Відновлення в/ч

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти
Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Відновлення в/ч

Повідомлення Misha K » 17.11.2007 00:18

san писав: По тому питанню вже було декілька нарад, на черзі - громадські слухання.
Бу-га-га. Цирк на дроті.
san писав:Приймаються всі пропозиції щодо використання тої території.
Залишити як є, а в майбутньому відновити військову частину. Тих хто хоче собі вкрасти земельки - розстріляти, можна і за результатом "громадських слухань". :D Приймається?
Востаннє редагувалось 10.12.2007 14:20 користувачем Misha K, всього редагувалось 1 раз.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.11.2007 00:41

Бу-га-га. Цирк на дроті.
Є інші пропозиції?
Залишити як є,
Не вийде... Там скоро будуть одні руїни...
а в майбутньому відновити військову частину
В якому такому майбутньому? Яку військову частину? Навіщо? :shock:
Тих хто хоче собі вкрасти земельки
Всі землі в місті продаються і здаються в оренду на конкурсних засадах... Як вкрасти?

Мені починає набридати така маячня...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.11.2007 00:59

san писав:
Бу-га-га. Цирк на дроті.
Є інші пропозиції?
Є. Міським чиновникам відповідальність за прийняті рішення треба брати на себе, а не ганебно прикриватись "громадськими слуханнями".
san писав:
Залишити як є,
Не вийде... Там скоро будуть одні руїни...
Ти напевно давненько там не був, там ВЖЕ одні руїни. Я навіть з півсотні фотографій тих руїн собі на память зробив.
san писав:
а в майбутньому відновити військову частину
В якому такому майбутньому? Яку військову частину? Навіщо? :shock:
Вякому майбутньому, точно не скажу, бо не провидець. Може років 5-10. Таку військову частину, яку вважатиме за потрібне головнокомандуючий. А навіщо армія? Якщо народ не хоче годувати свою армію, він рано чи пізно буде годувати чужу армію.
san писав:
Тих хто хоче собі вкрасти земельки
Всі землі в місті продаються і здаються в оренду на конкурсних засадах... Як вкрасти?
Даваймо не вмикати дурника...
san писав:Мені починає набридати така маячня...
І не кажи, мені вже давно набридла. :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.11.2007 10:58

Міським чиновникам відповідальність за прийняті рішення треба брати на себе
На підставі чого їм приймати рішення?
Ти напевно давненько там не був, там ВЖЕ одні руїни
Був надавно. Стан знаю досить точно, з професійного боку.

Тому і йдеться про негайне вирішення долі тої території. Доки там ще вартує щось робити.
Може років 5-10
Впевнений, що в/ч потрібно буде робити саме там? :)
Таку військову частину, яку вважатиме за потрібне головнокомандуючий
Жду не дождуся... Деж наш фюррер? :cry:
Даваймо не вмикати дурника...
Давай не вмикати... Подавай заяву ан участь в конкурсі, бери гроші і поспостерігай чи конкурс є упереджений... Зрештою поспостерігати можна і так. :)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 18.11.2007 01:09

san писав: На підставі чого їм приймати рішення?
На підставі вільного, демократичного, правового, справедливого, розумного ітд. волевиявлення міської громади.
san писав:Впевнений, що в/ч потрібно буде робити саме там? :)
Вважаю шо не потрібно вигадувати велосипед.
san писав:Давай не вмикати... Подавай заяву ан участь в конкурсі, бери гроші і поспостерігай чи конкурс є упереджений... Зрештою поспостерігати можна і так. :)
Завсім не смішно. Я не злодій, грошей в мене нема навіть для того щоб купити одну сотку землі, ринкова вартість якої 20-30 тис. у.е.
san писав:Був надавно. Стан знаю досить точно, з професійного боку.

Тому і йдеться про негайне вирішення долі тої території. Доки там ще вартує щось робити.
Локшину на вуха не вішай будь-ласка... за місяць знімається мараторій на продаж землі. Треба спішити, бо можна не вспіти.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 18.11.2007 01:37

На підставі вільного, демократичного, правового, справедливого, розумного ітд. волевиявлення міської громади.
Тобто виборів? Референдуму?
Скасувати інститут депутатства і замінити постійнодіючими виборчими комісіями? Як за часто вони будуть проводитись? Бо сесія м/р щомісяця
Громада загалом може приймати рішення в питаннях котрі потребують пояснень спеціалістів? Якщо ні, то в який спосіб ті тлумачення будуть доноситись громаді і скільки часу то триватиме?
Вважаю шо не потрібно вигадувати велосипед
Відновимо всі в/ч колишнього СРСР? Чи тільки в Долині? :)
Розташування в/ч виходить з стратегії, котра в свою чергу виходить з військової доктрини. Тобто в України майбутнього, повинна бути доктрина держави, що давно згинула?
А може відновимо середньовічні замки? І вони будуть нас обороняти? :lol:
в мене нема навіть для того щоб купити одну сотку землі
Ну попросись на конкурс спостерігачем
ринкова вартість якої 20-30 тис. у.е.
Звідки ті цифри? З якого ринку? :shock:
Свій город продам вдвічі дешевше - налітай! :lol:
Локшину на вуха не вішай будь-ласка... за місяць знімається мараторій на продаж землі. Треба спішити, бо можна не вспіти.
Не вспіти що? :)

Чому критиці піддається лише максимально прозорий продаж земель з конкурсу?
Чому не цікавлять намагання окремих громадян, отримати безкоштовно земельні ділянки в комерційно привабливих районах міста?
Може є який зиск? Може вони платять за відвід поглядів від них? А може то кум? Сват? Брат?
Локшину на вуха не вішай будь-ласка...
Я не торгую землею і її не продаю. І мені до дупи твої вуха! :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 20.11.2007 00:12

san писав:
Тобто виборів? Референдуму?
Скасувати інститут депутатства і замінити постійнодіючими виборчими комісіями? Як за часто вони будуть проводитись? Бо сесія м/р щомісяця
Напевно ти мене не правильно зрозумів. Я говорив про минулі вибори 2006 року, на яких було вибрано діючого міського голову. Громада тебе обрала - працюй та виконуй обіцянки які давав під час компанії.
Для чого то прикриття з "громадськими слуханнями"? :shock: Чи може коли на таке слухання, прийдуть кілька йолопів як я, і скажуть що на тереторії військового містечка треба відновити в/ч, то мер до цієї думки прислухається? Сумніваюсь.
san писав: Громада загалом може приймати рішення в питаннях котрі потребують пояснень спеціалістів? Якщо ні, то в який спосіб ті тлумачення будуть доноситись громаді і скільки часу то триватиме?
Не за адресою запитання. Коли будеш на "громадських слуханнях", запитай. :)

san писав:Відновимо всі в/ч колишнього СРСР? Чи тільки в Долині? :)Розташування в/ч виходить з стратегії, котра в свою чергу виходить з військової доктрини. Тобто в України майбутнього, повинна бути доктрина держави, що давно згинула?
Моє судження було гіпотетичним. Може так виявиться, що там справді частина не потрібна. Прочитав статтю в "Добрій справі" мені сподобалась думка по будівництву там спорткомплексу з лижним трампліном. Але на разі, я вважаю, що не потрібно ту землю нікому віддавати.
san писав:А може відновимо середньовічні замки? І вони будуть нас обороняти? :lol:
Поменше іронічного флуду...
san писав: Ну попросись на конкурс спостерігачем
Там так все організовується, комар носа не підточить. Хто хабар дав, той і отримав земельку. Але навіть не в тому суть, хіба може пересічний долинський бізнесмен скласти конкуренцію на конкурсі, якомусь дрібненькому олігархчику?

san писав:Чому критиці піддається лише максимально прозорий продаж земель з конкурсу?
Чому не цікавлять намагання окремих громадян, отримати безкоштовно земельні ділянки в комерційно привабливих районах міста?Може є який зиск? Може вони платять за відвід поглядів від них? А може то кум? Сват? Брат?
Якщо мені щось і відомо про такі випадки, то тільки на рівні чуток. Не думаю, що це розумно посилатися тут на форумі на якісь чутки. Можеш не сумніватися, я проти. А конкурси "максимально прозорі", про них пишуть в пресі, тому і критикуємо. :D

san писав: Я не торгую землею і її не продаю. І мені до дупи твої вуха! :lol:
Ой як дотепно... з знаком мінус звичайно. :( Я й не казав шо ти землею торгуєш.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.11.2007 00:37

Для чого то прикриття з "громадськими слуханнями"?
Якщо маш поняття в автоматиці, це називається "зворотній звязок".
І час регулювання системи зі зворотнім звязком є значно менший ніж найдосконаліших ситем без нього.
Не за адресою запитання. Коли будеш на "громадських слуханнях", запитай.
Я запитав про конктертий механізм втілення утопічних ідей, що пропонуються. В котрий раз ен отримав відповіді... Очевидно механізми не передбачаються. Бо ідеї, то просто гасла...
Моє судження було гіпотетичним. Може так виявиться, що там справді частина не потрібна
По чому потрібно знати, що воно гіпотетичне?
ені сподобалась думка по будівництву там спорткомплексу з лижним трампліном
То не в "політику" а в відповідний топік
Там так все організовується, комар носа не підточить
А той комар перевіряв чи просто так підозрює? Кругом хитра нація хитрує... Все підлаштовано... Всесвітня змова... :lol:
хіба може пересічний долинський бізнесмен скласти конкуренцію на конкурсі, якомусь дрібненькому олігархчику?
НІ - не може!
Але це не проблема організації конкурсу.
Чи може продаж(оренда) чого-небуть без конкурсу змінить ситуацію? :shock:
Зрештою частково цю ситуацію теж змінить ринок. Крім розвиток капіталу впливає не тільки його розмір, а і ефективне управління.
Є збанкрутілі мільйонери, а й успішні торгівці чебуреками...
Згадайте перших "підприємців" котрі часто розпочинали бізнес з приватизації, "торгових домів", і т.п. Багато з них були оліхархами з немалими відносно капіталами. Проте до сьогодні не всі залишились на плаву. В той час багато капіталів виросло за рахунок вдалої комерції з невеликих початків.

про них пишуть в пресі, тому і критикуємо.
Зрештою депутати ВО Свободи є на сесії. Та і відвідувачів наразі ен виганяють. Можна поцікавитись і критикувати... Статті в газету писати, листи в відповідні органи...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 21.11.2007 21:10

san писав:
Для чого то прикриття з "громадськими слуханнями"?
Якщо маш поняття в автоматиці, це називається "зворотній звязок".
І час регулювання системи зі зворотнім звязком є значно менший ніж найдосконаліших ситем без нього.
Ні, не маю поняття в автоматиці. Відповіді не зрозумів.
san писав:
Не за адресою запитання. Коли будеш на "громадських слуханнях", запитай.
Я запитав про конктертий механізм втілення утопічних ідей, що пропонуються. В котрий раз ен отримав відповіді... Очевидно механізми не передбачаються. Бо ідеї, то просто гасла...
Ти задав запитання, не зрозумівши навіть про що йдеться. Я пояснив, ти і далі продовжуєш словоблудити. Повторюю ще раз. "Громадські слухання" та чергові вибори - це не мої утопічні ідеї. Я тільки підкреслив, що алогічно проводити "громадські слухання", тому хто отримав підтримку на виборах. Є дитячий майданчик - забудуй його гаражами, або віднови його; є військове містечко - залиш його як є, збудуй трамплін, забудуй котеджами... Тобто приймай сам рішення, і неси за них відповідальність, а не перекладай її на "громадські слухання".
san писав:
Моє судження було гіпотетичним. Може так виявиться, що там справді частина не потрібна
По чому потрібно знати, що воно гіпотетичне?
Дві цитати:
"...в майбутньому відновити військову частину."
"Вякому майбутньому, точно не скажу, бо не провидець. Може років 5-10."
san писав:
ені сподобалась думка по будівництву там спорткомплексу з лижним трампліном
То не в "політику" а в відповідний топік
А з відповідного топіку тему в політику я переносив???
san писав:
хіба може пересічний долинський бізнесмен скласти конкуренцію на конкурсі, якомусь дрібненькому олігархчику?
НІ - не може!
Дякую за конкретну відповідь, це все шо я хотів почути.
Отож, потреби у конкурсах нема.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.11.2007 23:04

Ні, не маю поняття в автоматиці. Відповіді не зрозумів.
Пояснюю коротко...
Наприклад є механізм регулювання:
Ти хоч почувати себе комфортно - найняв мене.
Я час від часу, по певному узгодженому графіку відчиняю квартирку, або кидаю дрова у пічку, тобто зимою кидаю дрова - літом відчиняю квартирку. Раз на рік переглядаємо графік...
Це є механізм регулювання.

Коли теж саме, але ти постійно кричиш "жарко/зимно", і я то даю жару, то відчиняю квартирку - регулювання зі зворотнім зв"язком.

Як думаєш котре ефективніше?
Тобто приймай сам рішення, і неси за них відповідальність, а не перекладай її на "громадські слухання".
Громадські слухання, публікація, оголошення про прийом пропозицій, праця з ініціативними групами - шлях до максимальної ефективності управління.

Політика повинна робитися у взаємодії з громадскістю і при безпосередній участі її (т.з. громадянське суспільство). Це є досконаліший і динамічніший механізм керування, ніж "уточнення" потреб раз в кілька років.
А з відповідного топіку тему в політику я переносив???
Тема розділена: тут про політику і принципи взаємодії влади з люмпенами, там - про бачення подальшого використання території в/ч та споруд що там залишились.
Дякую за конкретну відповідь, це все шо я хотів почути.
Отож, потреби у конкурсах нема.
Потребу я описав після "НІ - не може!"
При продажі, оренді і т.п. без конкурсу він теж не може. При авторитарному правлінні - теж не може.
При будь якій грі без правил - не може.
Єдине що може - встановити хоч якісь правила і рано чи пізно за ними переграти! Бо ніщо в цьому світі не вічне...
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей