Степан Бандера.

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re: Степан Бандера.

Повідомлення Soni » 17.11.2010 12:02

san писав: Кого ненавидять! Кого звинувачують! Невже я колись давав привід думати, що виссав щось з пальця?
Для того є підґрунтя
san писав: Раджу виключайте ящик. Переставайте читати книжки про "правду" з фотками Нансена :)
Шукайте першоджерела...
Ото-ж раджу те саме вам, бо коли йде не прихована пропаганда "русского міра" який фактично є знаряддям імперіалізму тоді вже вибачте не до першоджерел, йде боротьба за мізки людей й повірте їм все-одно яка в кого генетика вони таких дурних питаннь не задають, саме з тієї причини маємо вєлікого русского пісатєля Гоголя чи вєлікого русского художніка Айвазовського тощо
san писав: Бо правда, в тому, що з тими самими росіянами, у нас більше спільного ніж відмінного. І з поляками так само...
Ніхто не проти але коли зі своїм уставом та в чужу церкву тут вже вибачте, я хочу в себе дома відчувати себе вдома, я жити у комуналці не хочу, добросусідськими відносинами тут не пахне, тут пахне намаганням поглинути й стерти будь-яку національну тобто антиімперську пам'ять, а як ні то стерти з лиця землі, що ми в принципі з історії й знаємо на прикладі того-ж Бандери, який не вгодив тим, що хотів незалежності своєї Батьківщини, от вам і різниця між зеками коли дехто сидів за злочини кримінальні, а дехто за ідеологічні переконання, то зовсім не одне й те саме вибачте .
І навіть з німцями... І виключно на цьому повинен ґрунтуватись справжній патріотизм.
san писав: І якщо історія суперечлива, то вона повинна викладатись просто як факт, а не нав'язування результатів однобокого аналізу. Незалежно ким він виконананий, чи "комуністичними" брехунами чи "свідомими".
Ну факт, що Бандера герой але ви ж того не визнаєте ...
san писав: Ну і можливо якщо хтось втратив зв'язок з початком теми, ближнім часом на мою думку неправильно героїзувати когось з неоднозначних особистостей.
Якщо завідомо відомо, що російськомовному донеччанину, внуку ветерана ВВВ навіть з військ НКВС, буде нестрийнятлива інформація, навіть якщо вона є правдою, то нема потреби її насильно насаджувати.
Та то не стільки донеччанину не подобається як імперським силам у Москві
san писав: Не секрет, що ще живі як члени розстрільних команд НКВС, так і "судді" котрі молоденьких вчительок вішали "через плече"... І це ЇХ історія! І вони вже її не позбудуться. Причому і та і та сторона мала свої аргументи.
Але в одних арґументи були суто імперські коли зі своїм уставом при тому далеко не найкращим та в чужу церкву, а інші власне захищали свою свободу
san писав: просо потрібно наводити голі факти і пом'янути мертвих.
А не робити шабаш помсти на їх могилах!
Здається Ющенко піднімав тему примирення, отже те примирення з одного боку точно не входить у плани
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей