Україна, Росія та НАТО

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти

Ваше відношення щодо вступу України у НАТО?

Я за
13
72%
Я проти
4
22%
Інше
1
6%

Всього голосів: 18

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Україна, Росія та НАТО

Повідомлення san » 05.02.2009 09:50

насамперед довгий період розірваності територіальної, завдяки чому й ментальність наприклад західних українців дещо інша ніж східних,
яка розірваність? :lol: я про ставлення до сусіда
але мені більше подобається саме західноукраїнський менталітет, бо я його вважаю менш зіпсованим, менш ураженим,
от власне я про нього! :lol: рафінований "западенський" менталітет!
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.02.2009 10:58

san писав:
насамперед довгий період розірваності територіальної, завдяки чому й ментальність наприклад західних українців дещо інша ніж східних,
яка розірваність? :lol: я про ставлення до сусіда
Може вже досить перекручувати?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.02.2009 11:52

Може вже досить перекручувати?
Вибачаюсь не уточнив :)
Не до сусіда в розумінні Молдови, а до ближнього сусіда - односельчанина, співробітника і т.п.
От сусід балконом зверху регулярно витрушує попільничку... Я собі і думаю - бува він не москаль? Кремлівський жидомасон? :lol:
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 05.02.2009 13:38

san писав: яка розірваність? :lol: я про ставлення до сусіда
Можу припустити, що ви не корінний мешканець або-ж просто дуже зіпсований, спілкувася з багатьма західняками
san писав: от власне я про нього! :lol: рафінований "западенський" менталітет!
Незнаю, що саме ви маєте на увазі але якщо, я правильно зрозумів, то саме цей менталітет допомагає вижити українському народові
san писав:От сусід балконом зверху регулярно витрушує попільничку... Я собі і думаю - бува він не москаль? Кремлівський жидомасон?
Ну не всі-ж такі обмежені, розширюйте свій кругозір і не звинувачуйте у власних гріхах весь народ
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.02.2009 22:25

Можу припустити, що ви не корінний мешканець або-ж просто дуже зіпсований,
Ну не всі-ж такі обмежені, розширюйте свій кругозір і не звинувачуйте у власних гріхах весь народ
Моя твоя не розуміє :)

До чого тут мої гріхи? Окурки під вікном то моя покута? :lol:

Крім загальних фраз є що сказати?... Спілкувався, вважаю і т.п. Набридло...
А де аргументи?

Я наведу десяток прикладів гіршого ставлення українців до співвітчизників ніж до іноземців! І посмію допускати, що це НАЦІОНАЛЬНА риса! Котрої потрібно стидатися!

Більшість народів (соціальних груп), що нас оточують та контактують з нами, переважають нас за всіма показникаим: морально-етичними, культурними, економічними і т.п!!!

А ми замість того, щоб то усвідомити і щось виправляти, хіба багато репетуємо які ми класні (в порівнянні з москальськими жидомасонами).

Спробуйте розказати якомусь підлітку років 15 (не совку), щось про віру, повагу, честь, совість чи інші ІМХО загальнолюдські цінності.
Все давно замінено престижом, гламуром, іміджом і т.п.
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 07:45

san писав: До чого тут мої гріхи? Окурки під вікном то моя покута? :lol:
В Москві не валяються під вікнами окурки ?

san писав: Я наведу десяток прикладів гіршого ставлення українців до співвітчизників ніж до іноземців! І посмію допускати, що це НАЦІОНАЛЬНА риса! Котрої потрібно стидатися!
Стидатися потрібно але потрібно й виявляти причини, а причина згаданий мною вірус, прищеплений ззовні
san писав: Більшість народів (соціальних груп), що нас оточують та контактують з нами, переважають нас за всіма показникаим: морально-етичними, культурними, економічними і т.п!!!
Ну то ви-ж сам особисто гірше ставитесь до своїх співвітчизників, от я наприклад з вами зовсім не згоден, бо в мене є національна гордість, я зовсім не вважаю, що хтось там нас переважає, але якщо вже й продовжувати цю тему, то причина цієї переваги згаданий вірус
san писав: А ми замість того, щоб то усвідомити і щось виправляти, хіба багато репетуємо які ми класні (в порівнянні з москальськими жидомасонами).
Ну невже ми навіть за них гірші ? Кінець кінців інтеграція в Європу та НАТО покликана якраз виправити вищесказане, а усвідомлення принаймні у тих хто виступає за Євроатлантичну інтеграцію вже давно прийшло !!!

san писав: Спробуйте розказати якомусь підлітку років 15 (не совку), щось про віру, повагу, честь, совість чи інші ІМХО загальнолюдські цінності.
Все давно замінено престижом, гламуром, іміджом і т.п.
Ну зовсім не згоден, принаймні зараз ніхто не забороняє релігію як це було раніше, люди насправді різні і не можна всіх гребти під одну гребінку

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.02.2009 09:43

В Москві не валяються під вікнами окурки ?
Трішки невдало пояснив... Ключовим є не викидання недопалків, а те що це навмисно робиться СУСІДУ під вікна :)
Ще один приклад: хлоп на грядках грюка молотком. Забиває металеві прути по межі. Питаю
- навіщо?
- Щоб сусід межу не переорав.
- А чому так глибоко, по саму землю, що не де межа?
- А щоб він плуга зломив коли буде переорювати :)

Я схильний вважати, що то ген...

Прикладів можу навести і до 40-го року (вірусу совка апріорі не могло бути принаймі на Зх. Україні)
Мій улюблений приклад, взагалі древній - популярна пісенька: "Їхали козики з Дону дододому..."
По дорозі згвалтували і спалили живцем УКРАЇНСЬКУ дівчину Галю :shock:

"Інтеграції" в Європу ніякої не буде. Бо ми нікому там не потрібні!
Хіба може поясните навіщо?
Ну зовсім не згоден, принаймні зараз ніхто не забороняє релігію як це було раніше, люди насправді різні і не можна всіх гребти під одну гребінку
До чого тут релігія? З релігією якраз все добре - від Сандея до Сварога - все можна...
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.02.2009 19:44

От реально за....ло постійне зневажання українців одним з модераторів цього форуму. Всюдисущий АДМІН де ви є ???????????????????????????????????

Я розумію, що в чужий монастир з своїм уставом не ходять. Коли це був приватний форум Івана, то тут могло бути все що йому подобається. Зараз форум наскільки я розумію, став офіційним форумом Долинської міської ради. Тому дуже велике прохання відповідати даному статусу... "во ізбєжаніє нєдаразумєній".

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 19:51

san писав: Трішки невдало пояснив... Ключовим є не викидання недопалків, а те що це навмисно робиться СУСІДУ під вікна :)
Злий ви, тут ви кажете, що впевнені в тому, що скрізь в будь-якій країні однаковий відсоток хороших і поганих людей, а тут-же розказуєте про те, що це тільки українці навмисне окурки вам під вікна кидають, а може це таки не українці, а москальські жидомасони ? Диви он навіть на Говерлу лазили та робили наругу над символом української державності, чи то теж западенці ? Щось мені здається, що я таки вгадав, що ви не корінний мешканець, бо західняки між собою живуть дружно

san писав: Ще один приклад: хлоп на грядках грюка молотком. Забиває металеві прути по межі. Питаю
- навіщо?
- Щоб сусід межу не переорав.
- А чому так глибоко, по саму землю, що не де межа?
- А щоб він плуга зломив коли буде переорювати :)

Я схильний вважати, що то ген...
Ну якщо вже наш совковий ген так сильно відрізняється від москальського совкового гена значить ще не все так погано в нашому домі, значить ще не до кінця втрачено нами почуття власника

san писав: Прикладів можу навести і до 40-го року (вірусу совка апріорі не могло бути принаймі на Зх. Україні)
Мій улюблений приклад, взагалі древній - популярна пісенька: "Їхали козики з Дону дододому..."
По дорозі згвалтували і спалили живцем УКРАЇНСЬКУ дівчину Галю :shock:
Таких прикладів повно по всьому світу, то чому ми українці гірші за інших ? І взагалі куди нам грішним до кацапського блатного шансону ? Є такий анекдот :

Приїздить іноземець в СНД, походив і каже : В мене таке враження , що у вас вся країна сиділа .....

То невже це наш український фольклор ? Кажу вірус, принесений ззовні але замаскований під ген...Притому не нами замаскований, ви чули анекдоти про чукчів, молдаванів, чурок ? То це наші національні українські анекдоти ?
san писав: "Інтеграції" в Європу ніякої не буде. Бо ми нікому там не потрібні!
Буде, бо Україна історично європейська країна і навіть ненависний вами західняцький менталітет - звичайний європейський менталітет, звичайна здорова реакція на негативні зовнішні подразники, гірше коли такої реакції немає
san писав: Хіба може поясните навіщо?
Ми європейська нація, для того щоб доказати вам, що совковий вірус то не ген
san писав: До чого тут релігія? З релігією якраз все добре - від Сандея до Сварога - все можна...
Почитайте Біблію, є всі підстави вважати, що занепад релігії сприяв духовному занепаду, тобто це наслідки державного атеїзму
Востаннє редагувалось 06.02.2009 20:08 користувачем Soni, всього редагувалось 1 раз.

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 20:05

Misha K писав:От реально за....ло постійне зневажання українців одним з модераторів цього форуму.
Взагалі здається, що цей модератор москаль, шпигун приїхав з Москви, мутить воду, чинить розбрат та не ті часи нічого не вийде, Схід і Захід разом !!!!!!!!!!Міліція з народом !!!!!!! Разом нас багато нас не подолати !!!!!!НАТО так !!!! Європа так !!!!!!Совок геть !!!!!!!Петлюра, Бандера, Мазепа, Шухевич герої України !!!!!НКВД - фашисти !!!!!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.02.2009 20:15

Чоловіче, ти за кілька днів дістав більше ніж модератор Сан за 4 роки. )))
НАТО так !!!! Європа так !!!!!
Нато - ні. А те шо ми Європа знають навіть дошкільнята.
Петлюра, Бандера, Мазепа, Шухевич герої України !!!!!
Вони всі справжні фашисти, як Шухевич. Мав чин капітана СС, був командиром баталдьйону Нахтігаль, потім заступником командира 201-го шуцманшафт, які тисячами знищували червоних партизан на Волині та в Білорусії. А ще Шухевич особичто, або згідно своїх наказів перерізав стільки нівчому не винних вчителів, колгоспників, комсомольців....
НКВД - фашисти !!!!!
НКВД - комуністи. Вчи історію.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.02.2009 21:48

От реально за....ло постійне зневажання українців одним з модераторів цього форуму.
Та власне хочу до їх совісті достукатись... :) Наразі не виходить!
Продовжують смітити, красти, брехати, брати і давати хабарі! Робити різне свинство, причому в основному свому ближньому! Причому чим більш близькому тим свинства більше!
А! І ще себе возхваляти :)
В мене таке враження , що у вас вся країна сиділа ...
Як би не сумно було але так воно і є... Писав вже про то...
Я розумію, що в чужий монастир з своїм уставом не ходять.
Відповів тут viewtopic.php?f=44&t=5752&p=19888#p19888
Почитайте Біблію, є всі підстави вважати, що занепад релігії сприяв духовному занепаду, тобто це наслідки державного атеїзму
Читаю по мірі можливості :) Але рідко :oops: В основному слухаю аудізаписи лекцій :oops:
А те шо ми Європа знають навіть дошкільнята
Вони - совки! :lol: Бо несовки тільки прагнуть до Європи :lol:

N.B! За численними заявками користувачів давно створив спеціальну темку для обговорення моєї особи Наїдь на Sana
Ось такий я нескромний :lol:
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 06.02.2009 22:31

А я за НАТО, незважаючи на то, що тут говорилося гидкого про українських дівчат (не знаю, що воно має спільного з НАТО). Розташування натівських баз в Польщі вже створює загрозу для України, бо ми будемо служити буфером між Польщою і Росією.
Питання стоїть в тому , чи взагалі нас там чекають після недавніх газових баталій і враховуючи світову економічну кризу. Нащо їм ще майже 40 млн. голодних ротів, країна, шо на грані дефолту.

Чому наїзджають на Soni не розумію. Він просто має свою думку з вираженим націоналістичним характером. Прошу поважати думку кожного (не тільки з Долини)

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 22:49

Misha K писав:Чоловіче, ти за кілька днів дістав більше ніж модератор Сан за 4 роки. )))
Цікаво, а скільки ти дістав ?

Misha K писав: Нато - ні. А те шо ми Європа знають навіть дошкільнята.
Здається тобі хочеться бути азіатом або африканськи циганом
Misha K писав: Вони всі справжні фашисти, як Шухевич. Мав чин капітана СС, був командиром баталдьйону Нахтігаль, потім заступником командира 201-го шуцманшафт, які тисячами знищували червоних партизан на Волині та в Білорусії. А ще Шухевич особичто, або згідно своїх наказів перерізав стільки нівчому не винних вчителів, колгоспників, комсомольців....
То ти захисник ні в чому не винних комсомольців ? Помоєму ти досить заангажований тип....Бандера наприклад сидів у німецькому концтаборі, Мазепа був далеко до фашизму, натоді фашизму взагалі не існувало як ідеології, Петлюра... ну помоєму ти сам історію не вчив.....Шухевич....ну можу сказати тільки те, що УПА воювала і проти німців теж, була створена на окупованій німцями території. Так дійсно провідники ОУН на початку вели співробітництво з німцями але переслідували цим свої українські національні інтереси. Шухевич мав чин капітана СС ? Помоєму ви дезінформовані....щоб стати 1942 року офіцером СС, треба було довести чистоту своєї арійської крові щонайменше з кінця XVIII століття! Це вже десь із 1944 року можна було до "чорного ордену" нацистів потрапити і без купи довідок, бо смажені півники дзьобнули Третій Райх туди, куди треба, але ж Шухевичу приписують не лише "залізний хрест", а і наявність СС-івського звання саме в 1942 році…

Misha K писав: НКВД - комуністи. Вчи історію.
Комунізм = фашизм та то навіть чи не гірше
Rona писав:
Чому наїзджають на Soni не розумію. Він просто має свою думку з вираженим націоналістичним характером. Прошу поважати думку кожного (не тільки з Долини)
Дякую, протримаємось !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 02:15

що тут говорилося гидкого про українських дівчат (не знаю, що воно має спільного з НАТО)
Є просто факти, що стається в країнах з вмерлою економікою та присутністю "обмеженого контингенту" :)
Розташування натівських баз в Польщі вже створює загрозу для України, бо ми будемо служити буфером між Польщою і Росією.
Лише у випадку небоєздатності армії. Ніхто ж собі не уявить, що Китай є буфером між Росією і США, чи Японією :lol:
Нащо їм ще майже 40 млн. голодних ротів, країна, шо на грані дефолту.
Введення іноземних військ не має нічого спільного з підняттям економіки. Годувати якусь тисячу-дві офіцерів і т.з. "інструкторів" спроможна певно будь-яка країна.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей