Поговоримо про... нас :)

Пошук друзів, спілкування, знайомства в Долині та поза її межами.

Модератори: san, vanya

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.03.2005 02:51

Pavel
Я також закінчив школу №7 в 2000 р.
Це добре! :lol:
вім значить ти з А класу і значить однокласник Якубяка, ....
Так я з А класу, але мене дивує, що я тебе не знаю (класи двері в двері), з багатьма з класу Б я вчився ще з початкових класів, Кордасевич мій друг, разом багато років ходили на футбол. тебе Павло звати? і з якого класу ти в 7 школі вчився?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.03.2005 02:59

vanya
Про Dolyna.net не забуду. Можливо найближчим часом на сайті будуть зміни..
Дуже гарно було б розмістити на сайті детальну історію міста та Долинщинни. Окремо можна зробити розділ про боротьбу ОУН-УПА на теренах нашого краю.

ПС. Якщо я не помиляюсь, то твоє прізвище Ярич, ти вчився в 7 школі, а після 6 класу перейшов в ліцей? Якщо так, то ми разом вчились в 5А класі (математичний). Бувають дива на світі... :lol:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.03.2005 14:13

Misha K писав:vanya
Про Dolyna.net не забуду. Можливо найближчим часом на сайті будуть зміни..
Дуже гарно було б розмістити на сайті детальну історію міста та Долинщинни. Окремо можна зробити розділ про боротьбу ОУН-УПА на теренах нашого краю.
Якщо хтось дає таку інформацію - розміщаю без проблем.. А на рахунок боротьби ОУН-УПА: чи буде вона цікавою багатьом відвідувачам? Хоча з радістю розміщу і це.
Misha K писав:ПС. Якщо я не помиляюсь, то твоє прізвище Ярич, ти вчився в 7 школі, а після 6 класу перейшов в ліцей? Якщо так, то ми разом вчились в 5А класі (математичний). Бувають дива на світі... :lol:
Саме так :)
Але нагадай який саме Міша, бо я щось погано пам"ятаю той клас - ми вчились тільки один рік разом, потім нас по-моєму переформували і нас залишилось досить мало.
І Якуб"як зі мною також вчився до 5-го класу здається.

Тісний світ :) І корисний сайт :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.03.2005 17:10

Valya писав:Pryvit,
Meni soromno sho pro vas zabula :). Ale ya zaraz postijno pracjuyu. I davno nichogo ne perekladala. Postarayus popracuyvaty nad cym.
:) Vanya, yak tvij universytet? Ty she vchyshsya? LEsya, yak u tebe spravy?
Привіт! скільки літ, скільки зим! :wink:
Ще вчусь, на 5-му курсі, лишилось менше року до захисту диплому.
Одночасно і працюю (вже писав, здається - почитай в цій темі)
Ким працюєш зараз? Як сімейне життя? ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.03.2005 12:01

vanya
Якщо хтось дає таку інформацію - розміщаю без проблем.. А на рахунок боротьби ОУН-УПА: чи буде вона цікавою багатьом відвідувачам? Хоча з радістю розміщу і це.
Не всю історію ОУН-УПА, вона надто об"ємна, а саме ті події які відбувались на Долинщині.
Саме так
Але нагадай який саме Міша, бо я щось погано пам"ятаю той клас - ми вчились тільки один рік разом, потім нас по-моєму переформували і нас залишилось досить мало.
І Якуб"як зі мною також вчився до 5-го класу здається.
Я теж тебе не дуже пам"ятаю, але згадав, що ти був відмінником (ну щось типу кращим учнем :D ).

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість