Переезд в Долину

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Переезд в Долину

Повідомлення san » 31.01.2011 21:47

то видав постяру. Зачот!
П*** - не мішки носити! :)
на нормальних фірмах експедитори також непогано заробляють
Є одна річ... Не знаю скільки чоловік був в Москві і як він туди потрапив... Але в такій роботі незнання точного знаходження с.Раків чи банальний російський акцент може створювати труднощі...
Проте в декотрих випадках московський досвід можна використати і в плюси.

От сьогодні дізнався що спритні "понаїхавші" менеджери (родом ги-би з столиці. хоча ІМХо не факт :) ) умудряються в абсолютно приватній долинській фірмі отримувати орієнтовно понад 40 000 грн зарплати + оплату телефоних розмов, в т.ч. "міжнародних" (понад 1000грн) + бензин + оренду пристойної квартири (понад 1000грн) + може ще якісь мені невідомі блага :)
Наскільки розумію основний фактор "успіху" - неймовірна здібність PR-ити себе як крутого столичного манагера. З постійним вказуванням на містечковість, провінційність і просто прямо на дурість, решті місцевого персоналу. З останнім до речі погоджуюсь :lol:
Якого милого я 3 роки жив і працював у Долині?

Філософське питання. Але поки все ще вірю (тобто можливо це не розум а таки віра :) ), що займатись дрібним бізнесом таки простіше в Долині. Бо ринок менш насичений, при достатньо високій купівельній спроможності населення. Проте здається ситуація плавно але невпинно міняється. Ринок насичується, "середня" платоспроможність паде.
Поясню на прикладі: Долинський столяр/маляр/зварювальник і в Києві/Москві/Празі залишається таким-сяким столяром/маляром/...
А от більшість Долинських бізмесменів, в т.ч. вельми успішних в більших містах в кращому випадку початківці, відгризачі крихт від "столичних" фірм, або й просто лише заможні"туристи"... :lol:
die Große Schlange

Аленка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка » 01.02.2011 23:46

kobi писав:Ото видав постяру. Зачот!
Браво,Сан! :D Ваши ответы очень помогают сориентроваться при выборе места жительства.
san писав:Не знаю скільки чоловік був в Москві і як він туди потрапив... Але в такій роботі незнання точного знаходження с.Раків чи банальний російський акцент може створювати труднощі...
(уже муж пишет) Я 17 лет живу в Москве, а год назад (во время отпуска) устроился в Франковске торг.представителем (продутания) на своей машине. Вы знаете, мова не пiдвела, таке не забуваеться. :) За две недели заработал 150 дол. + бензин, что довольно неплохо для Долины. Это был своего рода эксперимент.
По образованию я инженер-механик (автомобили). В данное время работаю экспедитором и все что я заработал - это жена и двое детей (на самом деле это длинная история и не хотелось бы все это выкладывать на форум). Теперь обстоятельства сложились так, что сейчас лучшим вариантом для нас является переезд в Украину. Кстати, если есть желение, можно пообщаться по скайпу: a5811925
Сильные жизненные потрясения исцеляют от мелких страхов

лілія
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення лілія » 03.02.2011 13:57

В Калуші погана екологія.Місто визнано зоною екологічного лиха.Хоча містечко непогане, і роботи вистачає ,і квартири недорогі.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.02.2011 15:07

Ну тоді проблем з роботою не буде, торгові представники, менеджери зі збуту і експедитори зараз потрібні (тим більше є досвід), роботу знайдете. Залишилось мале - вибрати де жити

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.02.2011 01:27

В Калуші погана екологія
А де вона добра? :)
Місто визнано зоною екологічного лиха
Цікаво ким і на підставі чого? :)
Як на мене це хитрий PR.
Ба. Так піаритись це навіть європейська традиція. Вічно в Британії паводок, а на ділі - калюжі як у нас після середнього дощу.
Крім того, екологія це дуже непроста штука... Надто комплексне питання.
Наразі воно звучить приблизно так "от якщо розмиє десь там греблю, то відходи ринуть в річку і тоді всьому хана".
А як на компресорій хтось фаєрверк невдало запустить? Або винищувач найнятий на ювілей втратить керування над ГПЗ. Так можна багато балакати і накінець винайти теорію виникнення життя в результаті випадкової "зустрічі"хімічних елементів.

А в цілому загрозу екології становлять викиди підприємств. Ну тут все просто, є промисловість - є викиди - але є робота, нема промисловості - чисте повітря - вбогість мешканців...
die Große Schlange

лілія
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення лілія » 04.02.2011 08:06

san, ви НІКОЛИ нічому не вірите?

Аленка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка » 04.02.2011 16:31

лілія писав:В Калуші погана екологія
А как по вашему, что чище (в плане экологии) Калуш или Москва? Естественно Калуш :) Думаю, мы все же остановимся на Долине (тихий, маленький городок где все есть).
У меня к вам вопрос по поводу школ: сколько их в Долине? Какую лучше школу посоветуете?

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 04.02.2011 18:39

Щоста школа з поглибленим вивченням англійської, четверта - математики, перша здається з української.
Найкращу освіту дає природничо-математичний ліцей (про що свідчать результати ЗНО). Навчання там із сьомого класу.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.02.2011 19:48

Повірю порівняльній таблиці вмісту шкідливих речовин в воді і повітрі, наприклад в Болехові, Брошневі, Калуші, Москві і т.п.
Бажано виконаних за однією й тією ж методою. А до тих пір то все балаканина. Я підозрюю що з метою отримати владою якісь грошики з "екологічних" програмою. І в тих "страшних" водоймах з відходами, принаймні жаби живуть...

І взагалі, нації котра два рази на рік палить листя і робить салат з "майонезу" і мівіни - нічого не страшно! :lol:

Екологічна ситуація в Калуші принаймні достатньо безпечна, щоб, я не приймав її до уваги як вирішальний критерій при виборі місця проживання. Більш доречним є згадати, що Долинська лікарня має гіршу "акредитацію" чи як то там називається. Тобто важких хворих возять в Калуш, або Франківськ. І наприклад медогляд на зброю можна пройти в Рожнятові, а в Долині - ні. Взагалі лікуватись в місцевій лікарні майже не реально. Для того хто має діти, чи якісь хронічні хвороби це може стати вирішальним.

П.С. Крім того, ми тут обговорюємо не мої вірування, а конкретну справу. Як будуть аргументи, тоді всьому повірю.
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 04.02.2011 21:53

Чомусь у Калуші онкологічних хворих значно більше (як вірити офіц. даним)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.02.2011 01:03

Все може бути...
Може там палять (курять) більше?
Потрібно ж аналізувати причини, а не наслідки.
Важливо мати справжні дані. Чесно кажучи підозрюю, що їх і нема.

До речі ще один приклад "статистики".
Не знаю як зараз, але один час кількість померлих в лікарні в Калуші було катастрофічно більша ніж в Долині. Але ж бо швидка важких потерпілих везла з Долини одразу в Калуш. Частина з них, звичайно помирала. І статистика в Долині одразу кращала :)

Так чи інакше, я би обирав Франківськ або Стрий.
Наприклад якщо порахувати витрати на вищу освіту, то доїзд з Долини до Франківська та винайм квартири, коштуватимуть принаймні 3750$, а якщо двоє дітей вчити - 7500$. А є варіант, вирости одразу в Франківську. Вважаю варто подумати...
die Große Schlange

oxi
Контактна інформація:

Повідомлення oxi » 21.02.2011 17:49

Доброго дня! Хочу отримати ділянку під будівництво. де можна отримати інформацію про потрібні документи і як правильно написати заяву? Щиро вдячна ......

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.02.2011 01:03

Е-е... Що таке "отримати" ? :)

І яку ділянку (під будівництво чого)?
die Große Schlange

Аленка
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Аленка » 25.03.2011 19:38

Добрый вечер всем. Скажите пожалуйста за скоко можно снять квартиру в Долине и есть ли хоть какойто выбор ?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.03.2011 21:21

Слышал бывают от 300 грн... :)
А в общем думаю за 700-900
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн