8 березня - чужа традиція

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: 8 березня - чужа традиція

Повідомлення vanya » 01.04.2008 15:39

kobi також слідкуй за язиком :evil:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.04.2008 18:33

vanya писав:Зараз Misha K заробить бан.
Пробачте, мій ясновельможний пане, я більше не буду висловлювати свою думку. :)))))
А якщо серйозно, то я так злякався бану, як їжак голої дупи.

vanya писав:Хто сказав?:twisted:
Я сказав.
vanya писав: Я тобі покажу принаймні з десяток українських жінок, назвати яких найкращими язик не повернеться :lol:
Перед тим як шось комусь показувати, навчись читати/слухати інших. В статті йдеться про загальний образ української ЖІНКИ.
vanya писав:А тема йде у Флейм, так як не бачу в ній ні зернини корисної чи цікавої інформації.
Нє, тему треба видалити, бо це ж шовінізм та расизм возвеличувати СВОЄ.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.04.2008 19:08

kobi писав: Українська жінка є найкраща, то факт. Зокрема моя жінка - для мене, твоя - для тебе і тп.
Що і слід було довести. :)
kobi писав:Добре, я закінчений невдаха...Давай поясни мені, як ти...

Розсмішив. Пана видно по халявах. Так і невдах видно по критиці "неонаціоналізму", вимірювання успішності в грошах, віллах, авто... Саме таких Євген Маланюк називав тюхтіями-хохлами, що тільки шлунком думають. Тим я та мої "поплічники", як ти висловився, і відрізняються - бо мають ідею, Ідею Нації.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.04.2008 20:45

Misha K писав: Що і слід було довести. :)
Хтось дуже навіть недавно критикував Сана за виривання фраз із контексту і дебільні їх коменти. Нічого не нагадує?
Розсмішив. Пана видно по халявах. Так і невдах видно по критиці "неонаціоналізму", вимірювання успішності в грошах, віллах, авто... Саме таких Євген Маланюк називав тюхтіями-хохлами, що тільки шлунком думають. Тим я та мої "поплічники", як ти висловився, і відрізняються - бо мають ідею, Ідею Нації.
В сраці я бачив твого маланюка та інших нациків-психів (мабуть разом із тобою)

Поясни мені, о великий представнику видатної нації, як ти будеш їсти свою ідею, робити нею вклад в розвиток людства (заміть, зовсім не про шлунок ішлось) і тп? Яка кому користь з ваших тупих ідей? Де хоч хтось крім тягнибока та інших піарщиків, які наживаються на таких лохах як ти, хто би покращив своє життя, а після того і життя сусіда (чи може є іні способи підняти добробут нації, про яку псевдонаціоналісти так дбають?)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.04.2008 23:57

Ніде я слова не виривав :)
Коментарі, дибільні чи ні, але описують реальне становище української ЖІНКИ в суспільстві!

Щоб не втомлювати, конкретні питання по темі (в контексті тематики):

1. Чи можна любити "українську жінку" щодня, а в котрийсь день то ще й відсвяткувати?
Їй (жінці) це приємно чи ні?

2. "Ідеологи" питали жінок чи заважає і дошкуляє їм те 8 Березня ???

3. Що конкретне зробили чи роблять "національні активісти" для жінок?

4. Чи не огидна їм часом "комуністична" ідея, щодо відпусток по догляду за дитиною? :)
Котра навіть огидним словом "декрет" називається...

Бо поки крім бажання забрати у жінок хоч яке-не-яке свято, я нічого толкового не бачу :)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 02.04.2008 12:36

kobi писав:
Misha K писав: Що і слід було довести. :)
Хтось дуже навіть недавно критикував Сана за виривання фраз із контексту і дебільні їх коменти. Нічого не нагадує?
Ну сам подумай, ти написав два речення, в одному з них - цілковито зі мною погодився, а в іншому - категорично не згоден. Як ти висловився,так я і зрозумів.
kobi писав: В сраці я бачив твого маланюка та інших нациків-психів (мабуть разом із тобою)
Мені дуже приємно, що ти поставив мене в один ряд з видатним українським письменником, поетом, вояком армії УНР, адютантом полковника Тютюнника - Євгеном Маланюком. А от твої образи в адресу видатного українця говорять тільки про одне, ти є хамовитим і безграмотним бидлом.
kobi писав:Поясни мені, о великий представнику видатної нації, як ти будеш їсти свою ідею...
Людина від тварини тим і відрізняється, що духовність стоїть над матеріальними речами. Але не кожномуто дано розуміти.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 02.04.2008 14:06

Misha K, не грай вар'ята, я достатньо чітко висловився і все ти нормально зрозумів

На рахунок хамовитості і бидла - погоджусь. Я хамовите бидло, ти бидло з запудреними мозгами, хтось інший - інше бидло. Ми багато сотень років є бидлом. Це вже в свідомості сидить

Тільки от не можу погодитись на рахунок безграмотності - не кожен повинен знати письменників-фанатиків, кожного воїна армії УНР і тп.
Людина від тварини тим і відрізняється, що духовність стоїть над матеріальними речами. Але не кожномуто дано розуміти.
Ну я не розумію, може, спробуй пояснити мені, в чому полягає провідна роль Української нації

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 02.04.2008 15:52

Повний офтоп і хамство. Закриваю тему, як бажаєте далі дискутувати - робіть нову...

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість