Україна, Росія та НАТО

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти

Ваше відношення щодо вступу України у НАТО?

Я за
13
72%
Я проти
4
22%
Інше
1
6%

Всього голосів: 18

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Україна, Росія та НАТО (обовязково прочитати)

Повідомлення san » 02.02.2009 18:57

Табори були заповнені але не тільки українцями, а в блатному жаргоні української складової і нема
А скільки процентів там їх було? :) А яка складова є?
Ну якби французи були в совку, а так імунітет не знадобився
Ну от я і питаю, чому не були?
Нехай не в нас захищають свою мову, бо в нас свою мову захищати потрібно, в себе нехай захищають, ми ж в них свою мову не захищаємо
У них якраз, щодо того правильна політика. А от чому ми не захищаємо свою мову ні в країні ні тим більше поза її межами - незрозуміло. Носимось з запиленою вишиванкою і писанками, і то по святах.
В той час коли російська займає велику частину науково-технічної інформації. Та і медіа-простору вцілому.
НАТО і образ ворога, то совкові пережитки,
Ха-ха-ха
що якщо Україна буде в НАТО, то вона назавжди вийде з поля впливу Росії, слабку країну можна давити сильну не подавиш, прийдеться рахуватись як з рівним
Щоб рахувались як з рівним потрібно бути РІВНИМ, в першу чергу в свідомості. А зараз у України свідомість дівчини котра лягає з найзварйованішим бандитом, щоб він зихистив від інших (хто пригадує - була така штука на рубежі 80-90хх) :)

Угу і газ перекриває теж Нафтогаз...
Ні, не перекриває, а розвалює видубуток власного газу і паралельно бореться з енерощадними технологіями :)
По суті прикриваючись владним лоббі, є великою монопольною організацією котра спекулює енергоносіями.
Якщо хтось має аргументи - можемо навіть окрему тему відкрити :lol:
...Скажіть велике дякую нашому уряду
Скажемо... Хто живий залишиться років через 20...

Чесно кажучи аргументи не вражають :)
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 02.02.2009 20:42

san писав:
Ну от я і питаю, чому не були?
Та Бог милував мати таких сусідів як в нас
san писав: У них якраз, щодо того правильна політика. А от чому ми не захищаємо свою мову ні в країні ні тим більше поза її межами - незрозуміло.
В них шовіністична політика, якщо ви вважаєте таку політику правильною..........

san писав: Щоб рахувались як з рівним потрібно бути РІВНИМ, в першу чергу в свідомості. А зараз у України свідомість дівчини котра лягає з найзварйованішим бандитом, щоб він зихистив від інших (хто пригадує - була така штука на рубежі 80-90хх) :)
Ну отож і будемо рівними як будемо в НАТО
san писав: Ні, не перекриває, а розвалює видубуток власного газу і паралельно бореться з енерощадними технологіями :)
По суті прикриваючись владним лоббі, є великою монопольною організацією котра спекулює енергоносіями.
Якщо хтось має аргументи - можемо навіть окрему тему відкрити :lol:
Хто спекулює енергоносіями так це Росія, в Туркменії купують за копійки, а нам в три дорога
san писав: Скажемо... Хто живий залишиться років через 20...
То вже буде нове не совкове покоління
Востаннє редагувалось 02.02.2009 20:49 користувачем Soni, всього редагувалось 1 раз.
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.02.2009 21:11

А чому Китай не совок? :) Тільки не треба про "восток - дело тонкое Петруха..."
В них шовіністична політика, якщо ви вважаєте таку політику правильною...
Яка би не була... Я питав чому ми не розвиваємо свою мову?
Ну отож і будемо рівними як будемо в НАТО
Ха-ха-ха... Хлопаки гнитимуть в афганських горах, а дівки сосатимуть чорні натівські за доляри...
Ну і ще буде задушена наша військова промисловість
Хто спекулює енергоносіями так це Росія, в Туркменії купують за копійки, а нам в три дорога
А що, примушують купувати? :)
То вже буде нове не совкове покоління
То буде покоління народжених "совковими" батьками за хабар акушеру...Потім в яслях, потім в школі, потім в інституті...
Не бачу в тому великої надії :)

Є якісь обєктивні аргументи? А то пора закривати тему...
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 02.02.2009 21:17

http://rutube.ru/tracks/1475712.html?v= ... 6605d31458
Я не хочу, щоб у нас було так як у них.
Фак мой мозг!!!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 02.02.2009 21:22

Хлопаки гнитимуть в афганських горах, а дівки сосатимуть чорні натівські за доляри..
Читати гидко. насильно заженуть в Афганістан воювати?
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.02.2009 00:33

Звичайно ні! За доляри! Дрібні правда... :)

Тре бути дуже наївним, щоб вважати, що будь-яка ІНША країна, чи поодинці, чи в БЛОЦІ бажає бачити Україну, чи зрештою буть-яку ЧУЖУ країну МОГУТНЬОЮ, чи іншими словами - КОНКУРЕНТНОЗДАТНОЮ!

П.С. Сядьте і проаналізуйте за що різноманітні іноземці платять гроші, як під виглядом "програм розвитку" так і просто адресними "подарунками" нашим можновладцям... І подумайте як вони планують їх повернути...
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 03.02.2009 07:44

san писав: А чому Китай не совок? :) Тільки не треба про "восток - дело тонкое Петруха..."
От Китай якраз навіть дуже схожий на совок, я ж не агітую тут йти в союз з Китаєм, Китай не НАТІвська країна
san писав: Яка би не була... Я питав чому ми не розвиваємо свою мову?
Якби ми не розвивали-б то вони не репетували-б
san писав: Ха-ха-ха... Хлопаки гнитимуть в афганських горах, а дівки сосатимуть чорні натівські за доляри...
Ну і ще буде задушена наша військова промисловість
Наші хлопаки вже гнили в Афганських горах, не пам`ятаєте ? І якого наша військова промисловість буде задушена ? То дешева антиНАТІвська агітка, навпаки наша військова промисловість перейде на вищі стандарти
san писав: А що, примушують купувати? :)
А не примушують ? Самі ледачі як воші, винні у відсталості української економіки, доречі як і своєї власної, а тепер в данній ситуації розуму не вистачає іншим способом заробляти гроші окрім як видавлювати їх з України
san писав: То буде покоління народжених "совковими" батьками за хабар акушеру...Потім в яслях, потім в школі, потім в інституті...
Та ні, то вже буде покоління загартоване у протистоянні з головним недоброзичливцем України, вільне від совкового дурману

san писав: Чесно кажучи аргументи не вражають
Ну хто не хоче того не вражають навіть найпереконливіші аргументи, ну є люди які хочуть змін на краще, а є по життю БОМЖі, що тут зробиш ? Ото-ж такі й лампочки в зачинених під`їздах тирять, не обов`язково африканські цигани, просто ледачі совки

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 03.02.2009 09:04

П.С. Сядьте і проаналізуйте за що різноманітні іноземці платять гроші, як під виглядом "програм розвитку" так і просто адресними "подарунками" нашим можновладцям...
Та це не лише НАТО, за таким принципом побудовано все! Для прикладу: можна подумати страхова компанія залучає людей тому, що її сильно хвилює здоров"я клієнта. Або ж банк видає відсотки по вкладам із бажання примножити наші гроші :lol: Просто це все - взаємовигода, нам щось потрібно від них, а їм - від нас. Симбіоз, так сказать.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.02.2009 10:13

Та це не лише НАТО, за таким принципом побудовано все!
Звичайно... Та я ж не про це! Тре бути цілком дурнем щоб пояснювати очевидне!
Я про те, хто більший ворог НАТО, Росія, чи той хто продає Україну одним чи іншим?
От Китай якраз навіть дуже схожий на совок, я ж не агітую тут йти в союз з Китаєм,
:) Ну схожий... І що? Додушують Україну... Тишком-нишком...
Якби ми не розвивали-б то вони не репетували-б
МИ-ВОНИ... Очі розплющіть...
Росії заважає українська мова? Тре бути цілковитим ідіотом щоб так думати.
Наші хлопаки вже гнили в Афганських горах, не пам`ятаєте ?
Памятаю... Може навіть трохи краще... А чому? Бо Україна не була незалежною, а і тоді була "блоковою".
А не примушують ? Самі ледачі як воші, винні у відсталості української економіки, доречі як і своєї власної, а тепер в данній ситуації розуму не вистачає іншим способом заробляти гроші окрім як видавлювати їх з України
Та ні, то вже буде покоління загартоване у протистоянні з головним недоброзичливцем України, вільне від совкового дурману
Хворе покоління буде :) Душевно... :)
навіть найпереконливіші аргументи
Щось я їх не помітив... Ну що вмілою пропагандою нам знайшли "головного недоброзичливця" з котрим треба "протистояти", то я помітив.
Не помітив аргументів ЧОМУ і НАВІЩО? :)

Оце якраз і є "совок"... Це народ котрий обирає навіжених і сліпих дурнів керманичами, той який продаває за 30 мідяків честь, совість і правду. Котрий завжди має причину щоб нічого не робити.
die Große Schlange

volodya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodya » 03.02.2009 14:15

Вибачте народ ледве згадав свій логін,бо колись реєструвався а потім нету не було довгий час.Я не підтримую НАТО бо мені здається що такі країни як США використають нас суто у своїх цілях розмістять свою військову базу,і почнетьсься щось похоже на холодну війну з Росією(вони 100пудів будуть проти натовських баз у нас).але я підтримую те що писав Misha K попередньо,якби було треба я би вже йшов захищати національні інтереси таким способом як це робили наші хлопці в роки боротьби проти НКВД,підтримую політику ОУН.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.02.2009 15:18

підтримую політику ОУН
Скільки можна копатиса в могилі?
В світі давно інші реалії...
В епршу чергу потрібно могти утримувати армію.
Та і взагалі просто утримуватись на ринку. А ми наразі дірка від 0...

Так що я не переживаю... Як нас візьмуть в НАТО - ми його розвалимо :lol:
Уявляю собі натівців що фарсують зірочками в обмін на харчі... копають городи генералам...
І хабарі в парижських війскоматах... :lol:
die Große Schlange

volodya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Україна, Росія та НАТО

Повідомлення volodya » 03.02.2009 18:28

а мене це пре(стара політика оун,я всі фільми повикачував і подивився на цю тематику),якось воно буде бо я зараз трохи в нетверезому стані,,але так все не буде

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 03.02.2009 18:57

san писав: МИ-ВОНИ... Очі розплющіть...
Росії заважає українська мова? Тре бути цілковитим ідіотом щоб так думати.
Немає мови нема народу, немає проблеми, інакше навіщо потрібно було віками проти цієї мови боротись ? Чи не було офіційних та неофіційних заборон на українську мову ?
san писав: Памятаю... Може навіть трохи краще... А чому? Бо Україна не була незалежною, а і тоді була "блоковою".
Я, лише вважаю, що безблоковий статус - фікція, немає союзників - Україна слабка, щоб бути проти НАТО потрібно бути або зовсім сліпим та далеким від реальності українським патріотом або відвертим ворогом

san писав: Хворе покоління буде :) Душевно... :)
Справа в тому, що проблема совка - це теж душевна хвороба
san писав: Щось я їх не помітив... Ну що вмілою пропагандою нам знайшли "головного недоброзичливця" з котрим треба "протистояти", то я помітив.
Та до чого тут пропаганда ? Історія - найкраща пропаганда, ніякої вигадки лише констатація фактів
san писав: Оце якраз і є "совок"... Це народ котрий обирає навіжених і сліпих дурнів керманичами, той який продаває за 30 мідяків честь, совість і правду. Котрий завжди має причину щоб нічого не робити.
Це перехідний період, нажаль відразу нічого змінитися не може, велика частина людей живе за інерцією, неможе або не хоче думати і тут велике питання хто саме і з якої сторони продається за 30 мідяків, в будь-якому разі всі ми продаємось, наприклад коли йдемо на роботу, питання лише в тому хто платить 30 мідяків, а хто більше. От в питанні цивілізаційно-стратегічного вибору для України 30 мідяків швидше за все платити буде Росія
volodya писав: але я підтримую те що писав Misha K попередньо,якби було треба я би вже йшов захищати національні інтереси таким способом як це робили наші хлопці в роки боротьби проти НКВД,підтримую політику ОУН.
Це похвально але закінчиться тим самим, війна без перспективи виграти

volodya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodya » 03.02.2009 19:05

може і без перспективи,але нас би підтимали думаю Грузія 100%,та інші як то сказати тіпа революціонери,головне ідея і мета!!!Я за!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.02.2009 19:29

може і без перспективи,але нас би підтимали думаю Грузія 100%
У чому би підтримали? :lol:
Немає мови нема народу, немає проблеми
Хто таке сказав? :) Є багато народів в котрих нема мови, і є принаймі кілька мов в котрих нема народу
Я, лише вважаю, що безблоковий статус - фікція, немає союзників - Україна слабка,
Чому фікція? Крім того, союзники можуть бути тільки рівноправні. Фікція, це США і Україна - союзники!. Це не фікція - анекдот :lol:
Справа в тому, що проблема совка
Яка така проблема? Можна ширше її описати? :? Причини, в чому проявляється. Як подолати. Бо чесно кажучи набридає це совок-совок-совок... Що нема що ще сказати?
Це перехідний період, нажаль відразу нічого змінитися не може, велика частина людей живе за інерцією, неможе або не хоче думати і тут велике питання хто саме і з якої сторони продається за 30 мідяків, в будь-якому разі всі ми продаємось, наприклад коли йдемо на роботу, питання лише в тому хто платить 30 мідяків, а хто більше. От в питанні цивілізаційно-стратегічного вибору для України 30 мідяків швидше за все платити буде Росія
Чесно прочитав 3 рази - не догнав... :shock:
якось воно буде бо я зараз трохи в нетверезому стані,,але так все не буде
Ну так... Потім буде похмілля :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей