Шенгенська віза для українців

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти
Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Шенгенська віза для українців

Повідомлення Rona » 13.01.2008 03:15

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявляє, що з 1 січня 2008 року громадяни України будуть одержувати візи в країни-члени Шенгенської угоди за спрощеними процедурами.

"З 1 січня набирає сили новий режим видачі віз українським громадянам, ми домоглися того, що з початку 2008 року українці будуть одержувати візи в країни Шенгенської зони за спрощеною процедурою", - сказав він журналістам на брифінгу в п'ятницю в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Огризко підкреслив, що досягнуто домовленість з європейською стороною про те, що Україна буде проводити моніторинг реалізації цієї угоди з європейської сторони і через три місяці будуть підведені проміжні підсумки.

"Якщо ми будемо бачити, що ті чи інші країни Шенгенської зони неякісно виконують свої зобов'язання, то ми будемо відповідним чином реагувати аж до таких заходів, про які я б зараз не хотів говорити, але це будуть адекватні заходи", - підкреслив він.

Огризко нагадав, що візи для українських громадян з 1 січня 2008 року в країни Шенгенської зони будуть коштувати 35 євро.

http://pravda.com.ua/news/2007/12/21/68803.htm

Чи дійсно цей закон набрав чинності, чи його ще треба ратифікувати? Чи хтось вже зкористувався з цього?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Шенгенська віза для українців

Повідомлення san » 13.01.2008 10:07

Я би це сформулював швидше так:
громадяни України будуть НЕодержувати :lol: візи в країни-члени Шенгенської угоди за спрощеними процедурами
die Große Schlange

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 15.01.2008 17:55

як десь читала,то наш Парламіент ше не ратифікував цю угоду,через що і деякі країни-члени Євросоюзу відмовляються його ратифікувати в себе.Польща ратифікувала,але режим там явно не спрощений.всі хочуть запрощення.шоб зробити офіцій незапрошення в Польщі також велика тяганина з паперами,як,зрештою,всюди.
щодо спрощеного режиму для студентів то мо і діє,вже пробували отримувати візи,але потрібно чекати три-чутири дні.якшо негайно-плюти 70 еуро.
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

oksana A
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення oksana A » 25.06.2009 12:37

navit ti vizu nevydajut bojatsja schob ykrajinskij narod netikav :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей