Особливості продажу комп'ютерної техніки в Долині і нетільки

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Garik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Garik » 08.08.2007 15:17

до roman-win та навіть не питайся чи треба скидай то свідоцтво
ащо до kobi то ти чувак шось собі трохи заганяєш людина відкрила бізнас робить більший вибір на ринку техніки в долині і прилеглих селах ( включаючи Болехів) а ти на нього нависаєш :twisted:

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 15:34

Kobi
Як гарно сказано - "рівень обізнаності". Сказав би просто - "лохів дурим", інших - ні )
Не знаю кого ти там дуриш, а в моїй діяльності такого немає. Я працюю з багатьма відомими і серйозними фірмами і організаціями (для прикладу можу назвати Долинську міську раду). А от про твою порядність у бізнесі я дуже сумніваюсь, а про "підприємницький етикет" ти мабуть нічого і не чув.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.08.2007 15:36

roman-win писав:А от про твою порядність у бізнесі я дуже сумніваюсь, а про "підприємницький етикет" ти мабуть нічого і не чув.
kobi не веде бізнесу, він здається про це писав, він час від часу після довгих умовлянь бере техніку знайомим за пиво :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 15:43

roman-win писав:Kobi
Як гарно сказано - "рівень обізнаності". Сказав би просто - "лохів дурим", інших - ні )
Не знаю кого ти там дуриш, а в моїй діяльності такого немає. Я працюю з багатьма відомими і серйозними фірмами і організаціями (для прикладу можу назвати Долинську міську раду). А от про твою порядність у бізнесі я дуже сумніваюсь, а про "підприємницький етикет" ти мабуть нічого і не чув.
Бізнесом не займаюсь. Нікого не дурю. Головне для мене - вдячність друзів. Про етикет не чув

Думаю "рівень обізнаності" в міській раді не дуже високий, так шо вони просто не підозрюють шо з них друть :D (моє суб"єктивна думка, яка абсолютно не підкріплена жодними аргументами і не має жодних претензій бути 100% правдою)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 15:46

Garik писав:до roman-win та навіть не питайся чи треба скидай то свідоцтво
ащо до kobi то ти чувак шось собі трохи заганяєш людина відкрила бізнас робить більший вибір на ринку техніки в долині і прилеглих селах ( включаючи Болехів) а ти на нього нависаєш :twisted:
Доведеться таки в 22-й раз написати, що хай собі веде бізнес, робить вибір більшим, і тд. Мені до того нема діла. Просто хай з наївно-святенницьким виразом не пише шо в нього чудові ціни, тобто не треба лапшу мені на вуха вішати

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 15:48

Garik писав:...в долині і прилеглих селах ( включаючи Болехів) а ти на нього нависаєш :twisted:
Болехів не село, а місто обласного підпорядкування.

Крім мови, ще й географією проблеми ? :D :shock:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.08.2007 15:49

kobi писав:Просто хай з наївно-святенницьким виразом не пише шо в нього чудові ціни, тобто не треба лапшу мені на вуха вішати
Ну чого ти, може і чудові на фоні цін в Долині. Мені здається в Долині жоден магазин не дотягує (а більшість далеко не дотягує) до 3-ої колонки Нео; те ж саме можна сказати і про більшу частину львівських магазинів і супермаркетів. Так шо таке...

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 08.08.2007 15:51

roman-win писав:серйозними фірмами і організаціями (для прикладу можу назвати Долинську міську раду
Мда, мабуть міська рада справді серйозна фірма раз вирішила зекономити і купити компи на Нео через дилера :) ой бідні-бідні уже :)
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.08.2007 15:53

Nazik писав:
roman-win писав:серйозними фірмами і організаціями (для прикладу можу назвати Долинську міську раду
Мда, мабуть міська рада справді серйозна фірма раз вирішила зекономити і купити компи на Нео через дилера :) ой бідні-бідні уже :)
То вже добре, що вони хоч не оголошують тендер на купівлю двох компів, як любить робити Полінет :) (хто знає Полінет, той зрозуміє :) )

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 15:55

vanya писав:
roman-win писав:А от про твою порядність у бізнесі я дуже сумніваюсь, а про "підприємницький етикет" ти мабуть нічого і не чув.
kobi не веде бізнесу, він здається про це писав, він час від часу після довгих умовлянь бере техніку знайомим за пиво :)
Мені здається що Коbi взагалі про Нео нічого не знає і просто нічого не продає, бо шоб брати у Нео-Сервісі товар по 1 колонці треба мати серйозний оборот, а якшо він продає друзям, то хіба кожен 10 знайомий називається другом, щоб вийти на такий оборот. Інший варіант, шо в нього є друг, який займається цим бізнесом, а він під нього шифрується. Тоді порада кобі:- нівякому разі не дай прочитати свому другові твої повідомлення в форумі, а то він тобі розкаже шо таке бізнес.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 16:04

vanya писав:
Nazik писав:
То вже добре, що вони хоч не оголошують тендер на купівлю двох компів, як любить робити Полінет :) (хто знає Полінет, той зрозуміє :) )
Уточнення, міська рада в мене замовляла послуги, а не товар.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 16:09

Чувак, я беру по 1 колонці. Це доконаний факт. Тут на форумі є люди, які замовляють комплектуючі і я їм їх приношу, потім разом гарно п"ємо пиво і радієм життю. А яким чином це виходить: чи в мене великі обсяги, чи в мене друг має мільярдні обороти, чи я племінник директора НЕО, чи просто хороша людина для якої всі двері відкриті :) - це вже абсолютно тебе не стосується.

А свої поради засунь собі до дупи, ти для мене не достатньо авторитетний, щоб я до тебе прислуховувався :)

Я живу за своїми принципами - вони не шкодять ні мені, ні моїм друзям, хіба може інколи шкодять всіляким баригам, але то вже не моя справа :)

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 16:34

kobi писав: Тут на форумі є люди, які замовляють комплектуючі і я їм їх приношу, потім разом гарно п"ємо пиво і радієм життю.
Тобі тобі нема чого робити в розділі "Бізнес", і не мішай людям вести конструктивних розмов.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 16:39

kobi писав:
А свої поради засунь собі до дупи, ти для мене не достатньо авторитетний, щоб я до тебе прислуховувався :)

Я живу за своїми принципами - вони не шкодять ні мені, ні моїм друзям, хіба може інколи шкодять всіляким баригам, але то вже не моя справа :)
А це повідомлення я думаю адмін поза увагою не залишить. Хочеться щоб Долинський форум був культурним обміном інформацією, а не вульгарними висловлюваннями. А що стосується авторитетний чи ні. мені то побарабану, я тут проповіді не провожу-то вже особисте. Як хочеш передзвони і ми то між собою обговоримо.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 08.08.2007 16:48

А барижнічество не вважаю порядним бізнесом
І шо це ти барижнічеством вважаєш. Те що не гуртівні за рахунок великих оборотів купляється дешевше і продається в роздріб? Тоді ти кидаєш виклик майже всьому бізнесу. Назви мені хочаб один магазин, чи одного підприємця, який продає по тій гуртовій ціні, по якій купляє. Це абсурд, видно ти далекий у справі економіки.А звідки платити податки??? :D
Дивний ти....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість