Новий рік

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.01.2008 00:43

Ось як українці відзначають 1 січня - http://www.youtube.com/watch?v=EvCUijg4PEI

А щодо т. зв. "нового года", то українці його не відзначають. Новий рік у нас з Миланки на Василя, тобто з 13 на 14 січня.

Христос родився!

Garik
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Garik » 07.01.2008 08:45

Ну не знаю, до міші,але "новий год" справляють у всьому світі, а 13-14 січня це свято суто місцевого характеру, мені так здається. Воістину воскрес!
Все життя це рух.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.01.2008 11:47

Новий рік 1-го січня, а не 14 січня, чи 18 серпня :) - це принцип побудови календара
І застосування Григоріанського календара, це вимога часу, а не політична чи релігійна дія.
Він є астрономічно точніший!

Між іншим католики і греки вже давно перейшли на нього.
Наразі частина православних церков, в т.ч. Московська :) як і ми продовжує вперто дотримуватись застарілого календаря.

Чим недогодив Папа Григорій московським православним, я уявляю
Але чим греко-католикам, я не знаю :lol:
І чим язичник Юлій Цезар більше імпонує

Ще невідомо що робити з відліком часу (дюжинами, а не десятками) і з арабськими цифрами? :lol:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.01.2008 16:35

Garik писав:Ну не знаю ........ мені так здається.
А я знаю. :D
san писав: Новий рік 1-го січня, а не 14 січня, чи 18 серпня - це принцип побудови календара
Вискочив як Пилип з конопель. :) Вище говорилось не про "принципи побудови календаря", а про те коли українці святкують новий рік.

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 08.01.2008 17:21

Люди перестаньте один на другого :evil: .
Ми відійшли від теми.Скидуйте свої фотки.
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.01.2008 23:51

а про те коли українці святкують новий рік.
Святкують, тоді коли він починається!

А починається він однозначно 1 січня!

А 1 січня по все ще діючому календарі - 1-го січня... А не 14-того :lol:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.01.2008 01:06

Китайці святкують новий рік в лютому, араби - на початку весни, жиди в вересні, ірландці - 31 жовтня на т. зв. Хеловін. Греки до речі, також 14 січня відзначають, як і українці.

А вчинив ти як завжи. Спочатку на флудив, а потім викинув мій коментар в смітник, який прямо стосувався теми.
Мені форум з дибільними модераторами не потрібен. Допобачення!

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 09.01.2008 01:07

Garik,я звичайно перепрошую,але мені чомусь здається,що зараз відповідають:"Славімо Його",а от на Пасху,коли тобі кажуть:"Христос Воскрес",то тоді і відповідають:"Воістину воскрес". :lol:
Життя - це класна штука,як не крути.

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 09.01.2008 01:11

Він хотів показати те що форумчани кричать що інші пишуть погано, навіть не читаючи повністю відповіді.

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 09.01.2008 01:16

Misha K писав: Мені форум з дибільними модераторами не потрібен. Допобачення!
Це означає що ти йдеш геть?????

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.01.2008 01:17

Китайці святкують новий рік в лютому, араби - на початку весни, жиди в вересні, ірландці - 31 жовтня на т. зв. Хеловін. Греки до речі, також 14 січня відзначають, як і українці.
Мені якось всеодно чесно кажучи...
Як на мене рік починається в січні... КОли не святкуй...
Зрештою для мене особисто то не надто велике свято :)
Я не сповнюю себе ілюзіями, що з наступного ранку якогось дня (хоч навіть 31 жовтня), щось істотно зміниться і я розпочну "нове" життя :lol:
А вчинив ти як завжи. Спочатку на флудив, а потім викинув мій коментар в смітник, який прямо стосувався теми.
Та нічого я не викидав :lol: Пост чийсь з "+1". Здається Саші...
Може форум глюкнув
Мені форум з дибільними модераторами не потрібен.
Ну... В мене довідка є, що ти помиляєшся :lol:
Допобачення!
Бувай! :wink:

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 09.01.2008 01:20

Якщо чесно,то я не дуже зрозуміла,а він якщо хоче,хай іде. Ну не сподобалось людині,що поробиш. :lol:
Життя - це класна штука,як не крути.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.01.2008 23:26

Отже постараюсь пояснити про все попорядку.
Повідомлення в Флейм перемістив я, а не san, якщо Misha K то мав на увазі. Чому перемістив? Тому що оригінальна тема була про те, хто як святкував новий рік, хоча заголовок був сформований досить загально - "Новий рік". В першому ж повідомленні теми говорилось:
Люди розмістіть фотки з святкування нового року, бо цікаво як форумчани провели НОВИЙ РІК.
Отже аргументація перенесення повідомлень - офтопік. Друга причина флейм. Флейм насправді спровокував san.
Це щодо переміщення повідомлень. Нічого особистого. Якщо я не правий - прошу вказати на мої помилки.
Щодо Нового року.
А щодо т. зв. "нового года", то українці його не відзначають. Новий рік у нас з Миланки на Василя, тобто з 13 на 14 січня.
Інформація не відповідає дійсності. Я відношу себе до українців. Я відношу 99% своїх знайомих до українців і всі ми святкували Новий рік 1 січня, як і більша частина нашої Планети. Отже теза вище може бути суто суб"єктивною. Хоча багато хто із знайомих також святкує і "Старий Новий Рік" - тобто Новий рік за старим стилем. Але в основному то ті люди, які не пропускають жодного свята :)
Про новий рік трохи тут:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Новий_рік
У нас було багато дат для нового року. Давайте святкувати їх усі.
У всіх тих націй (здається), які назвав Misha_K були свої календарі. В Україні "свого" календаря не було як такого. Використовувались різні світові календарі. Так само мінялась дата святкування нового року. Новий рік - то є новий рік - тобто то перший день нового року по календарю... А наші зміщення між календарями взагалі не розумію. За пару сотень років Новий рік разом з Різдвом і всім іншим дойде до весни, а далі до літа, так як Юліанський календар використовує неточно підраховану астрономічну тривалість року.
san, хочу тобі вкотре нагади, що правила в нас одні для всіх. Якщо є якісь порушення учасниками форуму - прошу мені на то вказувати, а хамити відвідувачам без вагомої на то причини неприпустимо. Ще й після того замітати за собою сліди.
Скоро будуть нові правила обов"язкові для виконання всіма дописувачами. В тому числі модераторами та адміністартором. Буде також можливість "стукати" :) на поганий пост модератору чи адміністратору.

Ото я настрочив. Надіюсь не дуже костурбато. Зважте на те, що писав в кінці важкого робочого дня..

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.01.2008 23:45

Мені форум з дибільними модераторами не потрібен.
А в Івана довідки то нема............

Чого ж це його в армію не взяли? :?

Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Новий рік

Повідомлення Ripka » 14.01.2008 18:46

Оце ви, хлопці, Новий розпачали із сварки... Якось не файно... А щодо моєї власної думки, то мені здається, шо 1 січня не є істинним свяккуванням Нового Року в приблизно 80% людей. Чому? Тому що для них це не є зустріччю Нового Року, а ще одним приводом випити. От. А щодо 14 січня - мені здається - це істинним Новим Роком, бо існують традиції не тільки випити чи напитися чи зїсти півстолу, а прийти в хату привітати подарувати людям усмішку, щирість, побажати всього шо хочеться і закріпити це все вінчівкою... Помоєму, будь-яке свято українця має нести з собою українські традиції... П.С - не судіть жорстоко, то моя власна думка : oops :

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість