Потрібні регіональні представники (MLM)

Тут сварки і все те, що не вписується в правила форуму.

Модератори: san, vanya

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Потрібні регіональні представники (MLM)

Повідомлення sam » 03.02.2009 23:42

от-от.

Не бачу сенсу міняти те, що і так працює :)
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 08.02.2009 19:45

Всім привіт! Прочитав всі ваші дописи від самого початку і за декого з вас мені стидно. Якщо хтось з вас некомпетентний в питаннях МЛМ, то краще запитатися, де можна прочитати інформацію про МЛМ. А зараз запитання для всіх. Яка компанія першою у світі започаткувала такого роду бізнес? І як вам всім постановка питання так, що гроші можна заробляти не тільки на продажах, а щей на споживанні. Що я маю на увазі. Всі ми є споживачі. І на протязі дня люди роблять більш-менш однакові речі. Всають, вмиваються, чистять зуби, голяться, наносять косметику, їдять, одягаються і т.д. Але одні-на таких діях заробляють гроші, а другі дають заробити іншим. Моя одна знайома- проста вчителька малювання зі Львова, ще 7-8 р. назад мала якихось 300 грн. в місяць. А вже в 2006 р. її дохід складав більше 20000 грн. в місяць, а в 2008 р. вже більше 40000 грн. в місяць. І це в такий спосіб, що сама змінила місце своїх покупок і завдяки їй це почало робити ще кілька сотень людей. Як думаєте, скільки тон зубної пасти чи порошку треба продати, щоб заробити 40 тис. грн. в місяць? Якщо дивно, то це від того, що ви не знаєте, як працює інтерактивний марккетинг. Поцікавтесь, як змінюються бізнестренди у світі. За МЛМ бізнесом майбутнє. І краще зараз в якійсь мірі прилучитися до нього. Якщо когось зацікавила моя інформація, то я можу дати телефон людини в Долині, яка може вас проконсультувати по цьму питанні, бо я знаходжуся в даний момент дуже далеко, а робити це через компютер для мене важко.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 08.02.2009 21:23

Питання: навіщо мені купувати товар (пасту, косметику і тп) сумнівного виробника і при тому давати заробити 10 рівням посередників, якщо я можу купити в магазині, давши прибуток тільки йому і виробнику (ну, ще можливо одному оптовому посереднику)???

Це питання споживача, який вміє думати

Щодо прибутковості МЛМ - вірю, що дійсно хтось може заробляти на цьому. Лохів в нашій державі ой як багато :)

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 09.02.2009 17:56

Походу хлопчик піарить АМВЕЙ :) :lol:
---

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.02.2009 21:59

sam писав:Походу хлопчик піарить АМВЕЙ :) :lol:
Судячи з політичної обізнаності, цей хлопчик - Володимир. )))
Колись він мене агітував зайнятись "бізнесом майбутнього". До речі, в районній НСНУ багато людей займаються такою, чи подібною фігнею. )))))))))))))

Тут попрошу без особистостей
не потрібно "вгадувати" і публікувати дані про користувачів, хіба як вони самі того захочуть san

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.02.2009 22:13

я угораю з сміху :lol:
тре мати талант щоб і топік про МЛМ перевести в політику
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.02.2009 22:27

Прошу вибачення!
Зауваження врахую. )
таланту не треба - це ж флейм. ))))

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 12.02.2009 09:47

А Володимир шота мовчить :)
---

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 13.02.2009 04:29

Не вірю у високі заробітки. Колись у нас в Долині була така собі дистрибюторська компанія «Паллада». Десь в кінці 90-х появилася в Долині. Була на їхніх семінірах. Дуууже гарно вони все розписали. Чуть не мільйонер за пару років. Чоловік 10 поздавало гроші. Мене на це тяжко розкрутити. Я вирішила краще подивитися, що з того вийде. Хоча жінку цю усі добре знали (не буду писати прізвище), в мене ці компанії не дуже викликають довіру. Згодом я взнала, що була якась затримка з товаром, потім ще щось. Чи одержали вони щось (особлибо прибуток) не знаю. Точно знаю, що ця жіночка успішно виїхала за кордон. Дуже цікаво на які гроші.
Різні Оріфлейми, Мері Кей, Амвей – не є лохотрони, але заробляти на машини – ну не знаю. Маю знайомих у всіх цих компаніях, але до машин їм ой як далеко.

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 13.02.2009 05:25

Всім привіт! Заскучили? Був трохи зайнятий, не було часу відкрити навіть комп.
kobi писав:Питання: навіщо мені купувати товар (пасту, косметику і тп) сумнівного виробника і при тому давати заробити 10 рівням посередників, якщо я можу купити в магазині, давши прибуток тільки йому і виробнику (ну, ще можливо одному оптовому посереднику
Суть МЛМ якраз в тому, що він набагато скорочує відстань від виробника до споживача. Це в традиційному бізнесі багато посередників. А, взагалі, кожний завжди залишиться при своїй думці і буде по своєму правий. Часто люди, що проходять школу МЛМ, добиваються успіху, відкриваючи свій бізнес.

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 13.02.2009 06:56

Суть МЛМ якраз в тому, що він набагато скорочує відстань від виробника до споживача
Zavod - osnovnuy ofis - regionaljni ofisu - dustrubyutor - spoghuvach. A shche treba dochukatusia, kolu spoghuvach oderghutj tovar.
Magazun zayshov i kypuv. Abo ne kypuv :D

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 13.02.2009 09:14

volodymyr писав:Всім привіт! Заскучили? Був трохи зайнятий, не було часу відкрити навіть комп.
kobi писав:Питання: навіщо мені купувати товар (пасту, косметику і тп) сумнівного виробника і при тому давати заробити 10 рівням посередників, якщо я можу купити в магазині, давши прибуток тільки йому і виробнику (ну, ще можливо одному оптовому посереднику
Суть МЛМ якраз в тому, що він набагато скорочує відстань від виробника до споживача. Це в традиційному бізнесі багато посередників. А, взагалі, кожний завжди залишиться при своїй думці і буде по своєму правий. Часто люди, що проходять школу МЛМ, добиваються успіху, відкриваючи свій бізнес.
Володимир ігнорує всіх, крім Кобі? :)

Мова іде про Амвей, я так розумію?

На рахунок скорочення відстані виробник-споживач - можливо, не спорю...
От тільки скажіть, будь ласка, ще на рах. націнки...
Наскільки я знаю на МеріКей різниця між відпускною і кінцевою ціною складає близько 40 відсотків - тобто ті 40% - чистий заробіток агента-продавця.

Який заробіток у вас на Амвеї?
---

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 13.02.2009 15:05

Який заробіток у вас на Амвеї?
Sydiachu po nazvi, mavbu bytu amerukansjkuy :lol:

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 14.02.2009 02:24

Sam написав:
Володимир ігнорує всіх, крім Кобі? :) То неправда. Я з задоволенням читаю дописи всіх, просто в мене буває маловато часу і я не встигаю "вставити своїх 5 копійок", як каже Роман Чайка з 5 каналу, по дописах всіх форумчан. Але я прийму це до уваги.
Sam написав: Мова іде про Амвей, я так розумію?
На рахунок скорочення відстані виробник-споживач - можливо, не спорю...
От тільки скажіть, будь ласка, ще на рах. націнки...
Наскільки я знаю на МеріКей різниця між відпускною і кінцевою ціною складає близько 40 відсотків - тобто ті 40% - чистий заробіток агента-продавця.
Так, я маю на увазі іменно AMWAY. Тут різниця 30% між ціною дистрибютора і клієнта, але право дистрибютора віддати товар по будь-якій ціні. Але я вже писав, що на одній продажі не заробиш, наприклад 40 тис. грн. в місяць. Тут працює дуже справедлива система преміювання, яку виплачують ще з 40%. AMWAY у цьому році відмічає 50- річний ювілей. Це перша компанія в світі, яка започаткувала такого роду бізнес. Вона є світовим лідером з продаж у такий спосіб з оборотом близько $7 млрд. І компанія має більше 3 млн. бізнес партнерів більше як у 90 країнах світу. А це вже про щось тай говорить.

tarantino
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення tarantino » 14.02.2009 09:44

volodymyr писав:... Це перша компанія в світі, яка започаткувала такого роду бізнес. Вона є світовим лідером з продаж у такий спосіб з оборотом близько $7 млрд. І компанія має більше 3 млн. бізнес партнерів більше як у 90 країнах світу. А це вже про щось тай говорить.
а де офіційні підтвердження незалежних експертів???
Пане volodymyr, може скинете якусь ссилочку? :lol:
Relax :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість