Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета БЮТ

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Slav
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета БЮТ

Повідомлення Slav » 03.06.2009 01:20

Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета «Блоку Юлії Тимошенко»

ххттпп://farysei.narod.ru/

Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль «Блоку Юлії Тимошенко». У зв’язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.

Зображення

"Наступна частина містить чимало цікавого про родовід лідера блоку. Згідно з поданими письменником документами, діда за лінією батька Юлії Володимирівни звали … Абрам Кельманович Капітельман, батька ж відповідно – Володимир Абрамович Григян. «Мене обурює не походження Прем’єрки, а те, що вона приховує правду, коли йдеться про національне походження. Інші, наприклад, той же Фельдман, ніколи не соромилися свого коріння, ба навіть всіляко демонструють і підкреслюють належність до єврейства. Навіщо відверто обманювати людей? До того ж вважаю, що керувати народом має людина, кровно з ним споріднена і віддана йому», – каже письменник."

Джерело: ххттпп://zvukraine.lviv.mobi/?p=2959

Про пугало антисемітизму

У книзі «Макуха» називаються конкретні факти відверто шкідницької і деструктивної роботи бютівських верховодів та їхньої організації в цілому. При цьому зауважу, що про велику кількість негідних, фарисейських вчинків вождів БЮТ я навіть не писав, бо хоча й був упевнений у їхній достовірності, та не мав достатніх доказів. Але те, що написано, безперечно, свідчить про підступні, цинічні і нахабні методи політичної боротьби. І хто б їх не вчинив: — українець, росіянин чи єврей, — такі дії його не можуть прикрашати, бо вони негідні. Тому не вартує негідника виправдовувати лише тому, що він етнічний єврей, а його опонента обзивати антисемітом. Зрештою, невже серед українських євреїв бракує порядних людей?

Зауважу, що першу брутальну сіоністську провокацію проти мене вчинено не бютівцями, а їхніми ідейними попередниками — об'єднаними есдеками 20 січня 2000 р. прямо у сесійній залі Верховної Ради України під час блокування трибуни. Тоді, аби навмисно зірвати роботу парламенту, депутат Г. Суркіс, із яким я ніколи не мав нічого спільного, несподівано і абсолютно безпричинно, напав на мене прямо у головному проході сесійної зали. Зав'язалася бійка. Наступного дня друг Г. Суркіса В. Медведчук, відкриваючи засідання народних депутатів в «Українському домі», заявив, що серед надуманих причин, з яких вони мусили сюди перейти, було фізичне протистояння, яке вчора відбулося у сесійному залі. Тобто самі влаштували провокацію, самі ж і послалися на неї для об?рунтування своїх же явно протиправних дій!

================================================================================

Таргани бояться світла?

Нещодавно сервер, на якому розміщено дзеркало сайту "Фарисеї" (kin.43i.net), став об′єктом масованих FTP атак. Не можна стверджувати напевно, але, схоже, цього разу ціллю атак стала книга Дмитра Чобота "Макуха або Штрихи до політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко". Текст книги було оприлюднено на цьому сайті десь в кінці жовтня, а вже в останні дні січня 2009 р. сервер упав. То тепер на черзі сайт "farysei.narod.ru"? (Для порівняння, книга С. Кузіна "Донєцкая мафія" без проблем доступна на кількох сайтах вже не один рік).

Наразі тексти книг Дмитра Чобота "Нарцис, "Монолітне болото", "Фарисеї", "Ананас", "Макуха" доступні також на сторінках:

ххттпп://j-tymoshenko.livejournal.com/

ххттпп://farysei.webs.com

На відео показано як Свині (бидлоеліта) з депутатськими посвідченнями від БЮТ заважають народному волевиявленню, блокують дільницю і перегороджують шлях машині з бюлетенями:

http://www.youtube.com/watch?v=37gVWM-HV9M

Голос з ролику: "Депутати від Б'ЮТу, ідіть туди куди вас посилають!"

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета БЮТ

Повідомлення san » 03.06.2009 15:18

Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.
Ну мены небайдужа...
Що не потрібно робити (галасувати за БЮТ) то мні зрозуміло одразу з заголовка.
А що потрібно робити? :)
Всю літературу не в силах прочитати. Дайте посилання на якій сторінці закцінчуються Юльчині популізм і політтехнології, і починають - "програми сталого соціально економічного розвитку" від ВО Свобода?
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 03.06.2009 16:38

Хо-хо, та того добра до дідька! :shock:
http://www.google.com.ua/search?q=%D0%9 ... =firefox-a

Претендент на видалення....

Slav
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Slav » 03.06.2009 19:12

Треба цю правду про аферистку та шарайку всіх часів і народів Юлю Тимошенко розказувати якомога побільше всім людям. Подібно, як сектатнти свідки Егови розносять своє бачення християнства, так треба
до всіх доводити справжню суть БЮТівської мафії.

Юля Тимошенко та БЮТ -- це найбільші вороги України,

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.06.2009 21:35

Юля Тимошенко та БЮТ -- це найбільші вороги України,
А хто менші? А хто - друзі? :)
Взагалі яка альтернатива нездалій Юльці?
die Große Schlange

Slav
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Slav » 04.06.2009 08:05

Я не збираюсь ідеалізувати ВО "Свобода", але у порівнянні з БЮТ, ПР, НУ-НС це справді українська патріотична партія.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.06.2009 18:25

Тут, на форумі, якщо придивитесь є мабуть десяток питань до членів ВО Свободи, на котрі не було відповіді.
Для початку можете відповісти...

Для початку цікавить програма дій (в першу чергу що стосується м.Долина).
Що, яким чином, коли і за які гроші буде зроблено?

Бо "українська патріотична" - це ІМХО дуже розмите, навіть скажу ефемерне поняття...
die Große Schlange

Slav
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Slav » 04.06.2009 19:23

На мою думку, буде краще як Ви самі зайдете на форум ВО "Свобода" ххттпп://www.forum.vosvoboda.info/ і запитаєтся про плани та програми партії у місті Долина. Я не в партії і не маю права виступати від її імені.

Наскільки пам'ятаю, там часто навідується голова міської організації ВО "Свобода", він буде компетентнішим дати відповіді на питання, що Вас цікавлять.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.06.2009 20:48

Ну от і хай сюди навідається.
Бо інакше не розумію для чого і для кого ця пропаганда.
Якщо просто реклама - заплатити би було незле :lol:
die Große Schlange

Slav
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Slav » 04.06.2009 23:27

Яка реклама? Форум для обговорення політиків та політичних подій? Чи ні?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.06.2009 00:37

Транспарант - витер, лінки покоцав... Ось тепер обговорюємо...
А говорити нема про що.
БЮТ, ПР, НУ-НС - грабують, бо мають можливість.
"справді українська патріотична партія" - не грабує, але наразі і не має такої можливості :lol:
А як буде далі? Голі лозунги на мотив "Бей жыдов - спасай Россию!" щось мене не переконують...
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 06.06.2009 14:35

Якось я, цікавився такими питаннями, наприклад Ленін був на половину єврей, Карл Маркс та добра частина комуно-революціонерів теж були євреями, незнаю але задавався сам до себе такими питаннями - а чи не була політика німецького холокосту якимось чином пов`язана з тим, що насправді євреї дійсно якось до того стимулювали тодішню німецьку владу ? Мабуть були дійсно якісь причини, можливо тому, що євреї дійсно не такі вже й безневинні але було писали і про те, що Сталін єврей хоч не думаю, що то правда, і чомусь завжди або дуже часто в людях від влади, публічних шукають єврейське коріння, як на мою думку це не дуже добросовістний підхід, немає великої різниці хто є, хто за походженням тим більш, що в наш час мабуть немає або майже немає чистокровних за національністю людей та й яка взагалі гарантія, що наведений вище документ не підробка ? А яка гарантія, що ВО Свобода не проект Партії Регіонів ? Принаймні дещо тут на форумі спілкувався з одним прибічником, так той явно проти НАТО, можу припустити, що ВО Свобода мабуть вся з антиНАТІвською риторикою, незнаю можливо помиляюсь, я сам багато швидше проголосую за ВО Свобода ніж за компартію чи ПР але якщо Свобода виступає проти НАТО вибачте якщо помиляюсь, то чим тоді така партія більш патріотична за ПР ? Невже в ВО Свобода не розуміють, що в України немає достатньо ресурсу щоб протистояти зовнішній агресії ? Маємо вибирати союзників, бо в іншому випадку ще довго будемо у підвішеному стані, взагалі на мою думку антиНАТІвські провокатори в Україні явно покликані на довго зберігати в Україні нестабільну та вразливу ситуацію, це вигідно нашому "старшому брату"
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.06.2009 15:10

і чомусь завжди або дуже часто в людях від влади, публічних шукають єврейське коріння, як на мою думку це не дуже добросовістний підхід, немає великої різниці хто є, хто за походженням тим більш,
І ще щомусь завжди хтось шукає вплив "старшого брата"... Невже "брат" це якась така монолітна "субстанція" чорного зла, що має однозначне ставлення до України та кожного українця зокрема? :lol:
ле якщо Свобода виступає проти НАТО вибачте якщо помиляюсь, то чим тоді така партія більш патріотична за ПР ?
А що спільного патріотизм має з пропагандою НАТО? :lol:
Невже в ВО Свобода не розуміють, що в України немає достатньо ресурсу щоб протистояти зовнішній агресії ?
Ресурси хтось обчислював? За якою методикою і за якими критеріями?
в наш час мабуть немає або майже немає чистокровних за національністю людей
Ой...
Та Ви просто не цікавились історією і звичаями єврейського народу. Всі євреї - "чистокровні", хто не єврей - гой. Читайте Танах! :lol:
die Große Schlange

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 07.06.2009 09:53

san писав: І ще щомусь завжди хтось шукає вплив "старшого брата"... Невже "брат" це якась така монолітна "субстанція" чорного зла, що має однозначне ставлення до України та кожного українця зокрема? :lol:
Справа в тому, що "брат" великий імперіаліст, мається на увазі перш за все не кожен окремо взятий "брат", а просто переважаючі в Росії настрої і як наслідок офіційна політика сусідньої держави, тому порівняння з тим, що в багатьх політиках та взагалі публічних впливових людях шукають єврейське коріння недоречне, бо мається на увазі не переважаючі настрої в єврейському середовищі, а цілком окремі індивідуми, притому з зовсім недоказаним відношенням до єврейства. Як би вам не хотілось, а Ізраїль як держава має набагато менше патологічного інтересу до України ніж Росія або й зовсім не має, а в Росії багато товаріщей які не можуть змиритися з тим, що Україна вийшла чи майже вийшла з під їхнього контролю
san писав: А що спільного патріотизм має з пропагандою НАТО? :lol:
Прагнення до незалежності на данному етапі розвитку не може розходитися з прагненням вступити в НАТО, бо ще раз кажу в України немає достатньо ресурсу для протистояння зовнішній агресії
san писав: Ресурси хтось обчислював? За якою методикою і за якими критеріями?
Задайте спочатку собі питання, що таке ресурс . Мається на увазі як природні поклади так і людські ресурси, так і наявність сучасних озброєнь і т.д.
san писав: Ой...
Та Ви просто не цікавились історією і звичаями єврейського народу. Всі євреї - "чистокровні", хто не єврей - гой. Читайте Танах! :lol:
Прошу уважно читати мої дописи, а саме я якраз писав про холокост і висунув припущення, що мабуть Гітлер не дарма вів політику винищення євреїв, дійсно достатньо почитати Біблію де пишеться про вибраність єврейського народу як виникає внутрішній протест. Але незалежно від того, що євреї як правило намагаються не зв`язувати свої родинні стосунки з не євреями, все-одно і в їх середовищі вистачає не чистокровних євреїв, прикладів можна приводити незліченну кількість .І в євреїв розуміють, що краще людина яка духовно з ізраїльським народом ніж чистокровний єврей але духовно чужий, саме слово єврей походить від слова юдей, тобто єврей не тільки національність, а великою мірою просто належність до єврейської віри
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.06.2009 10:24

як держава має набагато менше патологічного інтересу до України ніж Росія або й зовсім не має, а в Росії багато товаріщей які не можуть змиритися з тим
Інтерес є і в Польщі, і в Литви, і в Угорщини :) Трішки інакше написати газети, трішки інакше повернути камеру і мікрофон журналістів і думка поміняється - будете їх "агресорами" називати :lol:
Задайте спочатку собі питання, що таке ресурс . Мається на увазі як природні поклади так і людські ресурси, так і наявність сучасних озброєнь і т.д.
Японія має достатньо копалин для протистояння агресії? А Кіпр достатньо піхоти? :lol:
до незалежності на данному етапі розвитку не може розходитися з прагненням вступити в НАТО
В якій формі передбачаєте можливу агресію?
що мабуть Гітлер не дарма вів політику винищення євреїв, дійсно достатньо почитати Біблію де пишеться про вибраність єврейського народу як виникає внутрішній протест
Гітлер - психічно хворий наркоман! Шукати логіку дій думаю даремно. В Біблії щось пише про циган?
І в євреїв розуміють, що краще людина яка духовно з ізраїльським народом ніж чистокровний єврей але духовно чужий,
Кажу ж... Читайте добре.... Не може наприклад негр стати євреєм, як би коротко він не обрізався :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість