ФГ vs Г

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Відповісти
Rockman
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

ФГ vs Г

Повідомлення Rockman » 23.07.2008 15:41

Краще б назвали лайвджорнал "Вісника міської ради" під ніком Ліліан, все одно різниці б не було) А от чого Айве потрапив у немилість НеГараздів нашого міста, це вже дивно... Напевне, Ліліани фотошоп прохавали... Чекаємо чергових Перлів від ТзО(без)В "Бізнес-центр"
В принципі, ніяких принципів не існує

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Офіційний сайт Долини

Повідомлення kobi » 23.07.2008 16:39

Краще б назвали лайвджорнал "Вісника міської ради" під ніком Ліліан, все одно різниці б не було) А от чого Айве потрапив у немилість НеГараздів нашого міста, це вже дивно... Напевне, Ліліани фотошоп прохавали... Чекаємо чергових Перлів від ТзО(без)В "Бізнес-центр"
Якось так бридко написано шо ужас. Перекручувати прізвища і власні назви - то є дуже низько.

P.S. Ви часом не якийсь журналіст з "Файної" т.зв. "газети" ?

Rockman
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Rockman » 23.07.2008 18:23

kobi писав:
Якось так бридко написано шо ужас. Перекручувати прізвища і власні назви - то є дуже низько.
P.S. Ви часом не якийсь журналіст з "Файної" т.зв. "газети" ?
Так, саме з тої газети. І газета так звана, тому що вона найкраща в районі, і це, на їх превелекий жаль, ніхто не заперечить. А це не бридко написано, а правда. Просто декому варто зняти рожеві окуляри. Починаючи з міського голови, який втратив свою дійсно справжню і вірну команду, замінивши її на бездарів. Я відповідаю за кожне своє слово, на відміну від декого. Просто мені у певний момент допомогли зняти оті окуляри...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.07.2008 23:16

що вона найкраща в районі, і це, на їх превелекий жаль, ніхто не заперечить.
Я заперечу! Чому раптом вона найкраща? Що доброго там написано?
А це не бридко написано, а правда.
Правду теж по різному можна підносити.
Тому клянуться в Британіі "тільки правду, всю правду і нічого крім правди".
В газеті є правда, але не вся правда, не тільки правда.
Там абсолютне Г вміло замасковане перекрученими словами під правду.
втратив свою дійсно справжню і вірну команду, замінивши її на бездарів.
Ключове слово вірну? :lol: :lol: Вірну свому гаманцю? :lol:
Я відповідаю за кожне своє слово, на відміну від декого. Просто мені у певний момент допомогли зняти оті окуляри...
Та особисто я бачу багато проблем міста і ями на дорогах, і брудні подвір"я і т.п.
Питання в тому "А що робити?"
Що пропонує ФеГе і її засновники?
Насправді вони мають теж багато влади - депутати, очільники впливових депутатських комісій, начальники крупних підприємств, осідлачі високих крісел в районній владі...
І дуже дивно як тут один Гаразд автор всіх негараздів?
Де їх плоди діянь?
die Große Schlange

Rockman
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Rockman » 24.07.2008 00:07

san писав: Я заперечу! Чому раптом вона найкраща? Що доброго там написано?
Після наших файних статей міська влада нарешті починає робити справді добрі справи.
Ключове слово вірну? :lol: :lol: Вірну свому гаманцю? :lol:
Друже, а хто з команди, ЯКА ВИГРАЛА ГАРАЗДУ ВИБОРИ, там залишився? А ми там працювали в свій час і за 400 гривень в місяць... Твій гаманець менший?
Питання в тому "А що робити?"
Що пропонує ФеГе і її засновники?]
Читайте уважно, там між рядків є файні поради
Насправді вони мають теж багато влади - депутати, очільники впливових депутатських комісій, начальники крупних підприємств, осідлачі високих крісел в районній владі...
І дуже дивно як тут один Гаразд автор всіх негараздів?
ТОМУ ЩО мер) Депутатів багато, їх навіть мешканці закріплених ділянок не всі знають, а міський голова - один. Йому й відповідати перед усіма. Файний він, чи не файний, це неважливо. 90% житлово-комунального господарства - у великій дупі. Про це добре знає Гаразд. Про це не знають читачі Доброї Справи - вони бачать лавочки, урни, світильники і квітники серед некошених трав. Вони заради цього готові закрити очі на квартири з протікаючими дахами, катастрофічні комунікації, захаращені під’їзди з непрацюючими ліфтами за купленими на власні гроші броньованими дверима, на бездоріжжя. Сів на лавочку, глянув на світильник, полузгав зернята в урну - і все у нас гаразд. А як же ж бути з громадським контролем? Хтось повинен його файно робити?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.07.2008 00:51

Після наших файних статей міська влада нарешті починає робити справді добрі справи.
Які такі? :)
Друже, а хто з команди, ЯКА ВИГРАЛА ГАРАЗДУ ВИБОРИ, там залишився?
А хто з тої команди працює і надалі згідно якихось моральних переконань?
Мабуть всі чекали на посади і "девіденди"
А ми там працювали в свій час і за 400 гривень в місяць... Твій гаманець менший?
Добрі справи і я роблю безоплатно...
Читайте уважно, там між рядків є файні поради
Молоком написані? :lol: Хоч одна?
Хоч один реальний план дій! Як поремонтувати дороги, як утримувати стадіон і футбольну команду, як поремонтувати увесь житловий фонд, як навести порядок на приватних (подарованих колишньою владою) ринках?
Як розмістити усіх дітей коли садки теж роздаровані? Що робити з озером? Крім того щоб віддати 2-3 мешканцям діди котрих "угнояли" там землі?
І не потрібно кивати на "владу". Для довідки можна описати в ФГ повноваження шановних засновників і їх прибічників.
Депутатів багато, їх навіть мешканці закріплених ділянок не всі знають
Звичайно... Особливо коли їм ті мешканці до дупи!
а міський голова - один. Йому й відповідати перед усіма. Файний він, чи не файний, це неважливо.
От власне... Коли зрозуміли, що насправді не роблять нічого - знайшли, ще й як поквитатись :)
90% житлово-комунального господарства - у великій дупі. Про це добре знає Гаразд.
А Романюк знає? Можна порівняти "дупу" до Гаразда і тепер? В цифрах?
Про це не знають читачі Доброї Справи - вони бачать лавочки, урни, світильники і квітники серед некошених трав.
Так, раніше і тоге не було. Були "геніальні" рішення вимикати для економії освітлення вулиць в 23.00 :lol: Всі читачі звикли з ліхтариками ходити.
Вони заради цього готові закрити очі на квартири з протікаючими дахами, катастрофічні комунікації,
дахи і комунікації зіпсулись на за один і не за два роки!
захаращені під’їзди
А хто їх має "розхаращувати" ?
з непрацюючими ліфтами
чому ті ліфти поломились?
за купленими на власні гроші броньованими дверима
Брехня! Причому відверта... Двері встановлюються за авансовану ЖРЕПу квартирну плату.
А як же ж бути з громадським контролем?
Я би казав почати з відновлення робити "дружинників", наприклад презентувати їм назад приміщення пункту охорони громадського порядку. Слабо? :)
Хтось повинен його файно робити?
То прошу проконтролювати наприклад законотворчу діяльність земельної і мустобудівної комісій (а власне вони повинні розробляти закони міського рівня), проконтролювати безпеку громадян і їх діток котрі гуляють поряд з необгородженими будовами найкращих будівельних фірм району!

Зрештою критикувати можна будь кого! Я себе можу закритикувати, що гидко в зеркало глянути буде. А де пише, що з тим робити? Як вирішити проблему?

В ФГ пише "влада мусить "профінансувати". Як? Сидять шановні депутати на засіданнях (деякі рідко правда, а ще деякі нерідко нетверезі :lol: ). Хай запропонують як наповнити бюджет! Або звідки забрати гроші? Наприклад відібрати трохи іграшок в дитсадках, а натомість поремонтувати комусь під'їзд, щоб мав де пісяти і по стінах шкрабати... :lol:

Та ніде не пише... Бо платять тільки за повні ночви помиїв на голову Гаразда! :lol:
die Große Schlange

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 24.07.2008 02:28

як сказав кобі тьома тихо курить в сторонці))))) а все інше в цьому топіку просто оффтоп по просто му це кидання один в одного каменюками плюванням в спину і мірянням піпіськами
Michael Veselovski
http://veselovski.co.uk

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: ФГ vs Г

Повідомлення vanya » 24.07.2008 10:02

Rockman і san отримують попередження за офтоп. san останнє китайське.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей