Банківська криза

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Банківська криза

Повідомлення san » 20.05.2009 22:02

Канцлер ФРН Ангела Меркель упевнена, що одним зі способів подолання економічної кризи в Німеччині повинні стати зниження податків і інвестиції в майбутнє, передає Deutsche Welle.

Зниження податків - один з найдієвіших способів подолати кризу. Таку думку висловила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Зниження податків, інвестиції в майбутнє і серйозна бюджетна політика - все це є для нас єдиним цілим", - заявила вона. Тільки спираючись на ці три принципи, за словами А.Меркель, країна зуміє вибратися з найважчої кризи за останні 60 років.
:lol:
die Große Schlange

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 27.05.2009 17:03

Yur4eg писав:джерело: http://delo.ua/news/103644/

з власного досвіду: у Ерсте платежі реально день у день проводяться. і не треба бігати тиждень до дирекції банку "Н", як деяким доводиться
На самом деле есть банки которым можно доверять, тоесть те у которых еще очень большой капитал или инвестиции большых западных груп. Например укрсиббанк, принадлежыт групе BNP Paribas.
(мои деньги там )

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.05.2009 20:10

На самом деле есть банки которым можно доверять
А я довіряю лише тим банкам котр імені позичають :lol:
Їхні гроші - в мене! :lol:
die Große Schlange

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 29.05.2009 18:09

Yur4eg написав:
джерело: http://delo.ua/news/103644/

з власного досвіду: у Ерсте платежі реально день у день проводяться. і не треба бігати тиждень до дирекції банку "Н", як деяким доводиться

На самом деле есть банки которым можно доверять, тоесть те у которых еще очень большой капитал или инвестиции большых западных груп. Например укрсиббанк, принадлежыт групе BNP Paribas.
(мои деньги там )
san написав:
На самом деле есть банки которым можно доверять

А я довіряю лише тим банкам котр імені позичають
Їхні гроші - в мене!

а я зареклася із кредитами зв'язуватися - мені здається, що одна з ключових проблем сьогодення і причин того, що криза так вдарила по людям, в тому, що люди звикли жити "нє по срєдствам". інакше б не залазили у боргову яму, з якої тепер не знають як вилізти.

potop
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення potop » 29.05.2009 18:23

я читал про один из краткосрочных депозитов упомянутого Укрсиб Банка на форуме http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=305130#305130 довольно хорошие отзывы. кто-то знает - есть ли еще в нормально работающих сейчас банках депозитные программы с возможностью снимать деньги с депозита с помощью карточки в банкомате?? :?: только отечественные и трехлитровые просьба не предлогать!) :twisted:

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 29.05.2009 19:27

Julie, кредит - основа будь-якого бізнесу

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.05.2009 19:58

Однозначно...
Якщо навіть великий бізнесмен каже, що у нього достатньо грошей, щоб не брати кредитів - він просто поганий економіст :)
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 29.05.2009 23:47

, що одна з ключових проблем сьогодення і причин того, що криза так вдарила по людям, в тому, що люди звикли жити "нє по срєдствам".
Julie, кредит - основа будь-якого бізнесу
Скоріше мались на увазі споживчі кредити. Я теж проти бездумного спожичого кредитування.
Фак мой мозг!!!

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 30.05.2009 00:51

а я зареклася із кредитами зв'язуватися - мені здається, що одна з ключових проблем сьогодення і причин того, що криза так вдарила по людям, в тому, що люди звикли жити "нє по срєдствам". інакше б не залазили у боргову яму, з якої тепер не знають як вилізти.
Користуюся кредитною карточкою досить часто.Але це зовсім інше, чим звичайний кредит.

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 30.05.2009 12:13

Nazik писав: Скоріше мались на увазі споживчі кредити. Я теж проти бездумного спожичого кредитування.
Nazik, правий - я саме про споживче кредитування. :)
а щодо бізнесу, якщо людина бере кредит, вона має мати надчіткий план (стратегію) ефективного використання залучених грошей, щоб повернути кредит і збільшити при цьому виробництво/дохід/зменшити витрати і т.д. Хоча тут теж нюанси) я чула, що середній та малий бізнеси дуже постраждали через кризу і проблеми з отримання/поверненням кредитів ...

Yur4eg
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Yur4eg » 01.09.2009 15:38

Julie писав:
Yur4eg писав:джерело: http://delo.ua/news/103644/

(мои деньги там )
Согласен - ориентироваться, на мой взгляд, лучше всего на опыт, причем личный. Я три года работаю с Укрсиббом уже и тихо офигевал от того, что в других банках творилось в период зима-весна - у меня такого бардака в банке не было. Были, конечно, не большие задержки (день-два) с выдачей депозита, но чтобы кому-то не отдали деньги - я такого не слышал. Сейчас, когда французы еще наростили свое присутствие в банке, я думаю, он станет еще стабильней. Хочется верить очень)
Юра - видатна фігура! :)

amaretto
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення amaretto » 30.11.2010 10:26

підскажіть в якому банку найкраще відкрити валютний рахунок, де кращи відсотки?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 30.11.2010 10:57

Ще один спамер нової хвилі? :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей