Степан Бандера.

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Степан Бандера.

Повідомлення san » 12.11.2010 15:39

Тому я думаю Україна від цього тільки виграла!
В чому саме виграла?
В ВВП?
Як на мене тільки програла. Причому не щось ефемерне.
було мінімум сенсу замовляти дорожчий укр. дубляж
Підказую:
Хто втратив бабки?
Українські глядачі чи москальські (жидівські, ляські, америкоські) товаровиробники (т.з. "продюсери")?

Приклад:
Після ІІСВ США заборонило Японії витрачати сили на розвиток ВПК. І що?
Тепер чухає потилицю їздити на хорошому і недорогому японському автомобілі, чи на дорогому ненажерливому вітчизняному г... Про магнітофон, компакт-диск і інші фішки я взагалі мовчу.

Потрібно оподатковувати імпортні фільми і за виручені гроші стимулювати вітчизняні і стимулювати переклад їх іноземними мовами (якщо фільм хороший), щоб його можна було продати за кордон і заробити на тому грошей.
Тобто принциповим є в котру країну підуть гроші, за продукцію, а не якою мовою вона зроблена.

Багато зараз Україна виграє від того що перекладає "шедеври" українською, і своє знімає тільки г...?
Вмикаєте ящик і багато там бачите української продукції? Ви бачите тільки якісь %% україномовної продукції.

Відчуваєте різницю між "україномовна" і "українська"?
Я - так...
Певно тому я не патріот :lol:

П.С. Допоки українці будуть натовпом голодранців з десятком "князьків" на чолі, вони нікому нічого "диктувати" не зможуть. Ні розвивати свою мову, ні культуру. Будуть і надалі працювати за миску зупи і балакати на тій мові, на котрій накаже газда. Навіть незважаючи що один одного називатимуть пан/пані (якщо газда дозволить)...
В рядового китайця купівельна спроможність давно вище ніж в "середнячкового" українця.
Ще трохи і такий китаєць/індус/араб купуватиме українців гуртом і в роздіб.

І не потрібно сильно радіти з того, що наразі мало кому з справжніх "зовнішніх ворогів" байдуже що українці щось там розвивають... Мову якусь... :)
Приїде - найме - в контракті напише якою мовою балакати! І будуть українці тією мовою балакати... І, я переконаний, навіть гордитись будуть, що вони мають більше зупи ніж інші українці. Не пройде і пару років, як та іноземна мова стане "модньою", бо на ній балакають "успішні" українці.

І цей процес був, наразі є і буде далі. Доки не перестануть спекулювати на одномовності/двоязічію, демократіях/комунізмах, пенсіях і т.п. Доки такі політики як і Тягнибок і Симоненко не будуть викликати у перехожих нічого крім усмішки...
Ви придивіться добре, до пари прикладів:
- Нікому не потрібні теми на форумі про місто, про озеро і т.п. - всім давай про нацистівVSмоскалів. Мені заважають жити корупціонери і бюрократию Кожен день зустрічаю їх шкідництво. Де серед них москалі?
- Проект податкового кодексу цікавить маленьку купку людей. В той час на якусь Помаранчеву революцію, котра по-суті нічого не обіцяла крім казок піднялась мало не вся країна (з тієї чи іншої сторони). Де там москалі? Ющенко - москаль? А Тимошенко, Порошенко? Чи може великі свободи і обіцяні добробути тільки я не помічаю ? :lol:
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 12.11.2010 16:04

Я в шоці. Народ, судячи з розміру ваших постів, ви реально тратите до ГОДИНИ часу в день на написання нікому непотрібної хєрні ))

Вам шо реально аж настільки нема чим зайнятись? :shock:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.11.2010 17:35

ну так "в інтернеті хтось не правий" ж :D

P. S. Взагалі цікаво чи дописувачі читають повністю відповіді одне одного :lol:

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 12.11.2010 17:51

Я щось так і не помітив Вашого визначення нації.
Цікаво, як можна зарахувати до українців осіб, які відверто вороже ставляться до української мови, культури тощо? До громадян України - так, до українців - ні.
Особа, яка на може визначити власної національності викликає принаймні здивування.
Зрештою kobi вірно зауважив і наша суперечка має скоріше спортивний інтерес.

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 12.11.2010 19:55

san писав: То ви хоч з зовнішніми "ворогами" визначіться. Вони по етнічній ознаці вороги, чи по громадянству, чи по релігії?
По ворожому ставленню до, тобто ні етнічний, ні громадянський, ні релігійний фактор
san писав: Буквально? Татарам мусульманам не ходити в монастирі УГКЦ? :)
Зрозуміло, що то в переносному значенні
san писав: Можете написати хоч приблизний перелік юридичних прав і свобод котрі мусять (на Вашу думку) бути обмежені громадянам України, проте представникам т.з. "не титульних" національностей
Чоловік ясно написав :"Не лізти зі своїм уставом у чужий монастир"
san писав: [/b]! Тим не менше він був чітко прописаний в законі.
Щось буде аналогічне щодо "національності" ? Чи немає потреби? (див. далі)
Читайте побільше літератури там все написано до нас
san писав: То все-таки , вважаєте що "національність" не може передбачати якого-небуть юридичних процесів?
Не буде якихось поміток в законах? Це тільки ефемерне поняття? Тоді про що ми говоримо? :)
Та немає бажання розстрілювати людей лише за те, що колір шкіри не відповідає певним стандартам чи призвище, от за певні скоєні злочини можливо й потрібно повернути смертну кару, наприклад за антидержавну діяльність

san писав: Ну це з котрої сторони подивитись:
1. не враховуєте, що "патріотизм" це теж досить неоднозначне питання. От я вважаю, що маю підстави вважати себе патріотом. (в основному з того що роблю, а не що балакаю)
Кажу одне роблю інше ?Ми ж вже знаємо, що ви тут балакаєте .
san писав: 2. Ви ж наразі не змогли визначити мою національність. Може я ворожий патріот? Щирий патріот Ізраїлю наприклад?
Та мене ваша національність і не бентежить зовсім, а от щодо визначення "ворожий патріот" я волів-би назвати вас швидше "ворожим шпигуном", бо слово "патріот" для мене святе
san писав: 3. Крім того, вважаю, що для мене "патріотизм" має досить чітко виражений зв'язок з місцем проживання.
Цілком абстрактний приклад:
Я мешкаю (з 5 років) в Болехові і хочу щоб він став містом обласного підпорядкування. Але ось одружився і переїхав і м.Долина і мене обрали депутатом райради. То я не підтримаю таку пропозицію. Буду проти!
Тут де в чому можу погодитись
san писав: Мало того, я буду за те, щоб м. Тисменицю приєднали до Долинського району. Бо хочу щоб в район попадали кошти, наповнювався бюджет і бла-бла-бла... Бо я мешкаю тут. То це вже не патріотизм?
Це вже імперіалізм
san писав: Невже вся історія має ґрунтуватись виключно на "націонал-соціалістичному" розумінні "націоналізму" (ксенофобії, національному екстремізмі і т.п.).
Та ні ви не правильно розумієте, історія на тому ґрунтуватись не повинна ...
san писав: Я вважаю що в мене, навпаки, добра "історична пам'ять".
Повірте погана
san писав: І завдяки їй я маю достатньо прикладів ганебних вчинків етнічних українців, так і прикладів патріотизму, чи просто визначних вчинків, по відношенню до України, представників інших етносів..
Я вже вам сказав, що етнічний чинник не основний, ще раз сказати, ще навести приклад Дмитра Донцова ? Як казав Гліб Жиглов "вор должен сидеть в тюрьме" й нема різниці яка у нього національність
san писав: Чи вважаєте, що Василь Жуковський зробив для українців менше ніж Олекса Довбуш? Чи може будемо його ненавидіти? І патріотом буде кожен хто ненавидить Пушкіна, Ломоносова й Жуковського? Чи може всі пам'ятають що Гонгадзе представник того ж етносу, що й Сталін? :D
Ми будемо щиро вітати будь-якого щирого патріота України, мені зовсім все-одно яке його прізвище Пушкін чи Жуковський та якого він походження, по справам судити будемо не по генетиці, це саме те що я вам тут намагаюся вдовбати .
san писав: N.B. Стосовно вживання терміну "зек". Майте на увазі, що і в історії і в сучасних умовах, набуття цього "статусу" є незалежним від характеристик суб'єкта, в т.ч. моральних. Тому не варто (ІМХО не етично) ним розкидуватись як зневажливим.
Я не розкидувався, я навів аналогію
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 12.11.2010 20:11

smetvlad писав: Цікаво, як можна зарахувати до українців осіб, які відверто вороже ставляться до української мови, культури тощо? До громадян України - так, до українців - ні.
.
Якщо то українці, то лише за генетичною ознакою

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.11.2010 02:15

P. S. Взагалі цікаво чи дописувачі читають повністю відповіді одне одного
А потрібно?
справжнім патріотам?
відповіді вже й так заготовані :lol:
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 13.11.2010 18:18

san писав: А потрібно?
справжнім патріотам?
відповіді вже й так заготовані :lol:
Та ні для того щоб адекватно відповідати, то читати таки потрібно

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 13.11.2010 18:58

П.С. san, хороший у Вас патріотизм: живете тут - патріот України, переїхали до Перу - патріот Перу...
П.П.С. Ви вважаєте, що укр. співаки, які співають на общепонятном язикє приносять світову славу Україні? Смішно.
І чому україномовне обов'язково - неякісне? Стимулюйте і буде якісне.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.11.2010 23:26

П.С. san, хороший у Вас патріотизм: живете тут - патріот України, переїхали до Перу - патріот Перу...
а що дивного? :)
А чого я маю бути патріотом?
Того де народився?
Того, де народилась моя бабуся?
Котра?
По тату чи по мамі?
Чи справжній патріот ще й мешкати має в тому хуторі звідкіля його пра-пра-пра-пра-родичі.
Причому вони всі мають бути з того самого хутора?
А не виродяться?
Щось якась семітська у Вас ідеологія :lol:
які співають на общепонятном язикє приносять світову славу Україні? Смішно.
Червоні звізди очі затулили? :lol:
Практично всюди пишу про іноземну мову, тобто "закордонну". Може це буде й новина, але за кордоном не тільки москалі :lol:
Російську мову ставлю приблизно на один щабель з англійською, іспанською і китайською (мандаринським діалектом), по "практичності", проте легшою в опануванні (для слов'ян). Але в контексті співу, мав на увазі англійську, ну і можливо італійську для опери.
І чому україномовне обов'язково - неякісне? Стимулюйте і буде якісне.
Не обов'язково. Але сьогоднішнє "стимулювання" принаймні нічого позитивного не додає. Можна заспівати будь-яку порнуху і розраховувати так чи інакше потрапити на екрани. Для чого тоді дерти горло? Навіщо Вакарчуку бринькати голосніше за Шевчука, якщо й так і радіо і прокат - його?
Може краще просто в міру? Покрутили, гроші заплатили - от і добре...
А стимулювати потрібно інше - шкільний музичний ансамбль. Щоб він мав за що собі дроту до мікрофону купити. Плату в музичних не брати. Основне щоб виросли українські "Хуліо Іглесіас" чи "АВВА". І співають хай хоч на монгольскій. Але щоб в Лондоні/Парижі прибігали в генделик і питали "А диск Тар-така у вас ще є? Я встиг?"

Ви направду вважаєте, що з "закриттям" кордонів у нас з'явилось українське автомобілебудування? Захоплюютесь Тавріями і Сенсами? Чи направду покращилась безпека на дорогах і екологія, з тим, що їздять "копійки" а не VW за ті ж гроші? І що це якимось чином стимулює бізнес? Чи населення взагалі?
От це, на мою думку, яскравий приклад "стимулювання українського по-українськи".
До речі зі мною навіть пан Тягнибок погоджується і їздить на чужоземній машині.
То чому "титнаци" не хочуть слухати "Залатиє купала?" :lol:
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 13.11.2010 23:50

Тепер зрозумів - патріотизм перекотиполя, маргінала. Та й ідеологія відповідна.
Червоні звізди затулили очі явно не мені. А хто з укр. співаків співає англійською? Щось не пригадую нікого суттєвого. Зате "москаликів" хоч греблю гати. І хто згадує, що вони з України? Мені, наприклад, набагато цікавіше слухати музику з національним колоритом, в. т. ч. африканську, турецьку тощо і на відповідній мові.
І де Ви бачите справжнє стимулювання? Те, що зараз робиться і нібито має сприяти розвитку нац. культури - жалюгідні спроби людей, які в цьому аж ніяк не зацікавлені, бо за своєю суттю аж ніяк не українці. Яке відношення має укр. автомобілебудування до розвитку нації? І що ж це таке за таємниче утворення "нація" - у Вашому розумінні?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.11.2010 00:39

Тепер зрозумів - патріотизм перекотиполя, маргінала.
Дав лінк на тему, де мене обзивати.
Та й ідеологія відповідна.
На жаль не зрозумів титнацівської термінології
А хто з укр. співаків співає англійською?
От власне... І не буде, бо їм заборонять :lol:
Зате "москаликів" хоч греблю гати.
Чому? Мусить ж бути причина
Мені, наприклад, набагато цікавіше слухати музику з національним колоритом, в. т. ч. африканську, турецьку тощо і на відповідній мові.
То на цьому побудуємо державну стратегію? На особистих вподобаннях кількох титульних хлопів?
бо за своєю суттю аж ніяк не українці.
То що ж робити? *
Яке відношення має укр. автомобілебудування до розвитку нації?
Є така штука - аналогія
Анало́гія — (грец. αναλογια — відповідність) — подібність, схожість у цілому відмінних предметів, явищ за певними властивостями, ознаками або відношеннями. (с) Вікі
І що ж це таке за таємниче утворення "нація" - у Вашому розумінні?
Писав вище. Лінь по кілька разів пояснювати.

примітка * Ще раз спробую спитати, які маєте підстави ділити (визначати) національність і диктувати права і обов'язки на основі цих визначень ? Хто уповноважив бути прокурором і суддею всіх чиї погляди відмінні? :)
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 14.11.2010 01:46

san писав:На жаль не зрозумів титнацівської термінології
Який саме з термінів не зрозумілий: патріотизм, маргінал, ідеологія?
san писав: А хто з укр. співаків співає англійською?

От власне... І не буде, бо їм заборонять :lol:
Хто ж заборонить? Щось я не знайшов підстав так думати у власних відповідях.
san писав:Чому? Мусить ж бути причина
Бо багато людей з психологією маргіналів, особливо при владі, яким начхати на укр. культуру.
san писав:То на цьому побудуємо державну стратегію? На особистих вподобаннях кількох титульних хлопів?
Який термін цікавий "титульний хлоп"!
san писав: То що ж робити? *
Захищати національну культуру, популяризувати, підтримувати.

Якщо не важко, все ж дайте визначення поняттю "нація". Якщо не лінь писати кілька абзаців, може визначити націю одним реченням також буде не важко :)
До слова, ні прокурором, ні суддею бути не збираюся, висловлюю точку зору, яку, сподіваюся, підтримую не лише я один.

П.С. Повернемося до мови, хоча це проблема "дріб'язкова". Припустимо більшість населення України на референдумі прийняло рішення, що відтепер державною мовою буде іспанська. Оскільки укр. мова, як Ви теж визнали, перебуває і так у невигідному становищі, то тепер створюються всі передумови для її повного витіснення. Ви будете боротися за її збереження, чи приймете все як належне і перейдете, як і більшість, на іспанську? Я цим все ж хочу з'ясувати, чи дійсно Вам настільки байдуже хто ви за національністю, якою мовою спілкуєтеся, яких традицій дотримуєтеся?

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 14.11.2010 16:22

smetvlad писав:Зате "москаликів" хоч греблю гати. І хто згадує, що вони з України?
Точно підмічено, всі знають що АББА то з Швеції, Скорпіонз з Німеччини, Бітлз з Британії, а Майкл Джексон зі Штатів але мало хто знає, що Віагра чи Міка Ньютон то з України

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 14.11.2010 16:24

san писав:
Тепер зрозумів - патріотизм перекотиполя, маргінала.
Дав лінк на тему, де мене обзивати.
San то стосується не тільки тебе, якби тільки тебе цієї теми не було-б, тому не тре нас в іншу тему

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей