Поговоримо про... нас :)

Пошук друзів, спілкування, знайомства в Долині та поза її межами.

Модератори: san, vanya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

це схоже...

Повідомлення Lesya » 10.02.2004 05:39

Ксеня,
Те що ти розказуєш про французів ми зустріли тут. Привітність і зайнятість...
Як їхні відносини в сімї? Чи жінка виконує основні обовязки по хаті, а чоловік забезпечує сімю?
Напевно емоційні французи живуть на Півдні... :) Англія надто близько до Rennes з їх холодністю, привітністю і одночасно лицеміррям...
А яка там природа і клімат?
Що ти робиш, коли маєш вільний час? Чи є там українці чи східні європейці?
Востаннє редагувалось 10.02.2004 05:47 користувачем Lesya, всього редагувалось 1 раз.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Як в Ізраїлі?

Повідомлення Lesya » 10.02.2004 05:46

andrey писав:Ну что я могу рассказать о себе, прожил в Долине много лет, приблизительно 1.5 года назад уехал в Израиль на ПМЖ, живу, работаю, воспитываю детей...
Андрій, чи можеш розповісти нам про ГАРЯЧЕ місце на планеті? Звідти віє теплом і бризом океану... :) Як тепло у вас? У нас тиждень тому було -30 і багато снігу.

А ще про війну... якщо хочеш.

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

...

Повідомлення Kseniya » 11.02.2004 23:27

Hi! :D
ty znaesh Lesya, ne moju sudyty pro vsi sim'i, ta z togo sh4o ia bachyla tut- vsi francuzy( i women i choloviky) pratsuut tsilymy dniamy, navit dity ix ridko bachiat! :? Napryklad v moij sim'i- navit iaksh4o mama doma, to vona pratsue v svomu buro, otje z ditmy ia... ia ne zdyvuus iaksh4o odnogo dnia vony meni skazhut "mama". :)
Sh4odo klimatu,to tut teplo, ale syro. tut snig-ridkist...
u vilnyj chas staraus pity poguliaty chy zustritys z novymy znaiomymy, v vyxidni-dekoly na dyskoteku. tut mozhna znajty chym zajniatys :wink:
praktychno vsi moi znajomi- inozemtsi iak i ia, ale sh4o dyvno v Rennes ne zustruchala ukrainciv. rosiany, bilorusy, poliaky,nvit gryziny.., ale ne ukrainci... :( Ta vsej vsi my sloviany, i golovne sh4ob ludyna xorosha bula, a nacionalnist ne suttevo! :D
A ty iak opynylas tak daleko? tobi podobaetsia?
Kseniya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

чи подобається?

Повідомлення Lesya » 12.02.2004 05:31

Звичайно подобається! Дуже мирно і спокійно. Люди привітні. Життя влаштоване комфортно. Не треба ходити на базар і підніматися брудним ліфтом додому. Естетично Канада програє Європі. Маю на увазі архітектуру. Але дуже чисто і все продумано до деталей.
Природа - супер! І все продумано, щоб дати людям насолоджуватися красотами. Як правило віддаємо перевагу активному відпочинку - коньки, лижі, походи, лодки... як і більшість людей тут. Часом можна зустріти в лісі 60-річних і навіть 70-річних які вибирають неважкі маршрути, але відпочивають активно!
Мій чоловік і я емігрували 4 роки тому. Не шкодую, хоча були моменти ностальгії. Часом і зараз трапляється, але не так гостро.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.02.2004 15:13

Привітаємо, YuraR1981 і Зденука!
Розкажіть про себе, якщо вам не важко.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 19.02.2004 04:23

Pryvit usim!!!!!
Pislya dovgyh vyhidnyh niyak ne mozhu znovu zvyknuty do roboty. :S Lesya, ty zh takozh u ponedilok ne pracjuvala? V Alberti buv Den Sim'ji (Family Day). Yak tvoya pojizdka v gory?

Ksenya, a u tebe e druzi francuzy? Chy bilshist nashyh?

Novoprybuli, pyshit pro sebe!!!!! :)

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Canmore це чудово!

Повідомлення Lesya » 22.02.2004 19:23

Погода в нас казкова. Вже другий тиждень. Сонячно і тепло ( до +10).
Відпочили в Canmore чудово! Ми жили в Grand Canadian http://www.grandcanadian.com/ Вибери Photo Tour в меню зліва. Там багато фото. Природи також. Це задоволення поплавати назовні в теплому басейні оточеному високими горами з снігом або попаритися в hot tube. А також прогулянки і лижі! Що може бути краще гір?!
У нас впровадження нової програми на початку березня. Приходиться працювати по 9-10 годин. Особливо після довгих вихідних. На форумі буду зявлятися рідше...
Як ти провела довгі вихідні, Валя?
Чому Ксеня мовчить?

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 23.02.2004 07:33

Oj, yak klasno. Ya tut she ni razu ne jizdyla v gory zymoju. Duzhe hochetsya. Mozhe she do kincya zymy yakos vyrvus.

Den st. Valentine's provela yakos duzhe spokijno. Bulo bagato sprav, ale vdalos provesty quality time z boyfriendom. :) My shodyly v Space and Science Center ( ce na zrazok Planetariju), i podyvylys tam zaodno IMAX film pro koralovi Ryfy. Taaaaaak krasyvo!!!! Prosto chudo. Ya bula v zahvati. Hocha druzi kazhut sho u nas Planetarij v Kyevi nabagato grandioznishyj.

Meni nedavno vchytel z Dolyny pryslav website Buznes Centru v Dolyni (http://www.business.dl.if.ua) . Lesya, ty bachyla moe povidomlennya tut pro njogo. Grandizno. Ne spodivalas. Pravda ne znau naskilky efektyvno vony pracjujut. Vanya, a ty shos znaesh pro cej Centr? Vin yakos pov'yazanyj z Kanadoju i z Universytetom v Ontario. Golovna filiya centru v Ivano-Frankivsku. Nadajut konsultaciji, provodyat seminary, i navit yakus fifansovu dopomogu. Ale tochno she ne rozibralas.

:) Pyshit sho dumaete pro ce.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Canmore це чудово!

Повідомлення vanya » 25.02.2004 00:16

Lesya писав:Відпочили в Canmore чудово! Ми жили в Grand Canadian http://www.grandcanadian.com/ Вибери Photo Tour в меню зліва. Там багато фото. Природи також....
Да-а... інфраструктура в Канаді розвинута непогано - відразу біля гір якісна заасфальтована дорога і охайне містечко - нам до цього далеко. А от природа в нас нічим не гірша.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 26.02.2004 04:50

Карпати чудові! Канадійські гори грандіозні!
Карпати зеленіші і пологіші. Клімат і вік зробили своє. Ліс набагато багатший. Багато ягід, грибів, квітів. В лісі надзвичайно красиво. А яка висока і соковита трава! Я справді скучила за цим. :(
Канадійські гори високі і камянисті з величезною кількістю озер і льодовиків. Краєвиди яких я не бачила раніше! Це неможливо розповісти... Хоча сухо і бідно в лісі. Зате звірів багато. Полювання не популярне. Охороняють флору і фауну дуже серйозно. Коли вперше побачила оленя очей відвести не могла. Зараз звикла. Вони бігають навіть по дорогах міста і викликають незадоволення водіїв. А також обїдають городи :)
Красота різна, але так добре, що вона є!

andrey
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення andrey » 26.02.2004 18:17

Привет всем, давно не заходил на форум.
У нас сейчас +25,довольно тепло, и море действительно рядом, 15 минут ходу или из окна дома посмотреть можна,если желания нет идти.
А война ...

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.02.2004 03:48

Andrij, ne draznys ty +25. :? :). Ya tilky pochala vidhodyty vid -45!!!

andrey
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення andrey » 27.02.2004 11:33

Хочу в -45 !!! На лыжах бы покататся, красота то какая, а то жара да жара.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.03.2004 18:15

Да-а... інфраструктура в Канаді розвинута непогано - відразу біля гір якісна заасфальтована дорога і охайне містечко - нам до цього далеко. А от природа в нас нічим не гірша.
Pereglyadala forum, i znajshla link do "Karpatskogo vidpochynku". Bachu u nas tezh z'yavlyjutsya sanatoriji vysokogo rivnya. Zvychajno nazva kurortu "Synyak" deshcho lyakae -- ne zrozumilo chym tam likujut ... hehe. Yaksho e tovstyj gamanec, to mozhna viddyhnuty na takomu zh rivni yak i tut... i napevno she krashche. V Kanadi v prystojnomu kurorti kimnata koshtue ne menshe $300. U nas za $300 mozhna viddyhaty tyzhden z najkrashchym servisom. Pryroda SUPER, duzhe garno, i nichym ne postupaetsya. I same golovne -- Ridne!!!! :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

вітаю на форумі!

Повідомлення vanya » 07.04.2004 22:56

makuch, вітаю на форумі!
Так розумію з твоїх деталей, що ти ще школяр? Вчишся в Долині? Розкажи про життя шкільне своє. ;) Як нас знайшов? Приєднуйся до спілкування..

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей