Долинський Андерграунд

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.01.2007 22:19

Шо тут казати, якщо люди не розуміють графіті, то живіть у селі, там такого точно нема!
Я розумію графітті коли воно є прикрасою, чи навіть "витвором мистецтва". Проте часто то просто хуліганство котре служить для видобування адреналіну.
Такий "андеграунд" особисто мені нах не потрібен...
Також рахую, що виконавці, а також "агітатори" не заслуговують не те що, на концертні зали і файну апаратуру - заслуговують по пару місяців громадських робіт... Руки відрубувати не потрібно - не буде чим мітли і шуфлі тримати :lol:
Я не маю нічого проти вашого графіті, але воно повинно бути десь на парканах (біля стадіону, по дорозі на Вигоду), старих будівлях...ітд.
А ви зіпсували новопомальований фасад в центрі міста.
Якщо дійсно є бажання створити, щось оригінальне - можна знайти місце де той живопис буде прикрасою. Дійсно паркани і т.п...

Щоб добре лягло графітті - попередньо помийте стіну, підштукатурте і загрунтуйте двома шарами білої фарби :) Це я вам, як який-неякий професіонал раджу...
Так він є, та хоч в ньому трішки не легко
Огидному і хуліганському андеграунду в нашому місті не місце!
І я особисто, в міру можливостей, сприятиму щоб було не "трішки нелегко", а досить важко... :evil:
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 22.01.2007 22:39

А можна фото того "витвору мистецтва"? :) Бо в Долині буду не скоро..

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 22.01.2007 23:20

vanya писав:А можна фото того "витвору мистецтва"? :) Бо в Долині буду не скоро..
Tакож би хотів це побачити :D
Зображення

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 22.01.2007 23:21

... Руки відрубувати не потрібно - не буде чим мітли і шуфлі тримати Laughing
правильно міркуєш :D
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.01.2007 23:25

san писав: Також рахую, що виконавці, а також "агітатори" не заслуговують не те що, на концертні зали і файну апаратуру - заслуговують по пару місяців громадських робіт... Руки відрубувати не потрібно - не буде чим мітли і шуфлі тримати :lol:
Добре вговорив, громадські роботи краще. :D

Фото з телефона можу організувати.

Wu
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Wu » 23.01.2007 16:12

san писав:
Так він є, та хоч в ньому трішки не легко
Огидному і хуліганському андеграунду в нашому місті не місце!
І я особисто, в міру можливостей, сприятиму щоб було не "трішки нелегко", а досить важко... :evil:
От про таких Л.О.Х.І.В. я і говорив.....не в образу....але все ж таки веселіше би жилося, якби ніхто один на одного не гнав, бив чи ще щось.......подивився би на граффіті, які намальовані біля входу в "Шарм", ось це все одно не витвір мистецтва, але красиве.....всіх графітерів не даром називають вандалами, Долинські - початківці, почекайте місяць, другий, і граффіті будь радувати вам око!!!!!!!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 23.01.2007 17:25

Wu, останнє попередження - за особисті образи - бан. А то й наш форум позбудеться андерграунду :-)

Wu
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Wu » 23.01.2007 17:35

Фак, vanya, нашо обсирати людей (я про sana)..........можеж забанити.........но він все одно не правий......в мене реальні друзі....на них гнати не треба.....а хто обмалював кінотеатр, най шукає сам....це не наша рук справа..........

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 23.01.2007 17:38

Wu писав:Фак, vanya, нашо обсирати людей (я про sana)..........можеж забанити.........но він все одно не правий......в мене реальні друзі....на них гнати не треба.....а хто обмалював кінотеатр, най шукає сам....це не наша рук справа..........
Ти активно їх захищав, то склалось враження, що то ваших рук або ваших друзів.
Банити нікого не хочу, але треба мати повагу до співбесідників.

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 23.01.2007 18:52

Wu писав:Фак, vanya, нашо обсирати людей (я про sana)..........можеж забанити.........но він все одно не правий......в мене реальні друзі....на них гнати не треба.....а хто обмалював кінотеатр, най шукає сам....це не наша рук справа..........
Малюйте скільки влізе, але там де то не видно :evil:
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.01.2007 20:37

От про таких Л.О.Х.І.В. я і говорив.....не в образу....але все ж таки веселіше би жилося, якби ніхто один на одного не гнав, бив чи ще щось....
Простий приклад! Я люблю постріляти. Тобі б сподобалося якби сектор обстрілу наприклад зачіпав лавочку на якій ти сидиш?
А я би казав - ти ся не розуміш, я файно стріляю - в тебе не попаду!
Тебе би цікавило, якої я думки про свою влучність?
Думаю, ти б хотів просто сидіти в безпеці...

От тут і все просто. Хоч малювати наскельний живопис - роби там де нікому не заважає. А коли станеш популярним і замовлять - намалюєш на м/р... :lol:
Інакше (малювати там де не просать) - це злочин!
всіх графітерів не даром називають вандалами, Долинські - початківці, почекайте місяць, другий, і граффіті будь радувати вам око!!!!!!!!!
В основному (а я трохи в курсі) воти то роблять не з любові до мистецтва, чи з наміром прикрасити місто. А з метою отримати дозу адреналіну скоюючи хуліганський вчинок. Я в дитинстві теж регулярно ниткою перегороджував вул.Леніна і ховався від дружинників в корчах біля фонтану... Тут мотиви такі самі...
в мене реальні друзі....на них гнати не треба
По фєні ботаєш! 8) :lol: :lol:
die Große Schlange

anbiker
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення anbiker » 24.01.2007 00:35

В Долині є графітщики - Респект :!: . У графіті я не бачу ніякого злочину (звичайно якшо це не якісь матюки або пропаганда до чогось небудь).
Само собою шо не слід малювати графіті там де воно непотрібне (Церкви, міськ рада, міліція :lol: :lol: :lol: ). Але всеодно знайдуться люди кому воно не подобається, і це нормально. Та питання полягає в такому, чому коли ти намалював графіті стаєш хуліганом і про це всі зразу говорять, давайте спочатку вирішимо питання в Долині з легкими наркотиками, насильством, бандами гопів, а тоді вже будемо говорити з графітщиками.

А взагалі хлопаки продовжуйте займатись тим чим вам подобається, тільки страйтесь менше малювати графіті в самому центрі бо люди ше не зовсім привикли. :wink:

Р.С. Долинські вело райдери з вами :!: :!: :!:

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 24.01.2007 16:37

anbiker писав: А взагалі хлопаки продовжуйте займатись тим чим вам подобається, тільки страйтесь менше малювати графіті в самому центрі бо люди ше не зовсім привикли. :wink:
Тут не йде в то чи привикли, але як це відіб"ється на вигляді міста. Я до цього вже звик, бо тут нема будинку який би був не розмальований. А туристам це дуже не подобаться(знаю із соціологічного опитування). Також спреєрів карають штрафом в 1000грн.(на наші гроші) і до 6 місяців робіт, так має бути і у нас.
Зображення

Wu
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Wu » 24.01.2007 17:10

anbiker писав:Та питання полягає в такому, чому коли ти намалював графіті стаєш хуліганом і про це всі зразу говорять, давайте спочатку вирішимо питання в Долині з легкими наркотиками, насильством, бандами гопів, а тоді вже будемо говорити з графітщиками.

А взагалі хлопаки продовжуйте займатись тим чим вам подобається, тільки страйтесь менше малювати графіті в самому центрі бо люди ше не зовсім привикли. :wink:

Р.С. Долинські вело райдери з вами :!: :!: :!:
Чувак, великий тобі респект!

Miff
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Miff » 24.01.2007 19:49

Це тама Долинський андерграунд і якщо ви до нього не маєте нічого спільного прошу не заходити та не гадити, в нас також є багато речей які не подобаються, та ми чомусь мовчимо.Ще одне ви колись бачили велике місто без малюнків, каліграфії на стінах(Одесса в цьому найпопулярніша).І якщо ви такі розумні, що лиш можете руки поламати то покажіть чим відзначились ви?Чим ви хоть трішки розтираєте буденну масу?Не подобається не дивись це не твоє.... і не треба тут гнати повне фуфло.САН-ти занадто розумний чи не здається тобі що за таке тобі руки самі у вісні повивиртаються?

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей