8 березня - чужа традиція

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: 8 березня - чужа традиція

Повідомлення vanya » 11.03.2008 12:08

Misha K писав:
san писав:Дійчно дикунство якесь...
Та світкуйте День жінки хоч щодня - нікому то не зашкодить
Так і я про те ж. Святкуйте хоч кожен день, тільки для чого та істерія з 8 березням?
Тобі не здається, що то є добре, коли є один чи кілька днів на рік, бажано весною, коли всі (чи то більшість) осіб жіночої статі ходять усміхнені, передчувають увагу в той день? Звичайно, що можна кожен день святкувати, але для чогось ж придумують свята.
Misha K писав:
san писав:
1. Це криваве юдейське свято Пурім.
Щодня хтось вмер, або була якась війна. Я на кожне "наше" свято знайду якусь трагедію в іншому куточку світу
Чукча нє чітатєль, чукча пєсатєль.
Коли українці святкують свої традиційні свята, не зважаючи ні на чию думку - це добре. А от коли святкують чужі - це погано. Новий год, 23 фєвраля, 8 марта, 1 мая, 9 мая, день Валенціна, Хеловін ітд. - ЗЛО. Панятна?
То може збудувати навкруги України величезну бетонну стіну, зверху накрити броньованим дахом, повиганяти всіх "чужих", позабороняти "чужі гроші", чужі свята, чужі мови, чужу продукцію і все чуже і жити тільки своїм? Перепрошую за офтопік..

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 11.03.2008 18:19

Ото vanya добре сказав!Я повністю його підтримую! :lol:
А щодо чужого, тобто іноземного, то я також згодна з vanya!Скільки всього іноземного у нас є!І навіть у нашій мові є ціла купа іноземних слів!Тому, я думаю, що нічого поганого у тих всіх святах, які назвав Misha K нема!Вони просто допомагають українцям відпочити від тяжких буднів і розслабитись!А щодо наших народних свят, то українці і їх святкують!Тож давайте не сваритися через ті свята!Українців стане на святкування і народних, і іноземних! :D
Востаннє редагувалось 11.03.2008 18:21 користувачем Кося, всього редагувалось 1 раз.
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.03.2008 18:20

vanya писав: Тобі не здається, що то є добре, коли є один чи кілька днів на рік, бажано весною, коли всі (чи то більшість) осіб жіночої статі ходять усміхнені, передчувають увагу в той день?
Ні, не здається. Чому, я вже пояснив: 8 березня - чужа традиція.
vanya писав: Звичайно, що можна кожен день святкувати, але для чогось ж придумують свята.
Для мене є важливими українські традиційні свята. Ну а як тобі подобаються комуністичні, то нема проблєм.У нас же дємократія. Можеш привітати свою дівчину ще з такими чудовими весняними святами як День Трудящіх і Дєнь Побєди. :)
vanya писав:То може збудувати навкруги України величезну бетонну стіну, зверху накрити броньованим дахом, повиганяти всіх "чужих", позабороняти "чужі гроші", чужі свята, чужі мови, чужу продукцію і все чуже і жити тільки своїм? Перепрошую за офтопік..
Якщо відкинути твою іронію, то це і є саме той шлях до наведення порядку в державі. Свій до свого по своє.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.03.2008 18:38

Кося, і Богові свічка і чортові кочерга... все вірно і традиційно.. по-хохляцьки.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.03.2008 18:45

святами як День Трудящіх
День трудящіх, то ен комуністичне свято - багато де святкують :)

Зрештою як і День жінки, теж свято жінок :)

Я "чужий" підтекст знайду у вьому - негайно бий китайською клавіатурою по китайському монітору, здирай з себе китайські шкарпети і втікай до схрону!
Це ж теж всесвітня змова :mrgreen:
то це і є саме той шлях до наведення порядку в державі. Свій до свого по своє.
Нема ніякої іронії. Порядок, чесність, хабарництво, злодійство, підступність і т.п. - це "інтернаціональні" характеристики людей.
Хто сумнівається - покажіть живий ідеал "українця" :) Але хоча б 10-20 пар, щоб було з кого селекціонувати "породу" :)

А, щодо конретних дат, то тут в мене теж є своя думка... Ми не надто заможна країна, щоб дозволити собі стільки вихідних. Потрібно привести все до якогось спільного знаменника.
Різдвяні канікули - тиждень, великодні канікули - тиждень, святкування Незалежності - тиждень. Тиждень на який випадає свято.
Без усіх "переносів", відробок і т.п.
Решта свят: жінок, трудящих, захисників, пасічників, мерів, міліціонерів - суботи і неділі, які й так не робочі.
Та і самі свята узагальнити...
Не вважаю, що потрібно відзначати якісь перемоги чи поразки в війнах, річниці якихось трагедій, дні народження ще когось там.
die Große Schlange

Кося
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Кося » 12.03.2008 17:32

Misha K писав: по-хохляцьки.
А то як? :roll:
Life is good! Life is great! Life is cool! Life is so beautiful!:)))

Ripka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ripka » 27.03.2008 13:10

Не розумію, чого ви не розумієте того питання яке підняв Міша К? Проблема ж ховеться не в 8 березня. А в тому шо ми не замислюємся над тим шо ми є українці, а свого українського майже не бережемо, іноді навіть не помічаємо як "не наше" стає "нашим" - і потім навіть не відділяються ці речі. Хіба вам всерівно?!?!?!?! Це ж важливо відчувати різницю між цими речами!!! А більшість з нас навіть не замислюється над цим... :( Святкуйте, на здоровя, шо хочете, але при цьому свідомість свою - українську - не забувайте.
we all are ukrainian, so we have to be proud of it for all our soul.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.03.2008 10:24

"не наше" стає "нашим" - і потім навіть не відділяються ці речі
Ага... В садку колись співали
"Каравай, каравай - каво хочєшь вибірай..."
а тепер
"Хепі бьосдей, хепі бьосдей Василинка, ту ю"... :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.04.2008 08:53

Українська жінка і 8 березня...
Українська жінка... Яка вона? Та найкрасивіша у світі. Де ще знайти таку вроду? Світ спершу народив українську жінку, а тоді йому забракло краси на все інше світове жіноцтво. Довершені форми, мов точені риси обличчя, ясні очі, волосся, мов сонячним променем ткане, стан, як лінія горизонту, груди, як саме життя, легка і впевнена хода, де однією ногою йде лань, а другою – левиця.

Українська жінка... Яка вона? Та найрозумніша у світі. Адже тисячі років саме вона правила у сім’ї чоловіка-воїна. Саме вона творила до безмежности глибокий Український всесвіт. Саме її думка ліпила час довкола і прокидався світанок під її пісню. Ніхто у всім світі так словечко не втне, як Українська жінка. Будь-якого професора за пояс заткне своєю кмітливістю і проникливим розумом.

Українська жінка... Яка вона? Та найсильніша у світі. Стільки на своїх плечах лиха перенести, що й світ би ввігнувся, – то може тільки Українська жінка і при тому встояти і не впасти. Сильніше од Атланта тримати небо. Сильніше од вітру штовхати колесо історії. Сильніше од світу піднімати життя і нести його окрилено на своїх долонях, мов жар із сонця.

Українська жінка... Яка вона? Та наймудріша у світі. Коли поруч чоловік вояка-харцизяка – саме Українська жінка творить народну мудрість. Саме вона виколисує притчі, казки, легенди, оповіді, що вкривають імлою сивої-пресивої давнини душу того, хто слуха. І тане лід душі мерця, як чує він слова Української жінки, бо наймудріші у світі.

Українська жінка... Яка вона? Та найлютіша у світі. В епоху воєн не раз гуляв меч спинами ворогів і тримала той меч Українська жінка. Бо ніде в світі не постала міць, що греки її назвали амазонками. Лише з безмежности Українських степів народилася жінка-воїн. Вона може не знати пощади, мов вовчиця захищаючи своїх діток. Перед її відвагою і силою волі тремтить могутній Український чоловік. То лише на полі бою він цілі раті змітає. А Українська жінка підкорить сього велета, бо вона – Українська жінка.

Українська жінка... Яка вона? Та найдобріша у світі. Бо нема такої ніде. Жодна жінка світу так не приголубить, не втішить, як Українська жінка. Ні в чиїх грудях серце так трепетно не б’ється, так плинно не співає, так ніжно не шепоче, що аж трава засинає і небо тремтить. Океаном любови вона здатна увесь світ втопити. Тільки би світ того хоч трішки гідний був.

Українська жінка... Яка вона? Та найкраща у світі коханка. Жодна жриця жодного культу не зрівняється із пристрастю Української жінки. Сила води і жар вогню народили серце Української жінки. Український чоловік найщасливіший чоловік у світі, бо поруч Українська жінка. Палкі вуста, млосні очі і рухи, мов одвічним танцем душ ліплені, а кожна лінія її тіла палає такою пристрастю, що цілий світ запалити може, і тремтить світ, відчуваючи, як трем пронизує усю його сутність – то Українська жінка кохає.

Українська жінка... Яка вона? Та найбільш жертовна у світі. Життя своє оддасть ні на мить не задумуючись, аби лише врятувати світ чи бодай кого поруч. На смертні муки піде, аби жила Україна. Тисячі, сотні тисяч повстанок йшли на смерть за життя наше. Бо немає в світі більшого серця, як серце Української жінки.

Українська жінка... Яка вона? Та найкраща в світі мати. Цілому світові мати. І навчить, і порадить, і приголубить і підкине високо, щоб аж до неба. Вище світу – до зір летіла мрія, купаючись у материнській колисанці. І світ вклоняється їй. І небо мліє, як вона співає дитині своїй, і тоді розумієш, що то є: Україна.

Українська жінка... Яка вона? Та не жінка то. Богиня. Осяяна жаром сонця, омита росами вічности, витесана із досконалости, ліплена з краси, ткана з довершености. Вічно стоїть вона і поки вона стоїть – стоятиме світ на руках Богині, що зветься Українська жінка. Берегиня світу. Мати життя, що ллється у ній, мов сік у повному гроні. Діва радости і трунку, що вхопить серце і заграє воно тисячоголоссям струн. Українська Богиня. А поруч чубатий козак із плечима, на яких би світ присів і не відчув би. Та на руках її носить і леліять і любить, бо з тої любови світ живе. І щоденно огортати свою Богиню паростю ніжности, щоб не зів’яла її божественна душа-перлина. Щоденно тримати в своїх могутніх руках жаринку, що пнеться до сонця, щоденно жити нею і пестити вічність у її очах.

Нехай інші кволі чоловіки всього один день їй присвячують. А Український козак – то гранітна стіна, за якою Українська жінка і стала Богинею. Щоденно, щохвилинно рука в руці, життя для життя, серце до серця. То нехай інші вітають своїх жінок 8-го березня, а ми вітаємо наших Богинь кожним поглядом, кожною усмішкою, кожною миттю, яку присвячуємо їм. Для нас жодна мить не промайне без шани нашим Богиням. Щоденно, допоки існує вічність. Щоденно, допоки дні не скінчаться. Щоденно, допоки світ лежить на руках Української жінки, – Український козак поруч із нею, біля неї, для неї, бо саме він робить її Богинею. І нехай тільки опуститься до ницости 8 березня – то не козак уже, а вона почне в’януть, як тільки закрадеться думка, що їй – Українській жінці можна присвячувати всього лише день, адже їй потрібно присвячувати життя.
http://www.vistrya.if.ua/index.php?opti ... &Itemid=82

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.04.2008 11:29

Вся стаття побудована на думці, що українська жінка найкраща. Думка ця не може претендувати на істину, а отже статтю фтопку.
В мене таке враження, що всі ці неонаціоналістичні рухи грунтуються на втовкмаченні в голови прихольників думки, що ми є найкращі в світі. Ніякі ми в с....ку не найкращі

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.04.2008 12:59

Довершені форми, мов точені риси обличчя, ясні очі, волосся, мов сонячним променем ткане, стан, як лінія горизонту, груди, як саме життя, легка і впевнена хода, де однією ногою йде лань, а другою – левиця.
То про якусь конкретну? Чи взагалі? :)
Я помічав зовсім різні статури, груди і ноги :)
Та найсильніша у світі. Стільки на своїх плечах лиха перенести, що й світ би ввігнувся
Чиста правда...
Сильніше од Атланта тримати небо.
Та куди там атлантам... Не покидаючи підтримувати небо, вона може вагітною працювати на 2 роботах, годувати діток і стареньких батьків, косити, доїти корову і сапати картоплю...
В той час коли чоловік грає доміно, дивиться футбол по ТВ, стоїть на "біржі", рибалить чи банально п'є...
Українська жінка... Яка вона? Та наймудріша у світі. Коли поруч чоловік вояка-харцизяка – саме Українська жінка творить народну мудрість.
Тим не менше мудрість не виходить далі дверей хати...
В той час, керують державою, лікарнями, школами і т.п.- хлопи :!:
Що поробиш, жінки зайняті - небо тримають :)
волі тремтить могутній Український чоловік.
котрий дома не ночував :mrgreen:
Океаном любови вона здатна увесь світ втопити. Тільки би світ того хоч трішки гідний був.
Вона навіть на пішохідному переход чи коли в дверях пропустять - дякує від здивування :lol:
Український чоловік найщасливіший чоловік у світі, бо поруч Українська жінка.
Мови нема! А ще краще, коли ен поруч, а на заробітках в Італії... І висилає гроші, на авто, на дзигари, на горілку і зрештою на "найкращу у світі коханку"
Українська жінка... Яка вона? Та найкраща в світі мати.
І відкупить сина від армії і доньчиних байстрюків вигодує...
Нехай інші кволі чоловіки всього один день їй присвячують.
А ми і той забудемо! :lol:

П.С. Так розумію, що всі свята потрібно відмінити, навіть Різдво... Присвячувати не один день, а життя...
Десь я то вже чув... У Єговиних Свідків здається :)

П.П.С. Зрештою шановні автори опусу, в тих самих "богинь" питали чи заважає і дошкуляє їм те 8 Березня ??? :mrgreen:
Чи знову вирішили їм "допомогти" і за них вирішити...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.04.2008 14:53

kobi
Вся стаття побудована на думці, що українська жінка найкраща. Думка ця не може претендувати на істину, а отже статтю фтопку.
Так, українська жінка найкраща. Це твердження настільки є істинним, як і твердження, що Бог існує.
В мене таке враження, що всі ці неонаціоналістичні рухи грунтуються на втовкмаченні в голови прихольників думки, що ми є найкращі в світі. Ніякі ми в с....ку не найкращі
Демоліберали в силу свого обмеженого світогляду та закомплексованості, вважають інших такими ж невдахами як і вони. Наочний приклад дана тема...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.04.2008 15:20

san
Виривання фраз з контексту, перекручення і дурнуваті півтора кілометрові коментарі - то твій стиль. Нецікаво.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 01.04.2008 15:30

Зараз Misha K заробить бан.
Misha K писав:Так, українська жінка найкраща. Це твердження настільки є істинним, як і твердження, що Бог існує.
Хто сказав? :twisted: Я тобі покажу принаймні з десяток українських жінок, назвати яких найкращими язик не повернеться :lol: То саме можу зробити з чоловіками :)

А тема йде у Флейм, так як не бачу в ній ні зернини корисної чи цікавої інформації.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.04.2008 15:35

Misha K писав:kobi
Так, українська жінка найкраща. Це твердження настільки є істинним, як і твердження, що Бог існує.
Демоліберали в силу свого обмеженого світогляду та закомплексованості, вважають інших такими ж невдахами як і вони. Наочний приклад дана тема...
Українська жінка є найкраща, то факт. Зокрема моя жінка - для мене, твоя - для тебе і тп. Українські жінки загалом найкращими не є, звідки висмоктана така дурнувата думка?

Добре, я закінчений невдаха. Давай поясни мені, як ти неонаціоналістичний успішний хлопчина є найкращий в світі? Чи полягає ця найкращість в нормальній зарплаті - ні, може у винаходах, які визнає світова спільнота і які приносять користь? знову ні, блін ну в чому ж, в тому, що живеш в сраному совдеповському убогому житлі? знов ні, чи їздиш на найшвидших, найнадійніших чи хоч найдешевших машинах? і тут промах. То чим в сраку ти найкращий, чим кращі твої поплічники (про верхівку, яка згрібає бабки я не ховорю)? Ви такі ж невдахи як і я, як і ціла країна невдах... :(

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість