День міста з іншого боку

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Яна
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Яна » 22.09.2005 00:07

Нажаль така сама ситуація і у нас... Ну і в багатьох інших місцях...
Але якщо ми так само відносимось до людей які не говорять українською,і називаємо їх москалями,то нічим не кращі за них.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.09.2005 00:08

san писав:
Одессі мене називали бандерівкою
Просто там теж є певна частина (не обговорюю %) суб"єктів що вважають що людина котра не схожа на них чи коліром шкіри чи мовою чи печаткою в паспорті є менш достойною ніж вони самі :!:

Нажаль така сама ситуація і у нас... Ну і в багатьох інших місцях... то в генах людей ще з доісторичних часів...
Ну то ти вже якусь сіоністську пропоганду розпочав так не піде.

FOM
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення FOM » 22.09.2005 13:18

ДЯКУЮ ТОБІ БОЖЕ ШО Я НЕ МОСКАЛЬ... :D :D :D

Яна
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Яна » 23.09.2005 21:59

[quote="Misha K"][quote="Яна"]
А шо поганого в слові бандерівка? Як на мене, це привід для гордості.
Треба було і пояснити, що бандерівці то герої...

І я пояснювала,але коли ти в меншості то тебе не слухають. Був один одесит,торговец,то проходячи попри нього ми говорили "Слава Україні",а він плювався.Я просто не розумію - вони живуть за рахунок літнього торгу,ми туристи - даємо їм виручку,але вони,чуючи українську мову,стають наглі і хамлом.Люди ви прикидуєте яка в них ненависть до нас!!!Вони готові "здохнути" з голоду,а нас не приймуть і не зрозуміють ніколи!!! Більше в Одеську обл. не поїду!!!

Відповім запитанням на запитання. А як стають відомими артистами? Є якась фабрика по випуску відомих артистів чи ще щось? Мені здається, що відомими стають з невідомих.[/quote] :!: :!: :!: :!: :!:

А нарахунок цього,там є своя" кухня" і ми прості смерті цього ніколи не взнаємо,хіба,якщо ти, або я захочимо почати співати і в нас буде тато алігархом,або депутатом.

Свіча
Мас-медіа
Контактна інформація:

Повідомлення Свіча » 27.09.2005 15:05

ГРОШІ Є! ЗАЛЕЖИТЬ ДЛЯ ЧОГО

Прочитавши публікацію під заголовком "Свято з присмаком піару" ("Свіча" за 17 вересня ц. р.) погоджуюся з автором щодо його міркувань. Останнім часом вже стало модним відзначати Дні міста, села і будь-що, пов'язане з грішми, в тому числі, нема чого таїти, з добрячою випивкою та закускою. Свято стає приводом не для відзначення когось чи чогось, а приводом до пиятик.

Якщо говорити правду, а правду не люблять чути, то обидва свята, про які йшлося у статті, тягли за собою фінансові витрати. Отут би і треба розібратися: хто кого фінансував і звідки гроші брав, і чому це не робилось спільно з місцевою владою. В. Романюк на День міста зумів гроші знайти, хоча й нарікає, що грошей немає.
Місяць тому на долинському ринку, коли падали дощі, дорогою навколо нього (від автомобільного базару до м'ясного павільйону) болото бризкало в очі, тепер порох сідає на продукти. Випадково запитав митника, який збирав мито на території, де кошти діваються, що роками така дорога навколо базару. У відповідь почув: "Дорога навколо ринку – територія міської ради і про неї вона повинна опікуватися". Але ж ринковий збір з людей проводять постійно. Немалі гроші збирають за кожне місце, за кожного півметра, то можна би за ці роки, якщо не заасфальтувати, то хоча б щебенем засипати. Правда, замість того висипали машину чи дві біля автомобільного ринку такого, що чорт ногу зломить, і фірою не об'їдеш. І от вам, шановні краяни, День міста, день піару, як п. Петрів зазначив, бо на свято гроші є, а на дорогу нема… Та й не тільки на це.

Що стосується Дня незалежності, яке мали б спільно святкувати, як день визволення нашого народу від московської чуми, то я не бачив тих всіх керівників підприємств, яких би хотів був побачити. Таких, як наприклад, п. Іванишин, п. Мороз, п. Депутат та багатьох інших, бізнесменів, які не малими коштами правлять. Ці люди повинні були бути на цьому святі, сказати своє слово. Звичайно, для них, при будь-якій владі, свято було, і буде. І, як бачимо, вони пристосувались до нової держадміністрації, ніби вони визнають свято 24 серпня як державне, а якщо так, то також коштами допомагають. Для прикладу, п. Іванишин виділяє 1000 грн. і йому подібні, на це свято, бо ми розуміємо, що все це дійство – гроші. Але, де вони беруться і хто, і як їх розкидує?

Мені доводилось бути з протягнутою рукою як у п. Іванишина, так і в Мороза, це – дві потужні фірми, але коли я звернувся із заявою допомогти, відповідь була такою: "Повертаємо без розгляду заяву вашу через відсутність виділених коштів" – це п. Іванишин. Пан Мороз дав відповідь на заяву: "Розглянувши вашу заяву, стаття 100 Закону України, бюджет на 2004 р., забороняє виділення грошей". Тоді в мене запитання: де корупція? Якщо держадміністрація звернулась за допомогою на День незалежності України до п. Іванишина і йому подібних, то чи не порушив цей пан Закон і ту статтю, що передбачає спонсорські допомоги?

Він прекрасно знає, що треба шукати вихід при тих, хто виграв вибори, придобритися, а він знає, кого він підтримував. І от вам, шановні, й піари, бо вибори вже на носі.

М. ПАНЬКІВ
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 28.09.2005 13:49

Свіча
ГРОШІ Є! ЗАЛЕЖИТЬ ДЛЯ ЧОГО
Згоден на всі 200%.
Що стосується Дня незалежності, яке мали б спільно святкувати, як день визволення нашого народу від московської чуми

От тому, що ми визволились з під московської чуми, і не можна було запрошувати виконавців, що співають російською. :(

Яна
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Яна » 27.12.2006 14:24

А шо поганого в слові бандерівка? Як на мене, це привід для гордості.

А вони нас не люблять так само, як ти не любиш російску мову! І в кожного є своя правда! Вони свято вірять в те ,що бандерівці бандити.Тому що під час війни вони вирізали їхні сім"ї, і їхню ненавість до нас ніщо не змінить, навіть пояснення , що у бандерівців переодягались солдати радянської армії. І ще ,російскомовне населення України жаліється, що на них вчиняється тиск з приводу насильного впровадження української мови в їхнє життя. Несприйняття всього російского у нас на заході у крові. Бо ми спокійно сприймаємо ж інші мови, наприклад англомовну естраду!!!!!!!!

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 03.01.2007 10:19

Яна писав:А шо поганого в слові бандерівка? Як на мене, це привід для гордості.

А вони нас не люблять так само, як ти не любиш російску мову! І в кожного є своя правда! Вони свято вірять в те ,що бандерівці бандити.Тому що під час війни вони вирізали їхні сім"ї, і їхню ненавість до нас ніщо не змінить, навіть пояснення , що у бандерівців переодягались солдати радянської армії. І ще ,російскомовне населення України жаліється, що на них вчиняється тиск з приводу насильного впровадження української мови в їхнє життя. Несприйняття всього російского у нас на заході у крові. Бо ми спокійно сприймаємо ж інші мови, наприклад англомовну естраду!!!!!!!!

"під час війни вони вирізали їхні сім"ї" -- 100% брехня, це вже давно доведено українськими істориками. А підручники де Ти це вичитала можеш поставити на поличку "рядянська фантастика" :wink:

"І ще ,російскомовне населення України жаліється, що на них вчиняється тиск з приводу насильного впровадження української мови в їхнє життя." -- повний маразм, з розряду політ-агітації жінки Яника: "наколоті апельсини", на Західній Україні бандерівці на танках їздять" :D :D :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.01.2007 12:26

це вже давно доведено українськими істориками
:lol:
давно воно доведено радянськими істориками, а українськими надавно, а скоро інші історики, ще щось "доведуть" :lol:

Як зі сторінками в підручнику де вже про вчорашні вибори встигли написати "історію" :lol:

Через те в цивілізованих країнах "історією" називається те, що сталось 50-100 років тому, тобто нормальні люди тільки тепер вчать хто зробив Жовтневу революцію і що неподілили Гітлер з Сталіном :wink:

Це, по-перше...
А крім того, наскільки мені відомо, т.з. "бандерівці" не завжди були регулярними об'єднаннями, швидше такими собі загонами, з своїм "отаманом" і частково з "власною" ідеологією.

І мені істориків непотрібно, я добре знаю історію своєї сім'ї. Прадід не воював за москалів, і до "націоналістів" не пішов.
Коли пограбували, то серед продуктів вкрали мішечок насіння конюшини (навіщо він наприклад москалю?), потім мішечок знайшовся в "друга" одного... Щирий українець... Він і дав наводку.
В хату не йшли, бо знали що прадід з унтерофіцер-фровик, озброєний, не хотіли в перестрілку встрявати... Він в свою чергу теж - не дуже повоюєш один проти загону...
От така то була війна... Зраштою будь-яка війна саме така.

А хто переміг - того і правда.

А історія - то память... Котра має бути, що найменше з повагою. до тих хто жив. То їх життя, і їх правда.
Тому в цивілізованих країнах стоять і памятники Македонському і Наполеону і церква і мечеть з другого боку...
Тільки дикуни валять ідол Перуна- ставлять хрест, валять хрест - ставлять бюст "вождя", валять бюст "вождя" - ставлять "меч" і т.д.
Тобто нема поваги до пам'яті...

В всьому винні: Петро І, Микола ІІ, Столипін, Чапаєв, Берія, Ворошилов і т.п.
А спитати в сьогоднішнього шефа/мера/депутата, чому є так а не краще - слабО!?!

Чи стане краще коли методом полюєграфії останків встановимо що Хеопс не помер? А що його насправді зарізав Тутанхамон? :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість