Особливості продажу комп'ютерної техніки в Долині і нетільки

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 07.08.2007 17:20

Ну от, і знову тулять народу роздрібні ціни НЕО :)

Раз усе так райдужно - найнижча колонка, безкоштовна доставка, і т.д і т.п, тобто практично відсутність витрат, то пропоную віддавати комплектуху форумчанам хоча-б по 2-й колонці, а то несерйозно якось получається ;)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 07.08.2007 18:31

Прайси за тою ссилкою - для простих смертних...
Повністю згідний з пропозицією кобі ;)
Фак мой мозг!!!

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 07.08.2007 23:04

Люди, поясніть мені тоді одне - ви жерти за щось купуєте?
Гроші якось заробляєте?

То чому притикаєте можливістю ДОБРОСОВІСНО заробити пару баксів?

Хто має доступ до 2-ї колонки, той і сам зможе себе обслужити... А "прості смертні" можуть і переплатити таку величезну суму в 15-25 баксів на компі за сервіс і доставку.
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 07.08.2007 23:52

величезну суму в 15-25 баксів
зовсім не про 15-25, на компі мож і $100 наварити, це неважко.
В цьому топіку ведеться обговорення наших магазинів, а не реклама (є тема "Оголошення") і тобі як модератору варто було б звернути на це увагу. Так само кожен має право на свою думку, форум для цього і створено, тому то я і дозволив собі сказати, що думаю.
Фак мой мозг!!!

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 09:41

Дивно що зразу виникла така зацікавленість до того скільки можна заробити на компі :D . Чому тоді не виникає дискусія на рахунок того, наприклад, чому ми платимо в кафе за чашку нормальної кави 3-4 грн, тоді як собівартість її виготовлення складає менше гривні, і т.д. Я ж писав: "Якщо ціна на якийсь товар більша ніж десь інше (в нашому регіоні), то тоді звичайно буде знижка." Ніхто не говорить що "ціна для простих смертних"-це догма, звичайно її можна міняти, і для форумчан в тому числі. Є індивідуальний підхід до кожної людини, все залежить від її рівня обізнаності в компютерній справі.А то був випадок, що привіз людині комп, а потім вчив пару тижднів як ним користуватися. :)
А віддавати товар по тій ціні, по якій береться не можна, бо є ще таке болюче питання, як гарантія, яка на деякі комплектуючі сягає 5 і більше років.Тоді хіба без гарантійних зобовязань і без сервісу.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 10:20

В цьому топіку ведеться обговорення наших магазинів, а не реклама (є тема "Оголошення").
Згідний, але я тут не часто в форумі, і швидше потрапив сюди. А зробити рекламу на форумі порадила людина яка дуже любить і вболіває за наш форум, і для користуваячів корисно прочитати про якусь альтернативу в такій серйозній покупці як комп, лишня конкуренція лише на руку покупцям [/quote]

Garik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Garik » 08.08.2007 10:34

roman-win писав:
В цьому топіку ведеться обговорення наших магазинів, а не реклама (є тема "Оголошення").
Згідний, але я тут не часто в форумі, і швидше потрапив сюди. А зробити рекламу на форумі порадила людина яка дуже любить і вболіває за наш форум, і для користуваячів корисно прочитати про якусь альтернативу в такій серйозній покупці як комп, лишня конкуренція лише на руку покупцям
[/quote]
доречі підтверджую його слова y NEO сервісі досить хороші ціни порівняно з Престижем і іншими Долинськими магазинами і це також правда що до цін
"Якщо ціна на якийсь товар більша ніж десь інше (в нашому регіоні), то тоді звичайно буде знижка." Ніхто не говорить що "ціна для простих смертних"-це догма, звичайно її можна міняти, і для форумчан в тому числі. Є індивідуальний підхід до кожної людини, все залежить від її рівня обізнаності в компютерній справі.
томущо ця фірма не хоче втрачати потенційних клієнтів в долині і з гарантія також проблем нема 8)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 11:58

sam писав:Люди, поясніть мені тоді одне - ви жерти за щось купуєте?
Гроші якось заробляєте?
То чому притикаєте можливістю ДОБРОСОВІСНО заробити пару баксів?
Хто має доступ до 2-ї колонки, той і сам зможе себе обслужити... А "прості смертні" можуть і переплатити таку величезну суму в 15-25 баксів на компі за сервіс і доставку.
На рахунок добросовісно, roman-win фірма зареєстрована, податки платимо?? ;)
Досить багато форумчан, з тих що у Львові, мають доступ і до 1 колонки НЕО, та також приторговують комплектухою. Але ж не сиплять рекламу де попало у зовсім не призначених для цього темах.

Ну і навар явно не 15-25 баксів. Не будем рахувати гроші один одного, але той, хто проходив мінімальний курс економіки пам"ятає про рентабельність в 14% яка я індикатором того, чи варто вести бізнес далі :)
roman-win писав: Дивно що зразу виникла така зацікавленість до того скільки можна заробити на компі . Чому тоді не виникає дискусія на рахунок того, наприклад, чому ми платимо в кафе за чашку нормальної кави 3-4 грн, тоді як собівартість її виготовлення складає менше гривні, і т.д.
Тому що кафе платить за приміщення, компослуги, величезні податки, взятки чиновникам, ну і купа інших витрат. Так само їх платить НЕО, коли продає по роздрібних цінах людям, чи той же "престиж". Звісно, це твоє право наварювати кіко хочеш, але ж треба знати міру :)
roman-win писав: Є індивідуальний підхід до кожної людини, все залежить від її рівня обізнаності в компютерній справі.
Як гарно сказано - "рівень обізнаності". Сказав би просто - "лохів дурим", інших - ні :))

Одним словом, я особисто нічого проти твого бізнесу не маю, торгуй де хоч, тули лохам яким хоч, тільки не ЗАСИРАЙ форум постами не в тему.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.08.2007 12:07

Та шо ви дістались до людини? Є пропозиція, конкретні ціни. Подобаються - берем, не подобається - не берем. Закони ринку прості. Якщо ніхто не пропонує в Долині дешево, то нема сенсу сильно занижувати ціни. Я вас прошу... :) Рахувати всі вміють.
А на рахунок податків - якщо roman-win щось винен державі, то, думаю, конкуренти подбають, щоб він їй то повернув, тим більше, що він залишив тут свій номер телефону :lol:

Garik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Garik » 08.08.2007 12:45

roman-win фірма зареєстрована, податки платимо??
Він ж казав що вже 3 роки цим займається якби фірма була не легітивна йогоб уже давно накрили конкуренти
Та шо ви дістались до людини? Є пропозиція, конкретні ціни. Подобаються - берем, не подобається - не берем. Закони ринку прості. Якщо ніхто не пропонує в Долині дешево, то нема сенсу сильно занижувати ціни. Я вас прошу... Рахувати всі вміють.
А на рахунок податків - якщо roman-win щось винен державі, то, думаю, конкуренти подбають, щоб він їй то повернув, тим більше, що він залишив тут свій номер телефону
підтримую. kobi ви почали говорити за ціни і людина сказала свою пропозицію хоч слухай хоч нє але як на мене ціни нармальні і пристосовуються під споживача там є різне і дорожче і дешевше
не знаю мені подобається :lol: [/quote]

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 12:56

Garik писав: Він ж казав що вже 3 роки цим займається якби фірма була не легітивна йогоб уже давно накрили конкуренти
:D :D :D
Оце реальний аргумент. Я друзям беру вже 7 років, і ніхто мене не накрив :))
Garik писав: підтримую. kobi ви почали говорити за ціни і людина сказала свою пропозицію хоч слухай хоч нє але як на мене ціни нармальні і пристосовуються під споживача там є різне і дорожче і дешевше
не знаю мені подобається
Чувак, вас в школі не вчили ставити розділові знаки? Може я тупий, але важко вловити суть такого поста.

Вам ціна подобається - беріть, мені не подобається - не братиму. До цього питань нема. Просто я не бажаю, щоб у лєвій темі мені тулили лоховські ціни. Думаю все зрозуміло

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.08.2007 12:58

kobi писав:Вам ціна подобається - беріть, мені не подобається - не братиму. До цього питань нема. Просто я не бажаю, щоб у лєвій темі мені тулили лоховські ціни. Думаю все зрозуміло
але ти смішний. Зайди в любий супермаркет електроніки і побутової техніки у Львові. Кругом одні лохи, жах :)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 08.08.2007 13:02

ви почали говорити за ціни і людина сказала свою пропозицію хоч слухай хоч нє але як на мене ціни нармальні
Мова про те, що обговорювалися "Комп"ютерні магазини в Долині". Тікі от хтось уже шустро перекинув тему в "Бізнес". Привіт адміну ;)
Фак мой мозг!!!

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 14:59

Кого дуже цікавлять мої податки, то можу на мило скинути своє свідоцтво про державну реєстрацію. Зате я бачу який ти сумлінний платник податків з того шо ти пишеш(думаю зрозумієш про шо я).
І не треба так гнати на той бізнес, якщо сам ним займаєшся, партнерів негарно так підставляти. Якшо працюєш з неосервісом, то мав би то знати, бо порядність в бізнесі перш за все!
Передзвони мені на телефон, познайомимось.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 15:16

roman-win писав:
Кого дуже цікавлять мої податки, то можу на мило скинути своє свідоцтво про державну реєстрацію. Зате я бачу який ти сумлінний платник податків з того шо ти пишеш(думаю зрозумієш про шо я).
І не треба так гнати на той бізнес, якщо сам ним займаєшся, партнерів негарно так підставляти. Якшо працюєш з неосервісом, то мав би то знати, бо порядність в бізнесі перш за все!
Передзвони мені на телефон, познайомимось.
Можеш прям тут на форумі свідоцтво вивісити
Я тим бізнесом не займаюсь, це по-перше. А по-друге, я не наганяю і не підставляю нікого. Написав же - шо НЕО хороша фірма. Майже не буває проблем. Про порядність ненада мені розказувати, я вважаю що порядність існує лише коли не дурять людей. А барижнічество не вважаю порядним бізнесом

Навіть коли щось продаю з наваром, потім довго мучить совість :)

На рахунок познайомимось, мені почало здаватись, що ми вже давно знайомі :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість