Сторінка 1 з 1

Додано: 08.08.2007 13:10
Garik
Оце реальний аргумент. Я друзям беру вже 7 років, і ніхто мене не накрив )
До kobi нє ну я все розумію що ти в нас крутий пацан і пробиваєш нелегально комплектуючі і продаєш їх,
але якщо людина хотіла чесно заробитито нафік ти на неї наїжаєш, а якщо маєш якісь конкретні пропозиції то кажи радо вислухаєм, може ти нам свій прайслист скинеш от ми порівняєм. де кращі умову гарантії і ціни :twisted: :twisted: :twisted:
а до моїх розділових знаків не лізь як хочу так і пишу не твоє діло :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Додано: 08.08.2007 13:21
kobi
Знач так. Починаєм по порядку.

Так, я крутий пацан, а не лох, як дехто :D
Я нічо не пробиваю нелегально і не продаю. Нікому нічо не заважаю. ДЛЯ ОСОБЛИВО ТУПИХ в 20-й раз наголошую: є тема "оголошення", куди потрібно писати рекламу.
На рахунок нелегально і кращих цін: я беру на НЕО-сервіс про 1 колонці. Відповідно гарантія його-ж. Тобто все легально. Хочеш прайса - попроси свого друга Романа - він тобі покаже різницю в цінах між 1 колонкою і роздрібом :)

Ніяких пропозицій таким як ти робити не буду, хай тебе і далі дурять. Я здається наголошував, що беру для друзів і знайомих, віддаю по тій же 1 колонці (в основному ;) ).

Якщо вже Роман буде дуже соромитись показати тобі гуртові ціни - дай мило, я тобі зашлю прайса для порівняння :)

Зважаючи на те, що останнім часом до форуму почало дориватись трохи неосвідчених людей, які не вміють писати рідною мовою, пропоную Вані додати до правил форуму вимогу щодо мінімальної грамотності. Це моє діло, бо я змішений читати те, що ти накарякаєш

Додано: 08.08.2007 13:32
Garik
:evil: ПРошу мене не обіжати прешу колнку я також маю і і ніхто мене не дурить я бачив гуртові ціни але зрозумій для своїх можна по гуртовим але якщо людина працює в долині дилером вона не може продавати всім по гуртовим цінам так всі роблять тільки в когось роздріб дорожчий в когось дешевший а якщо ти сам береш комплектуючі в NEO сервісі то нафік ти на них наганяєш :shock:

Додано: 08.08.2007 13:35
vanya
Нагадую, що особисті образи в нас недозволені. :!: Це стосується і kobi і Garik.

Додано: 08.08.2007 13:39
kobi
Я абсолютно не наганяю на НЕО, прикольна фірма, з гарантією дуже рідко дурить

Справа в тому, що НЕО і Роман - це не ідентичні речі.
Хоча я і на Романа не наганяю.

Хай пише свою рекламу в розділі "оголошення" (21 і останній раз про то говорю) і все буде ок.

Додано: 08.08.2007 14:23
Garik
Слухай чудік заспокійся вже ніхто ніяких реклам не дає живемо дальше в мирі і спокої ок 8)

Додано: 08.08.2007 14:29
roman-win
Кого дуже цікавлять мої податки, то можу на мило скинути своє свідоцтво про державну реєстрацію.І не треба так гнати на той бізнес, якщо сам ним займаєшся, партнерів негарно так підставляти. Якшо працюєш з неосервісом, то мав би то знати, бо порядність в бізнесі перш за все!
Передзвони мені на телефон, познайомимось.

Додано: 08.08.2007 14:31
kobi
Garik писав:Слухай чудік заспокійся вже ніхто ніяких реклам не дає живемо дальше в мирі і спокої ок 8)
Сам ти чудік, ще й неосвідчений :)

Додано: 08.08.2007 14:37
kobi
roman-win писав:Кого дуже цікавлять мої податки, то можу на мило скинути своє свідоцтво про державну реєстрацію.І не треба так гнати на той бізнес, якщо сам ним займаєшся, партнерів негарно так підставляти. Якшо працюєш з неосервісом, то мав би то знати, бо порядність в бізнесі перш за все!
Передзвони мені на телефон, познайомимось.
Можеш прям тут на форумі свідоцтво вивісити
Я тим бізнесом не займаюсь, це по-перше. А по-друге, я не наганяю і не підставляю нікого. Написав же - шо НЕО хороша фірма. Майже не буває проблем. Про порядність ненада мені розказувати, я вважаю що порядність існує лише коли не дурять людей. А барижнічество не вважаю порядним бізнесом :)

Навіть коли щось продаю з наваром, потім довго мучить совість :)

На рахунок познайомимось, мені почало здаватись, що ми вже давно знайомі :)

Додано: 08.08.2007 14:37
Garik
ну недосвідченого це ти вже загнав бо незважаючи на свій молодий вік я бачив скільки що деякі люди в сорок таким похвастатись не можуть і повір знаю я неменче від тебе такшо прошу не гнати на мене :evil: :evil:

Додано: 08.08.2007 14:41
vanya
Так, народ, раджу всім охолодитись і вести конструктивні дискусії :evil: