Потенціал нації, народу, громадян України

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.12.2007 20:25

vanya писав:
Misha K писав:...Україна може бути одним з основних геополітичних гравців світу, і диктувати свої умови.
Все може бути. Як там в ООН кажуть - будь-яка людина на землі може полетіти в космос :)
Ти, Іване також "реаліст"? :D
san писав:Чому це раптом? І що, тоді робити бідолашним індійцям?
Мене будь-хто крім українців взагалі не цікавить. Та й тема про українців.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.12.2007 23:09

Мене будь-хто крім українців взагалі не цікавить. Та й тема про українців
От власне, що про українців... А конкурувати їм потрібно їз іншими. В т.ч. і з індусами....
То для того щоб українця повернути, потрібно створити відповідні умови, відсутність яких ти вище так розписував.

Створити потрібно банально - добробут. Щоб його створити потрібно комусь на нього заробити. Пам"ятається ВО Свобода пропонує що заробити на добробут заробітчан повинен я :)
Чи я щось плутаю? Як розв"язати той клубок?
Нема добробуту бо нема кому працювати, а їх не ма - бо вони поїхали в інше місце.
Має пряме відношення, бо ми говоримо конкретно про українців та про нашу державу.
Наскільки я пригадую, навіть визачити хто такі українці (маю ан увазі справжніх :) ) в колишніх диспутах не вдалося.
Пояснюю на хлопський розум. В той чи інший історичний період, цивілізації, нації, держави - є періоди занепаду та розквіту.
Звичайно... Не сперечатимусь... Тільки у нас той період щось затягуються.
І як показує історія, зміни можуть відбутися на протязі декількох років і навіть місяців.
То де було за пару місяців? :lol:
По-перше, це ти стверджував, що працелюбність українців - це міф, анекдот. По-друге, приклад я тобі навів як з історії, так і з сьогодення.
Це я тобі приклад з сьогодення навів - щодня відчуваю потребу в працівниках. І знаю десятки різних вакансій різних спеціальностей в різних місцях. Проте нема бажаючих, або вони зовсім не відповідають навіть самим мінімальним вимогам...
Це ФАКТ! Конкретно в Долині нема БЕЗРОБІТТЯ. То теж обговорювалось. Якщо є заперечення - можено продовжити в тому топіку.
Тільки ти просто демагогією, навмисне їх розділив і окремо прокоментував. Бо по суті нема шо сказати.
Та є по суті що... Я не очорнюю українців, просто закликаю бути об"єктивними і виправляти НЕДОЛІКИ, а не гордитися самим собою на порожньому місці...
Помиляєшся. Потенціал - це те що може бути в майбутньому.
Поеттнціал - це то, що ми маємо зараз, щоб добитись чогось в майбутньому. Ну я так розумію :)
Хіба міг хтось передбачити, що Німеччина так швидко відновиться від поразки в першій світовій війні і за десяток років загрожуватиме цілому світові?
Звичайно, що могли...
Хоча нічого доброго з "загрожування" не вийшло...
Центр Європи, два моря, Карпати і Кримьскі гори, судоходні ріки...
Економічне обгрунтування "вигод" є?
Транспорт? Що куди транспортуватимено? Бажано оцінювати шляхи з позиції існуючих вантажопотоків, а не просто так.
Що з того, що в Вигоду є залізниця? Якщо я не пригадую, щоб по ній їздили ешелони більше ніж 4 вагони...
Ну що можу сказати... бери підручник з географії України за клас 6-7, і вчись.
Їх ті самі люди писали. Зрештою так і потрібно. Підручник крім об"єктивності повинен нести виховну і пропагандистську мету.
Інша справа, що пропаганда ен повинна затьмарити реалії.

І не зважаючи на це "українські" олігархи показують рекордні темпи зростання власних прибутків.
За твоєю логікою - так. Бо українці це сама тупа нація, у нас нема корисних копалин, земля - пустеля...
Не зовсім так. Написав, що українці перебільшують свій потенціал. Не більше і не менше. Власне розуміння і правильна оцінка ситуації, це мабуть більший потенціал ніж самі ресурси чи "мудрість"...
По-перше, зовсім не важлива їх кількість. Хід історії змінюють одиниці.
Ну тут можна довго сперечатись... Що перше - курка чи яйце...
Якби б ен було відповідного настрою мас, не було би лідерів. Зрештою лідер в основному це той дивак, що сказав те, що натовп бажав чути...
По-друге, в тебе як завжди вигадані приклади з комплексом меншовартості... щось більш інтелектуальне придумати не зміг? Навіть не коментую.
Приклади мої прості - з потреб промисловості та і економіки взагалі.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 11.12.2007 23:18

Обговорення йде наразі про потенціал, а не що він нам вже приніс. Читайте уважніше заголовок теми. А ЄС вже настільки зажирів, що скоро лусне, потенціалу в нього немає. Вступати в організацію яка немає майбутнього це теж саме що створювати рядянський союз знову
2 Євген.
Не вчіть мене читати, я це умію робити пречудово. Про те, що ЄС зажирів і скоро лусне просто слухати смішно....

А на рахунок розумового потенціалу - то за 16 років мож би й було щось придумати уже, а не жити гучними заявами і "українськими проривами".

І трошки для Міші
Яка різниця хто як живе??? Ми говорим про ПОТЕНЦІАЛ. Україна може бути одним з основних геополітичних гравців світу, і диктувати свої умови.
Толку мені буде з того диктування, якщо не буде нормального життя?
Іран і Венесуела теж непогано зараз диктують умови, атомною бомбою і нафтою відповідно.... Я не думаю, що жителям цієї країни це диктування щось дає.
Фак мой мозг!!!

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 12.12.2007 10:00

Nazik писав:
Обговорення йде наразі про потенціал, а не що він нам вже приніс. Читайте уважніше заголовок теми. А ЄС вже настільки зажирів, що скоро лусне, потенціалу в нього немає. Вступати в організацію яка немає майбутнього це теж саме що створювати рядянський союз знову
2 Євген.
Не вчіть мене читати, я це умію робити пречудово. Про те, що ЄС зажирів і скоро лусне просто слухати смішно....

А на рахунок розумового потенціалу - то за 16 років мож би й було щось придумати уже, а не жити гучними заявами і "українськими проривами".

І трошки для Міші
Яка різниця хто як живе??? Ми говорим про ПОТЕНЦІАЛ. Україна може бути одним з основних геополітичних гравців світу, і диктувати свої умови.
Толку мені буде з того диктування, якщо не буде нормального життя?
Іран і Венесуела теж непогано зараз диктують умови, атомною бомбою і нафтою відповідно.... Я не думаю, що жителям цієї країни це диктування щось дає.
Ну недоходить до хлопа, що не в тій темі дописує, наразі лише флудить. Хто той "хтось", що мав для Вас щось придумати чи зробити?

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 12.12.2007 14:48

san писав:
Мене будь-хто крім українців взагалі не цікавить. Та й тема про українців
От власне, що про українців... А конкурувати їм потрібно їз іншими. В т.ч. і з індусами....
Для конкуренції потрібна основа: територія, кадри, ресурси. В нас все в надлишку, лише треба газду.

san писав:
То для того щоб українця повернути, потрібно створити відповідні умови, відсутність яких ти вище так розписував.

Створити потрібно банально - добробут. Щоб його створити потрібно комусь на нього заробити. Пам"ятається ВО Свобода пропонує що заробити на добробут заробітчан повинен я
Чи я щось плутаю? Як розв"язати той клубок?
Нема добробуту бо нема кому працювати, а їх не ма - бо вони поїхали в інше місце.
Про громадянина треба піклуватися, згідний.

san писав:
Має пряме відношення, бо ми говоримо конкретно про українців та про нашу державу.
Наскільки я пригадую, навіть визачити хто такі українці (маю ан увазі справжніх ) в колишніх диспутах не вдалося.

Щоб бути українцем треба: кров, походження, коріння, бажання, розуміння..... Але то певно для окремої теми

san писав:
Пояснюю на хлопський розум. В той чи інший історичний період, цивілізації, нації, держави - є періоди занепаду та розквіту.
Звичайно... Не сперечатимусь... Тільки у нас той період щось затягуються.

Період в історії то 50-100.... років, поки покоління слабких не вимре

san писав:
І як показує історія, зміни можуть відбутися на протязі декількох років і навіть місяців.
То де було за пару місяців? :lol:
То залежно звідки починаим рахувати
san писав:
По-перше, це ти стверджував, що працелюбність українців - це міф, анекдот. По-друге, приклад я тобі навів як з історії, так і з сьогодення.
Це я тобі приклад з сьогодення навів - щодня відчуваю потребу в працівниках. І знаю десятки різних вакансій різних спеціальностей в різних місцях. Проте нема бажаючих, або вони зовсім не відповідають навіть самим мінімальним вимогам...
Це ФАКТ! Конкретно в Долині нема БЕЗРОБІТТЯ. То теж обговорювалось. Якщо є заперечення - можено продовжити в тому топіку.

Серйозно в Долині нема безробіття? Блін, як за комунізму.

san писав:
Тільки ти просто демагогією, навмисне їх розділив і окремо прокоментував. Бо по суті нема шо сказати.
Та є по суті що... Я не очорнюю українців, просто закликаю бути об"єктивними і виправляти НЕДОЛІКИ, а не гордитися самим собою на порожньому місці...

Про те що треба працювати, згідний. Про те що не треба гордитися ні!

san писав:
Помиляєшся. Потенціал - це те що може бути в майбутньому.
Поеттнціал - це то, що ми маємо зараз, щоб добитись чогось в майбутньому. Ну я так розумію
Потенціал - це ресурс на основі якого за сприятливих умов можна добитись поставленої цілі.

san писав:
Хіба міг хтось передбачити, що Німеччина так швидко відновиться від поразки в першій світовій війні і за десяток років загрожуватиме цілому світові?
Звичайно, що могли...
Хоча нічого доброго з "загрожування" не вийшло...
Німці є хорошим прикладом, як використовувати свій потенціал.

san писав:
Центр Європи, два моря, Карпати і Кримьскі гори, судоходні ріки...
Економічне обгрунтування "вигод" є?
Транспорт? Що куди транспортуватимено? Бажано оцінювати шляхи з позиції існуючих вантажопотоків, а не просто так.
Що з того, що в Вигоду є залізниця? Якщо я не пригадую, щоб по ній їздили ешелони більше ніж 4 вагони...
Історичне обгрунтування: "шовковий шлях" проходив через нашу територію. Ми завжди були мостом між сходом і зходом. + хочеш захопити Європу - захопи спершу Русь.
Найбільшими виробниками товарів наразі є Китай та Індія, а експортером природних ресурсів Росія. Виникає питання куду вони це все збувають в європу звичайно, а хто є мостом?
Ну про вагони ти загнув тіки Уніплит отримує 3-4, Лісгосп 3-4, Живиця 1-2, Загалшляхбуд 2-3 в день.

san писав:
По-перше, зовсім не важлива їх кількість. Хід історії змінюють одиниці.
Ну тут можна довго сперечатись... Що перше - курка чи яйце...
Якби б ен було відповідного настрою мас, не було би лідерів. Зрештою лідер в основному це той дивак, що сказав те, що натовп бажав чути...
Все ж таки історію пишуть лідери, їх одиниці. Сперечатись тут безглуздо.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.12.2007 17:46

Для конкуренції потрібна основа: територія, кадри, ресурси. В нас все в надлишку, лише треба газду.
Та от власне не помічаю того надлишку...
Територія - ну згоден... Але то не надто важливий фактор.
Кадри - :lol: де вони є? До прикладу в Долині?
Ресурси - їх недостатньо часом навіть для власного вжитку, не то щоб ще конкурувати.
Якщо є сумніви, прошу навести, те ресурси, що здатні вивести Україну на зовнішній ринок без серйозної шкоди екології. Тобто ресурс, котрий не надто вичерпується і якого є на внутрішні потреби і ще в надлишку.
Щоб бути українцем треба: кров, походження, коріння, бажання, розуміння..... Але то певно для окремої теми
Ну можна тут viewtopic.php?t=3383
Але то вже було багато де офтопу - мене не переконали :)
Якщо виконати все те що перед ..., вийде що українців ну дуже мало. Мо так з 100 тис :lol:
Період в історії то 50-100.... років, поки покоління слабких не вимре
Коли він в Україні почався і коли закінчиться? :oops:
Серйозно в Долині нема безробіття? Блін, як за комунізму.
Безробітний, в "правильному" визначенні, то працездатна людина, що бажає знайти заробіток, але не може.
Таких - мінімум...
Більшість або робити не хоче, або хоче надто великі гроші за свою роботу (відповідно до кваліфікації).
Про це можна поговорити тут viewtopic.php?t=4913
Про те що треба працювати, згідний. Про те що не треба гордитися ні!
:) Ну але воно би мало бути співрозмірним... Поки то не так.
Зрештою з чого і топік почався... Що гордимось часом безпідставно...
Німці є хорошим прикладом, як використовувати свій потенціал.

Та прикладів є багато хороших... ТІльки як зазвичай "Мы пойдём другим путём - нам легких путей не надо!..." :lol:
Історичне обгрунтування: "шовковий шлях" проходив через нашу територію.
Часи змінилися... І баланс між видами транспорту теж...
Найбільшими виробниками товарів наразі є Китай та Індія, а експортером природних ресурсів Росія. Виникає питання куду вони це все збувають в європу звичайно, а хто є мостом?
Чи можна заробити багато виключно на транспорті?
Чи яка місія України інакше?
Ну про вагони ти загнув тіки Уніплит отримує 3-4, Лісгосп 3-4, Живиця 1-2, Загалшляхбуд 2-3 в день.
Ну от я і кажу - ешелони в основному по 2-4 вагони. В дитинстві я мешкав коло тої залізниці, колись я пам"ятаю і понад 100 вагонів було.
І по декілька ешелонів цілодобово...
Ну і крім того Уніплит миж "закривати" в початку теми зібрались :lol:

Де потенціал? :)

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 14.12.2007 08:37

san писав:
Та от власне не помічаю того надлишку...
Територія - ну згоден... Але то не надто важливий фактор.
А от в іншій темі про бізнес ти так не вважаєш. Скільки землі, стільки й місця для інвестування, забудови.

san писав: Коли він в Україні почався і коли закінчиться? :oops:
Закінчиться коли люди що зараз при владі, котрим зараз за 50 відійдуть....
san писав:Безробітний, в "правильному" визначенні, то працездатна людина, що бажає знайти заробіток, але не може.
Таких - мінімум...
У всьому світі рахується "реальне" безробіття, а не "правильне" :)

san писав:Про те що треба працювати, згідний. Про те що не треба гордитися ні!
:) Ну але воно би мало бути співрозмірним... Поки то не так.
Зрештою з чого і топік почався... Що гордимось часом безпідставно...
Написав те саме, лише по іншому :wink:
san писав:
Та прикладів є багато хороших... ТІльки як зазвичай "Мы пойдём другим путём - нам легких путей не надо!..." :lol:
Оцього зовсім не зрозумів :?:
san писав:Часи змінилися... І баланс між видами транспорту теж...
Нічого не змінилося, колись їздили фірами, а тепер фурами :D

san писав:Чи можна заробити багато виключно на транспорті?
Чи яка місія України інакше?
Читай ще й 1 відповідь.
san писав:Ну от я і кажу - ешелони в основному по 2-4 вагони.
Я ж написав 3-4 організації по стікиж вагонів в день треба це все додати :!:

san писав:Де потенціал? :)
А ти себе потенціалом України не вважаєш?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 09:53

А от в іншій темі про бізнес ти так не вважаєш. Скільки землі, стільки й місця для інвестування, забудови.
Можливо то так здалося. Інвестиції теж бувають дуже різні. Ефективні і енєфективні, щодо використання землі.
Прийдуть їхні діти... З одної сторони діти "обрани" котрі направду вважають себе "вищого гатунку" і діти "професійних безробітних", котрі не мають навіть середньої освіти і батьки яких ніде і ніколи не працювали а жили на пільги і дотації... Ще будуть "спадкові" нафтовики і держслужбовці...
Одним словом не бачу тут, в "відході покоління за 50" передумов до розвитку...
У всьому світі рахується "реальне" безробіття, а не "правильне"
Рахується і те, і те, бо то дуже важливі параметри. Інша справа як ними оперують. Спеціалісти з того прекрасно розуміють як ними користуватись. І наразі сильно розширюють групу "реальних".
Забазпечуючи пільгами і дотаціями досить пристойне існування.
Робиться то свідомо, бо звичайно,хто хоч щось знає в тій тематиці - добре уявляє що робить (маю на увазі прийняття законодавства).
Сильно скорочується кількість працездатних взагалі. З них скорочується кількість бажаючих працювати, з них скорочується кількість потрібних професій, а у них в свою чергу скорочується кваліфікаційний рівень.

Простий приклад - знайдіть в Долині на сьогодні серед мешканців віком до 30 років, кваліфікованих наприклад: двох токарів, двох інженерів-технологів харчової промисловості, монтажника - висотника,
архітектора. Таких, що мають освіту і бажання працювати...
І тоді уявіть співставте потребу в спеціалістах в цілого міста і їх наявність.
Нічого не змінилося, колись їздили фірами, а тепер фурами
Це у нас "фурами" :lol: Це коли, Європа тільки починає розбудовувати залізниці, ми свої здаємо на брухт і за ті гроші купуємо їхні пошарпані "фури" :(
Крім того, я мав на увазі, що більшість вантажів з Азії йдуть морем. А Європа ІМХО має досить велику кількість портів. Від наших портів, ще багато км до Європи страшними дорогами.
Також самі транспортні витрати, це тільки маленька складова, відповідно і заробіток там не великий. Що всі будемо біндюжниками і далекобійниками? :lol:
А ти себе потенціалом України не вважаєш?
Чим день тим більші сумніви беруть :lol: Ще так трішки і стану я потенціалом Португалії :lol:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 14.12.2007 10:38

san писав:
Прийдуть їхні діти... З одної сторони діти "обрани" котрі направду вважають себе "вищого гатунку" і діти "професійних безробітних", котрі не мають навіть середньої освіти і батьки яких ніде і ніколи не працювали а жили на пільги і дотації... Ще будуть "спадкові" нафтовики і держслужбовці...
Одним словом не бачу тут, в "відході покоління за 50" передумов до розвитку...
А я мушу погодитись. Але можу сказати, що навіть за 20 років ситуація мусить трохи змінитись. Чому? Та тому що на зміну сьогоднішій політичній еліті прийде нова.
Ну от подивись. 40-50 років для політика - то є розквіт сил. Теперішні політики такого віку народилися в районі 1960 року. Вони застали розквіт Союзу, вони застали його розвал і скрутні часи на початку існування незалежної держави. Це мусило накласти значний відбиток на їхній світогляд! За 20 років політична еліта зміниться. Це будуть люди, які народились в районі 1980 року (такі як ми з вами - прогресивно мислячі :) ). Вони трохи застали Радянського Союзу, але основне їхнє життя припадає на Незалежну державу. Вони пережили час розпаду Союзу, вони не пам"ятають його розквіту (зі свого досвіду :) ), але вони впевнені, що вороття назад нема і вони вже трохи звикли жити по новому. Це, так само, накладе відбиток на їх світогляд і вони будуть мислити трохи по-іншому.
Через 50 років ситуація повинна змінитись ще більше :)
Востаннє редагувалось 14.12.2007 12:49 користувачем vanya, всього редагувалось 1 раз.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 12:45

що навіть за 20 років ситуація мусить трохи змінитись.
Було би дивно, якби нічого не змінювалось за такий час :)
Звичайно, що зміниться.

Писав про те, що зміна покоління не є передумовою до змін на краще.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 14.12.2007 12:48

san писав:Писав про те, що зміна покоління не є передумовою до змін на краще.
То одна зі складових можливості руху до змін :) Якщо всі будуть сидіти і чекати "світлого майбутнього", нічого для цього не роблячи - то звичайно шо нічого не буде :)

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 19.12.2007 11:42

Невже оці люди потенціал української держави - http://www.rbc.ua/ukr/top/2007/12/18/283134.shtml
Сумно що народ вибрав собі керовниками, армян, грузин, євреїв. І всі старі кадри.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.12.2007 21:05

народ вибрав собі керовниками, армян, грузин, євреїв
Параноя?
До чого тут національність?
Хоча я не знав що Вакрчук з Куйбідою - грузини... :lol:

Вибирав не народ, а народні обранці...

А от чого їх народ обрав - інше питання... Мо він якраз такий і є?
Про що я писав вище...

Писав я про те, що є переважно пустопорожнє самовихваляння, а не потенціал...

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 20.12.2007 08:17

Чому я сперечаюсь лише з однією людиною, яка вважає що в України нема потенціалу? А він сам хоче їхати в португалію на панщину бо вважає що він раб?
Відповідь проста, всі інші з цим згідні!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.12.2007 10:18

А він сам хоче їхати в португалію на панщину бо вважає що він раб?
Чим відрізняється панщина тут і там? :lol:
Крім того, то помилкове враження :) Зовсім себе рабом не вважаю :lol:
Чому я сперечаюсь лише з однією людиною, яка вважає що в України нема потенціалу?
Я не казав, що нема. Казав що його надто перебільшують!
А це є дуже груба помилка. Це як йти кавалерією на танки, бо гусари дуже дворянського роду :lol:
Потрібно реально оцінювати ситуацію і виходячи з неї робити вчинки (формувати політичну і економічну стратегію).

Хочу бачити реальні цифри і ідеї... А мені розказують про науковий потенціал до першої хвилі міграції :lol:

Відкрийте очі - світ змінився!
Tata і Mahindra, наввипередки, торгуються за Jaguar та Land Rover! :lol:
А ми розказуєм як ми завдячуючи "вигідному" географічному положенню поїдемо на Славутах геополітику вершити :lol:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість