Острів Зміїний

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Острів Зміїний

Повідомлення Misha K » 05.02.2009 15:08

По темі, нє сачтітє за пєар.
Антиукраїнські дії Румунії, яка є членом Європейського Союзу та НАТО, знаходять мовчазну, а часом і активну підтримку ліберальної "європейської спільноти". Це є логічним продовженням подій місячної давнини, коли та сама "стара Європа" потурала Москві у газовій війні проти України.

Головне - рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі фактично відкриває скриньку Пандори територіальних претензій до України з боку інших держав. Визнання Україною цього рішення може стати початком кінця української державності.

Ситуація навколо острова Зміїний в черговий раз ставить Україну перед тим фактом, що ніхто, крім самої України, не зможе захистити нашу незалежність та територіальну цілісність. Жодні паперові гарантії на зразок Будапештського меморандуму не можуть зупинити реальні зазіхання ворожих Україні сил на українські життєві інтереси. Тому єдиним шляхом забезпечення національної безпеки лишається повернення Україні ядерного статусу і створення сильної армії та флоту.
http://www.vosvoboda.info/ukr_txt006092

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Україна, Росія та НАТО

Повідомлення kobi » 05.02.2009 15:19

На рахунок зміїного. Не здається вам, що Україна дісно неправа в тому питанні і це в нас завеликі апетити?

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 05.02.2009 15:42

На рахунок зміїного. Не здається вам, що Україна дісно неправа в тому питанні і це в нас завеликі апетити?
Здається. І не розумію крику навколо того. Просто хотіли загребти побільше.
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Острів Зміїний

Повідомлення vanya » 05.02.2009 15:51

Так здається ж визнали, що то острів, ні? Тільки якісь там замути з територіальними водами... Може щось і недочув

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 05.02.2009 15:58

Остаточне рішення по справі було прийняте 3 лютого 2009 року. Згідно до нього острів Зміїний було визнано островом з територіальним морем у 12 морських миль; але при цьому о. Зміїний не може вважатися частиною прибережної лінії України у визначенні серединної лінії при делімітації континентального шельфу та виключної економічної зони
http://www.unian.net/ukr/news/news-298644.html
Фак мой мозг!!!

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 05.02.2009 20:09

А ось трохи не така інформація :

Зображення

"Важливо відзначити, що рішення суду було прийнято одностайно та всесторонньо обґрунтоване судом з погляду міжнародного морського права і розроблених ним під час тривалої практики методів делімітації", - підкреслив Гончарук, нагадавши також, що більшість аргументів румунської сторони, на яких вона будувала свою позицію, суд відхилив. (Зокрема, Гаазький суд не погодився із твердженням, що о.Зміїний у свій час був включений до складу СРСР всупереч Паризькому мирному договору).

За словами Гончарука, суд також відкинув претензію Румунії на те, що навколо Зміїного може існувати лише 12-мильна зона, яка містить у собі тільки територіальне море.

"Лінія делімітації, проведена судом, підтвердила: о.Зміїний має також континентальний шельф і виняткову економічну зону за межами цієї смуги", - сказав заступник голови секретаріату.

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2009/02/03/150790
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.02.2009 22:10

Як би там не було, але виграла Румунія :)
Річ же не про "пядь земли русской" , а влесне про контроль водного простору.
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 07:27

В мене є підозра, що зараз в Румунії на подібних форумах багато хто розказує про те, що виграла Україна

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.02.2009 09:21

Показником думаю було би відведення румунських військ з кордону... Нажаль не маю можливості отримати таку інформацію.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.02.2009 19:08

kobi писав:На рахунок зміїного. Не здається вам, що Україна дісно неправа в тому питанні і це в нас завеликі апетити?
Ні, зовсім не здається.
Soni писав:А ось трохи не така інформація :............. - сказав заступник голови секретаріату.
Чи можна, як аргумент наводити офіційне виправдовування влади, котра саме і вс...ся - це верх некомпетентності та невігластва?
Хоча чесно кажучи, я навів статтю як аргумент, що НАТО, Євросоюз, ООН і подібні організації ніколи не дбали і НЕ ДБАТИМУТЬ про інтереси України.
Найгірше, що таких як ви історія нічого не вчить.
Ось що писав Симон Петлюра в 1919 році:
Три четвертини наших козаків без чобіт і одежі; однак їх дух не погас! Ми не маємо ліків; тиф десяткує ряди нашої армії, багато з ранених вмирає, бо не маємо ні медикаментів, ні білля. А антантські держави, які проголошують високі принципи, забороняють Червоному Хрестові прибути до нас! Ми вмираємо, а Антанта, мов Пилат, вмиває руки...
От так само Україну будуть здавати натівські та євросоюзні держави.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.02.2009 19:12

Державницьку позиції щодо конфлікту з Румунією можна переглянути ось тут:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/tiah ... e8ff49630/
............Поза сумнівом, для України настав слушний час змусити світ поважати нас. Швидка і ефектна реакція на порушення територіальних інтересів, при загрозі висунення сусідами нових і нових претензій до України по всій довжині державних кордонів, ще може змусити наших недругів замислитися. Слід якнайшвидше чітко задекларувати відмову виконувати рішення Гаазького суду, ремілітаризувати острів Зміїний та ввести у морські води, які складають українську економічну зону, кораблі ВМС України та прикрити їх повітряними силами. У разі ігнорування міжнародним співтовариством природніх прав України, оголосити про відновлення ядерного статусу для гарантування власної безпеки та територіальної цілісності нашої держави.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.02.2009 20:29

Косово, Зміїний, Абхазія - типові тестові полігони.

І наскільки я розуміюсь в бусурманських стратегічних плануваннях, в основному методологічно правильних, то річ йде не про отримання одноразово нікому непотрібних шматків землі, а про відпрацювання ефективної методики!

Тобто з кожним таким разом "наділи" чужих земель стануть все швидшими, все "законнішими" і основне - систематичними!

На черзі розробка Криму для турків, Закарпаття для мадярів, Лємберга для поляків, Харькова для Росії.
О! Румунам ще би Буковина згодилась... :)
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.02.2009 21:05

Misha K писав: Вельмишановний гостю з Кіровоградщини, ви мені вибачте, але ви обо ..., або ..., або те і інше в купі.
Вельмишановний Misha K, можливо ви в чому й маєте рацію але як ви гадаєте, в Румунії немає таких як ви ? Я, вважаю досягнуте компромісом, неможе бути щоб Європа врахувала аргументи лише однієї сторони і якщо вже дійшло до того до чого дійшло, то значить навіть в радянські часи не було чіткого морського кордону між Румунією та СРСР на відміну від існування чіткого кордону між Україною та Росією в Азовському морі або принаймні той кордон не був визнаний Румунією
Misha K писав: Як аргумент наводити офіційне виправдовування влади, котра саме і вс...ся - це верх некомпетентності та невігластва.
Ну до кінця компетентним може бути лише фахівець, як на мою думку ви виявляєте не інше ніж "Ура-патріотизм", реально така позиція похвальна але може суттєво нашкодити інтересам України та українського народу, оскільки таким індивідумам як ви властиво вважати Україну за пуп Землі але це нажаль дуже далеко від істини, спустіться на грішну Землю.
Misha K писав: Хоча чесно кажучи, я навів статтю як аргумент, що НАТО, Євросоюз, ООН і подібні організації ніколи не дбали і НЕ ДБАТИМУТЬ про інтереси України.
Навіщо бути таким диким ? Ніхто не повинен про нас дбати більше ніж ми самі, так само як ніхто не буде більше дбати про Чехію ніж чехи, про Францію більше ніж фрацузи і т.д. Це нормально, мова йде про цивілізаційний вибір
Misha K писав: Найгірше, що таких як ви історія нічого не вчить.
А мені здається, що історія нічому не вчить таких як ви, розумієте корону потрібно одягати по розміру.....бо спадати буде.
Misha K писав:. А антантські держави, які проголошують високі принципи, забороняють Червоному Хрестові прибути до нас! Ми вмираємо, а Антанта, мов Пилат, вмиває руки...
Як я пам`ятаю до країн Антанти тоді належала Росія, якщо ви трохи вчили історію, то мали-би зробити висновок чому Польщі вдалося відстояти свою незалежність, а Україні ні, незнаю я не фахівець з історії але мені здалося, що в України тоді були програшні союзники, а в Польщі навпаки.Навряд Польща без допомоги армії ген. Галлєра яку було організовано у Франції мала-би великий успіх у війні з Українською Галицькою Армією та мабуть те саме можна сказати і про війну з більшовиками, Україна ж мала союзниками німців які в Першій Світовій війні програли
Misha K писав: От так само Україну будуть здавати натівські та євросоюзні держави.
Навіщо ту минулу ситуацію порівнювати з теперішньою ? Тоді була Перша Світова війна, Антанта це був блок одних країн до яких до 1917 року входила Росія і цей блок воював тоді з іншим блоком країн, і з однієї і з іншої сторони були європейські країни.

Прим. Слова з пісні повикидав san :twisted:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 07.02.2009 19:00

Soni писав:Вельмишановний Misha K, можливо ви в чому й маєте рацію але як ви гадаєте, в Румунії немає таких як ви ?
Я крім рації, маю ще й кулемета. ) Тому дурними питаннями собі голову не заморочую. Є факт - Україна втратила частину свого морського кордону. І це не просто "клаптик землі", як правильно san каже, а це важлива економічна зона для майбутнього України.
Soni писав:Я, вважаю досягнуте компромісом, неможе бути щоб Європа врахувала аргументи лише однієї сторони і якщо вже дійшло до того до чого дійшло, то значить навіть в радянські часи не було чіткого морського кордону між Румунією та СРСР на відміну від існування чіткого кордону між Україною та Росією в Азовському морі або принаймні той кордон не був визнаний Румунією
"Досягнуте"? "Компроміс"?? Та нагнули, виграли...за це ше й наші чиновники дякую сказали. А такі як ви плещуть в лодоні та тішуться. гидко.
СРСР був сильною державою і коли кордон був не чітко визначений, то він міг змінитись тільки в сторону збільшення для СРСР. Сильних поважають. Ліберальна Україна - слабка, з такими громадянами як ви, нам скоро Молдавія буде виставляти тереторіальні притензії.

Soni писав:Ну до кінця компетентним може бути лише фахівець,
В такому разі, коли ви не компетентні - промовчіть та послухайте тих, хто компетентний.
Soni писав:як на мою думку ви виявляєте не інше ніж "Ура-патріотизм", реально така позиція похвальна але може суттєво нашкодити інтересам України та українського народу, оскільки таким індивідумам як ви властиво вважати Україну за пуп Землі але це нажаль дуже далеко від істини, спустіться на грішну Землю.
Найбільше інтересам України шкодить скиглення лібералів.
А Україна - це держава яка поставлена на грані двох світів творити Життя. (с) Декалог
Тому не скигліть та не сійте занепадницькі настрої.

Soni писав:Навіщо бути таким диким ? Ніхто не повинен про нас дбати більше ніж ми самі, так само як ніхто не буде більше дбати про Чехію ніж чехи, про Францію більше ніж фрацузи і т.д. Це нормально, мова йде про цивілізаційний вибір
Юначе, це не я дикий, це у вас комплекс неповноцінності.
Найдавніша цивілізація була знайдена саме на тереторії України.
НАТО - це військовий блок в якому заправляють США та Ізраїль.
Україна повинна прагнути створити свій військовий блок - Балто-чорноморський союз (Прибалтика, Білорусь, Україна) в якому Україна буде ключовим гравцем.
Soni писав:незнаю я не фахівець з історії але мені здалося, що в України тоді були програшні союзники
От ви просто невіглас, який не знає історії своєї держави.... а скільки повчань та пихи!!!!!
Завдяки першій світовій війні українцям вдалось проголосити свої державні утворення - УНР та ЗУНР.
УНР не відстояла свою державність не через поганих союзників, а через те що політичні імпотент Грушевський та Винниченко розпустили 1,5 мільйонну українську армію. Муравйов захоплював Київ 6000-им військом(!).
Петлюра просив допомоги від Червоного Хреста в 1919 році, коли перша світова була завершена а уряд Директорії воював з більшовиками. На той час більшовицька росія була виключена з Антанти.
Soni писав:Навіщо ту минулу ситуацію порівнювати з теперішньою ?

Щоб ви собі гіпотетично уявили подібний конфлікт зараз і розуміли на чиїй стороні буде Європа, а саме - на стороні сильнішого.

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 08.02.2009 17:56

Misha K писав: Я крім рації, маю ще й кулемета. ) Тому дурними питаннями собі голову не заморочую. Є факт - Україна втратила частину свого морського кордону. І це не просто "клаптик землі", як правильно san каже, а це важлива економічна зона для майбутнього України.
А може, то Румунія втратила частину свого морського кордону ? Та й кулемет в наші часи вам не допоможе, особливо якщо зважати на те, що Румунія член НАТО. Нажаль ви тявкаєте всеодно, що моська на слона, невже окрім кулемета в вас немає інших аргументів ? Наприклад розуму ?
Misha K писав: "Досягнуте"? "Компроміс"?? Та нагнули, виграли...за це ше й наші чиновники дякую сказали. А такі як ви плещуть в лодоні та тішуться. гидко.
СРСР був сильною державою і коли кордон був не чітко визначений, то він міг змінитись тільки в сторону збільшення для СРСР. Сильних поважають. Ліберальна Україна - слабка, з такими громадянами як ви, нам скоро Молдавія буде виставляти тереторіальні притензії.
Та не плещу, я в долоні, я лише навів статтю в якій написано не так як вам хочеться, особисто я, не фахівець і тому неможу точно знати хто правий, а хто ні. Заспокойтесь такі головорізи як ви нам теж потрібні :D
Misha K писав: В такому разі, коли ви не компетентні - промовчіть та послухайте тих, хто компетентний.
Оце якраз і намагаюсь зрозуміти хто-ж тут компетентний але мені здається, що San образно кажучи показує вам як тореодор бичку, червону ганчірку, а ви замість того, щоб бути рівною йому людиною виконуєте роль бичка
Misha K писав: А Україна - це держава яка поставлена на грані двох світів творити Життя. (с) Декалог
Тому не скигліть та не сійте занепадницькі настрої.
Якраз, я оптиміст і те що вже ніби вирішено проблему Зміїного, вселяє ще більший оптимізм, поперше тому, що вже на одну перешкоду менше в Євро-Атлантичній інтеграції, а по друге маю надію, що Україна незабаром таки буде мати ще одне джерело власної нафти
Misha K писав: Юначе, це не я дикий, це у вас комплекс неповноцінності.
Найдавніша цивілізація була знайдена саме на тереторії України.
А мені здається, що у вас шизофренія :(
Misha K писав: НАТО - це військовий блок в якому заправляють США та Ізраїль.
Справа в тому, що серед країн членів НАТО Ізраїлю немає :
http://ukraine-nato.ukrinform.ua/ua/nat ... embers.php
Misha K писав: Україна повинна прагнути створити свій військовий блок - Балто-чорноморський союз (Прибалтика, Білорусь, Україна) в якому Україна буде ключовим гравцем.
Прибалтика в НАТО, Білорусія заграє з Росією і навряд Україна займе місце Росії в білоруській політиці.
Misha K писав: Завдяки першій світовій війні українцям вдалось проголосити свої державні утворення - УНР та ЗУНР.
УНР не відстояла свою державність не через поганих союзників, а через те що політичні імпотент Грушевський та Винниченко розпустили 1,5 мільйонну українську армію. Муравйов захоплював Київ 6000-им військом(!).
Зараз можна багато розмовляти про причини тієї невдачі але вийшло так як вийшло, чомусь на той час не знайшлося "політичного неімпотента"
Misha K писав: Петлюра просив допомоги від Червоного Хреста в 1919 році, коли перша світова була завершена а уряд Директорії воював з більшовиками. На той час більшовицька росія була виключена з Антанти.
Але Україна не була включена і факт, що Польща отримувала допомогу від інших країн, та й Україна теж отримувала але ті від кого отримувала самі програли
Misha K писав: Щоб ви собі гіпотетично уявили подібний конфлікт зараз і розуміли на чиїй стороні буде Європа, а саме - на стороні сильнішого.
Ну, а хто сильніший ?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей