17:26

Murashka писав: Скоро літо.. скільки появиться вуличних "кафе"? І що в тому погано.. що я зустріну своїх друзів і ми проведемо час за пивком... під сонцем на свіжому повітрі?... А якщо за сусіднім столиком сяде мама з дитиною, невже я маю ховати від її погляду свій бокал?.. Та ні... для "малятка" в тому ж кафе є великий набір напоїв для його віку... будь ласка... пий. А пиво- для дорослих!
А те, що в кафе зайде мама з дитиною, то ти вважаєш нормальним? До чого цю дитину привчають?
Хіба їм там місце? Звичайно, можна посидіти в кафе (десь-колись), попити з друзями пива. Тут нема кого ховатись.
Я проти того, щоб в місця, де дорослі вживають алкгоголь пускали дітей!!!! І взагалі що це за батьки?

На мою думку поясненням, до сучасної дитини, яка вже привикла до того нічого не доб'єшся, вона зразу тебе відшиє, не зважаючи на твій вік.
Тут потрібно діяти більш жорстко!!! Наприклад "конфіскація і знищення".
А головне нормально пояснити, навіть трохи залякати
все буде супер!!!... але?...
http://unknown.ucoz.ua

zaratustra
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zaratustra » 17.03.2008 22:11

"Із сумом дивлюся я на це покоління"- сказав би класик.Куди не кинеш оком стомленим-скрізь бачиш як повільно, але планомірно ми перетворюємось не на європейське, а на "неандертальське" суспільство.Варто лише уважніше,вийшовши на вечірній шпацір,придивитись до деяких представників нашої молоді,як мимоволі уловлюєш вразливі аналогії- низький лоб, маленькі очі, сутуловатість,розвалиста хода,вирази обличчя без жодних натяків на інтелект, дибільний сленг,який складається із уривчастих фраз переважно нелітературного походження.Ну і звичайно,ще одна найхарактерніша риса- обовязковий дзигар у роті і цвіркання слюною...Правда, щось знайоме? Щось із книжки шкільного курсу історії середніх віків?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 17.03.2008 22:55

Так то ж гопніки. Окрема гілка в еволюції (деградації) людства

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 18.03.2008 12:53

Цілком згодна з zaratustra!
І то правда, що схоже!Тільки не кожен розуміє або не хоче розуміти свою примітивність!Зараз чимало дітей курять і не тільки третьокласники,але й 7, 8, 9!От у мене у класі половина хлопців курять, як ті паровози!Як прийдуть до класу, то біля них спокійно стояти неможливо!!!Такий сморід...А коли я говорю їм про їх здоров"я і наслідки куріння, то вони кажуть, що тільки бавляться, а згодом кинуть.Хоча, я впенена, що цього не станеться найближчим часом!От таким уже ніяка мораль не допоможе, поки самі не усвідомлять той вплив паління на організм!Але хто його знає чи зможуть вони тоді кинути палити!
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

*UNKNOWN#
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення *UNKNOWN# » 19.03.2008 20:55

kobi писав:Так то ж гопніки. Окрема гілка в еволюції (деградації) людства
Не потрібно шукати виноватого, тим нічого не доб'ємось.

ТРЕБА ДІЯТИ!!!

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 19.03.2008 21:24

Я теж за "Треба діяти". Найбільш ефективні методи дії - фізичне знищення (то я про гопників), а також недопустимість того, щоб дана гілка еволюції (деградації) людства розвивалась. Для цього ефективними методами є кастрація, стерилізація. :mrgreen:

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 20.03.2008 15:35

Ymka писав:Я теж за "Треба діяти". Найбільш ефективні методи дії - фізичне знищення (то я про гопників)
і як винагорода-стаття і срок :mrgreen:
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.03.2008 19:14

Підколов, шютнік ха-ха-ха. Заходимо в оффтоп

Uran
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Uran » 21.03.2008 18:28

А звідки ж ці "гопніки". Це діти, які дивлячись на старших "рецедивістів", які відсиділи ой не один раз, стараються іх наслідувати. Звідси і деградація!
Васа не гаруй!!!!

*UNKNOWN#
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення *UNKNOWN# » 21.03.2008 20:37

Uran писав:
А звідки ж ці "гопніки". Це діти, які дивлячись на старших "рецедивістів", які відсиділи ой не один раз, стараються іх наслідувати. Звідси і деградація!
Повністю з тобою згідний! Народ давайте зберемось, і натовчемо пику тим гопам!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Не розумію що може крутого бути в шансоні, який вони слухають (абсолютно в кожній пісні почуєш слова: або лагеря, або нари, купола, зона, чи щось звязане з тьрмою). До кого вони рівняються? Такими виростуть.
Ходить всі згорбленими, ніби це круто. Одним словом не мають власної думки

Хтось зі мною погоджується?

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 21.03.2008 22:05

Хтось зі мною погоджується?
Чув колись про "LAGO" (Lviv Anti Gopnik Organisation)?
На днях у Львові мене від****или два гопа, через те що я як всі "Нєфари" ношу гади! Хочу туди вступити.... :!: :evil: :twisted:
Слава Укра!н!

zaratustra
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zaratustra » 21.03.2008 22:45

Тут повинен бути підхід як у відомій казці.Кажуть, що вся сила Кощея- у голці, а у гопніків- вона у їхній обовязковій кепці.І, якщо, її зірвати, то гопнік без неї відразу помирає. :P А ще можна в них забрати улюблену їжу- сємочки.Теж надійний варіант. :P Ну а на рахунок шансону,це вже дійсно, в деяких випадках перебір.Їхня філофія вже доходить до таких шедеврів "..А кто нє бил на зонє,тот любіть нє умеєт.."(слова із пісні, почутої у маршрутці). От це вже справжній маразм. :?
І якщо вже зовсім серйозно, то біда не стільки в тому, що гопніки існують, а в тому, що країна поступово перебирає їх гопнівську культуру,і подекуди вона стає нормою : несмак у одязі, обмеження словникового запасу вузьким набором коротких фраз з обовязковими плювками і диким реготом, нігілізм у всьому і по відношенню до всіх і т.д. Тут проблема не гопніків, а нашої улюбленої країни, яка усім сприяє їх множенню.

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 22.03.2008 16:27

zaratustra писав: Тут проблема не гопніків, а нашої улюбленої країни, яка усім сприяє їх множенню.
кахи-кахи.обвинувачувати країну тупо,вона така якою ми її створили і творимо!всім відома істина-якщо хочеш щось поміняти-почни з себе!(цим керуються багато країн в плані морального виховання)
якщо діти виростають гопами,то вина батьків,бо в них значить така сама психологія або вони не догляділи.ми можемо виховати нову націю,кращу,потрібно лиш набратися терпіння і почати з себе,потім виховати своїх дітей,внуків,ну і за сусіда взятися в процесі :P !
з тими гопами що вже зараз є практично ніц не вдієш,бо їх "щось добре" заховане далеко-придалеко всередині!їх мона лише ігнорувати або ізолювати по можливості.
(блін,промова вийшла,як ніби проблема гопів рівняється до проблеми глобального потепління :mrgreen: )
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 23.03.2008 11:21

Знаєте що я скажу?А те, що кожен з вас по-своєму правий!А з тобою Sasha я цілком згодна!Почнімо перше виховувати себе, а не дивитися на інших!А щодо проблеми поширення гопніків, то це дійсно проблема.Хоча напевно менш масштабніша ніж проблема глобального потепління! :D
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей