Робота у м. Львові (тут про МЛМ :) )

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Олег Вікторович
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Олег Вікторович » 15.12.2007 20:05

kobi, з вас би вийшов хвацький критик, но нажаль наша компанія не потребує послуг критиків. Для того щоб осуджувати корпорацію зі світовим іменем "Tiens" теж не потрібно багато мозгів.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 15.12.2007 21:46

Я нічого не маю проти "компанії із світовим іменем", але на запит в гуглі "Tiens" дістав просто чудову відповідь... Спробуйте й ви :) Найперше посилання :)
http://www.superjob.ru/community/533/
Фак мой мозг!!!

Олег Вікторович
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Олег Вікторович » 16.12.2007 11:18

Nazik писав:дістав просто чудову відповідь...
дійсно чудова, замітьте, люди які пишуть що це лохотрон, не пройшли НІХТО 3-х дневного бізнес-семінару і зовсім нікудишньо ознайомлені з бізнес-планом.
Бізнес-семінар повністю безкоштовний, максимум що вам потрібно, це придбати 2 книжечки по 10 грн. Но можна прийти уже з ними.
Підкреслюю ще раз: ми торгівлею не займаємося!
Гаразд, дам я вам на все правильні відповіді:
Всё это бред и развод,вы не за что не должны платить деньги!!!!!!!!!!!!!!!!!!А если это Тяньши Групп и вам предлагают должность дистрибьютора2 звёзд,а в дальнейшем 4-5-6-7-бегите оттуда-ОБМАН!!!!!!!!!!!!!
Ми дійсно пропонуєм можливість стати 2-ю зірочкою і ці люди займаються переважно торгівлею. У нас в офісі нема 2-х зірочок
Нормальные сетевые компании дают гарантии возврата денег при твоем выходе из бизнеса.
Наврядче ви захочtте виходити з бізнесу досягнувши звання "Бронзовий лев"(4-6 років) і в залежносты ні від чого отримуючи щомісячний, стабільний дохід в 3 500$ + товорооборот який ви робите за місяць, а це у більшості випадків становить більше 3 500$
Если требуют при устройстве на работу внести определенную сумму денег сразу понятно, что развод.
А як ви хочете розпочати власний бізнес не вклавши в нього?! тим більше взамін вb отримуєте продукції рівно на цю суму. ГРОШІ=ПРОДУКЦІЯ. Судіть самі що ви щось втрачаєте.

4. Варто прочитати
02.12.2007 20:38 | СсылкаIneska

Я увлекаюсь сетевым маркетингом с 18 лет. очнее сказать интересуюсь маркетинг-планами многих компаний. Из всех компаний, которые я знаю маркетинг-план корпорации tiens самый приемлемый, там не нужно делать ежемесячные закупки, потдверждать квалификацию, там реально можно работать. Кстати, качественная продукция, сама ем и моя семья тоже. Там действитель гибкий график работы, вот только вопрос получишь ли ты доход, если не будешь работать. Здесь так - работаешь - получи доход, нет - за что тебе платить. Рекомендую внимательно изучить маркетинг план компании. Я знакома с людьми в этой компании, которые добились огромных успехов здесь. Только здесь нужно ответственно работать. Все зависит только от самого человека

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.12.2007 12:01

Мені відверто шкода тих людей...

В МЛМ і правда застосовують найпрогресивніші методики маркетингу і психологічного впливу.

Вся система налаштована на одне - максимальний збут продукції по завищених цінах членам мережі.
Кстати, качественная продукция, сама ем и моя семья тоже.
То правда, що часто продукція і не така вже і погана... Але навіщо мені парфум від Avon якщо можна чуть дорожче придбати Bvlgary? :)

Проте вони пішли далі :) Як і Гербалайфи/Айвони змінили вид "товару" так і виникла абсолютно нові - тепер вони продають "бізнес-тренінги", "8000 уроків роботи на компутері" і т.п. :)

Всюди потрібно робити обіг, збирати бонуси, щоб стати "Аметистом" чи "Титановим собакою" :lol:
А як ви хочете розпочати власний бізнес не вклавши в нього?!
А ніяк! Навіть, щоб покакати потрібні інвестиції.
Інша справа скільки наскільки бізнес капіталоємкий, скільки Ви особисто можете залучити, скільки зможете знайти інвесторів.

То елементарні правила ринку.
Чим менше капіталоємкий бізнес тим менше він дохідний і тим він складніший. Добре і не дуже складно мати гуртівню, але потрібно багато грошей, дешево зробити фірму по програмуванню - але спробуй зароби на тому великі гроші...
І т.п.

Якщо Вам хто "дає" стартовий капітал - потрібно розраховувати на досить невеликий заробіток за титанічну працю.

Це не БІЗНЕС! Це робота "ходячою рекламою"

П.С. От замовив собі якись крем якогось там Гербалайфу... Шкоди просто ту пані, що його "непродає" :)

Олег Вікторович
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Олег Вікторович » 16.12.2007 16:24

Ми всі дійсно "мудрі" люди і на все у нас є "відповідь". Но чомусь хочеться бути таким багатослівними і критичним...
Я пропоную роботу. Даю вам всю необхідну на першій порі інформацію.
Отже підсумуємо:
припустимо Ви вирішили спробувати себе в компанії "Tiens":
-ви телефонуєте в офіс
-якщо ви нам підходите, отримуєте запрошення на співбесіду
-якщо ви нам сподобались на співбесіді, ви отримуєте запрошення на бізнес-семінар(3 дня)
-по закінченню семінару у вас "на руках" інформація про компанію і стратегія розвитку власного бізнесу
-у вас 2 варіанти:
+ви стаєте партнером
+ви сміливо заявляєте що це лохотрон

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Робота у м. Львові (тут про МЛМ :) )

Повідомлення Юля » 26.01.2008 22:40

Ця фірма є представлена в Долині в нас є люди, які продають супер-чаї цього китайського виробництва. Суть в їх непрорутофесійному підході, недостатній
розкрутці. Людей лякають вимагаючи паспорт :roll: . Реклама була тільки 1 місяць на ТВ.
А Львів тут причому- так шукають студентів.
Маркетинг- це круто і вигідно! А якщо вам вигідно ходити по нашому базарі вічно залитому болотом- так це ваші проблеми.

----------------------
Та, що любить дивитись рекламу.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.01.2008 22:44

Юля писав:Маркетинг- це круто і вигідно! А якщо вам вигідно ходити по нашому базарі вічно залитому болотом- так це ваші проблеми.
Коли тебе примушують купувати товар - це не маркетинг, це вірусний маркетинг :) Тобто мета його - примусити якомога більше людей регулярно закуповувати товар і приводити нових людей...

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Юля » 26.01.2008 22:52

В тому й то річ, що ніхто нікого не повинен примушувати- треба правильно пропонувати! Це важливо! Продаж як мистецтво.
Друга річ коли людина хоче купити а немає коштів і вона сама починає шукати собі проблеми на голову ( роботу покраще не можуть знайти)
Просто деякі компанії створюють погану репутацію для маркетингу, вірніше їх представники- от і люди думають, що маркетинг- це погано.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 20.02.2008 21:09

Просвіщаєм людей ;)
tiens обман лохотрон

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Юля » 20.02.2008 22:26

SAN! - Маркетингові стратегії та психологічний вплив використовують не тільки в МЛМ! Не треба все спихати на МЛМ. Люди знаючі розбираються що за вплив і як не піддаватися впливу. Ніхто упаковки не міняє і не випускає одне те саме! Треба спочатку розібратися а потім критикувати! :!:
А то таке враження що сидять тут люди які похапцем закінчили економічний вуз і кидаються важкозрозумілими термінами - дивись " який я розумний".
Не подобається- купляй в магазині.Ніхто ж не заставляє! А реклама була, є і буде!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.02.2008 12:35

Маркетингові стратегії та психологічний вплив використовують не тільки в МЛМ! Не треба все спихати на МЛМ.
А де я таке казав? Я навіть ходив на кілька їхніх "зібрань" повчитись. Якщо ніц не купувати - дуже корисно :)
Ніхто упаковки не міняє і не випускає одне те саме!

Більшість з них ніц ен випускає :) а просто продають продукцію інших заводів під своєю ТМ.
А то таке враження що сидять тут люди які похапцем закінчили економічний вуз
Я там і однією ногою не був :mrgreen:
Не подобається- купляй в магазині.Ніхто ж не заставляє! А реклама була, є і буде!
Власне це і все, що я хотів сказати... МЛМ - технологія продажу, реклами і PR :)
Але аж ніяк не робота!

В принципі МЛМ не пердбачає отримання прямого прибутку за свою діяльність. Якщо це не так - покажіть хоч когось, що на тому заробив!

Але не тре "діамантових принців" і "срібних левів"... Просто вкажіть на людину, котра побудувала хату на М.Тур"ї і їздить туди на БМВ, заробивши то на МЛМ :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість