Потрібні регіональні представники (MLM)

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Потрібні регіональні представники (MLM)

Повідомлення Остап » 21.11.2008 17:29

Доброго дня. Фірмі FM GROUP World потрбні регіональні представники по Україні. Фірма займається продажем парфумів, ідентичних світовим брендам. 140 ароматів. На ринку України - 2 роки, і безліч задоволених покупців. Якщо когось цікавить можливість створення власної мережі дистриб'юції і отримування дивідендів від роботи залучених Вами людей - звертайтесь.
моб. 8 093 192 31 17
ICQ 410 864 000

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Потрібні регіональні представники

Повідомлення san » 21.11.2008 20:39

то чергове MLM ?
die Große Schlange

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Остап » 21.11.2008 21:23

воно саме. чим це воно так не вгодило вам?

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 21.11.2008 23:11

Цікавить ЗП, компенсації, авто, ам., тел, соцпакет.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 21.11.2008 23:19

воно саме. чим це воно так не вгодило вам?
Мені особисто завжди було цікаво, але все не було в кого запитати: чому люди йдуть працювати в той примітивний і тупий бізнес. Ходять з торбами по офіс-центрах, принижуються, обманюють і тп? Невже важко знайти нормальну роботу, чи там платять мільйонні зарплати (хоча звідки - не можу зрозуміти. Жодного разу не бачив, щоб хтось щось купив)?

Якщо можете - дайте мені відповіді

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Остап » 22.11.2008 09:21

1)ЗП - залежить від кількості залучений людей, і якості їхньої роботи. Авто - при досягненні певного рівня ефективності, фірма пропонує вам придбати в кредит автомобіль (Мерседев A, C, E, S класів) за третину ціни.
2) Чому лоюди йдуть в цей примітивний тупий бізнес? Тому що для відкриття свого традиційного бізнесу треба вкласти гроші, які не факт що повернуться, треба стикнутись з ризиком і конкурентами і так далі...
Ходити по офісах і принижуватись - я не пропоную вам ходити і продавати. Якби це було основним заробітком - ПРОДАЖ назва теми називалась би ПРОДАЮ ПАРФУМИ або щось в цьому роді. Мільйонні зарплати - не платять, але з нічого тут можна досягнути не поганих результатів.
Жодного разу не бачив щоб хтос щось купив - в бізнесі МЛМ основним фактором є якість продукції. Звісно якщо вона не відповідає вимогам покупців, ніхто її не купить. Наша фірма продає брендові парфуми, які на тілі тримаються близько 8 годин і абсолютно ідентичні парфумам в доронгих магазинах. Тому їх і купують, і я сам ними користуюсь не тому що ТРЕБА а тому що ХОЧУ.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 22.11.2008 16:10

Не вірю що щось буває абсолютно ідентичним за смішною ціною. Це як в морозиві "ароматизатор вишня ідентичний натуральному". Пише красиво пробуєш - гі..но.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 22.11.2008 17:55

Ще не зустрічав людей які б чогось добились в тих пірамідах... Хоча коли їм промили мозги, вони ще деякий час з блиском в очах всім доводять як то прикольно і вигідно...
На цьому фуфлі неможливо заробити будучи на нижньому рівні піраміди. Рік помечетеся в тому і на ваше місце прийде хтось інший, з свіжопромитими мозгами. Люди нагорі піраміди як заробляли так і заробляють на відміну від вас... А пєшки завжди можна міняти і викидати (наївних завжди є в достатку). І нема чого вірити в байки про кар'єрний ріст і мерседеси за півціни... Хоча б зважаючи на цей безплатний сир можна зрозуміти куди вас затягують...
Silentium est aurum... ;)

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Остап » 22.11.2008 19:55

Ти хочаб місяць працював в такій компанії? Звідки ти знаєш такі факти і хто тобі їх розповів - не поділишся?

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Остап » 22.11.2008 19:56

Ymka - а слабо зустрітись і спробувати чи дійсно вони ідентичні?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.11.2008 20:37

1)ЗП - залежить від кількості залучений людей, і якості їхньої роботи.
А враховуючи, що ъх буде мало...Заробытку не буде... :)
фірма пропонує вам придбати в кредит автомобіль (Мерседев A, C, E, S класів) за третину ціни.
Якась вельми нескромна фірма... На нових мерсах S, рідко який бізнесмен їздить... В основному тільки злодії...
2) Чому лоюди йдуть в цей примітивний тупий бізнес?
По тій самій причині, що і грати в гральні автомати...
Тому що для відкриття свого традиційного бізнесу треба вкласти гроші, які не факт що повернуться, треба стикнутись з ризиком і конкурентами і так далі...
Ага... Це зрештою і є основа, так би мовити аксіома бізнесу... :)
Ходити по офісах і принижуватись - я не пропоную вам ходити і продавати. Якби це було основним заробітком - ПРОДАЖ назва теми називалась би ПРОДАЮ ПАРФУМИ або щось в цьому роді.
Насправді пропонують "спробувати на собі і переконатись". Тобто бути банальним споживачом продукції. Крім того втюхувати її знайомим, котрі куплять або один раз з жалості, або теж падучі на МЛМ...
Жодного разу не бачив щоб хтос щось купив - в бізнесі МЛМ основним фактором є якість продукції.
Бла-бла-бла... Я щось такого, щоб якісь була якась надзвичайна, не помічав жодного разу...
Звісно якщо вона не відповідає вимогам покупців, ніхто її не купить.
Поки їм не промити мізки технологіями НЛП :)
Наша фірма продає брендові парфуми, які на тілі тримаються близько 8 годин і абсолютно ідентичні парфумам в доронгих магазинах.
Брендові, то як? Армані, Гуччі, Шанель і т.п.? :shock: На них так і пише? І вони вироблені тима виробниками? Інакше як можна говорити про якість ? :)
Тому їх і купують, і я сам ними користуюсь не тому що ТРЕБА а тому що ХОЧУ.
А я вже якось все Булгарі і Хюго Боссом перебиваюсь... :lol: При моїй витраті парфумів, вже якось собі можу дозволити...
die Große Schlange

Остап
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Остап » 22.11.2008 21:05

Брендові то як? ....
Тобто ті ж аромати що всіх всесвітньо відомих брендів.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 22.11.2008 21:24

Нагадує китайські "Ролекси" за 40 баксів :)
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 22.11.2008 22:51

Чувак, нічого особистого... Працюй собі далі, на здоров'я... Але, думаю, що на тут на Форумі тобі ловити нема шо (в плані пошуку людей під себе)... ;) Краще на вулиці рекламки пороздавай, на кольці в базарний день, або під общагою в середу-четвер (коли в студентів їда закінчується) :mrgreen: там як правило народ ведеться... :D
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 23.11.2008 01:42

+1, давно зрозумів що легких грошей не буває, тому на такі речі реагую негативно. Найкраще - свій бізнес або робота на хорошій посаді в компанії з гарною ЗП і репутацією.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість