Доцільність голосування.

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Marta
Контактна інформація:

Доцільність голосування.

Повідомлення Marta » 11.08.2012 20:21

Для чого голосування на сайті м.Долина, якщо результату нема?
Ось було проведено голосування чи потрібен рок-концер на День міста? Більшість голосів були "за".Але в програмі святкування нема повідомлення про концерт, тобто це голосування не взято до уваги. Який тоді сенс?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Доцільність голосування.

Повідомлення san » 14.08.2012 15:35

Якщо я нічого не плутаю, то коли проводилось голосування (а це в минулі роки) то концерт - був!
Га?
die Große Schlange

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 14.08.2012 22:01

Я думаю вона про це голосування: http://rada.dolyna.info/pollsarchive/
Хоча я і не є прихильником рок-концерту, але якщо з такою різницею в голосуванні проголосували за рок-концерт, то треба було виконувати. А то якось не файно получається...
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 15.08.2012 13:21

А!... Ну то та...
Гань-ба! Га-ньба! Ган-ьба! 8)
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 15.08.2012 15:43

Прошу врахувати, що мені в адмінці сайту міської ради видно непомітні для неозброєного ока факти. 8)
Наприклад такий, що майже всі голоси за рок-концерт були подані за останні 2 тижні, більшість з яких пачками з інтервалом 15-20 секунд один за одним. А ще дуже підозріло повторюються IP. Одним словом, хтось дуже уміло скористався знанням і вмінням очищати інтернет-кеш в браузері і голосувати з одного компутера до посиніння. :)
Хоча я в жодному випадку не хочу сказати що так були подані всі голоси. Наголошую на слові БІЛЬШІСТЬ. А ще треба взяти до уваги те, що до вже згаданого мною моменту, коли голоси "за" посипались як з рогу ізобілія цей пункт голосування в одні ворота програвав відповідям "ні" та "досить участі кількох рок-колективів в гала-концерті". Просто ті хто цього концерту хотіли дружно об'єднались і голосували "за" звідки тільки можливо. До слова, респект їм за це. :D Аналогічно можуть зараз мобілізуватись і ті хто проти. :D
Так що, якщо вже говоримо про чесність, друзі, давайте будемо чесними самі з собою. :wink:
В будь-якому випадку, результати голосування ніяким чином не змогли б змінити ситуацію з рок-концертом. Його не буде по одній простій причині - цього року сцена буде замовлятись лише на один день - неділю. Для тих хто спитає чому і за що така дика несправедливість - відповім, що місто не може собі дозволити витратити додаткових 24 тис. грн. на її оренду в суботу.
Саме так - в минулі роки могло, а цього не може. Розцінки на сцени, звук і світло серйозно виросли, а бюджет дня міста похудав, та й благодійники якось не ломляться давати спонсорську допомогу. Так що сорі, і настроймось на те, що і без рок-концерту день міста буде цікавим... Та й прошу не забувати, що за останні роки рокери наші були явно не ображені. :wink:
Silentium est aurum... ;)

Marta
Контактна інформація:

Повідомлення Marta » 15.08.2012 17:53

Так, справді. Минулі роки були концерти і ми вдячні за це, але що змінилося цього року??? Тепер також проводилося голосування, але для чого, якщо організатори заздалегіть знали, шо не влаштують рок-концерту :?:

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 15.08.2012 21:37

Ага я тоже замітив, що за рок-концерт різко виросла кількість голосів. Коли я голосував, то результати "за" і "проти" були майже рівні, навіть здається що "проти" було трохи більше голосів. Ще в якомусь голосуванні тоже замічав різкий скачок голосів, здається про конурс реклами від шкіл.

Тільки що провірив, голосування дійсно легко накрутити((( Але тут наврядчи щось можна зробити, стантартий захист, щоб з одного IP зараховувася 1 голос не поставиш. Бо у нас общі 3-4 айпіхи у половини міста, або й у більшості юзерів. Тут хіба голосування тільки для зереєстрованих користувачів може помогти, але тоді треба авторизацію на сайті ставити. Або поставити віджет з Вконтакті для голосування, але в такому випадку ті хто там не зареєстрований не зможуть проголосувати (якщо такі є :) ).
Зображення

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.08.2012 11:15

Власне в такому випадку варто організовувати голосування через соц. мережі, як Вконтакті, Фейсбук і ін. Там є досить непоганий контроль від автореєстрацій, накручувань і т. п. Врешіт решт можна перевірити від кого йдуть лайки - якщо ті користувачі зареєстровані 1-2 дні - то значить щось неисто.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.08.2012 00:30

Ключове питання:
Який тоді сенс?
Оскільки:
В будь-якому випадку, результати голосування ніяким чином не змогли б змінити ситуацію з рок-концертом
Проста відповідь:
голосування - не має сенсу, тобто безглузде! :lol:

Чи став віджет в фейсбуці, чи ні...
"Атакуй, не атакуй - всеодно получиш ШАЙБУ!!!!" :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість