День міста з іншого боку

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 16.09.2005 23:05

Повністю погоджуюся з автором даної статті. Співати москальською мовою в Долині, то є ГАНЬБА!
Я тільки не розумію, чого з року в рік концерт проводять на стадіоні?
Особливо цього року, коли святкувалось 50 річчя ФК "Нафтовик", матч ветеранів провели на день раніше внаслідок чого прийшло мало глядачів..."Нафтовик" в таке свято повинен би приймати гру календарної першості... А що маємо, випустили москалів під фонограму заспівати. :evil: ГАНЬБА!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.09.2005 20:44

Співати москальською мовою в Долині, то є ГАНЬБА!
Цікаво чому?
А молдавською - ?
..."Нафтовик" в таке свято повинен би приймати
Йдеть ся не про те чи "присвячувати" гру святу, а про те щоби зробити свято повноціннішим. Тому програма була розділена на 2 дні...
ІМХО: для вболівальників явно зручніше... ну і я думаю що то ще звязано з тим що концерти в нас відбуваються на стадіоні, саме не футбольному полі...
чого з року в рік концерт проводять на стадіоні?
А чо футбольні матчі щоразу проводять на стадіоні а не скажімо в басейні?
Однозначно в Долині є лише одне місце що придатне (хоча й так мало)для розсташування кількох тисяч глядачів...
випустили москалів під фонограму заспівати
До речі і так порівнянно з попередніми роками фонограмою не зловживали... Ну і москалів вроді не було (ну хіба за Шершнів не ручаюсь :lol: )...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 18.09.2005 01:21

san
Цікаво чому?
В статті про це добре сказано:
Я, безперечно, схиляю голову перед їхнім талантом. Але я не погоджуюсь з тими, які зуміли частину цього концерту перетворити на презентацію російськомовної естради і це в нашому карпатському краю, і лише півроку після помаранчевої революції.

Мені прикро, що моє мальовниче місто називається "город" і за це ще треба платити чималі суми з кишені платників податків.
А молдавською - ?
З підтекстом, нібо-то російська має такі самі права... Досеть дешево. Російська мова сьогодні в Україні займає панівне становище. А Долина подає яскравий приклад, як треба боротись з чужинецькою мовою.
Йдеть ся не про те чи "присвячувати" гру святу, а про те щоби зробити свято повноціннішим. Тому програма була розділена на 2 дні...
Чому ти вважаєш, що послухати москальську естраду, це щось таке повноцінне? Для мене це - ганьба, це ганьба для нашого міста, району, області, зрештою цілої Галичини.
Далі, це не тільки день міста, а й день нафтовиків, а ще 50 річчя з дня створення футбольної команди. З"їхалися ветерани, які протягом 50 років захищали честь команди. То це все неповноцінне??? на стадіоні має бути спортивне свято: футбол, волейбол, теніс, перетягування канату, піднімання бочки, гирі, колоди, тягнення возу, армрестлінг...
А що було понавозили горівки, по всьому периметру паркану в середені стадіону йде розпивання спиртного, то все навіть заохочується... на то дивляться діти, потім певно з старших будуть брати приклад... все ходить п"яне... ото була повноцінність...
Тут собі згадав один тост в тему:
-П"єм за 1939 рік!
- А чого?
-Бо москалі прийшли, пити навчили.
А чо футбольні матчі щоразу проводять на стадіоні а не скажімо в басейні?
Однозначно в Долині є лише одне місце що придатне (хоча й так мало)для розсташування кількох тисяч глядачів...
А які споруди крім стадіонів для розташування кількох тисяч глядачів є у Львові чи Франківську? Або в Стрию чи Калуші? Багатолюдні концерти проводять на площах.
Спочатку концерт проходив на стадіоні, після стадіону все перемістилось до кінотеатру. Запитання, чого концерт зразу не проходив біля кінотеатру? Чи справа в пластикових стільцях, адже коли були лавки(вміщували майже вдвічі більше глядачів) концерти на стадіоні непроводили.

До речі, що краще: запросити т.зв. артистів чи зробити навіс над трибунами? Чомусь для другого вічно не вистачає грошей.

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 18.09.2005 09:02

в нас савжди є гроші для того, щоб випити...
а от на нормальні потреби - не вистачає... та й спонсорів для будівельних робіт, наприклад, нема... :evil:
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.09.2005 13:22

З підтекстом, нібо-то російська має такі самі права... Досеть дешево
Російська мова не має прав...та і мова прав не може і не має мати...
Будь-яка...А не тільки російська... Мова - то засіб до передачі інформації... Чим більше інформації вона може нести тим і поширеніша вона... ( англійська - "немилозвучна", бідна і т.д.)
москальську естраду,
Я питав хто з артистів "москаль"??
То це все неповноцінне??? на стадіоні має бути спортивне свято: футбол, волейбол, теніс, перетягування канату, піднімання бочки, гирі, колоди, тягнення возу, армрестлінг...
Має бути..то чо спортсмени не зробили?
розташування кількох тисяч глядачів є у Львові чи Франківську? Або в Стрию чи Калуші? Багатолюдні концерти проводять на площах
До рачі у тому ж Львові проводять концерти на стадіонах СКА і "Україна" (ну коли я там жив так було)

А в Долині дійсно немає іншого місця...Йдеться далеко не про лавочки (зроблені до речі не здобутками "Нафтовика")... а про безпеку глядачів... Хоча безперечно навіть стадіон не може розмістити таку кількість глядачів...
запросити т.зв. артистів чи зробити навіс над трибунами?
і навіщо той навіс??? які видовища можуть забезпечеватись на стадіоні окрім футболу з матюками по неділях???

Мовне питання обговорюється тут: viewtopic.php?t=139

Питання розвитку інфраструктури міста тут: viewtopic.php?t=339
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 19.09.2005 01:46

san
Російська мова не має прав...та і мова прав не може і не має мати...
Будь-яка...А не тільки російська... Мова - то засіб до передачі інформації... Чим більше інформації вона може нести тим і поширеніша вона... ( англійська - "немилозвучна", бідна і т.д.)
Ну придерся ти до слів... ну молодець... можеш замінити слова "рівні права" на "рівні умови". То по суті є шо сказати?
Я питав хто з артистів "москаль"??
Той хто москальскою мовою співав.... і не тільки співав, а і звертався до глядачів.
Має бути..то чо спортсмени не зробили?

Бо стадіон був зайнятий під концерт. А причина чому концерт проводиться, проста як дріт: легко великі суми грошей красти. Чи може хтось бачив кошторис витрачених грошей? А я переконаний, що витратили не менше мільйона гривень. За такі гроші можна було цілий рік утримувати то й же ФК "Нафтовик" (біля 400 тис. грн. в рік.), юнацька команда 15 тис. грн. На всі інші види спорту з бюджету виділяється 180 тис грн. в рік. Це так для порівняння що своїм людям на рік, а що приїзжим гастролерам за один день.
До рачі у тому ж Львові проводять концерти на стадіонах СКА і "Україна" (ну коли я там жив так було)
На "Україні" точно ні, там "Карпати" тримають порядок. Хіба якесь вшанування "Карпат" чи як останній раз, 100 річчя першого футбольного матчу в Україні. На СКА там багато що проводять(мотогонки), та стадіон там дуже занедбаний. Це можуть бути якісь поодинокі випадки...
А в Долині дійсно немає іншого місця...Йдеться далеко не про лавочки (зроблені до речі не здобутками "Нафтовика")... а про безпеку глядачів... Хоча безперечно навіть стадіон не може розмістити таку кількість глядачів...
Ну я ж вже говорив, після 7 години, чомусь перед кінотеатром місце знайшлось... А може дійсно, по відомостях легше провести, що то був концерт і дискотека з неймовірної краси феєрверком... :D
і навіщо той навіс??? які видовища можуть забезпечеватись на стадіоні окрім футболу з матюками по неділях???
Проста арифметика, через три-чотири роки потрібно буде робити капітальний ремонт, який обійдеться дорожче ніж сам навіс. А наприклад, вболівальникам не страшна погода (хоча справжнім вболівальникам не страшна ніяка погода :D ), яка була на матчі "Нафтовик" - "Карпати" в суботу. Було триста глядачів, а як правило приходить біля тисячі.

Щодо "матюків по неділях" то в нас такі любителі, що приходять сальце скинути. :D Голова адміністрації належить до їх числа. :D
При чому трибуни взагалі??? вони грають на треніровочних полях.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.09.2005 16:08

Ну придерся ти до слів... ну молодець... можеш замінити слова "рівні права" на "рівні умови". То по суті є шо сказати?
Умови прості - що дізнатися можна українською мовою?
жодної книжки як ремонтувати порохотяг, чи будувати хмародер...
чи про те як літає гелікоптер чи то гвинтокрил...
тільки про калину і чорноброву дівчину (згвалтовану Галю котру живцем спалили козаки по дорозі з Дону додому ):evil: :evil:
Той хто москальскою мовою співав.... і не тільки співав, а і звертався до глядачів
:lol: :lol: :lol:
Ну це вже на анекдот претендує....Мона в жарти писати...
Бо стадіон був зайнятий під концерт.
А в суботу? Ну після чи перед матчем... Зібрали би якусь тисячку глядачів? :twisted: Покотили би канат, потягали би бочки... Не пили би спирту... Навіть не курили...
Чи взагалі в будь-який інший день... Не так вже графік дозвілля долинян занятий... За пропаганду правильної справи ніхто платити не буде і ІМХО: не повинен...То совєцкіє пережитки...

Зверни увагу, що робив на концерті Вітольд Левицький...
Для пропаганди релігії він за день зробив більше ніж всі "добровільні" уроки катехизису у школах...
А бюджет...якби надіялися на бюджет то цього форуму вже з пів-року би не було... Звичайно що гроші не ті... але принцип той же... Гроші необхідно заробляти, а не "отримувати"
Ну я ж вже говорив, після 7 години, чомусь перед кінотеатром місце знайшлось...
Там заледве помістилося 5 частина порівнянно з стадіоном...
Ще раз кажу, навіть на стадіоні не йшлося про будь-які умови проходу, видимості, чи наприклад евакуації глядачів... Долина "виросла" вже і з стадіону...
Проста арифметика, через три-чотири роки потрібно буде робити капітальний ремонт, який обійдеться дорожче ніж сам навіс.
Так, орієнтовно, навіс коштував би в 3-4 рази дорожче ніж розвалити і збудувати відкриті трибуни ще раз...Ну не зовсім проста арифметика...
А може дійсно, по відомостях легше провести, що то був концерт і дискотека з неймовірної краси феєрверком...
А це при нагоді мона спитати в
любителі, що приходять сальце скинути. Голова адміністрації належить до їх числа.
При чому трибуни взагалі??? вони грають на треніровочних полях
А при тому що потреби в трибунах немає ( по крайній мірі не нагальна) оскільки жодних масових заходів там не проводиться окрім
футболу з матюками по неділях
.
(ну це при умові що концерти там не проводити а лише спіртивні заходи)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 19.09.2005 19:35

san
Умови прості - що дізнатися можна українською мовою?
жодної книжки як ремонтувати порохотяг, чи будувати хмародер...
чи про те як літає гелікоптер чи то гвинтокрил...
тільки про калину і чорноброву дівчину (згвалтовану Галю котру живцем спалили козаки по дорозі з Дону додому )
По-перше, не треба говорити з такою зневагою... :( А по-друге, слідкуй за діалогом:

Misha KПовністю погоджуюся з автором даної статті. Співати москальською мовою в Долині, то є ГАНЬБА!
san А молдавською - ?
Misha K З підтекстом, нібо-то російська має такі самі права... Досеть дешево. Російська мова сьогодні в Україні займає панівне становище. А Долина подає яскравий приклад, як треба боротись з чужинецькою мовою.
sanРосійська мова не має прав...та і мова прав не може і не має мати... Будь-яка...А не тільки російська... Мова - то засіб до передачі інформації...
Misha KНу придерся ти до слів... ну молодець... можеш замінити слова "рівні права" на "рівні умови". То по суті є шо сказати?
sanУмови прості - що дізнатися можна українською мовою?......
Я говорив, що російська мова в Україні домінує над українською(з цим ти фактично погодився). Так от моя позиція полягає у тому, щоб домінуючою була українська(а ти проти цього, категорично проти). Тому не те що в Долині а й на Сході концерти повинні бути українською, саме російська мова на концерті викликала таку мою негативну реакцію(як і автора статті).
Твоя позиція: раз українська настільки занедбана, то треба переходити на російську, бо на українській неможливо нічого дізнатися. :shock:
Той хто москальскою мовою співав.... і не тільки співав, а і звертався до глядачів.
Було б дуже смішно, якби то не було правдою.
А в суботу? Ну після чи перед матчем... Зібрали би якусь тисячку глядачів?
В суботу всі люди на городах та дачах. І якщо ти так за суботу для спортивного свята, то я вже не буду проти концерту, але в суботу(без москалів і без пиятики під парканом, звичайно :D )
Чи взагалі в будь-який інший день... Не так вже графік дозвілля долинян занятий... За пропаганду правильної справи ніхто платити не буде і ІМХО: не повинен...То совєцкіє пережитки...
то саме з концертом, ну кому такий концерт за мільйон гривень потрібен, не те що на день міста, а взагалі в любий будній день?
Зверни увагу, що робив на концерті Вітольд Левицький...
Для пропаганди релігії він за день зробив більше ніж всі "добровільні" уроки катехизису у школах...
Я не бачив, але Левицький просто привітав громаду. Слухати москальські пісні він точно не міг радити, я переконаний.
А бюджет...якби надіялися на бюджет то цього форуму вже з пів-року би не було... Звичайно що гроші не ті... але принцип той же... Гроші необхідно заробляти, а не "отримувати"
Фінансування спорту, це не якийсь там бізнес. Перш за все, це пропагування здорового способу життя, та відвернення дітей від вулиці, престиж для міста, області, держави.
І не треба діяти за принципом, раз здохла корова в мене, най здохне і в сусіда.
Так, орієнтовно, навіс коштував би в 3-4 рази дорожче ніж розвалити і збудувати відкриті трибуни ще раз...Ну не зовсім проста арифметика...
Ну то ти вже явно загнув... все шо треба, то гроші витрачені на один концерт.
А це при нагоді мона спитати в
Він ще й грав в матчі ветеранів, навіть два голи забив. Я питав і не тільки я, то не Січко вирішує, а Романюк.
А при тому що потреби в трибунах немає ( по крайній мірі не нагальна) оскільки жодних масових заходів там не проводиться
А футбол то шо по твоєму??? Долина - місто з футбольними традиціями.
(ну це при умові що концерти там не проводити а лише спіртивні заходи)
Ну спІртивні ігри я саме на концерті побачив, видно сердечно ксьонза
послухали.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.09.2005 22:18

тому, щоб домінуючою була українська(а ти проти цього, категорично проти)
Я дуже навіть ЗА! І, до речі, роблю що можу для розвитку мови...

І неодноразово писав що можна робити, кожному тому в кого також є бажання говорити з внуками на українській...

Але забороною користуватись іноземними мовами на Сході, Заході, у Долині, у Шевченковому... чи ще десь НІКОЛИ не досягнути домінування української мови!!!

Лише РОЗВИТКОМ її!!! Тобто збільшенням інформаційного простору в якому вона використовується. А не плеканням РЕЗЕРВАЦІЙ (хоч і всеукраїнських) для української мови. Тому, що в такому випадку, мова буде жити по принципу гуртків чи літніх таборів есперанто...
Де також існує мораторій на використання інших мов!
В суботу всі люди на городах та дачах. І якщо ти так за суботу для спортивного свята, то я вже не буду проти концерту, але в суботу(без москалів і без пиятики під парканом, звичайно )
Я ж писав
взагалі в будь-який інший день...
Чому нема жодних ініціатив по розвитку фізкультури ??? (навмисне уникаю слова "спорт")... З боку спортсменів ??? Чи просто любителів фізкультури ??? Бо їм за це не платять ?!?!?!?
саме з концертом, ну кому такий концерт за мільйон гривень потрібен, не те що на день міста, а взагалі в любий будній день?
Кому і такий ще й за 1000000 грн. я теж не знаю... Однозначно можна влаштувати кращий і за менші гроші... І без "тухлої" політики, і з іншими артистами...
Але невже замість концерту місто мало побачити тільки "грандіозний" футбол ??? Взагалі за часи мого дитинства на футбол ходили за гроші, причому глядачів було завжди більше... Зараз і безплатно мало кому діло є... Звичайно основна заслуга теперішніх ветеранів котрі своєю грою зацікавлювали людей... І далеко не відсутність навісу заважає...
Я не бачив, але Левицький просто привітав громаду. Слухати москальські пісні він точно не міг радити, я переконаний
Він не просто привітав і, як не дивно нічого не радив, але виконав доволі гарну пісню в доволі сучасному аранжуванні на релігійну тематику... І його вчинок думаю багатьом посприяє змінити думку про релігію...
сердечно ксьонза послухали.
...Хоча особисто я не є надто релігійною людиною, та і до Левицького особливих симпатій не відчував... Проте його виступ мене вразив... В ньому я побачив дійсно бажання робити свою справу!
А футбол то шо по твоєму??? Долина - місто з футбольними традиціями.
По-моєму не надто перспективна гра з погляду впливу на здоров'я населення... Специфічна, досить травматична, потребує довгих тренувань і основне доволі багато місця... Хоча і доволі видовищний спорт! Але не більше... І так як ми не Латинська Америка, то сумніваюсь що виключно футбол зможе залучити громадськість до фізкультури...
Ну то ти вже явно загнув... все шо треба, то гроші витрачені на один концерт
Можеш повірити на слово, що десь так і буде...
Крім того... То явно не приорітетна проблема куди витрачати гроші...
Наприклад котельня для опалення спортшколи закоштувала б біля 800 тис.грн... Що набагато потрібніше ніж навіс...
Хоча...повторюю... Що я не вважаю що витрачання грошей на концерт, "фєєрверк", "Місс" і т. п . "міроприємства" в таких кількостях і так непрофесійно, було необхідне...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 21.09.2005 14:54

san
Я дуже навіть ЗА! І, до речі, роблю що можу для розвитку мови...
Виходить що я тебе не зовсім зрозумів, чи точніше сказати не зовсім розумію.
Але забороною користуватись іноземними мовами на Сході, Заході, у Долині, у Шевченковому... чи ще десь НІКОЛИ не досягнути домінування української мови!!!
Я шо десь говорив, що треба заборонити користуватись російською мовою??? Мова йде про те, що я як українець хочу чути українську пісню. А її нема по тій причині, що нібито заслужена артистка ссср така то, українською мовою неспіває, тому будем слухати маскальською. А що, нас шляк не трафит.
На рахунок того, що силою не доб"єшся, ти також помиляєшся. Он москалі за 80 років пів-України зрусифікували.
Лише РОЗВИТКОМ її!!! Тобто збільшенням інформаційного простору в якому вона використовується.
То шо на концерті в Долині збільшили інформаційний простір використання української мови?
Чому нема жодних ініціатив по розвитку фізкультури ??? (навмисне уникаю слова "спорт")... З боку спортсменів ??? Чи просто любителів фізкультури ??? Бо їм за це не платять ?!?!?!?
Долина в області по спорту займає одне з чільних місць. В нас проводяться і сільські ігри, і серед нафтовиків-газовиків, і шкільні змагання, першість району по футболу в двох лігах, ДЮСШ, команда в другій лізі. Візьми сусідній рожнятівський р-н., там того і близько нема. В Долині то все робиться на голій ініціативі кількох фанатів.
А шо ти має на увазі під словами "жодних ініціатив"?
Але невже замість концерту місто мало побачити тільки "грандіозний" футбол ???
Біля кінотеатру чи БТ слухайте собі концерт скільки влізе, хоч цілий тиждень. Але я, як вболівальник ,в таку кругли дату хотів побачити футбол, ветеранів, які захищали честь команди протягом 50 років... А там хто собі що забажає, хто футбол, а хто концерт.
А в тебе виходить так як при советах: "всі на парад, і я на парад". Я хожу на то, що подобається мені а не всім.
По-моєму не надто перспективна гра з погляду впливу на здоров'я населення... Специфічна, досить травматична, потребує довгих тренувань і основне доволі багато місця... Хоча і доволі видовищний спорт! Але не більше... І так як ми не Латинська Америка, то сумніваюсь що виключно футбол зможе залучити громадськість до фізкультури...
....не Латинська Америка .... і не Європа, то ліпше сидимо в дома і будемо дивитись футбол по телевізорі. Та й взагалі, що там дивитись, 22 барани за одним м"ячом бігають...воно на треба? :D :D :D
Можеш повірити на слово, що десь так і буде...
Цікаво, я на свої очі бачив проект(за зразок взята центральна трибуна стадіону "Україна" в Львові, просто трохи менша по висоті), говорив з людьми що ставили трибуни, а ти мене хочеш в чомусь переконати?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.09.2005 23:12

що я тебе не зовсім зрозумів,
можливо...
На рахунок того, що силою не доб"єшся, ти також помиляєшся. Он москалі за 80 років пів-України зрусифікували
А видиш - не до кінця... Бо силою до кінця не вийшло... Розумом тре!!!
То шо на концерті в Долині збільшили інформаційний простір використання української мови?
Запросто - вигнати "комах" з сцени:lol: , ну і написати НОРМАЛЬНУ пісню... без калини... козаків... усусусів... і селянства... Пристойну ліричну пісню... Навіть старих доволі дагато гарних...Івасюка наприклад... можна аранжувати сучасно... можна "російськомовним" українським композиторам нормально заплатити...
Хоча про
інформаційний простір
я мав на увазі не концерти...
Долина в області по спорту займає одне з чільних місць. В нас проводяться і сільські ігри, і серед нафтовиків-газовиків, і шкільні змагання, першість району по футболу в двох лігах, ДЮСШ, команда в другій лізі. Візьми сусідній рожнятівський р-н., там того і близько нема. В Долині то все робиться на голій ініціативі кількох фанатів.
А шо ти має на увазі під словами "жодних ініціатив"?
Можливо так і є... Мало інформації... Я не чув... А привик своїмисловами - висловлювати свої думки, відчуття, знання і т.д.
кількох фанатів
- честь їм і хвала !!!
....не Латинська Америка .... і не Європа, то ліпше сидимо в дома і будемо дивитись футбол по телевізорі. Та й взагалі, що там дивитись, 22 барани за одним м"ячом бігають...воно на треба?
Будемо і дивитися по телевізорі і бігати за одним м"ячем...
Тільки не потрібно з футболу робити, щось надзвичайне...
Розвивати потрібно спорт загалом, а не в окремих видах...
Цікаво, я на свої очі бачив проект (за зразок взята центральна трибуна стадіону "Україна" в Львові, просто трохи менша по висоті), говорив з людьми що ставили трибуни, а ти мене хочеш в чомусь переконати?
Можливо ми по різному уявляємо "навіс"... Але все ж таки... гроші то дуже великі... То я тобі кажу як той хто захистив магістерську роботу на тему "Дослідження тріщиностійкості залізобетонних плит проїжджої частини автодорожніх мостів методом акустичної емісії" :oops: на кафедрі будівельних конструкцій... ну і з невеличким стажем проектування промислових і громадських споруд... :twisted:

Та і зрештую:
То явно не приорітетна проблема куди витрачати гроші...
Хоча...повторюю... Що я не вважаю що витрачання грошей на концерт, "фєєрверк", "Місс" і т. п . "міроприємства" в таких кількостях і так непрофесійно, було необхідне...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 21.09.2005 23:31

san
Можливо ми по різному уявляємо "навіс"... Але все ж таки... гроші то дуже великі... То я тобі кажу як той хто захистив магістерську роботу на тему "Дослідження тріщиностійкості залізобетонних плит проїжджої частини автодорожніх мостів методом акустичної емісії" на кафедрі будівельних конструкцій... ну і з невеличким стажем проектування промислових і громадських споруд...
Такий як на вході біля готелю "Нафтовик", тільки ясна річ що більший.

Ще щось через кілька днів напишу, бо завтра їду у відрадження... :(

Яна
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Яна » 21.09.2005 23:32

Якщо можна приєднаюсь до Вас. Я також була на концерті,правда тільки на початку,і читала ту статтю. Я також за те щоб на Україні говорили - українською, і мене "кров нагла заливала",коли будучи цього літа в Одессі мене називали бандерівкою.Але щодо концерту,невже ви думаєте що якби на ньому були б якісь невідомі виконавці,які би співали не відомі пісні- невже би пришло стільки людей, а особливо молоді.Мені наприклад не хотілося б слухати якусь "тьотю",яка би співала пісню так завиваючи,що не розбереш слів.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.09.2005 23:52

Одессі мене називали бандерівкою
Просто там теж є певна частина (не обговорюю %) суб"єктів що вважають що людина котра не схожа на них чи коліром шкіри чи мовою чи печаткою в паспорті є менш достойною ніж вони самі :!:

Нажаль така сама ситуація і у нас... Ну і в багатьох інших місцях... то в генах людей ще з доісторичних часів...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.09.2005 00:04

Яна писав:Якщо можна приєднаюсь до Вас.
Звичайно.
Я також була на концерті,правда тільки на початку,і читала ту статтю.
А хто там такій відомий був, якщо не сикрет. Бо я особисто попав саме на той момент, коли співали російською. А от коли прочитав це в газеті, ячогось подумав що це далеко не одна пісня.
Яна писав:Я також за те щоб на Україні говорили - українською, і мене "кров нагла заливала",коли будучи цього літа в Одессі мене називали бандерівкою.
Я за те, щоб українську мову вживали на різних пресконференціях, концертах, офіційних заходах ітд. За російську мову в парламенті взагалі треба штраф накладати. :x
А шо поганого в слові бандерівка? Як на мене, це привід для гордості.
Треба було і пояснити, що бандерівці то герої...

Яна писав:Але щодо концерту,невже ви думаєте що якби на ньому були б якісь невідомі виконавці,які би співали не відомі пісні- невже би пришло стільки людей, а особливо молоді.Мені наприклад не хотілося б слухати якусь "тьотю",яка би співала пісню так завиваючи,що не розбереш слів.
Відповім запитанням на запитання. А як стають відомими артистами? Є якась фабрика по випуску відомих артистів чи ще щось? Мені здається, що відомими стають з невідомих.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей