Україна, Росія та НАТО

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти

Ваше відношення щодо вступу України у НАТО?

Я за
13
72%
Я проти
4
22%
Інше
1
6%

Всього голосів: 18

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re: Україна, Росія та НАТО

Повідомлення Soni » 07.02.2009 08:04

san писав: Лише у випадку небоєздатності армії. Ніхто ж собі не уявить, що Китай є буфером між Росією і США, чи Японією :lol:
Китайців мабуть разів в п`ятнадцять кількісно більше ніж росіян, порівнювати Китай з Україною зовсім не доречно
Востаннє редагувалось 07.02.2009 13:59 користувачем Soni, всього редагувалось 2 разів.
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 10:20

Звичайно, що недоречно порівнювати... :lol:
Вони мають вишколену армію! В т.ч. стратегічну ядерну зброю і космічні війська. А також могутню економіку для забезпечення як утримання так і розвитку війська.
Вони самі ті від кого іншим хочеться "буфер" мати.
А такими темпами якими вони розвиваються, ще десяток років і географічну перешкоду з ними можна буде мати хіба імігрувавши на місяць :lol:
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 07.02.2009 14:09

san писав: Вони мають вишколену армію! В т.ч. стратегічну ядерну зброю і космічні війська.
Якщо вже й говорити про військову міць Китаю, то великою мірою тільки завдяки тому, що вони й без зброї кількісно закидають Росію шапками, так само як зараз своїм неякісним товаром
san писав: А також могутню економіку для забезпечення як утримання так і розвитку війська.
В Китаї могутня економіка ? Ну хіба завдяки зміні економічного курсу Китаю з комуністичного на капіталістичний....Та й навіть якщо так, то всеодно далеко Китаю до будь-якої європейської країни, перш за все за рівнем життя
san писав:
Вони самі ті від кого іншим хочеться "буфер" мати.
Ну все правильно - китайські совки, голодні мухи
san писав:
А такими темпами якими вони розвиваються, ще десяток років і географічну перешкоду з ними можна буде мати хіба імігрувавши на місяць :lol:
Ну практично в будь-якій слабкорозвиненій країні висока народжуваність

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2009 20:01

що вони й без зброї кількісно закидають Росію шапками,
Та здалась Вам та Росія. Що з Україною буде?
Хоча зрештою ми без бою здамо все...
так само як зараз своїм неякісним товаром
Бла-бла-бла...А маємо що протиставити?
Особисто Ви, тим чим займаєтесь, робите краще і більше ніж в Китаї?
В Китаї могутня економіка ?
Вас цікавлять цифри? :)
Ну хіба завдяки зміні економічного курсу Китаю з комуністичного на капіталістичний....
Маразм... До чого тут плакати і лозунги? У нас не капіталістична економіка?
перш за все за рівнем життя
У Вас задавнені дані... Та й то в основному "шаблони"... Купівельна спроможність китайця середнього пошибу (дрібного службовця, робітника заводу і т.п.) давно є достатньою для комфортного проживання. А на фоні розвинутої соціальної інфраструктури - переважає по деяких показниках. Мало того, їх добробут РОСТЕ! Що не скажеш про т.з. "європейські держави", тим більше про Україну
Ну практично в будь-якій слабкорозвиненій країні висока народжуваність
А у нас? :shock: Яй! І не знав, що ми вже надто розвинуті... Бо вона стрімко наближається до 0!
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.02.2009 20:02

Soni писав:
Misha K писав: Нато - ні. А те шо ми Європа знають навіть дошкільнята.
Здається тобі хочеться бути азіатом або африканськи циганом
На відміну від тих, в кого надто розвинений комплекс меншовартості мені ніким не хочеться бути. Я є УКРАЇНЕЦЬ і цим горджусь.
Soni писав:То ти захисник ні в чому не винних комсомольців ?
Я не захисник комсомольців, я просто хочу щоб ти коли говориш про українських героїв - знав про них правду, а не ту ліберальну маячню, яку зараз активно всім вішають на вуха.
Soni писав:Помоєму ти досить заангажований тип....
І не кажіть....

Soni писав:Бандера наприклад сидів у німецькому концтаборі
Менше зачитуйся всякою ліберальною х..нею.
Степан Бандера утримувався як VIP-військовополонений, під домашнім арештом, з такими європейськими політиками, як наприклад, колишні французькі прем’єри Е. Даладьє, П. Рейно та Л. Блюм, екс-канцлер Австрії К. Шушніг та колишній глава уряду Іспанії Л. Кабальєро. По великому рахунку, це був курорт, а не концтабір.

Soni писав:....ну можу сказати тільки те, що УПА воювала і проти німців теж, була створена на окупованій німцями території.
Маячня. УПА не воювала проти німців. Створювалась УПА в першій половині 1943 року, коли вже німці відступали повним ходом, і прихід совєтів на Західну Україну був питанням часу. Деякі конфлікти та непорозуміння були, але вони мали поодинокий характер і не становили ніякої системи.
Soni писав:Шухевич мав чин капітана СС ? Помоєму ви дезінформовані....щоб стати 1942 року офіцером СС, треба було довести чистоту своєї арійської крові щонайменше з кінця XVIII століття! Це вже десь із 1944 року можна було до "чорного ордену" нацистів потрапити і без купи довідок, бо смажені півники дзьобнули Третій Райх туди, куди треба, але ж Шухевичу приписують не лише "залізний хрест", а і наявність СС-івського звання саме в 1942 році…
Мене не цікавить ваші міркування та буйна фантазія. Шухевич був заступником командира охоронного батальйону (201 шуцманшафт) в період з 1942 по 1943 рік. Як знищувались червоні партизани читайте в автобіографічній праці Є. Побігущого "Мозаїка моїх споминів", який тоді керував батальйоном, а пізніше служив в дивізії СС "Галичина". Завдяння покладене на батальйон було виконано відмінно, тому не виключено, що заступник командира батальйону міг отримати нагороду. Бачу в такому факті тільки позитив.
Щодо арійців. По-перше, згідно нюрнбергських законів арійськими народами вважались всі білі європейські народи, включно з ненависними поляками. По-друге, не плутайте охоронні загони НСДАП з військами СС. Це різні речі, хоча б тому що перші визнані злочинними в Нюрнбергу, другі - ні.

Soni писав:Комунізм = фашизм та то навіть чи не гірше
Фашизм в перекладі з італійської означає звязка, обєднання, обєднання в одне ціле... Тобто обєднання нації.
Ідеологія комунізму таке поняття як "нація" не визнає, в ідеалі виступає за його знищення. Всіх свої противників в полемічних дискусіях на сторінках різних видань Ленін називав фашистами.
Тому між першим і другим нема ніякої рівності.
Rona писав:Чому наїзджають на Soni не розумію. Він просто має свою думку з вираженим націоналістичним характером. Прошу поважати думку кожного (не тільки з Долини)
[/quote]
В нього думка з яскраво вираженим ліберастичним характером. Дитя помаранчевої демократії ющенко-тимошенківського зраска.

На сім завершую цей екскурс в історію, молодий юначе.
Знайте, всі європейські націоналістичні партії та організації проти НАТО.

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 08.02.2009 18:24

san писав: Та здалась Вам та Росія. Що з Україною буде?
Хоча зрештою ми без бою здамо все...
Ну нас теж Китай шапками закидає нажаль
san писав: Бла-бла-бла...А маємо що протиставити?
Особисто Ви, тим чим займаєтесь, робите краще і більше ніж в Китаї?
Більше робити нам не дано, бо яка-ж в нас тоді має бути продуктивність праці ? Якщо нас менше за них ну.... я навіть боюсь те співвідношення назвати.... А от краще робити ми можемо, інша справа, що завдяки комуністам наша країна нажаль дуже відстала від багатьох країн, нагнати тепер дуже важко
san писав: Маразм... До чого тут плакати і лозунги? У нас не капіталістична економіка?
Та не маразм це, а свята правда, Китай вже років з 30-ть як змінив модель економіки на ринкову, завдяки чому залучив в свою економіку великі закордонні капітали, до того Китай взагалі був в дуже скрутному становищі
san писав: Купівельна спроможність китайця середнього пошибу (дрібного службовця, робітника заводу і т.п.) давно є достатньою для комфортного проживання.
Давно це з якого часу ?
san писав:А на фоні розвинутої соціальної інфраструктури - переважає по деяких показниках. Мало того, їх добробут РОСТЕ! Що не скажеш про т.з. "європейські держави", тим більше про Україну
Китаясів валом в Європі, Америці......американців, європейців в Китай булкою не заманиш.......А добробут росте, то правда але завдяки ринковій економіці і іноземним інвестиціям, ну не буде європеєць працювати за ті копійки які платять в Китаї, тому завдяки дешевій робочій силі іноземні компанії вкладають кошти в економіку Китаю, а сам Китай відсталий
san писав: А у нас? :shock: Яй! І не знав, що ми вже надто розвинуті... Бо вона стрімко наближається до 0!
А нас комуністи так нищили, що з тих часів ненаважуємось на китайські рекорди

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 08.02.2009 19:48

Misha K писав: На відміну від тих, в кого надто розвинений комплекс меншовартості мені ніким не хочеться бути. Я є УКРАЇНЕЦЬ і цим горджусь.
Ну і я УКРАЇНЕЦЬ, і теж цим пишаюсь але "європеєць", "азіат" - це не нації, а УКРАЇНЕЦЬ-НАЦІЯ !!!
Misha K писав: Я не захисник комсомольців, я просто хочу щоб ти коли говориш про українських героїв - знав про них правду, а не ту ліберальну маячню, яку зараз активно всім вішають на вуха. .
Слухай, я бачу, що ти "правду" говориш про Мазепу та Петлюру, вже не будемо про Бандеру, Шухевича.....Поперше коли я, об`єднав в своєму пості ці прізвища, перед тим, я написав : "Схід і Захід разом !!!" Маючи на увазі, що Мазепа в свій час був гетьманом лівобережної України, а Петлюра родом з Полтави, тоді коли Бандера з Шухевичем західняки. Можеш не переживати, я достатньо національно свідомий щоб сприймати героїв так як є але зовсім не вважаю, що керівники ОУН співпрацювали з німцями тому, що дуже хотіли їм служити, я все-таки ідеаліст-ідейник і щиро вірю в те, що на те були свої суто українські національні інтереси, інакше тоді ту організацію потрібно було назвати не ОУН
Misha K писав: Менше зачитуйся всякою ліберальною х..нею.
Степан Бандера утримувався як VIP-військовополонений, під домашнім арештом, з такими європейськими політиками, як наприклад, колишні французькі прем’єри Е. Даладьє, П. Рейно та Л. Блюм, екс-канцлер Австрії К. Шушніг та колишній глава уряду Іспанії Л. Кабальєро. По великому рахунку, це був курорт, а не концтабір.
Ну і син Сталіна там теж сидів.......фашист...Та якщо Бандера і був такий "друг" Гітлеру, то навіщо його навіть в такий табір потрібно було садити ? А французькі прем`єри теж були фашистами ? Реально німці волю Україні не дали на відміну наприклад від Словаччини, а співпраця ОУН з німцями була тому, що в ОУН розуміли, що потрібні союзники. Якщо в Галичині були досить м`які умови німецької окупації оскільки в минулому це територія Австро-Угорської імперії, то таких умов не було в іншій частині України навіть в західних регіонах, а УПА була створена на території Рівненської області.
Misha K писав: Маячня. УПА не воювала проти німців. Створювалась УПА в першій половині 1943 року, коли вже німці відступали повним ходом, і прихід совєтів на Західну Україну був питанням часу. Деякі конфлікти та непорозуміння були, але вони мали поодинокий характер і не становили ніякої системи.
Ну не буду сперечатись хоч і маю іншу думку та інші факти. З іншої сторони ви даєте в руки козир тим хто каже, що УПА знущались над українським народом і взагалі ваше твердження йде врозріз з вашою позицією противника євроінтеграції, оскільки ви вважаєте на скільки я розумію Бандеру та Шухевича героями (доречі як і я) але з ваших слів випливає, що ОУН-УПА таки були не стільки українськими патріотами скільки служили Гітлеру. Вибачте але УПА воювала задовго після Другої Світової війни, Гітлера на той час вже давно не було, Німеччина на той час вже давно капітулювала
Misha K писав: Фашизм в перекладі з італійської означає звязка, обєднання, обєднання в одне ціле... Тобто обєднання нації.
Це я знаю ще десь так з 1985 року
Misha K писав: Ідеологія комунізму таке поняття як "нація" не визнає, в ідеалі виступає за його знищення. Всіх свої противників в полемічних дискусіях на сторінках різних видань Ленін називав фашистами.
Тому між першим і другим нема ніякої рівності..
Рівність є в кількості скоєних злочинів, саме це, я мав на увазі і те, і інше - тоталітарна антидемократична система, в цьому теж рівність, а демократія теж в перекладі - влада народу
Misha K писав: В нього думка з яскраво вираженим ліберастичним характером. Дитя помаранчевої демократії ющенко-тимошенківського зраска.
Мої переконання мають коріння задовго до Помаранчевої демократії, ще в радянські часи багато слухав "забугорні" голоси, а ще просто вихований батьками в патріотичному дусі, не вважай, що патріоти України зі стажем є тільки в Західній Україні, якщо маєш таку думку, то глибоко помиляєшся, як приклад той самий Тарас Шевченко чи Петлюра
Misha K писав: Знайте, всі європейські націоналістичні партії та організації проти НАТО.
Ультра-націоналістичні, які не мають великої підтримки серед народів, а штаб-квартира НАТО в європейському Брюселі

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 09.02.2009 12:44

Ось пропоную на огляд порівняти таблиці голосування з данного питання на нашому місцевому сайті з вашим опитуванням, прошу мати на увазі, що один з голосів в вашому опитуванні мій і мабуть правильно скажу якщо скажу, що ні в вас, ні в нас немає активного голосування, хочу відмітити, що результати дуже подібні, принаймні серед політично активних користувачів суттєво переважає прихильність до інтеграції в НАТО :
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.02.2009 13:06

Не допустИмо робити жодних висновків з вибірки, яка складається з 12 чоловік :mrgreen:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.02.2009 13:40

А я взагалі не підтримую теорії про "розум натовпу" :lol:
Статистичні дані мужуть слугувати хіба як одні з вихідних для обробки спеціалістами. А не як результат.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 09.02.2009 19:54

Кажуть що є брехня, велика брехня і статистика. Вибирайте

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 09.02.2009 20:07

kobi писав:Не допустИмо робити жодних висновків з вибірки, яка складається з 12 чоловік :mrgreen:
Ну між 12 чоловік і 17 різниця не велика правда ?
San писав:А я взагалі не підтримую теорії про "розум натовпу" :lol:
Статистичні дані мужуть слугувати хіба як одні з вихідних для обробки спеціалістами. А не як результат.
Ну я теж такої теорії не підтримую, натовп може помилятись але навіть таке кволе голосування показує, що прихильників НАТО не так мало як комусь хочеться, а оскільки в обох опитуваннях голосували не тільки прихильники але й противники, то це дає певний грунт для роздумів, а саме те, що серед політично активних користувачів переважає прихильність до НАТО, а коли дійде до конкретного всенародного голосування думаю співвідношення буде зберігатись, бо це приблизно те саме, що під час виборів так званий плебісцид, опитується невелика кількість людей але результати виявляються дуже подібними до результатів виборів, оскільки опитуються звичайні виборці з тих які щойно проголосували. А прихильність до НАТО в народу в цілому буде рости в мене в цьому немає жодних сумнівів

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.02.2009 21:05

а саме те, що серед політично активних користувачів переважає прихильність до НАТО
:lol: то ти про кого?
А прихильність до НАТО в народу в цілому буде рости в мене в цьому немає жодних сумнівів
В цьому я не сумніваюсь! ЦРУ процвітає.
А української контррозвідки фактично немає, а як і є, то укомплектована на 90% штатними працівниками ЦРУ. Решту - ГРУ :lol:
В співвідношеннях можу помилятись.
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 09.02.2009 21:14

san писав: :lol: то ти про кого?
Хіба не ясно написав ? У вас є інша думка ?
san писав: В цьому я не сумніваюсь! ЦРУ процвітає.
Процвітає тупа політика Росії, зовсім не дружня до України

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.02.2009 22:10

Хіба не ясно написав ? У вас є інша думка ?
Звичайно!
Я ж бо проти НАТО!
Я що не політично активний користувач? :lol: Меняй формулировку! (с) ВСВ
Процвітає тупа політика Росії, зовсім не дружня до України
Задовбали такі аргументи...
Скажіть чесно, кіко Вам років? 17? 18? Бе нігде не повірю, що під 40 :)

Жодного разу нічого крім "так є бо воно так є через те що воно так і я в тому твердо переконаний!" я не почув!
Така моцна база "аргументації" ще хіба в нашого "гаранта" :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість