Поговоримо про... нас :)

Пошук друзів, спілкування, знайомства в Долині та поза її межами.

Модератори: san, vanya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

welcome!

Повідомлення Lesya » 29.01.2004 04:43

Welcome to the club "Скучаючих за Долиною"!
Фото Долини справді чудові. Ваня зробив хорошу роботу. Це чудово, що виділили гроші на створення сторінки, але шкода, що урізали їх на підтримання сайту. Також шкода, що нинішні долиняни не приймають участі в форумі.
Напевно часу спілкуватися в тебе небагато, якщо захист диплома за кілька тижнів. Успіху тобі!
Від коли на енергетичному факультеті вчать програмування? Чи ти освоїв його самостійно?
Якою мовою програмуєш?

Maryan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Лесі від "новобранця" :-)

Повідомлення Maryan » 29.01.2004 18:27

Привіт Леся
Дякую що прийняла мене до клубу "Скучаючих за Долиною"!
шкода що ти так далеко і ми не можемо це якось відсвяткувати
:-(

Так шкода звичайно що долинян на форумі так мало але просто у нас інет повільний бо телефонний зв"язок поганий.
Дорого виходить.

Чесно, часу бракує. Але буду старатись сюди заглядати.
А за побажання дякую
Програмуванню вчать , але його ніхто не вчить :-) .
А я з програмуванням на "ти" ще зі школи. :-)
починав з паскаля зараз програмую на Делфі. А он минулого тижня почав з PHP розбиратись (Ваня допомагає)
А ти сама чим займаєшся? Щось пов"язане з програмуванням?
Як тобі там?
ну все папа

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

відповідь загубилася

Повідомлення Lesya » 03.02.2004 04:55

До жаль, моя відповідь загубилася в Інтернеті. Поговоримо про програмування на днях. Починається "алергія" від компютера.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 04.02.2004 00:16

Так. По-моєму хтось забув представитись ;)
Ксеня, твоя черга розказати про себе.. ;)

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

it's me!!!

Повідомлення Kseniya » 04.02.2004 00:34

Ia ne zabula predstavytys, prosto buly problemy na site i mene vykynulo z forumu :( ale teper vse OK! :)
ia zaraz live in France( de very smachne vyno i syr) i pratsuu iak au pair.
z Dolyny poixala zovsim nedavno- pershyj raz v jovtni, potim bula tut na Novyj Rik i 7 sichnia znov povernulas in France.
do rechi, Vanya, a ia tebe znau :wink: :D
Kseniya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

розкажи про себе

Повідомлення Lesya » 04.02.2004 02:53

Ксеня,
Скількома мовами ти володієш? Я зрозуміла, що ти вільно спілкуєшся на англійській. А що на рахунок французької?
В якому місті Франції ти вчишся? Що вивчаєш?

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

...

Повідомлення Kseniya » 05.02.2004 00:49

bolodiu ia rosijskou & Ukrainian, English & French vyvchala v univeri. ta bez French u France bulo b vajkuvato :) vzagali to ia au pair- live u french family i dogliadau za ditmy, xoju na movni kursy... vzagali meni tut podobaetsia- kucha novyx znaiomyx, nova kraina... ia lublu piznavaty :) ta i z family povezlo. live i near Rennes- v Bretani(pivnichnyj zaxid France, nedaleko vid La-Manche).
Kseniya

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 05.02.2004 04:22

Yaka ya neuvazhna. Ksenya vzhe stilky napysala, a ya yak zavzhdy vidstaju vid novyn.. hehe
V novij krajini zavzhdy cikavo. Vse nove, e na sho podyvytys i navchytys, znajty novyh druziv. Ksenya a ty v French Disneyland bula? Odna moya podruzhka jizdyla, i povernulas duzhe nezadovolena. Yaksho ty bula, yake tvoe vrazhenya?

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 05.02.2004 04:59

Ксеня,
Якщо памятаю географію... Rennes ближче до English Channel? Чи ближче до Атлантики? Яка там природа? Там повинно бути волого як в Англії. А виноград росте? Чи завезене вино також добре?
Розкажи більше про французький стиль життя. Я ніколи там не була. Це завжди було мрією. Пихаті англічани і емоційні французи - це можна помітити навіть в Кададі. Я дуже люблю французкі фільми і вино :D

Валя,
А що тобі подобається в Монтреалі? Ти писала, що там значно цікавіше ніж в Едмонтоні.
Чи була в українському силі поблизу Едмонтона? Ми збираємося бути поїхати. В Едмонтоні не були ні разу. Постійно їздимо в ВС - Okanagan. Там майже як в Франції - тепло і багато вина :lol:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: it's me!!!

Повідомлення vanya » 05.02.2004 22:58

Kseniya писав:...do rechi, Vanya, a ia tebe znau :wink: :D
І звідки ти мене знаєш? :roll: Дай наводящу підказку, хто саме ти є :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.02.2004 23:15

andrey, розкажи про себе! ;)

andrey
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

А вот и я

Повідомлення andrey » 07.02.2004 19:45

Ну что я могу рассказать о себе, прожил в Долине много лет, приблизительно 1.5 года назад уехал в Израиль на ПМЖ, живу, работаю, воспитываю детей...
Да прошу прощения за русский шрифт, Украинского в Израиле не найти.
Что интересует, спрашивайте, отвечаю.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 09.02.2004 01:33

Lesya писав: Валя,
А що тобі подобається в Монтреалі? Ти писала, що там значно цікавіше ніж в Едмонтоні.
Pryvit, Lesya!

V Montreali prosto duzhe krasyvo. Meni duzhe nagadue Lviv. Stari vulyci, istorychni budynky, brukivka v Staromu Porti. Tam mozhna prosto gulyaty vulycyamy mista v ljubyj chas dnya. PO vulycyah more ljudej, kafe z stolykamy na vulyci. Ljudy nabagato rozslablenishi i provodyat bagato chasu na vulyci z druzyamy. V Edmontoni zovsim po inshomu. Misce rozvag -- malls. Tut na vulycyah v centri pusto navit vlitku. V Montreli vydno zhyttya na kozhnomu kroci. Duzhe evropejske misto. Vystavy, koncerty, pokaz mod pryamo na vulycyah stavlyatsya. V Staromu Porti vlitku katajutsya po naberezhnij na rolykah, sydyat na lavochkah, hudozhnyky maljujut portrety, fokusnyky rozvazhalni programy roblyat. Tam navit yak u nas v kareti katajut... hehe... Vrodi nichogo osoblyvogo, a yakos vono vse duzhe myle i zdaetsya blyzkym.

V Montreal takozh pryjizzhae bagato teatralnyh diyachiv i muzykantiv z Ukrainy i Rosiji. My yakos navit na Viktjuka popaly. Vin pryjihav stavyty "Master i Margarita". Ya ne zovsim zrozumila jogo interprytaciju i postanovku, ale vse odno cikavo. Grebenchukov pryjizzhav, ale mene todi ne bulo tam. Podruzhka hodyla. A V Edmonton taki zirky ne dojizzhajut, i vpryncypi tut publiky dostatnjo ne zibraty. V Montreali nasha community duzhe zibrana i druzhnya, a tut vsi kupkamy, i bilshist nadto sylno palci gnut :). I she v Montreali shykarnyj ruskyj klub "Sova". :) Klienty vidibrani, nema deboshyriv. Mozhna poryjty poveselytys vdostal. V Edmontoni odyn chas nasha molod zbyralas v odnomu klubi, ale ce buv prosto gadushnyk :?.

Odyn nedolik Montrealya ce te sho tam zhyttya doroge, i yak ne ekonom vse odno vsi groshi, sho zaroblyaesh, vidrazu i tratyatsya :).

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 09.02.2004 06:06

Lesya писав: Чи була в українському силі поблизу Едмонтона? Ми збираємося бути поїхати. В Едмонтоні не були ні разу. Постійно їздимо в ВС - Okanagan. Там майже як в Франції - тепло і багато вина :lol:
V Ukrainskomu seli bula, ale she 4 roky tomu yak tilky pryjihala v Kanadu. U mene buv takyj shokovyj stan, shooya malo sho pamyataju. Ale tam cikavo. Tudy treba jihaty koly garna pogoda, shob mozhna bulo gulyaty. A she tut e mistechko v yakomu pamyatnyk z velycheznoju pysankoju!!! Dlya porivnyannya -- she bilshe yajce nizh v Dolyni pam'yatnyk Grushevskomu! A u drugomu mistechku kusen kovbasy na vylci... hehe... takyh zhe rozmiriv. Pivnichna Alberta ce misce Ukrainciv.

Govoryachy pro pamyatnyky povyazanyh z Ukrainoju, ya bula pryemnoi vrazhena pobachyty tut pamyatnyk zertvam golodomoru v Ukraini v 30-h... pryamo v centri Edmontona. I bilya budynku parlamenta e pamyatnyk pershym Ukraincyam-- cholovik z zhinkoju i dytynoju v ukr. kostjumah.

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

...

Повідомлення Kseniya » 09.02.2004 17:08

Rennes i spravdi duzhe blysko do English Channel.
na raxunok emocijnosti frantsusiv ia ne pogodjuus, xocha sudyty mozhu tilky po Bretani. vsi vony duzhe pryvitni, ale inkoly meni zdaetsia ne sh4yri. i sh4e odna rysa duzhe prutamanna frabcuzam- vony vvazhaut sh4o vse sh4o francuzke,to najkrash4e. vyno- dijsno duje smachne( ale e j "chornylo" iak u nas) :D , i syr- smakota.
u francuziv vse rozraxovano napered, tsilyj den vony pratsuut, navit ditej bachat ridko.
ale meni tut bodobaetsia, navkolo stilky xoroshyx ludej :D tse mene i spasae.
Kseniya

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість