Дочасні вибори 2007

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

За яку з партій/блоків проголосуєте 30 вересня?

Опитування закінчилось 01.10.2007 21:12

БЮТ
0
Немає голосів
НУНС
2
25%
ВО "Свобода"
4
50%
ПР
0
Немає голосів
СПУ
0
Немає голосів
КПУ
0
Немає голосів
інша партія/блок (вкажу нище)
0
Немає голосів
проти всіх
0
Немає голосів
не піду на вибори
2
25%

Всього голосів: 8

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.10.2007 21:09

sam писав:Угу... :(

Шкода...
За чим шкодувати?
Чим різниться наприклад від БВЛ (Блок Володимира Литвина :lol: )?

Так само, маленька партія, котра ніц не пропонує крім почуттів :)

П.С. Бу-Га-Га... :lol:
Уявляю собі Партію Клінтона, Блок Маргарет Тетчер і т.п.

Іменні мля блоки... :lol:

Тошно чути про українську політику...
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.10.2007 21:24

Rona писав:І як вам подобається рахування? Як завжди схід чекає якби-то щось підправити.
Та в Долині теж не швидко порахували...

Певно щось нечисто :lol:
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 02.10.2007 06:35

Дійсно не чисто. Скільки можна чекати 6%. Скоро помаранчеві зрівняються з регіонами і К. Невже таке буде. :(

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.10.2007 08:32

Та ІМХО всі вони давно об"єдналися в єдиний блок - "МИ (обрані!) проти НИХ (виборців, люмпенів, лохів... )" :lol:

В корені неправильна система виборів. Тому на них і не ходив...

1. "Партійна" система неправильна, з багатьох причин. Щонайменше вона попирає права безпартійних. Чому, я - безпартійний, тобто не надаю перевагу жодній партії, повинен вибирати зпоміж них?
До прикладу, коли вегетаріанець приходить до їдальні, йому пропонують - "Вам котлету чи шніцель?" :lol:
Про непрогнозованість "результату" я взагалі мовчу. Можна проголосувати за Кличка, Руслану і Вакарчука, а отримати в ВР миршавенького хлопа з пивним животом що зовсім нот не знає :lol:

2. Нема системи "зворотньго" зв"язку. Тобто Я (МИ) обираємо ЙОГО (кота в мішку :) ) і назад дороги нема - він може змінювати уряд, конституцію, податки і т.д.
Я (МИ) не можемо змінити ніц :( Хіба знову чекати виборів...
В Вишкові старі лижі не дають в прокат без застави, ми - віддаємо КРАЇНУ просто по "довірі", без ніяких гарантій...

3. Якась дивна "коаліція"? :shock: Тобто декілька партій - аутсайдерів, можуть (мусять) об"єднатись і знехтувати наприклад партією за яку віддала голоси більшість електорату? :shock:
Або програвшій стороні необхідно просто "докупити" кілька дрібних партій! :shock:
Як скоро змінився світ і світогляд електорату...
Чи тому в 1990-му страйкували шахтарі Донбасу і голодували студенти в Києві? Для того, щоб тепер контурну карту країни окресену ними ними хтось розмалював в різні кольори?

А на рахунок "фальсифікації", то мені зовсім незрозумілі спекуляції тим поняттям з боку всіх сторін виборчого процесу.
Я був спостерігачем на минулих парламентських виборах - коротко ознайомився з системою... Як можна фальсифікувати вибори?
Окремими маніпуляціями можна змінити результат ну нехай на 1 відсоток. Що то змінює?
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 05.10.2007 21:03

Чесно кажучи, ці вибори принесли тільки розчарування. Цей паритет, коли Юлька з НУ, нічого їм не дає.Перевага в 3 голоси - це ніщо.Без Литвина вони нічого не зроблять, а він звичайно буде торгуватися. Навіть не тільки за себе, а навіть і за брата просить.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей