Потрібні регіональні представники (MLM)

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Потрібні регіональні представники (MLM)

Повідомлення san » 14.02.2009 10:36

3 млн. бізнес партнерів більше як у 90 країнах світу
Колись то був "клуб споживачів", наскільки памятаю, а тепер вони всіх називають "бізнес-партнерами" :)

Бо якщо я правильно сприймаю поняття бізнес-партнер, то 3 млн - нонсенс :lol: Певно Даймлер-Крайслер має менше
die Große Schlange

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Юля » 15.02.2009 11:56

Підтримую Sana! Відверта брехня!!! Ніколи не чула про таку фірми, реклами ніде нема - десь в підвалі накрутили "парфуми". Такі ж подібні "самокрутки" продають в Долині на базарі- кажуть"хфранцузькі". :D :lol: :lol:
А ваші "представники" - це взагалі жах! Важко таких називати словом представники. А зараз сюжет який можна зразу в юмористичну передачу- Іду я по дорозі від ЦРЛ і підбігає до мене якись хлопчина і руку протягує з чимось таким жестом ніби гранату тримає- "купіть духи!" Перелякалась до смерті. :lol: :lol: :lol:
Шановний! Ваші люди тільки для того щоб лякати! Так краще не лякайте нікого ! І "духами" також.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 15.02.2009 14:57

Підтримую Sana! Відверта брехня!!! Ніколи не чула про таку фірми
Та ні, фірма то якраз відома. Власники - мільярдери у 2му поколінні.

З.І. Я проти МLМ, вважаю це фігнею.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 15.02.2009 18:11

десь в підвалі накрутили "парфуми".
Переважно купують продукцію в інших виробників, часто досить якісну - "ребрендінг" називається.
Тобто купите Проктолога-Гембла в іншій упаковці і за ІНШУ ціну

А щодо "чудодійних" розробок - часто якісь маркетингові трюки на основі маловідомих розробок. Тобто аромат з афродізіаками... Клінічно досліджено... Чим міряли хіть у жінок? :lol:
Досліджено (це стосується всіх товарів) в основному те, що продукт нешкідлививий в кращому випадку!

Але це не стосується власне "пірамід". МЛМ продають практично все - парфуми, миски, хутряний "бізнес", страхівки.
Принцип: ошукався сам - ошукай сусіда :lol:
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 15.02.2009 21:52

В принципі Амвей бакланити нема за що, продукція непогана, сам пробував дещо, дещо пробували знайомі. Але не вірю що на цьому мож заробляти серйозні гроші. Був на їхніх презентаціях читав рекламки, навіть був у їхньому супермаркеті у Львові, але чогось надзвичайного тут нема. Хоча якщо мати цілу купу знайомих які на це ведуться і роблять тобі оборот може воно щось і дасть. Але в швидкі наддоходи законним шляхом я не вірю.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.02.2009 01:29

навіть був у їхньому супермаркеті у Львові,
А де той супермаркет?
die Große Schlange

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 16.02.2009 04:54

Юля писав:Підтримую Sana! Відверта брехня!!! Ніколи не чула про таку фірми, реклами ніде нема - десь в підвалі накрутили "парфуми". Такі ж подібні "самокрутки" продають в Долині на базарі- кажуть"хфранцузькі".
Пані Юля, не показуйте своєї неосвіченості. Наберіть у будь-якій пошуковій системі http:||www.Amway.ua і почитайте за неї інформацію, відкриваючи різні віконця, і я думаю що більше таких дурниць писати не будете. Там ви знайдете, в яких підвалах накручують парфуми і хто на даний момент є світовим лідером з продаж косметики, це амвеївська Артістрі разом з Ланком, Клінік і Есті Лаудер. Ви, напевно, про таку косметику і не чули. Я думаю, що погортаючи сторінки Амвею ви відкриєте для себе "Америку". І багато що вас здивує, і багато що нового ви для себе там почерпнете.
Далі Юля пише:"
А ваші "представники" - це взагалі жах! Важко таких називати словом представники. А зараз сюжет який можна зразу в юмористичну передачу- Іду я по дорозі від ЦРЛ і підбігає до мене якись хлопчина і руку протягує з чимось таким жестом ніби гранату тримає- "купіть духи!" Перелякалась до смерті.
Шановний! Ваші люди тільки для того щоб лякати! Так краще не лякайте нікого ! І "духами" також".
Я думаю, що ви там знайдете інформацію і про те, як там навчають своїх представників. І що компанія ставить "во главу угла" в своїй діяльності. Там же Тарантіно прочитає висновки незалежних експертів з Євромонітор. І, взагалі, там є дуже багато цікавої інформації для кожного.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.02.2009 10:49

і хто на даний момент є світовим лідером з продаж косметики, це амвеївська Артістрі разом з Ланком, Клінік і Есті Лаудер. Ви, напевно, про таку косметику і не чули.
Я якраз про них і чув :) А про Амвей - тільки на зборах, куди мене закликали бо "мають поговорити про дуже важливу справу" :lol: Це ж чистої води шахрайство.
Наскільки я знаю в методичних рекомендаціях для адептів пише "не кажіть людям куди ви їх запрошуєте" :lol:
** Це підтверджено результами всесвітнього дослідження роздрібних продажів, проведеного у 2005 році міжнародною дослідницькою компанією Euromonitor International.
А в інших роках і іншим евромонітором? :)
Завтра я засную ТзОВ Евромонітор Інтернатіонал ІФ з хедофісом в Мислівці і зроблю ще одне дослідження, де серед найвідоміших марок буде " ЗАТ Харцизький миловарний комбінат" і "НВО Ширпотребпобутхім" :)
die Große Schlange

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Юля » 17.02.2009 14:32

Пане Volodymyr, взагалі-то мова йшла не про Amway а про Brizar - читайте уважно!
Проти amway немаю нічого проти, купувала зубну пасту, нормальна.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.02.2009 15:19

До речі пасту Глистер купував в 1997 і в 2007, може то дуже суб'єктивно, але враження що тепер він інакший - нездалий :?
die Große Schlange

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 23.02.2009 18:23

Хороша штука получається...

От я купив порошок, за 100 грн, припустимо...

Так от -
30 грн заробив агент-продавець
40 грн заробила решта "піраміди"
30 грн - це собівартість продукту + вартість доставки + заробіток власників "піраміди"

Яка ж тоді собівартість? 5 грн????

І яка ж тоді ЯКІСТЬ того порошку?????
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Milena
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Milena » 21.01.2010 12:12

В мене таке враження,що в Долині amway консультанти
збільшуються шаленними темпами,
вже й по селах району відкривають "ринки збуту".
Цікаво в чому основна сила переконання і
яке ставлення вбільшості до цієї компанії зараз????

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.01.2010 13:17

В мене ніяке...
1. дорого... надто
2. в мене нема психозу стосовно однієї марки товару. Якщо Мун робить добрі прокладки. це зовсім не означає що зробить кращий крем ніж "Алиє паруса" :)
3. Насторожують всі ті суперконцентрати... Крм того не чув, щоб вся та хімія десь використовувалась в промисловості. Тобто не розумію навіщо мені супер концентрат "домашнього" автошампуню якщо можна придбати професійний і ІМХО він буде точно кращий. І т.п.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей