Ahtung!!! Весняний авітаміноз!

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Ifself
Контактна інформація:

Ahtung!!! Весняний авітаміноз!

Повідомлення Ifself » 22.03.2010 22:48

Прийшла весна! Чудово! Сонце світить!Хлопчики с дівчатками...гуляють)) И післязимова нестача вітамінів. Чим відновити? От у чому питання... Можна взяти необхідні вітаміни з фруктів, АЛЕ. А чи взагалі є вони там? Як це?,- спитаєте Ви, звісно є. Так то воно так, але ось чим ці яблочки золочені обробляли и де вирощували, що б вони, такі добрі, до весни були готові? Яблочкі, котрі навіть черві ести не схотіли :shock: ! Або все таки краще попити курс перевірених вітамінів? Також спірне питання. Ми з сім’єю, беремо кожну весну вітаміни. Хочу сказати, слабкості або частої втомлюваємості, або весіннього депресняку - мы не відчуваємо. Я не кажу, що від весняних фруктів ми взагалі відмовились, просто меньше їх їмо, а от яблочки - вибираємо червиві)))) Ну, так, зовсім трохи)))) С таким маааленьким черв’ячком))

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Ahtung!!! Весняний авітаміноз!

Повідомлення vanya » 23.03.2010 09:33

Та пишіть вже російською, якщо так складно перекласти :) Реклама й так не пройде.
Мені дивно як такі солідні кантори опускаються до такого рівня реклами...

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Ahtung!!! Весняний авітаміноз!

Повідомлення Nazik » 23.03.2010 13:02

мда, з усіх спроб щось порекламувати під виглядом звичайного поста ця спроба найдибільніша :)

оно ще наспамив misto.ridne.net/viewthread.php?tid=8002
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей