Алкоголь, тютюн - наркотики?

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Алкоголь, тютюн - наркотики?

Повідомлення san » 24.05.2012 13:22

От сиджу і думаю як ставитись до такого оголошення :)

Вчора бачив як впіймали хлопа котрий продав три ложки коноплі на суму 360 грн, заробивши на тому 180 грн. Тепер сидітиме від 5 до 10 з конфіскацією...
А тут якщо глянути в "портфель" компанії...

За мотивами viewtopic.php?f=23&t=6918
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Потрібен торговий представник!

Повідомлення Ymka » 24.05.2012 16:07

В принципі, компанія сурйозна, ЗП мала б бути нормальна, соцпакет, машина, телефон, а от чи продавати отраву чи нє - то вже особиста справа кожного. ВАТ не дадуть від 5 до 10 з конфіскацією точно, хіба би почали продавати косяки. ІМХО пропозиція нормальна, якби жив у Долині, може би й клюнув.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.05.2012 19:40

от чи продавати отраву чи нє - то вже особиста справа кожного.
Я про то чи місце на форумі оголошенням про найм наркодилерів :wink:

П.С. Те що нікотин і решту хімікатів в сигаретах - наркотик, давайте не бум обговорювати.
Інша справа що легальний. Тобто це топік про пошук наркодилера. Чи я щось не так розумію?
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 24.05.2012 21:23

Сане, з твоєю логікою, будь-який продавець продуктового магазину певною мірою наркодилер останньої ланки. Так шо забий і не утріруй :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.05.2012 01:10

В цілому так і є...
Через такого "наркодилера останньої ланки" я в 8-9 років викурював близько 4-5 сигарет в день. Перший раз кинув в 10 років :)
З великою ймовірністю частина проблем із здоров'ям пов'язана з простим доступом до сигарет через халатність продавщиці гастроному.
Потім палив десь в 7-8 класі. Але вже рідко і мало. Ще на останніх курсах, потім по пару сигарет в тиждень вже після ВУЗу. Останню сигарету спалив мабуть років 5 тому. Час від часу все ще тягне... Доводиться терпіти
Так що принаймні враховуючи мій досвід "спілкування" з нікотином, може зважити на мою думку.

А думка в мене проста. Всіх диллерів-шмілеррів на мило. А тютюн переробити на труйку від жуків. Курцям видавати нікотин в пластирах в одному кабінеті з метадонщиками. :lol:

П.С. Ну тільки от не тре мені тут про Амстердам... Бо я про Содом розповім :)
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 25.05.2012 10:07

Сане, а як з продавцями бухла, кави, ліків, чіпсів і взагалі всього, що шкодить здоров"ю? Тоже садити дилерів? Палити будуть йтак, а то шо цигарки і бухло подають дітям то вже не питання до дилера, а до продавців. А купувати чи ні - то вже особиста справа кожного.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.05.2012 11:05

Сане, а як з продавцями бухла, кави, ліків, чіпсів і взагалі всього, що шкодить здоров"ю? Тоже садити дилерів?
чіпси не викликають залежність. мабуть... :)
і я не про те що когось там садити
про те чи реклама на форумі про пошук сигаретного дилера є тонкою рекламою сигарет?

Аналог оголошення (прошу задуматись):
"В зв'язку з відкриттям в Долині абортарію на високооплачувану роботу потрібен працьовитий гінеколог..."
Аборти законні? - так! Виконувати/не виконувати - особиста справа кожного, це звичайна робота. Народити/вбити - теж особиста справа...
Але от не витерши з форуму таке оголошення я би себе вважав спільником серійних убивць...
Про сигарети не знаю... Тому спитав.
die Große Schlange

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 25.05.2012 12:49

san писав: Але от не витерши з форуму таке оголошення я би себе вважав спільником серійних убивць...
дивна в вас логіка) по ній і кухонні ножі не можна рекламувати, бо вони можуть в поганих руках призвести до убивств.
А так ІМХО це форум міста, а не особистий, тому допускати на форум потрібно всі оголошення які не нарушають закони чи правила форуму і відносяться до нашого міста, а не ті що вам подобаються чи не подобаються.
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Алкоголь, тютюн - наркотики?

Повідомлення kobi » 25.05.2012 17:22

Час від часу все ще тягне... Доводиться терпіти
Я пару років тому теж кинув. Всьо банально - промив собі мозок книжкою алена карра. Вплинуло. Перевага такого способу - не тягне! Спробуй і ти, вдруг ти теж піддаєшся навіюванню :)

А вцілому, я певною мірою розумію Сана. Видаляючи такі повідомлення, адміністрація форуму зробила би свій малееееенький вклад в боротьбу з одним з видів наркоманії. Інша справа - що це боротьба з вітряками :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Алкоголь, тютюн - наркотики?

Повідомлення san » 26.05.2012 02:03

дивна в вас логіка) по ній і кухонні ножі не можна рекламувати, бо вони можуть в поганих руках призвести до убивств
Дивно що моя логіка мені здається залізною, а не дивною.

Кухонний ніж може шкодити, а може ні. Шкодить ТІЛЬКИ в ПОГАНИХ руках
Аборти не можуть приносити користь а тільки шкодять
Сигарети НЕ ПРИНОСЯТЬ користі а тільки шкодять.

Невже потрібно тлумачити все?

Якщо ми байдужі до того що приносить шкоду, ми тим самим співучасники тієї шкідливості. Так само повинна бути якась конкретна думка стосовно тих, хто поширює ту шкідливість. В мене вона різко негативна.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість