Роззброєння України

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re: Роззброєння України

Повідомлення Soni » 06.02.2009 21:37

Misha K писав: Дуже шкода, але таких як ви лібералів може врятувати тільки націоналістична влада та соціальна реабілітація на широкополих ланах. Ніяк інакше!
Ви важаєте себе більшим націоналісттом ніж я ? Нажаль я мушу констатувати, що ви є носієм утопічної теорії, настільки я розумію ви вважаєте українець за національністю зрадник краще ніж москаль український патріот ? Якої ви цікаво думки про одного з основопложників українського націоналізму Донцова (на половину москаля ?)Насправді, я незнаю справді успішних країн де національність ставлять вище за свідомість, чи не кращим вам другом буде єврей який ділитиме з вами останній шматок хліба ніж українець який вас зрадить ? Чому наприклад багатонаціональна Америка прийшла від расизму до президента афро-американця ?
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 21:55

san писав: А чому армія СРСР в республіках СРСР була окупаційною, а армія НАТО в "країні НАТО" не буде окупаційною? :?
Тому, що в СРСР заганяли силою, а в НАТО вступають за власним бажанням і ще й не беруть
san писав: Чому раптом? :)
От якщо вже пішли приклади з 1ї світової, то наскільки я чув, в підрозділах австро-угорських військ українець міг вислужитись не далі унтер-офіцера (орієнтовно теперішній прапорщик).
Щось я не второпав, причому тут підрозділи Австро-Угорської армії ? НАТО це не одна армія однієї країни, в кожної НАТІвської країни є свої збройні сили, в німецькій армії американці не служать
san писав: Тобто табори? :) І правда... Досить люду "перекував" ГУЛАГ... Дотепер харкаєм...
Та перебирає чоловік, навіть незнаю хто більше шкоди для України приносить ура-патріоти -самовбивці чи зрадники

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.02.2009 22:05

а в НАТО вступають за власним бажанням
чиїм бажанням? :)

Взагалі що спільного має націоналізм з НАТО і тим більше роззброєнням України? :)
Ну хібо те, що основним ініціатором розброєння були ті ж НАТО. Ну і Росія просто "поживилась" халявним озброєнням...
Чому наприклад багатонаціональна Америка прийшла від расизму до президента афро-американця ?
Намагайтесь писати в відповідні топіки. Особливо коли вони є Білий дім чекає чорношкірого президента :)

Код: Виділити все

[quote="san"]апорщик).[/quote]
Щось я не второпав, причому тут 
Після цитати не потрібно вставляти пустий рядок, а писати одразу після тегу - інтервал встановиться автоматично. Я замахався правити пости...
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 23:11

san писав: чиїм бажанням? :)
Звісно країни претендента
san писав: Взагалі що спільного має націоналізм з НАТО і тим більше роззброєнням України? :)
Ну хібо те, що основним ініціатором розброєння були ті ж НАТО. Ну і Росія просто "поживилась" халявним озброєнням...
Ну дивлячись хто як націоналізм розуміє, якщо Misha K колеться як їжак на всі боки, то це не означає, що всі націоналісти такі перелякані. Особисто я, не бачу великої різниці між націоналізмом та інтернаціоналізмом, справжній націоналіст = справжній інтернаціоналіст
san писав: Чому наприклад багатонаціональна Америка прийшла від расизму до президента афро-американця ?
Намагайтесь писати в відповідні топіки. Особливо коли вони є Білий дім чекає чорношкірого президента :)
В данному випадку, я не хотів перескакувати на іншу тему, просто теми переплелися . Америка процвітаюча країна і її процвітаючою роблять люди різних національностей, Америка на цьому побудована
san писав:

Код: Виділити все

[quote="san"]апорщик).[/quote]
Щось я не второпав, причому тут 
Після цитати не потрібно вставляти пустий рядок, а писати одразу після тегу - інтервал встановиться автоматично. Я замахався правити пости...
Добре, зрозумів поекспериментуємо і виправимо

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 02:19

Чому я не чую відповіді на питання? :) Це вже проходив з запитаннями до ВО Свободи...
Звісно країни претендента
Країна, це хто? В кого питатимуть, яким чином і як буде виражене ступінь бажання?
справжній націоналіст = справжній інтернаціоналіст
нонсенс! то хіба якись Кун Фу Дзи міг таке ляпнути :lol:
Америка процвітаюча країна і її процвітаючою роблять люди різних національностей
От власне... І совкові москалі в т.ч.
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 07.02.2009 07:57

san писав:Чому я не чую відповіді на питання? :) Це вже проходив з запитаннями до ВО Свободи...
Як кажуть "нє грузітє ви мєня", на частину запитаннь, я відповіді даю
san писав: Країна, це хто? В кого питатимуть, яким чином і як буде виражене ступінь бажання?
Та навіть в НАТІВських країнах не всі за НАТО, є інтелігенція-еліта яка "За", звісно частина патріотично налаштованого народу, а 100 відсотків небуває ніколи
san писав: нонсенс! то хіба якись Кун Фу Дзи міг таке ляпнути :lol:
Чому нонсенс ?А ви не плутаєте націоналізм з шовінізмом ? Я ж чомусь вважаю себе націоналістом та інтернаціоналістом одночасно !!!
san писав: От власне... І совкові москалі в т.ч.
Совкові москалі хіба-що проблем багато створюють, тому їх туди не дуже пускають, до вашого відома наприклад візи до Америки на стільки я знаю українцям видають на п`ять років, а москалям тільки на рік (незнаю можливо інфа не правильна, бо до Америки не їздив).Та совки - справжні ледачі споживачі, ні в Європі ні в НАТО такі ледащо не потрібні

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 10:15

Та совки - справжні ледачі споживачі, ні в Європі ні в НАТО такі ледащо не потрібні
То нас "вступлять" аж після зміни поколінь? Тобто років через 30? :lol:
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 07.02.2009 13:56

san писав:
Та совки - справжні ледачі споживачі, ні в Європі ні в НАТО такі ледащо не потрібні
То нас "вступлять" аж після зміни поколінь? Тобто років через 30? :lol:
Та ні раніше, головне клепка в голові щоб правильною була, це ж не союз з Росією куди тягнуть без бажання, до НАТО претендент має сам дозріти

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 19:47

претендент має сам дозріти
Через скільки часу?
Внаслідок чого?
Що буде показником "дозрівання"?
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.02.2009 20:19

Soni писав:Ви важаєте себе більшим націоналісттом ніж я ?
Вважати себе націоналістом, якось занадто пафосно. Я прихильник націоналістичної ідеології.
А вас, юначе, я вважаю самим справжнім лібералом.
Soni писав:Чому наприклад багатонаціональна Америка прийшла від расизму до президента афро-американця ?
Тому, що Гамериці скоро настане повний п....ц. Ясно?
На решту безглуздих запитань відповідати не буду.
Soni писав:справжній націоналіст = справжній інтернаціоналіст
Пєтрасян, пєші іщьо. ))))

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 09.02.2009 07:34

san писав: Через скільки часу?
Внаслідок чого?
Що буде показником "дозрівання"?
Точно скільки часу мені не відомо але точно менше ніж 30-ть років, внаслідок безкінечного тертя з північним сусідом, а показником буде - свідомість
Misha K писав: Вважати себе націоналістом, якось занадто пафосно. Я прихильник націоналістичної ідеології.
А вас, юначе, я вважаю самим справжнім лібералом.
В такому разі вас юначе, я вважаю справжнім шовіністом, щоправда в Україні для цього зовсім не сприятливі умови, ви просто зі своєю ідеологією не те що самовбивця, а й народ в цілому агітуєте до суїсциду
Misha K писав: Тому, що Гамериці скоро настане повний п....ц. Ясно?
.
Ой-й-й не кажи "гоп" поки не перестрибнеш, гуртом й батька бити легко, а от Німеччині зі своєю мононаціональною ідеологією часів Гітлера дійсно вже давно капець
Misha K писав:На решту безглуздих запитань відповідати не буду.
Ну бо незнаєш, що відповісти
Misha K писав: Пєтрасян, пєші іщьо. ))))
Та ні - філософ. San краще зрозумів, взагалі нажаль він за тебе розумніший але на стороні москалів, нажаль

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.02.2009 19:49

Хлопці, намагайтесь більш терпимо сприймати опонетів. Я не бачу відверто безглуздих висловлюнь від жодного учасника дискусії, тому не варто переступати межу і перетворювати політичну дискусію в чисто особисті сварки. Майте повагу до співбесідників! Ваші сварки не несуть ніякого інформативного навантаження на форумі і будуть цензуватись. Злісні порушники будуть покарані.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей