Особливості продажу комп'ютерної техніки в Долині і нетільки

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 16:51

В розділі "бізнес" нема шо робити тобі. Як ти бачиш - тема переїхала до флейму, отже це не тільки моя думка, а й адміністратора :P

Крім того - барижнічество, це не бізнес (суб"єктивна думка)

Свої побажання щодо форуму висловлюй в розділі "Відгуки, побажання, підказки". Аж коли такі як ти навчаться писати по ТЕМІ, тоді форум буде не тільки "культурним обміном інформацією, а не вульгарними висловлюваннями", а й приємним місцем проведення вільного часу

На рахунок подзвонити тобі: 1. На жаль, телефон поламав, руки не доходять віддати в ремонт; 2. Я спокійно можу поговорити і тут, я нічого не приховую ні від кого

З.І. Де свідоцтво?

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.08.2007 16:51

roman-win писав:
А це повідомлення я думаю адмін поза увагою не залишить. Хочеться щоб Долинський форум був культурним обміном інформацією, а не вульгарними висловлюваннями.
Роман, роби скидку на сьогоднішні "магнітні бурі".
Тим більше, що розділ "флейм", де згідно правил, пишемо про все те, що не вписується в правила. :D

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.08.2007 16:57

На рахунок того, що таке барижнічество. Потрібно відрізняти магазини, фірми, гуртівні, від пацика, який тупо ходить і по форумах толкає комплектуху :)

Ну і в принципі, купи-продай, ніколи не вважав достойним видом бізнесу, але наганяти не буду, бо це основа економіки :)

І ще раз наголошую - я, якщо щось буду продавати з допомогою форуму, напишу в розділ "оголошення", чого і тобі раджу

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 09.08.2007 01:26

Кобі, на рахунок купи - продай...

Де б ти брав що поїсти, скажи? сам би все вирощував??? :))

Дискусія у вас цікава получилася - розмова глухого з німим... :)

Добре, що я не тратив часу на участь у цій купі сміття...
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.08.2007 01:27

З.І. Де свідоцтво?
Та є в нього свідоцтво :)

Просто постити на форумі не вміє :lol:
Вірніше вміє, але не туди.
die Große Schlange

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 09.08.2007 10:55

На рахунок того, що таке барижнічество. Потрібно відрізняти магазини, фірми, гуртівні, від пацика, який тупо ходить і по форумах толкає комплектуху :)
Ти шось трохи заговорюєшся. Я не "пацик", а приватний підприємець, не хожу, а їжджу по регіону і доставляю клієнтам товар, а продаж товару через інтернет-це основа успішного бізнесу багатьох потужних компаній.
Ну і в принципі, купи-продай, ніколи не вважав достойним видом бізнесу

Тоді всім покупцям потрібно самому їхати в Азію, Європу, США. Хотів би я побачити як би ти собі збирав компютера :D
І ще раз наголошую - я, якщо щось буду продавати з допомогою форуму, напишу в розділ "оголошення", чого і тобі раджу
В єдиному цьому випадку ти маєш рацію. Але це було моє перше повідомлення в форумі, ще не встиг нормально зорієнтуватись, але мою помилку успішно виправив адмін. Але чого воно так тебе дістало, я ніяк не можу зрозуміти. Звідки така озлоба?
"Нашкодивши другому, собі не допоможеш", це я чітко усвідомив з Східної філософії, і тобі раджу взяти собі на озброєння таке життєве кредо. До твоєї поради прислухаюсь, обовязково буду подавати оголошення в відповідному розділі, тільки б ти їх брудом не обливав.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 09.08.2007 11:02

ДО КОБІ

Як добре не полінуватись і натиснути www. Тепер я зрозумів на шо ти натякав шо ми давно знайомі. Ти мене швидше впізнав.
Нашо ж ти скоротив логін. Написав би kobik (так як ми тебе називали)- я би тебе зразу впізнав. до речі, вітаю з одруженням, я не знав.
Де ти зараз живеш, як будеш в Болехові-обовязково поремонтуй свою трубу і подзвони мені, або дай свій тел., зустрінемось, поговорим.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.08.2007 11:38

roman-win писав: "Нашкодивши другому, собі не допоможеш", це я чітко усвідомив з Східної філософії, і тобі раджу взяти собі на озброєння таке життєве кредо.
Мені більше до вподоби український пустулат: "як здохла корова в мене, то най здохне і в сусіда". :D

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.08.2007 12:12

Роман, давай востаннє відповідаю і заминаєм тему, чесно, бо треба працювати трохи :)
...а продаж товару через інтернет-це основа успішного бізнесу багатьох потужних компаній
гіпер-мега-ЛОЛ
Особливо успішно продається товар на форумах в невідповідних темах.
Якщо вже в стратегічні плани твоєї компанії входить розширення ринку збуту та збільшення кількості замовників шляхом застосування інтернет, то звернись наприклад до Vanya, він тобі зробить нормальний Інет-магазин, буш собі торгувати. Ну і методи розкрутки ти теж неправильні вибрав :)

Короче, учі матчасть :)
Тоді всім покупцям потрібно самому їхати в Азію, Європу, США. Хотів би я побачити як би ти собі збирав компютера
Може досить театру абсурду? Я ж здається писав, що хоч і не вважаю достойним, але розумію що без нього нікуди. Які проблеми, для чого умнічати і перекручувати зміст написаного?

Але чого воно так тебе дістало, я ніяк не можу зрозуміти. Звідки така озлоба?
Зараз сам не розумію, чому воно мене так дістало, мабуть дійсно магнітні бурі на мене сильно вплинули :)

Ну і крім того, мене розізлив "совковий маркетинг", як я це називаю. Шось типу - "в нас ви отримаєте найвищу якість за найнижчою ціною". Це канало в 90-і, часи змінились...

Звісно, ти можеш порадити мені засунути свою пораду в дупу, та все-ж ризикну: хочеш нормально розвиватись, замість східної філософії читай маркетинг :)
"Нашкодивши другому, собі не допоможеш"
Мені здається, що краще нашкодити комусь одному, а допомогти більшості :) Так, тепер купа народу має відриті очі на реальний стан цін на ПЗ :)

Бач, я мабуть стараюсь не "не нашкодити", а допомогти :), а там вже як буде. Класний я чувак ? :)
...тільки б ти їх брудом не обливав.
Я конструктивно критикую, а не поливаю брудом :)

TO sam: я ж сказав, що мене такий бізнес не пре, я не казав, що він повинен зникнути :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.08.2007 12:19

ПЗ читай ПК, то вже професійне, всюди проривається :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.08.2007 12:22

Нашо ж ти скоротив логін. Написав би kobik (так як ми тебе називали)- я би тебе зразу впізнав. до речі, вітаю з одруженням, я не знав.
Де ти зараз живеш, як будеш в Болехові-обовязково поремонтуй свою трубу і подзвони мені, або дай свій тел., зустрінемось, поговорим.
Ну, були ще чудові часи навчанні в Долині і Львові, тут мене всі звали kobi, так і залишилось.

Дякую за привітання

Живу і Львові, буду - може маякну, а є ще про що говорити? ;)

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 09.08.2007 20:45

Здоров Віталік
Роман, давай востаннє відповідаю і заминаєм тему, чесно, бо треба працювати трохи
Ти правий, треба заминати ту затягнувшуся пусту балаканину, бо трохи не стає часу на це. Тай зараз коли знаю шо то ти не так підбурюється душа, а то раніше думав шо то по заказу конкуренти мене так грузять.
Ну і методи розкрутки ти теж неправильні вибрав
Буду вдячний якшо запропонуєш свої методи. Я завжди прислухаюсь до розумних порад.Ше й пиво виставлю. :lol:

хочеш нормально розвиватись, замість східної філософії читай маркетинг
Тут дозволю собі не погодитись з тобою. Звісно без маркетингу нікуди і повір я його вивчаю, можливо ще не так успішно його застосовую, але думаю все час виправить. Але моральність (початкова сходинка східної філософії) для мене дуже важлива. В своєму бізнесі я в першу чергупрагну допомогти клієнту, ну і потім, звичайно собі.
Мені здається, що краще нашкодити комусь одному, а допомогти більшості
Шкодити взагалі нікому не треба. Бо в житті все просто: видаєш негатив- отримаєш негатив, стаєш на сторону позитиву, він до тебе вертається в більшій кількості.

Ну а на рахунок конструктивності, - справедливості ради, скажу, що продаю я по тих цінах, які ставлять львівські менеджери, вивчаючи попит і пропозицію ( тут працюють закони ринку). Сам я їх не піднімаю. По такій ціні люди купляють у Львові комп’ютери, а я економлю гроші клієнтів на дорогу туди і назад. Ну а для друзів у мене звісно окремі дешевші ціни. Крім того я написав: « Ящо ціна на якийсь товар більша ніж десь інше (в нашому регіоні), то тоді звичайно буде знижка» .Тобто людина , якшо не полінується походити по магазинах вивчить всі ціни і повідомить, що там цей товар дешевший - то дорожче я не продам, а зважаючи на лищній труд клієнта продам дешевше.
Думаю, що відвідувачі форуму, ще залишать свій відгук відносно конструктивності!

Якщо буде бажання продовжити нашу дискусію, радо підтримаю таку ідею(якщо час дозволить), оскільки в роки нашого знайомства завжди вважав тебе розумною людиною (хоча трохи й розбишакуватою :wink: ). Хочеться щоб таких людей у форумах було більше.

roman-win
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення roman-win » 09.08.2007 20:47

Живу і Львові, буду - може маякну, а є ще про що говорити?
Думаю поговорити старим знайомим завжди знайдеться про що. Заодно покажу тобі своє свідоцтво :lol: :wink:

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 10.08.2007 09:57

Та ладно, Сан каже шо воно в тебе є :)
В мене немає причин сумніватись у його словах :)
Та й у твоїх, судячи з усього, теж :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 10.08.2007 10:06

Буду вдячний якшо запропонуєш свої методи. Я завжди прислухаюсь до розумних порад.Ше й пиво виставлю.
Ну це вже явно не на форумі, бо в шию поженуть з роботи за неефективне використання робочого часу :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей