Сайти..

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.11.2007 14:58

Jevgen писав:
vanya писав:"Круті модератори" багато що можуть :) але якщо потрібний софт не перекладений українською, то лишається використовувати іншу мову або сідати самому за переклад інколи тисяч рядків.
Здається мені, лукавиш ти. Приклад, йдеш в магазин по хліб треба білий, а в цьому тільки чорний. Що будеш робити?
а) купиш чорний;
б) підеш і інший магазин купувати білий;
в) підеш додому сам пекти;
г) Ваш варіант.
якщо наступний магазин за 1 годину ходу від цього - я куплю чорний або булочки :)
те саме із мовою сайту. Є можливість - ставимо українську, нема і складно дістати українську - ставим російську/англійську або іншу зрозумілу людям.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 29.11.2007 15:45

vanya писав:
Jevgen писав:
vanya писав:"Круті модератори" багато що можуть :) але якщо потрібний софт не перекладений українською, то лишається використовувати іншу мову або сідати самому за переклад інколи тисяч рядків.
Здається мені, лукавиш ти. Приклад, йдеш в магазин по хліб треба білий, а в цьому тільки чорний. Що будеш робити?
а) купиш чорний;
г) Ваш варіант.
якщо наступний магазин за 1 годину ходу від цього - я куплю чорний або булочки :)
те саме із мовою сайту. Є можливість - ставимо українську, нема і складно дістати українську - ставим російську/англійську або іншу зрозумілу людям.

Щоб бути крутим адміном треба наполегливо працювати, а Ви просто ліниві. Хоча на вигляд і не скажеш.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.11.2007 15:49

Jevgen писав:
vanya писав:
Jevgen писав: Здається мені, лукавиш ти. Приклад, йдеш в магазин по хліб треба білий, а в цьому тільки чорний. Що будеш робити?
а) купиш чорний;
г) Ваш варіант.

Щоб бути крутим адміном треба наполегливо працювати, а Ви просто ліниві. Хоча на вигляд і не скажеш.
Просто для інформації: Долина.net на сьогоднішній день є проектом на громадських засадах. Тобто він не приносить прибутку, взагалі. Ми працюємо на інших роботах, на яких заробляємо собі на життя.
Вимагати що-небудь від мене чи то від sanа ніхто не має морального права внаслідок причин, які я навів вище. Можна хіба пропонувати..

І на скільки я пам'ятаю мова йшлась зовсім про інший сайт. До чого тут наша лінь? Лінь взагалі корисна штука в малих дозах :) але тема зовсім не про те.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 29.11.2007 16:09

vanya писав:
Jevgen писав:
vanya писав: якщо наступний магазин за 1 годину ходу від цього - я куплю чорний або булочки :)

Просто для інформації: Долина.net на сьогоднішній день є проектом на громадських засадах. Тобто він не приносить прибутку, взагалі. Ми працюємо на інших роботах, на яких заробляємо собі на життя.
Вимагати що-небудь від мене чи то від sanа ніхто не має морального права внаслідок причин, які я навів вище. Можна хіба пропонувати..

І на скільки я пам'ятаю мова йшлась зовсім про інший сайт. До чого тут наша лінь? Лінь взагалі корисна штука в малих дозах :) але тема зовсім не про те.
А хіба нема варіантів, щоб "проект на громадських засадах", став "проектом на грошових засадах"?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.11.2007 16:13

Варіанти є, але не дозволяють певні обставини.
Я прагну до такого стану справ і сподіваюсь, що в недалекому майбутньому Долина.нет не буде проектом суто на громадських засадах.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 29.11.2007 16:24

vanya писав:Варіанти є, але не дозволяють певні обставини.
Я прагну до такого стану справ і сподіваюсь, що в недалекому майбутньому Долина.нет не буде проектом суто на громадських засадах.
Поділись, може хтось допоможе. (хотів писати що "певні обставини" то є саме лінь але не буду)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.11.2007 16:25

"Певні обставини" то, наприклад, той факт, що я проживаю у Львові.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 29.11.2007 16:29

vanya писав:"Певні обставини" то, наприклад, той факт, що я проживаю у Львові.
Це відмазка, бо сайт є віртуальний і керувати ним можна хоч з Канади.
Хоча тоді він буде на одній з двох канадських державних, а не на якій схочеться:)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.11.2007 16:31

От я й "керую" ним віддалено. Тільки от можливі джерела доходу в Долині і 98% з них не мають навіть електронної скриньки.
От тільки не пропонуйте розмовляти з ними по телефону.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.11.2007 20:57

:lol:
У нас є вакансії дописувачів :)
Купу заглохлих топіків - вперед :lol:

Зрештою я дійсно працюю в іншому місці, причому в кількох, крім того в мене багато різних хоббі.
І одне з них - форум. Ну не тільки хоббі, а і спосіб громадської діяльності...
Дивно мене назвати лінивим... :)

Бо не поїхав в Болехів, не піймав якогось там адміна, якогось там сайту і не примусив його переписати українською? :lol:
Зрештою ти теж можеш то зробити :!:
Хоча тоді він буде на одній з двох канадських державних, а не на якій схочеться
А що Долина.нет не на державній мові? :lol:
Крім того, наскільки пригадую в Україні жодні мови не заборонені до ужитку.
І вважаю ніхто не має права наказувати, якою мовою кому спілкуватись, якою писати власний сайт і т.п.
А хіба нема варіантів, щоб "проект на громадських засадах", став "проектом на грошових засадах"?
Є! Але принцип проекту такий, що він некомерційний!
Це щодо форуму. Звичайно, що при наявності інвесторів на цьому домені з"являться і комерційні проекти.
Два такі круті модератори, неможуть знайти софти на українській мові?
Ну для початку котромусь крутому критику треба їх написати :lol:
die Große Schlange

myigor
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

ДОЛИНА.так

Повідомлення myigor » 02.12.2007 11:05

Шановні :D Не зупиняйтеся. Працюйте. Розвивайтеся.
Мене доля закинула до столиці і мені дуже приємно бачити спілкування друзів на сайті. СПАСИБІ ЩО ВИ Є

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей