Флуд про здобутки Sana і Olli

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Флуд про здобутки Sana і Olli

Повідомлення Olli » 26.02.2008 01:42

На тому і рішили. Знаєш, якшо додати наші позиції докупи могло би вийти шось цікаве і мабуть однозначно правильне. Як жаль шо ти то ніколи не признаєш в силу своєї надобізнаності у всьому на світі... Але то не мої проблеми, чим і тішуся! :)
Доречі, виривання слів з контексту мабуть в тебе відноситься до правил хорошого тону...
Ех, san, san... Щиро бажаю тобi успiхiв в твоїй боротьбі з вітряками. Хотілось би крім слів побачити від тебе реальну ініціативу, хто ж як не ти врятує цей світ... :lol:
Може якось прозвітуєшся нам на форумі про успіхи своєї боротьби? Рейтинги б зашкалювали! 8)
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: "Нафтові" гроші

Повідомлення san » 26.02.2008 10:50

Може якось прозвітуєшся нам на форумі про успіхи своєї боротьби?
Міською радою прийняті вже 4 положення, котрі я підготував! Причому безоплатно - на громадських засадах. Незабаром розпочну роботу над іншими.

Положення прийняті - зараз справа за створенням посади і прийняття працівника, що буде контролювати виконання їх. Він повинен буде розраховувати фінансове навантаження на інвесторів будівництва, впорядкувати будівництво в місті, усунути порушення і т.д.
Існуюча дотепер схема була недієздатна - вакансії інспекторів ДАБІ дотепер пустують і в місті і в районі... Тому м/р шукаються шляхи вирішення проблеми. Швидше за все буде створено дещо альтернативну посаду, котра не буде такою залежною від різноманітних "криш". Як тільки схема запрацює - можна буде продовжувати роботу.

Крім того приймаю участь в багатьох міських програмах в якості консультанта. Це стосовно озера, військового містечка, дитячого майданчика, енергозбереження комунальних закладів і багато інших.
Направду нема часу звіт писати :lol:
Щиро бажаю тобi успiхiв в твоїй боротьбі з вітряками.
Я так не думаю і є багато людей що вже так не думають...
Тому не обмежуюсь тільки порожньою писаниною тут. Навпаки, форум - просто доповнення до справи.
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Флуд про здобутки Sana і Olli

Повідомлення Olli » 26.02.2008 12:49

Жодного наїзду в попередньому мому пості на тебе нема. І я ні в якому разі не ставив під сумнів виконання тобою професійних обов'язків.
Приношу вибачення за деякі можливо занадто різкі вирази.
Висновок один - в принципі наші позиції по темі нафти збігаються. Але я ніколи не підтримаю вирішення цієї проблеми через зниження зарплат простих нафтовиків!
Каста начальників і заступників - дійсно особливе питання! Але проблема в тому, що нема жодних правових інструментів впливу на них в сторону зменшення!
Боротися тут потрібно не проти когось конкретно, а проти системи вцілому! А для цього треба щоб проблема гостро назріла у суспрільстві.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.02.2008 19:50

виконання тобою професійних обов'язків.
То не є мої обов"язки! Я давно не парцюю в структурі м/р.
Зараз працюю за сумісництвом в приватній фірмі, тобто не маю жодного відношення до влади.
То є громадянська позиція!
що нема жодних правових інструментів впливу на них
Є! Я про то писав - вони опосередковані.
А для цього треба щоб проблема гостро назріла у суспрільстві.
Куди гостріше? :shock:
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.02.2008 20:39

san писав:Я давно не парцюю в структурі м/р.
А чого пішов? Якшо не секрет звичайно...
Є! Я про то писав - вони опосередковані.
Опосередковані ио є. Всяким там штрафами і тому подібним можна збити додаткову копійку. Але до дійсно копійки на фоні того, що насправді місто б мало отримувати при досконалішому законодавстві. Тим більше, ці штрафи не є основними надходженнями, тобто їх неможливо спрогнозувати наперед. А отже їх не можна включати в дохідну частину бюджету на початку року і прописувати як джерело фінансування будь яких програм.
Куди гостріше?
Звичайно. Є громадянська позиція тебе, мене, ще декого. Але цього трохи замало для ініціювання серйозних змін. Як не крути, а треба мати когось хто б наші інтереси реально відстоював нагорі.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.02.2008 22:47

А чого пішов? Якшо не секрет звичайно...
Низька зарплата - госпрозрахунок. Тобто заробити потрібно самому собі.
Якщо я правда такий моторний хлоп, що з нуля розкручу підприємство - то навіщо воно мені у начальниках? :) Створю собі ПП "Сан" :)
А саме так і сталося - міська рада відмовила у будь-яких дотаціях, навіть реєстрував комунальне підприємство, купував печатку з власних заощаджень. Кабінет взагалі виділили лише тепер - минулого тижня нарешті перестав "бомжувати" мій наступник:)
Одним словом проблем, ще багато.
Частина м/р є дуже ініціативна і креативною, інша займає позицію "не знаю як, але знаю що не так", або "а мені що з того?"....
Але до дійсно копійки на фоні того, що насправді місто б мало отримувати при досконалішому законодавстві. Тим більше, ці штрафи не є основними надходженнями, тобто їх неможливо спрогнозувати наперед. А отже їх не можна включати в дохідну частину бюджету на початку року і прописувати як джерело фінансування будь яких програм.
Штрафи крім власне "дохідної" частини носять "психологічну" дію... Тобто ними можна псути життя будь-якому підприємству. Зрештою не тільки штрафами!
До прикладу:
Віддаєте дитсадок - зробіть повний капремонт. Не хочете робити капремонт - віддавайте разом з гастрономом. Який можна буде продати, чи здати в оренду і мати гроші на ремонт садка. Не дали грошей на концерт - ходите за якоюсь цидулкою пів-року...І т.п.
а треба мати когось хто б наші інтереси реально відстоював нагорі
Спочатку потрібно по черзі позамітати підїзд... І перестати там гадити...
Інакше "нагору" ніхто достойний не попаде...
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість