Як життя?

Пошук друзів, спілкування, знайомства в Долині та поза її межами.

Модератори: san, vanya

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 14.02.2005 18:29

Ну, не скажи... Спробую пару своїх колєг що повинні мати доступ до нету заагітувати - кожна активна людина - вже досягнення... :wink:
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.02.2005 15:02

sam писав:Ну, не скажи... Спробую пару своїх колєг що повинні мати доступ до нету заагітувати - кожна активна людина - вже досягнення... :wink:
Так тримати!
А взагаі варто залучати до ЦЬОГО :) корінних долинян, якщо є така можливість, бо їх тут не вистачає..

Jana

Privetik :-))

Повідомлення Jana » 07.09.2006 15:08

Jak u vas tam dila??? Je chtos tut znajomyj? :roll:

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 08.09.2006 00:53

Багато є... :))
Тобі кого? :)
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

dyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення dyr » 11.09.2006 22:53

[quote]Привет всем.
у меня все по-старому, живу в Москве, учусь быть коммерсантом, пока только на 3 курсе, но потом хочу на 2 высшее или в аспирантуру ( куда денег хватит) .
Собираюсь снова пойти на работу, но пока занимаюсь здоровьем. А еще уже 3 год собираюсь пойти в автошколу, но все никак не могу собраться.
Может на Новый год приеду в Долину, но к сожалению, это уже не тот кайф, который был раньше, сейчас все переженились, замуж повыходили, у каждого своя жизнь. Но если что, оторвемся по полной програме.[/quote]

А мені що говорити (писати). Я закінчив 8 класів школи № 2 (тепер музична школа) у 1972 році. Мої однокласники нявряд чи знають користуватися ПК. Деякі старі фото поміщу у файлах. Хочу знайти багатьох, всіх не вдасться. Дехто помер, Царство їм небесне.
Кіт, який гуляв сам пособі.

dyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

... продовження

Повідомлення dyr » 11.09.2006 23:12

...хочу попробувати налагодити контакт з кошньою однокласницею - Мацьків Наталією Миколаївною. Прізвище дівоче. Працювала і, думаю, працює у відділі освіти у виконкомі. Може носити прізвище Сапієва, можливо поміняла. Життя складна штука. Якщо вдасться інтернет-контакт, буде супер.
На Долинські файли не можу зайти, відправлю пізніше.
Кіт, який гуляв сам пособі.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: ... продовження

Повідомлення san » 12.09.2006 00:05

dyr писав:...хочу попробувати налагодити контакт з кошньою однокласницею - Мацьків Наталією Миколаївною. Прізвище дівоче. Працювала і, думаю, працює у відділі освіти у виконкомі. Може носити прізвище Сапієва, можливо поміняла. Життя складна штука. Якщо вдасться інтернет-контакт, буде супер.
На Долинські файли не можу зайти, відправлю пізніше.
Наскільки знаю - там і працює, заступником заввідділу здається...Прізвище Гринюк, чи ще щось таке...
Мешкає на Б.Хмельницького, номер не знаю... навпроти Державної служби охорони...
Якщо вдасться інтернет-контакт, буде супер.
Тут її донька буває...

Орієнтовно з тих років, можна знайти Паращія Степана, Батюк Лесю, Матішак ... незнаю як :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей