Від Білого дому вимагають персональних санкцій щодо Путіна

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти
Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Від Білого дому вимагають персональних санкцій щодо Путіна

Повідомлення Soni » 28.05.2014 22:44

Від Білого дому вимагають персональних санкцій щодо Путіна, віддати свій голос за петицію можна тут :
https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... n/HlV9qdDZ
потрібно набрати до 21-го червня 100000 голосів аби Барак Обама розглянув петицію про застосування персональних санкцій до президента Росії В.В Путіна.
Як підписати петицію:

1) Якщо Ви зареєстровані, тиснете SING IN. Якщо ні, то тиснете: CREATE AN ACCOUNT

2) Щоб зареєструватися (після натискання CREATE AN ACCOUNT) заповнюєте: E-mail address (Адреса Вашої електронної пошти), First Name (Ім’я), Last Name (Прізвище), Zip (Поштовий індекс) – не є обов’язковим для заповнення.

3) Далі у вікні Challenge Question потрібно правильно відповісти на контрольне запитання. Якщо Ваша відповідь буде не правильною, то з’явиться інше запитання. Ті, хто не знає англійської, може скористатися онлайн перекладачем https://translate.google.com/.

4) Тиснете Create an account

5) На протязі декількох хвилин прийде лист на Вашу електронну пошту, там буде посилання на петицію. На сторінці петиції натиснути «sign this petition». Ваші ім’я та прізвище будуть доступні лише Адміністрації Білого дому, на сайті публічно показуються лише ініціали та дата голосування (якщо Ви замість ім’я і прізвища самі введете лише ініціали, то й цього вистачить, аби підпис було зараховано).На деякі поштові сервери лист може не прийти, тому при перевірці пошти якщо немає листа на протязі декількох хвилин, скористайтеся іншою електронною поштовою скринькою

Петіцію може підписати громаданин будь-якої країни.
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей