Переезд в Долину

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Василий
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Переезд в Долину

Повідомлення Василий » 27.11.2010 13:34

Здравствуйте, в данный момент я со своей семьёй живу в Москве, сам родом с с.Рахиня. В Москве живу более 15 лет, сейчас очень хочу вместе с семьёй переехать жить в Долину. Подскажите, пожалуйста, как в Долине с работой? Сколько стоят дома или квартиры. Заранее спасибо.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Переезд в Долину

Повідомлення san » 28.11.2010 23:08

Подскажите, пожалуйста, как в Долине с работой?
по какой специальности?
die Große Schlange

Василий
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Василий » 09.12.2010 21:51

ЗДРАВСТВУЙТЕ, муж в пеоследнее время в москве работал экспедитором,а у меня экономическое образование, работала также менеджнром в самых разных сферах, знаю английский язык....каковы наши шансы найти работу? или лучше в Ивано-Франковске искать работу? И ещё вопрос о школе: с какого возраста берут? что должен уметь ребёнок? какие хорошие школы можете порекомендовать в Долине? Заранее спасибо за инфу, хочется знать побольше )))

zdyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zdyr » 02.01.2011 11:29

У Долині перспектив небагато, точніше мало, ще точніше - ніяких.
Краще І_Франківськ або Стрий. Ще краще Трускавець або Моршин, але там житло дорожче.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.01.2011 16:18

каковы наши шансы найти работу?
Оцінити важко. Але вони є. Є принаймні кілька підприємств, в т.ч. такі що ведуть ЗЕД (ВЭД), котрим на мою думку можуть бути потрібні експедитори і менеджери. Все звичайно залежатиме від кваліфікації.
или лучше в Ивано-Франковске искать работу?
Теж відносно... Там ринок праці більший... Відповідно і попит і пропозиція... :)

Спеціальності ваші не "екзотичні", думаю реально щось і в Долині знайти. Звичайно зарплати тут не московські, але і витрати теж. Взагалі темп життя провінційний. Можливо доведеться звикати.
Краще І_Франківськ або Стрий. Ще краще Трускавець або Моршин,
Стрий має переваги перед Долиною в більш зручній комунікації. Наприклад не велика проблема мешкати там і працювати у Львові. Також там дещо краще розвинутий транспортний бізнес. Є кілька відносно великих підприємств. Ціни в основному нижчі Долинських, або такі ж.
Івано-Франківськ - "провінційний" обласний центр. Має, на мою думку, значно нижчі темпи розвитку ніж скажімо Львів. Але кому, що подобається. Місто відносно невелике - простіше з житлом і транспортом.
Трускавець або Моршин
- типово туристичні міста. Там немає промисловості і транспортних компаній за означенням! Не уявляю, що там можна робити з вашими спеціальностями :) Здогадуюсь, попередній дописувач орієнтувався виключно на власні симпатії :) Більшість місцевих мешканців живе з туристичного бізнесу, або є власниками більших чи менших закладів орієнтованих на відпочинок чи лікування або є обслуговуючим персоналом: барменами, масажистами, танцівницями, екскурсоводами і т.п. Чомусь не бачив я заможних масажисток з великими перспективами :lol:
И ещё вопрос о школе: с какого возраста берут? что должен уметь ребёнок? какие хорошие школы можете порекомендовать в Долине?
Можливо я не дуже в курсі справи, але здається це другорядне. Не уявляю, щоб дитину не взяли в школу через те, що вона там чогось не вміє. Школи в Долині більш-менш однакові, принаймні щодо молодших класів. Проблемою може бути мова. Наскільки знаю російськомовних класів в Долині нема.

Далі напишу виключно свою суб'єктивну думку:
Якби переді мною постав вибір і нічого з котримсь із перелічених міст не зв'язувало, обрав би скоріш Стрий. Відносно тихе місто без проблем "мегаполісів" котрі помітні вже навіть в Франківську, не кажучи вже про Львів. "Здоровіша" економіка ніж в Долини з її "нафтовиками" і цінами в магазинах заточеними під їх гаманці. Там краще розвивається виробництво, транспортні послуги, торгівля. В Долині зараз помітні хіба туристичні перспективи. І то досить туманні... Також розташування значно вигідніше - до Львова 45хв електричкою, стільки ж і автомобілем. Навіть якщо батькам буде робота в Стрию, то з перспективою навчання в інституті дітей чи їх працевлаштування, це вигідніша інвестиція.
Івано-Франківськ це вже окрема історія... Велике місто... З його пробками, біганиною і цінами на житло. На любителя...
Як варіант, хтось один може приїхати, винайняти кімнатку, з місяць пожити, пошукати роботу собі і поцікавитись роботою дружині. Також з'ясувати ще купу питань. Можливо виникнуть якісь питання, котрі потрібно буде вирішувати і в Москві. По документах чи ще щось. Можна спробувати і два міста. 3-4 тижні достатньо щоб знайти роботу, якщо вона є. Витрати на проживання самому менші і часу більше на "розвідку" бо простіше зносити якісь побутові незручності.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.01.2011 12:12

Як варіант якщо маєте нерухомість в Москві здавати її а на гроші можна досить непогано жити тут. А якщо ще знайти роботу, що цілком реально, то взагалі будете жити шикарно. Життя в невеликих містечках недороге, ціни після московських Вас приємно здивують.

Аленка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка » 28.01.2011 07:55

Здравствуте, я жена Василия. Спасибо вам всем большое за инфу. По поводу жилья, поскольку у нас есть родственники в Долине и Ивано-Франковске, то выбор будет стоять между этими городами.

Як варіант якщо маєте нерухомість в Москві здавати її а на гроші можна досить непогано жити тут. А якщо ще знайти роботу, що цілком реально, то взагалі будете жити шикарно.
Согласна, это был бы отличны вариант :D Но у нас нет недвижимости в Москве
san писав:Не уявляю, щоб дитину не взяли в школу через те, що вона там чогось не вміє.
В Москве действительно ребенок должен уметь читать и считать при поступлении в школу.
А детки уже спокойно говорять на двух языках :)

У меня ещё такой вопрос: скажите, пожалуйста, ходят ли из Долины или Франковска фуры или бусы на Москву? Хотим перезти вещи, а то в поезд они не помещаются :( Заранее спасибо
Сильные жизненные потрясения исцеляют от мелких страхов

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 28.01.2011 22:41

В Долині є підприємство, яке спеціалізується вантажоперевезеннями.

http://www.autoua.com/cat/show.php?id=9 ... bric_id=03

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.01.2011 02:05

Фуру простіше знайти на спеціалізованих сайтах.
Там є така послуга як підбір попутного вантажу.
Правда не виключено що доведеться пакувати вантаж в ящики а може й на палети. Хоча це і не дуже важко...

Обходиться значно дешевше ніж спеціально замовлений транспорт.
Буси якщо і їздять то в основному пасажирські.
die Große Schlange

Аленка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка » 29.01.2011 12:15

А может у кого-то есть знакомые, которые ездят в Москву за товаром на машинах? И ещё такой вопрос по недвижимости: можете дать ссылку на сайт недвижимости в Долине? Интересует вторичное жильё
Сильные жизненные потрясения исцеляют от мелких страхов

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 29.01.2011 16:10

Якщо є можливість вибору між Долиною і Франківськом, то краще зупинитись на Франківську. Нерухомість у Франківську не набагато дорожча ніж у Долині, з роботою простіше і шкіл для дітей більше, + більше місто. Сайту з нерухомістю в Долині немає, найкраще щоб хтось купив Вам газету в Долині і описав які є пропозиції. Можете пошукати на івано-франківських сайтах з нерухомістю, там деколи проскакують оголошення про долинські квартири.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.01.2011 00:55

Якщо є можливість вибору між Долиною і Франківськом, то краще зупинитись на Франківську.
Ну якщо нічого особливого в Долину не примушує (наявне житло, догляд за батьками, тощо), то звичайно Франківськ у всіх планах кращий.
Якщо вже хочеться тиші, то можна знайти хатку в селі під Франківськом чи скажімо в Тисмениці. При цьому доїжджаючи до міста на роботу.

В Долині насправді добре себе почувають працівники "нафти й газу" і різноманітних "органів" :lol:
Ще частина підприємців. Хоча це дуже неоднозначно.
Наскільки розуміюсь Ви в жодну з цих категорій не прицілюєтесь. Крім того вважаю, що й "прицілу" буде замало. Потрібні дипломи, родичі, куми і крім того гроші на хабарі.

Ага! Ще є таке симпатичне місто Калуш... :) Як на мене +/- рівноцінне Стрию:
Мабуть більш охайне, але гірше з транспортними потоками.
Також є можливість працювати в Франківську, по аналогії Стрий-Львів.

Спробую уявити собі різницю між Москвою і Долиною/Калушом/Стрийом/Франківськом і т.п. Проте не впевнений що реально орієнтуюсь в Москві. Був там одного разу дітваком десь в 87-88 :)

На відміну від Москви мабуть важко розраховувати отримати "офісну" роботу на пристойні гроші. Більшість ТОР-менеджарок знаходяться в Києві, або принаймні у Львові. Зовсім мало в Франківську...

Потрібно розраховувати в основному на руки, в кращому випадку на руки+голову.

В Долині бухгалтерами/менеджерами/секретарками/консультантами в різних недержавних конторках працюють за копійки. В основному дружини нафтовиків і закордонних батраків. Для котрих така робота є радше хоббі, бо на сімейний бюджет впливає не дуже. /1000-2000 грн/
Решту робіт - некваліфікована фізична праця (продавці, прибиральниці)/1000-1800 грн/) чи кваліфікована (швеї, пекарі, кухарі, перукарі, тощо/800-2500 грн/). Зарплата коливається в залежності від кваліфікації, досвіду, освіти, скупості босса і зрештою банальної продуктивності.

Для мужчин: охоронець /800-1500/, водій крім таксі чи фури /1500-2000грн/, таксист/2000-3000/, продавець /1500-2000/, автослюсар /1800-3000/, будівельник /2000-8000/.

Приблизно така сама історія з Франківськими зарплатами. На відміну від Долини там буде дорожче винайняти житло: 1000-1200грн проти 400-800грн/міс. Проте продукти, господарські товари та й мабуть інші дешевші в Франківську. Ціни на побутове обслуговування в принципі співрозмірні.
Якщо в Франківську мати житло з вигідним розташуванням і не витрачатись на транспорт, економити на розвагах котрих там досить то запросто можна вийти на "долинські" гроші стосовно витрат або й заощадити.

Бонусами будуть ширші можливості пошуку роботи, вибір шкіл/садків (хача як на мене це не принципово :)), краще медичне обслуговування, гарні торгові центри, аквапарк, каток, кінотеатри і інші розваги.
Якщо купувати житло, то звичайно воно дещо дорожче у Франківську, проте не надто. Зараз мабуть на 10-30%. Хоча після кризи розрив почав збільшуватись.

Щоправда от зіткнувся з тим що у Львові бувають у жінок зарплати менші ніж аналогічні в Долині.

N.B. Зарплати вказані на мою суб'єктивну думку. Хто хоче, можуть поправити.

П.П.С. Чому, після всього, що написав, я мешкаю в Долині? Сам часами над цим задумуюсь :)
Звичка мабуть... Можливо страх "незвіданого"... Вони звичайно аргументуються прив'язаністю до "бізнесу", "сім'ї", "іміджу" і т.п. Проте насправді це психологічний комплекс :)
З Москви ви й так їдете... Куди?-Маєте вибір!
Долину я би розглядав далеко не в першу чергу.
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 31.01.2011 14:23

Ото видав постяру. Зачот! Я колись тобі куплю мдаль з філантропство :)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 31.01.2011 18:01

Порівнювати маю з чим, бо жив і працював у Долині, в Франківську і Львові. Згоден з Саном повністю на рах. Долини, думаю, про Калуш варто задуматись. В принципі в Івано-Франківську на нормальних фірмах експедитори також непогано заробляють (наскільки я зрозумів чоловік планує бути експедитором по аналогії з Москвою) + є можливість працювати менеджером з продаж з більш-менш нормальною ЗП. Можна також отримати нормальну "офісну" роботу манагером у якісь більш-менш відомій фірмі. англійська мова також є плюсом.
Також задумався...Якого милого я 3 роки жив і працював у Долині? Також філософське питання.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей