Демографія

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Демографія

Повідомлення san » 22.09.2007 23:12

Може варто задуматись?

Демографічна крива Китаю:
Зображення

Ми! :shock:
Зображення
die Große Schlange

v@v@n
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення v@v@n » 24.09.2007 21:27

Треба китайські презервативи везти в Україну,а наші до Китаю :D Жарт,звичайно!

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 24.09.2007 21:54

І це у китайців називається мати одну дитину і не більше. А в нас тут партії одна поперед одну тисячі роздають, і то не дуже клюють наші люди на це.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2007 01:09

А в нас тут партії одна поперед одну
От я я про то...
Щось певно не так треба... :?
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.09.2007 08:17

Не розумію чому всі з цього роблять таку трагедію. Як на мене менше населення в період розвитку і становлення держави - це плюс. А коли трохи розвинемся - тоді вже доженем всіх решту :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2007 08:23

Тобто, вважаєш, що китайуі в великих мінусах через збільшення населення в період розвитку і становлення держави ??? :)

Чи Китай взагалі занепадає? Шось я заплутався... :?
А ми - розвиваємось? :? По чому то видно? ІМХО ? :)
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.09.2007 08:33

Китай, як держава, активно розвивається, але хто сказав, що більшості китайців добре живеться?
В чому по-твоєму економічне диво Китаю? Та це перш за все дешева робоча сила, вартість якої практично не зростає тому, що в країні більшість населення безробітні або заняті в сільському господарстві. Тобто скільки нових заводів не роби - людські ресурси постійно доступні, та ще й дуже дешево.
Ну по-друге це дешеві ресурси. По-третє для країни з таким населенням, що розвивається - поміркований комунізм - мабуть найкращий метод правління. От і всі дива.
А в Україні немає ніякої стабільності у владі. Буде стабільність - розвиток буде йти швидшими за Китай темпами.
Нажаль ситуацію важко буде покращити на теперішніх виборах... Може на наступних?.... :roll:

P. S. І реверсуючи твоє твердження - якщо ми станем множитись як кролики, то жити стане краще? :lol:

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 25.09.2007 21:17

На рахунок приросту - у розвинутих країнах Європи(Британія, німці, французи і т.п.) кількість населення зменшується(хоч і несильно), це нормальний процес для країн з високим рівнем життя і культури. У нас усе по іншому. Але думаю ми вже не вимираємо такими скачками як 5-10 років тому. Я, наприклад, помітив, що на вулицях набагато більше стало вагітних дівчат/жінок і молодих мам. Мені одному здається чи ще хтось підтримає?
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2007 21:42

Та це перш за все дешева робоча сила, вартість якої практично не зростає тому, що в країні більшість населення безробітні або заняті в сільському господарстві.
Дуже заїжджений штамп... Аналізував то...
Не все так просто...

Рівень безробіття в Китаї не більший ніж в Україні.
Зарплата - цілком достойна. З слів тих, хто там був - не бідують...

І це на фоні постійно зростаючого рівня освіти, розвитку технологій і власне заробітку... З культурою там зле ніколи не було...
Це все потрібно помножити на демографічний ріст...

І ресурси там недешеві...

ІМХО Основна з причин - менталітет!

П.С. Як маш бажання - поцікався трохи тим... Бо те що сказав, не надто відповідає дійсності :)
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 26.09.2007 11:09

Можливо, ті що були в промислово розвинених районах, і до того ж, спілкувались там з інженерами чи баригами дійсно можуть говорити про їх рівень життя. Але, якраз в тих районах рівень народжуваності і не є великий.

А народжують найбільше сільгоспрайони, де бідність така, що тобі й не снилась (знаю шо говорю, бо якось по діскавері фіьлм дивився).

Тому, думаю, Китаю нема чим гордитись в плані росту населення. Бо цей приріст в своїй більшості - неосвідчена, безперспективна чорнота. Я не впевнений навіть, що вони вносять якийсь вклад в стрімкий ріст економіки країни, навпаки, думаю що це потужний тягар для держави (якщо б не був, народжуваність не стримували б штучно)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.09.2007 21:40

А народжують найбільше сільгоспрайони, де бідність така, що тобі й не снилась (знаю шо говорю, бо якось по діскавері фіьлм дивився).
Може фільм старий... :)
Там пройшла велика реформа тих самих сільгоспрайонів...
І там теж живуть незле (на рівень їх ментальності, що теж потрібно враховувати). тобото вони задоволені своїм життям...
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 26.09.2007 22:29

Як на мене менше населення в період розвитку і становлення держави - це плюс. А коли трохи розвинемся - тоді вже доженем всіх решту
І як це ми будемо доганяти, коли в нас збільшується іміграція і якраз за рахунок працездатного населення, яке і впливає на розвиток і становлення держави. А пенсіонерам пенсії платити треба, а за рахунок чого, коли немає достатнього наповнення бюджету. І населення в нас старіє(тобто все більше стає пенсіонерів), якраз зараз, бо це період виходу на пенсію, так званих "бебібумерів". Може і дійсно є зараз більше вагітних жінок, але приріст населення не так-то і швидко можна збільшити

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.09.2007 22:54

Rona писав:
Як на мене менше населення в період розвитку і становлення держави - це плюс. А коли трохи розвинемся - тоді вже доженем всіх решту
І як це ми будемо доганяти, коли в нас збільшується іміграція і якраз за рахунок працездатного населення, яке і впливає на розвиток і становлення держави.
Мені здається в тій статистиці рахується природній приріст населення. Майже всі емігранти там пораховані... Без емігрантів нас значно менше... :(
Механічне зменшення населення за рахунок працездатного населення - це звичайно мінус.. Я говорив про природнє зменшення.

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 26.09.2007 23:06

Майже всі емігранти там пораховані... Без емігрантів нас значно менше...
Як емігрант може бути порахований, коли він виїхав повністю з країни на ПМЖ. Можуть враховуватися хіба що ті, які поїхали на заробітки. Тоді я згідна, без них явно було би ще менше.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 27.09.2007 10:29

Rona писав:
Майже всі емігранти там пораховані... Без емігрантів нас значно менше...
Як емігрант може бути порахований, коли він виїхав повністю з країни на ПМЖ. Можуть враховуватися хіба що ті, які поїхали на заробітки. Тоді я згідна, без них явно було би ще менше.
Чого на форумі сидите, біжіть дітей робіть:)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей