Потенціал нації, народу, громадян України

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Потенціал нації, народу, громадян України

Повідомлення Jevgen » 10.12.2007 14:11

san писав:
Ту ти і нагородив
Ні потенціалу, ні майбутнього. Краще говори за себе ніж за цілу країну.
Почитай уважно :)
Говорю про то, що українці схильні переоцінювати свій потенціал.
То окрема дискусія - роби окрему тему, спробуй описати наші переваги, перед ким небуть - там розкажу...

:lol:
Тепер пояснюй, що ти там говорив про самооцінку?
Глянь скільки у нас видатних людей, скільки винаходів, речей і вчинків вони вдіяли! Хіба є якісь заперечення що ми гірші за когось?
http://greatukrainians.com.ua/ua/

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.12.2007 21:22

Хіба є якісь заперечення що ми гірші за когось?
Нема! :lol:
Є запереченя, щодо наших переваг (превосходства на моск. :) )

Про одиниці геніїв у натовпі - окрема тема... Не дуиаю що у нас їх більше ніж будь-де інде. Але ще також важливі умови, що створені для них... Тобто може і анерикоси бовдури - але наразі "генії" імігрують туди, а не навпаки...
Так що користь від тимчасової наявності їх тут - сумнівна :(

Вщент зруйнована система освіти, а основне передачі досвіду. Молодому інженеру котрий якимось чудом (чи лихом) приїде працювати в Долину спитати поради в досвідченого, швидше за все неможливо.

Велика кількість підприємств працює без необхідних спеціалістів, або там є просто один чоловік котрий вирішує все... Зрештою і якість роботи потім така.
І ще, якщо освіту можна "підняти", то передачу досвіду майже ніяк.

"Працелюбність" українців - то взагалі міф :lol: Вірніше - анекдот

Щодо ресурсів і природних багатств... Їх майже нема, або вони вичерпуються і видобуток їх нерентабельний.
Дізнайтеся скільки %% до прикладу Укрнафта добуває з загальної потреби України в нафтопродуктах, а скільки просто перепродує.
Прикриваючиь "стратегічністю" галузі. А всі качалки - швидше бутафорія до транснаціонального генделю :)

Ліс? Спитайте який вихід у нас продукції з лісозаготівлі... І скільки лісу посаджено. Чи вистачить надовго? Не говорячи, що ялина (основне дерево у нас) не має надзвичайної цінності.

Так можна продовжувати про будь-який ресурс.

У нас напевно нейресурсоємкіше виробництво на світі... Думаю не сильно помиляюся думаючи так. Виробництво на Україні завідомо в гірших умовах...
У нас жахливі втрати енергії у виробництві, у ЖКГ, і навіть у виробництві та транспортуванні самих енергоресурсів.

У нас зростаюча бюрократія. Чим більше управлінь, фондів і інших установ, чим більше там "єдиних вікон" і компьютерних "баз" тим важче розігнути голову. Навіть я час від часу подумую, чи не простіше і чи не вигідніше працювати десь в Польщі сантехніком, ніж бути тут начальником якогось підприємства... :lol:

Крім того ми старіємо і вимираємо.... Причому цей процес невпинний.
Чим далі тим більше службовців, пільговиків, пенсіонерів і пільгових пенсіонерів із службовців - тим менше можуть заробити ті що працюють.

Дуже низька громадська активність. Більшість живуть по принципу "моя хата скраю". А хто вилазить - топимо :)

Я вже мовчу про недосконале законодавство, тотальну корупцію, незрозумілість політики...

Не подумайте, я не песиміст, я - реаліст. :)
Звичайно є способи вижити (не жити і процвітати, а власне вижити), проте потрібно ставитись до речей реально, працювати і основне - думати.
А не лигати лозунги і пропаганду.
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.12.2007 21:45

Може тобі, san, пора почати політичну кар'єру? Я трохи повагаюсь і проголосую за тебе :)
Майже зі всім згідний.. :roll:

Українську лінь, халтуру і халяву роками виховують в школах, ВУЗах, на державних роботах і т. д....

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 10.12.2007 22:25

vanya підтримую на 100%.
san то всі знають просто всім лінь змінити це.нажаль :cry:
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.12.2007 23:11

Може тобі, san, пора почати політичну кар'єру? Я трохи повагаюсь і проголосую за тебе
В політиці я не розуміюсь. Мало того, я не розумію її змісту... :oops:
Швидше цікавить громадська робота. Зрештою я вже нею займаюсь.
то всі знають просто всім лінь змінити це.нажаль
От тобі лінь? Якщо ні - починай :wink:
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 10.12.2007 23:14

Сан, ти молодець )) Про це усі знають (я про проблеми нації), але ти класно розклав усе по поличках!
Фак мой мозг!!!

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 10.12.2007 23:20

От тобі лінь? Якщо ні - починай
Покіщо можливості нема. :cry: Коли буде неодміно. :lol:
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.12.2007 00:49

san писав: Про одиниці геніїв у натовпі - окрема тема...
Не дуиаю що у нас їх більше ніж будь-де інде.
А я думаю, що більше ніж багато де. Наприклад з наших сусідів гарантовано більший інтелектуальний потенціал ніж в Молдові, Румунії, Угорщині, Білорусії, Туреччині.
san писав:Але ще також важливі умови, що створені для них... Тобто може і анерикоси бовдури - але наразі "генії" імігрують туди, а не навпаки...
Так що користь від тимчасової наявності їх тут - сумнівна :(
Яка різниця хто куди іммігрує?? Якщо українець імігрує за кордон, то від того він свою національність не втрачає.

san писав:Вщент зруйнована система освіти, а основне передачі досвіду. Молодому інженеру котрий якимось чудом (чи лихом) приїде працювати в Долину спитати поради в досвідченого, швидше за все неможливо.
Повторюєшся, ти ж вище написав, що ця псевдоукраїнська держава не створює умов для майбутньої еліти.
san писав:"Працелюбність" українців - то взагалі міф :lol: Вірніше - анекдот
Відомо що радянська влада на початку свого становлення свідомо знищувала індивідуальну працелюбність українця. Виходить куркульство - це міф, а Голодомор - це анекдот?
Добре, а сіогднішні 7 млн. українців за кордон виїхали саме на роботу, хай це в масі не високоінтелектуальна робота, та все ж... Це одні ледацюги і пянички повиїзджали?
san писав: Щодо ресурсів і природних багатств... Їх майже нема, або вони вичерпуються і видобуток їх нерентабельний.
Взагалі маячня. Україна найбільша країна Європи, що займає вигідне географічне положення
За оцінками спеціалістів, на території України зосереджено чверть світових запасів чорноземів.

Українські чорноземи унікальні. Вони сформувалися під степовою рослинністю в умовах клімату, який, на відміну від степів Євразії, найбільш м’який та вологий. За своїм фізичним, хімічним, агрохімічним та мінералогічним складом серед ґрунтоутворювальних порід український чорнозем вважається найкращим. За якісним складом ґрунтів та продуктивністю угідь Україна вважається однією з найбагатших держав світу.
Україна за багатством мінерально-сировинних ресурсів є однією з провідних держав світу. Займаючи 0,4% суші, вона володіє 5% світових запасів корисних копалин загальною вартістю понад 11 трлн. дол. США. Копалини зосереджені у 9000 родовищах. За деякими видах корисних копалин Україна займає провідне місце серед країн СНД, Європи і світу.
http://myukraine.info/uk/geography/resources/
san писав: Так можна продовжувати про будь-який ресурс.
Звичайно шо можна, демагогія і пустослівство - велика сила. Тут Іван вірно замітив, в тебе б могла вийти доволі вдала політична карєра... :D
san писав:У нас напевно нейресурсоємкіше виробництво на світі... Думаю не сильно помиляюся думаючи так. Виробництво на Україні завідомо в гірших умовах...
У нас жахливі втрати енергії у виробництві, у ЖКГ, і навіть у виробництві та транспортуванні самих енергоресурсів.
І не зважаючи на це "українські" олігархи показують рекордні темпи зростання власних прибутків.
Ну добре, а яке це має відношення, до нашого інтелектуального потенціалу? Це знову ж таки ті самі умови, які можна погіршити або покращити.
san писав: Крім того ми старіємо і вимираємо.... Причому цей процес невпинний.

А це ніщо інше, як війна проти України. Цинічна і відверта...
san писав: Дуже низька громадська активність. Більшість живуть по принципу "моя хата скраю". А хто вилазить - топимо :)

Я вже це тобі колись говорив. Не маса веде націю до поступу, а одиниці. Не було б Тараса Шевченка - не було б України, не було б Донцова - не було б визвольного руху 30-40-их ітд.
В усі часи в усіх суспільствах без винятку був отой поділ на героїв оспіваних в легендах, і тих "хто сидить в хатинці осторонь".

san писав:Не подумайте, я не песиміст, я - реаліст. :)
А націю до поступу ведуть, не реалісти, а романтики.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 11.12.2007 09:02

Наприклад з наших сусідів гарантовано більший інтелектуальний потенціал ніж в Молдові, Румунії, Угорщині, Білорусії, Туреччині.
І що з того, що ми собі вирішили, що ми розумніші? Болгари, румуни і угорці давно в Євросоюзі. І турки не памятаю чи то є, чи то з дня на день туди попадуть.
Тільки не хочу слухати, що нам туди не треба....
Україна найбільша країна Європи, що займає вигідне географічне положення
І що це дає? Маленький Люксембург без ресурсів живе краще. А Данія? Чи багато в них ресурсів і території?
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.12.2007 09:40

А я думаю, що більше ніж багато де. Наприклад з наших сусідів гарантовано більший інтелектуальний потенціал ніж в Молдові, Румунії, Угорщині, Білорусії, Туреччині.

То хто і чим міряв? Щоб гарантувати :)
В Біорусії орієнтовно так-само як і у нас. А враховуючи менші потрясіння в промисловості - умов більше. В турків теж вважаю що порядок (а їхню історію рухати не будемо :) )
Молдовою і Угорщиною я е цікавився - тому нема що казати.
Яка різниця хто куди іммігрує?? Якщо українець імігрує за кордон, то від того він свою національність не втрачає.
Та не втрачає. Тільки його "потенціал" то вже американський, канадський, чеський, польський і т.п. :)
Повторюєшся, ти ж вище написав, що ця псевдоукраїнська держава не створює умов для майбутньої еліти.
То не має відношення до "українськості" тої держави.
То МИ такі Є! То факт! Інша справа якими ми захочмо стати і як швидко
куркульство - це міф, а Голодомор - це анекдот?

До чого тут працелюбність? :)
Тим більеш я про сучасність.
Набридли копачі історії. Скільки не розкопувати могилу ніц там доброго не знайдеться :)

Добре, а сіогднішні 7 млн. українців за кордон виїхали саме на роботу, хай це в масі не високоінтелектуальна робота, та все ж... Це одні ледацюги і пянички повиїзджали?
А чим вони принципово відрізняються скажімо від чеха котрий виїхав в Німеччину? Чи литовця, що в Англії? Нічим...
Крім того, я, хто не помітив, говорю про те що є ТУТ і ЗАРАЗ!!!
Бо потенціал, це те що Є. Щоб заробітчани повернулись - потрібні умови (робочі місця, прозорі закони для бізнесу, ринок).
А створити їх потрібно за рахунок існуючого потенціалу.
А не про працелюбність діаспори в Канаді і трипільців :lol:
Взагалі маячня. Україна найбільша країна Європи, що займає вигідне географічне положення
Що означає "вигідне географічне"? То звичайне зловживання. Таке саме як "працелюбніть" :)
Постійно чую: "Україна (Станіслав, Долина, Болехів і т.п.) мають вигідне "положення"...
Чим, кому і чому вигідне? :lol:
Видиється то аргумент коли нема вже що сказати.
Українські чорноземи унікальні. Вони сформувалися під степовою рослинністю в умовах
Не так вже і багато тих чорноземів. Крім того в сучасній агортехніці це вже не має надзвичайного значення. Ми їмо те що вирощене на гідропоніці (мочалки такі в розчині мінеральних солей :) )
клімату, який, на відміну від степів Євразії, найбільш м’який та вологий.
то де в нас такий клімат? :lol:
І чому на відміну степів Євразії ? Зрештою Україна не в Євразії? :lol:
То цитата з нац-сайту де під словом Євразія треба розуміти Краснодарський край? :lol:
Україна за багатством мінерально-сировинних ресурсів є однією з провідних держав світу.... займає провідне місце серед країн СНД, Європи і світу.
Вміла пропаганда :) Ті самі пропагандисти що в СРСР писали, що наші поїзди самі поїздатіші поїзди в світі :lol:
Хто помітив, я написав про рентабельність і доцільність (з економічної та екологічної точки зору) видобутку ресурсів. Також найбільшу вагу має не ресурс, а продукція з неї і ресурсоємкість продукування.
В інших не таких "провідних" державах з побутового сміття виробляють більше ніж ми з антрациту і нафти :lol:

http://myukraine.info/uk/geography/resources/
san написав:
Так можна продовжувати про будь-який ресурс.
І не зважаючи на це "українські" олігархи показують рекордні темпи зростання власних прибутків.
То показник ? :) Якщо працювати концтаборі чи гетто на кухні і красти крихти хліба (багато-багато) то чи можна вважати себе заможним? :lol:
То є звичайний перерозподіл. В 90х я "отримав" квартиру орієнтовно за 50доларів в "хрущовці", тоді для мені 50 доларів були немалі гроші, тепер вона коштує понад 30 000. Чи можна вважати мене рекордним багатієм? :lol:
Так само, шляхом нескладних рухів, хтось отримав магазин, завод чи фабрику, а тепер то стало цінним багатством.
Тобто надзвичайного розвитку нема - є переоцінка :)
Час покаже як запрацюють ті "надбання"
А це ніщо інше, як війна проти України. Цинічна і відверта...
А все життя - війна. Вірніше конкуренція (мдним словом). :)
Я вже це тобі колись говорив. Не маса веде націю до поступу, а одиниці. Не було б Тараса Шевченка - не було б України,
Ну давай не будемо про поетів і їх поступ :lol:
В усі часи в усіх суспільствах без винятку був отой поділ на героїв оспіваних в легендах, і тих "хто сидить в хатинці осторонь".
Важливо їх кількість. Спробуйте подибоширити в тій-же Англії і порахуйте кількість дзвінків у поліцію. І спробуйте кричати "Допоможіть - гвалтують!" десь біля РБК :) На допомогу можуть хіба гвалтівники розраховувати. :lol:
А націю до поступу ведуть, не реалісти, а романтики.
Так і є... Тільки романтики теж різні бувають. Одні ризикують і роблять - інші вірші пишуть.

А тепер до теми :)
Ще один приклад транспортні перевезення.
Ми зройнували вщент ванатжні перевезення залізницею. У нас диявольські закони щодо імпорту авто.

Ми захищаємо "українського виробника" Але тільки ОДНОГО!
Інші вїдуть в "Европу" на б/в "фурах" і на потриманих ВАЗ 2101 :)
Ну щоправда з року врік НАШ виробник росте.
Спочатку зробив фест автомобіль Таврію.
Потім на ВАЗ причіпив табличку ZAZ і вже український автомобіль став краще. Потім на Chery причіпив ту-саму табличку і український автомобіль став ще кращий :shock:

Таких речей я можу написати практично по кожній галузі ( за винятком певно тільки лікеро-горілчаної і тютюнової).
Не знаю хто-як, а мене то турбує...

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 11.12.2007 09:41

Nazik писав:
Наприклад з наших сусідів гарантовано більший інтелектуальний потенціал ніж в Молдові, Румунії, Угорщині, Білорусії, Туреччині.
І що з того, що ми собі вирішили, що ми розумніші? Болгари, румуни і угорці давно в Євросоюзі. І турки не памятаю чи то є, чи то з дня на день туди попадуть.
Україна найбільша країна Європи, що займає вигідне географічне положення
І що це дає? Маленький Люксембург без ресурсів живе краще. А Данія? Чи багато в них ресурсів і території?
Обговорення йде наразі про потенціал, а не що він нам вже приніс. Читайте уважніше заголовок теми. А ЄС вже настільки зажирів, що скоро лусне, потенціалу в нього немає. Вступати в організацію яка немає майбутнього це теж саме що створювати рядянський союз знову.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.12.2007 18:50

Nazik писав:
Євросоюз - це легалізація проституції, наркоманії, педарастів...і натовпи кольорових мігрантів. Мені таке не потрібно.
Далі, чим Євросоюз принципово відрізняється від Радянського союзу?
Будувати свою державу на інтернаціональних засадах неприпустимо.
Nazik писав:І що це дає? Маленький Люксембург без ресурсів живе краще. А Данія? Чи багато в них ресурсів і території?
Яка різниця хто як живе??? Ми говорим про ПОТЕНЦІАЛ. Україна може бути одним з основних геополітичних гравців світу, і диктувати свої умови.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 11.12.2007 18:55

Misha K писав:...Україна може бути одним з основних геополітичних гравців світу, і диктувати свої умови.
Все може бути. Як там в ООН кажуть - будь-яка людина на землі може полетіти в космос :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.12.2007 18:59

Вступати в організацію яка немає майбутнього ц
А я казав щось про вступ? :)
Я казав про конкуренцію з іншими державами. Причому не тільки Європи, а і Азії...
Далі, чим Євросоюз принципово відрізняється від Радянського союзу?
Принципово - нічим...
Будувати свою державу на інтернаціональних засадах неприпустимо.
Чому це раптом? :lol: І що, тоді робити бідолашним індійцям? :lol:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.12.2007 20:16

san писав: То хто і чим міряв? Щоб гарантувати :)
Так це ти поміряв, коли стверджував шо Україна ледь не якась африканська тумба-юмба. Отож, сам і наводь докази, бажано посилатись на якісь сторінки в неті, а не на власні фантазії як у випадку з природніми ресурсами.

san писав:
Та не втрачає. Тільки його "потенціал" то вже американський, канадський, чеський, польський і т.п. :)
То для того щоб українця повернути, потрібно створити відповідні умови, відсутність яких ти вище так розписував.
san писав:То не має відношення до "українськості" тої держави.
То МИ такі Є! То факт! Інша справа якими ми захочмо стати і як швидко
Має пряме відношення, бо ми говоримо конкретно про українців та про нашу державу. То шо ти називаєш фактами - дуже часто є виссані з пальця твої думки.
Пояснюю на хлопський розум. В той чи інший історичний період, цивілізації, нації, держави - є періоди занепаду та розквіту. І як показує історія, зміни можуть відбутися на протязі декількох років і навіть місяців.
san писав:
куркульство - це міф, а Голодомор - це анекдот?

До чого тут працелюбність? :)
Тим більеш я про сучасність.
По-перше, це ти стверджував, що працелюбність українців - це міф, анекдот. По-друге, приклад я тобі навів як з історії, так і з сьогодення.
Тільки ти просто демагогією, навмисне їх розділив і окремо прокоментував. Бо по суті нема шо сказати.

san писав:
А чим вони принципово відрізняються скажімо від чеха котрий виїхав в Німеччину? Чи литовця, що в Англії? Нічим...
От і власне мій приклад про сьогодення. Ти сам довів своїми порівняннями з чехами та литовцями, що працелюбність українця зовсім не анекдот і не міф.

san писав:Крім того, я, хто не помітив, говорю про те що є ТУТ і ЗАРАЗ!!!
Бо потенціал, це те що Є.
Помиляєшся. Потенціал - це те що може бути в майбутньому. Наприклад хіба міг хтось в 1647 році передбачине шо вся Україна за рік повстане під проводом Хмельницького? Чи міг хтось сказати, що новостворена в 1929 році організація стане взірцем для українців того часу та майбутніх поколінь? Хіба міг хтось передбачити, що Німеччина так швидко відновиться від поразки в першій світовій війні і за десяток років загрожуватиме цілому світові? Чи відновлення західної Німеччини та Японії після другої світової війни?
А те що є в державі на якийсь конкретний момент - це тільки сприятливі чи не сприятливі умови.

san писав:

Що означає "вигідне географічне"? То звичайне зловживання.
Центр Європи, два моря, Карпати і Кримьскі гори, судоходні ріки...
san писав:Не так вже і багато тих чорноземів....
san писав: то де в нас такий клімат? :lol:
san писав:Вміла пропаганда :) Ті самі пропагандисти що в СРСР писали, що наші поїзди самі поїздатіші поїзди в світі :lol:

Ну що можу сказати... бери підручник з географії України за клас 6-7, і вчись.

san писав:
То показник ? :) Якщо працювати концтаборі чи гетто на кухні і красти крихти хліба (багато-багато) то чи можна вважати себе заможним? :lol:
За твоєю логікою - так. Бо українці це сама тупа нація, у нас нема корисних копалин, земля - пустеля...
san писав:
Я вже це тобі колись говорив. Не маса веде націю до поступу, а одиниці. Не було б Тараса Шевченка - не було б України,
Ну давай не будемо про поетів і їх поступ :lol:
Чого не будем? Є заперечення?
san писав:
Важливо їх кількість. Спробуйте подибоширити в тій-же Англії і порахуйте кількість дзвінків у поліцію. І спробуйте кричати "Допоможіть - гвалтують!" десь біля РБК :) На допомогу можуть хіба гвалтівники розраховувати. :lol:
По-перше, зовсім не важлива їх кількість. Хід історії змінюють одиниці.
По-друге, в тебе як завжди вигадані приклади з комплексом меншовартості... щось більш інтелектуальне придумати не зміг? Навіть не коментую.

san писав: Таких речей я можу написати практично по кожній галузі ( за винятком певно тільки лікеро-горілчаної і тютюнової).
Не знаю хто-як, а мене то турбує...
Хто би сумнівався. :D В політиці тобі якраз і місце.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей