Старі знайомі..

Пошук друзів, спілкування, знайомства в Долині та поза її межами.

Модератори: san, vanya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Ната, де ти?

Повідомлення Lesya » 07.02.2004 03:46

Я також давно не чула Нату? Як в Києві перед виборами президента? Накаляється? Чи все спокійно? Хотілося б знати що нового в українській політиці. Ми не чуємо жодних новин тут. А бігати по Інтернету не завжди вистачає часу.

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 08.02.2004 10:54

Привет Ваня.
Я только неделю назад приехала из Долины, но в этот четверг снова туда еду. Мне немного стыдно, что мы так и не встретились, хотя можно было бы. Я только раз заходила в интернет-кафе, да и то, до Нового года. Видела только раза 2 Олега, но мы так и не договорились как всем связаться. Тем более ты же понимаешь, свята, каникулы. Свободного времени у меня было очень мало, но ничего, можно попробовать на следующих выходных. Хотя будет немного проблематично, т.к. я еду буквально на пару дней на свадьбу к друзьям. Так здорово, у ребят свадьба как раз в День Влюбленных, да еще и невесту зовут Валентиной.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.02.2004 20:43

Ай-яй-яй! Хіба ж так можна? :)

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 10.02.2004 18:48

Можно что? Видимо, я сегодня плохо соображаю. Никак не могу понять. Объясни. :shock:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.02.2004 14:42

Teolor писав:Можно что? Видимо, я сегодня плохо соображаю. Никак не могу понять. Объясни. :shock:
Та нічого, це я так... :)

Гість

Shkola #6!

Повідомлення Гість » 10.07.2005 17:44

Chu e tyt xtoc' z shkolu #6(vupysk 2003), abo xto zuv/zuve na vyl. CTEPAHA bAHDERU?

wep2008
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення wep2008 » 07.01.2008 22:54

Мені 20, я учусь у Львові в Політехнічному. В Долині буваю по вихідних і канікулах.
Добрий день Iван! Тшльки що вiдправив Вам е-маел,далi выпадково побачив це повiомлення, i якось стало...приемно, т.я. я також був у Львiський Полiтехницi, але закiнчив РТФ у 1983 р. Напевно зараз там декан РТФ чи п.Захарiя Й.А., чи п. Прудiус I.Н. Але як я зрозумiв-Ви з
iншого факультету й те, що Ви не в Долинi, а буваете там рiдко,але якщо буде у Вас трохи часу, по дорозi, то прошу допомогти менi.
Дякую! Валерiй
На всякий випадок продублюю це прохання:
Христос Народився! Поздоровляю Вас зi Святами! Перепрошую,я нiкого не знаю з Долини!!! Увiйшов до цього форума, щоб знайти свого старого (1972 рiк) приятеля з ЛТЗТ (Львiвський Технiкум Зфлiзничного Транспорту) - який у Львовi. Менi вiдомо тiльки, що його брат Павло - працював машинистом-який мешкае у Долинi. Все!!! Як я пом'таю, що вiн (брат) - мае iнше призвище, яке не знаю. Я вчився в ЛТЗТ й шукаю його брата: Кирiленко Iгора Донатовича.
Якщо Хтось знаете його, чи можете допомогти - дуже прошу! А може пiдскажете як то зробити?

Заздалегiдь - ДЯКУЮ за Допомогу!!! Ага! Ще згадав, що мiй приятель - Кирiленко Iгор - мiг виiхати до Магадану!?
З Повагою - Валерий[/quote]

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.01.2008 15:22

Особисто я вам не поможу, але можливо хтось із форумчан знає тих людей.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей