Вибори мера 2010

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Вибори мера 2010

Повідомлення san » 08.10.2010 23:09

Списочок (наразі зовсім неофіційний):

1 Богачов Руслан Анатолійович
17.03.1961
Член ВО «Свобода»
Відділення Фонду соцстрахування НВ та ПЗ в Долинському районі - Начальник
2 Величко Анатолій Іванович
3.12.1961
Громадська позиція
Військовий пенсіонер
3 Гаразд Володимир Степанович
17.01.1966
Позапартійний
Долинська міська рада - Міський голова
4 Гуцуляк Михайло Ярославович
16.09.1959
Позапартійний
Будівельна приватна фірма «Фальбо» - Директор
5 Левтюх Андрій Євгенович
21.12.1973
Член КУН
ГПУ «Львівгазвидобування»" Провідний інженер
6 Макух Володимир Васильович
30.07.1960
Єдиного Центру
Тимчасово не працює
7 Мельник Мирослав Олексійович
02.01.1959
Член «Відродження»
Тимчасово не працює
8 Присяжнюк Микола Васильвич
02.01.1950
Член Соціалістичної партії України
Регіональне відділення фонду державного майна - Начальник
9 Шевченко Алла Вікторівна
28.04.1978
Позапартійна
Долинська спеціалізована школа - інтернат - Заступник директора
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Вибори мера 2010

Повідомлення smetvlad » 09.10.2010 17:08

Бачив цей список в "Добрій справі". Значить він офіційний?
До речі, "Голос Гаразда" (Добра справа) цілком могла б публікувати інтерв'ю з претендентами, а не тільки співати оди своєму патрону.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.10.2010 00:01

Значить він офіційний?
Мабуть схожий... Просто я його готував ще до виходу ДС :)
До речі, "Голос Гаразда" (Добра справа) цілком могла б публікувати інтерв'ю з претендентами,
а не тільки співати оди своєму патрону.
1. Не всі інші підтримують ДС
2. Частина навіть " опозиції" і має власні газети
3. З власного досвіду, здогадуюсь, що інші кандидати не хочуть ніякого інтервю в ДС

Та і взагалі...
Наприклад на форумі можуть PRитись цілодобово - не вважають, мабуть за достойне їм

Частину з них стало чути за три тижні до виборів, а частини ми й не чули ніколи :)

Наприклад я
про тьох ніколи нічого не чув
ще троє мають виражену опозиційну позицію... До всього :)
Програми, я так розумію не має ніхто (ну не рахуючи що роботу діючого мера і робочі плани можна рахувати програмою).

Про решту я нічого собі не уявляю.
Ніде нічого не написано - або голосувати "за фізіономію з репутацією" або навманння :mrgreen:

Це особливості "національної" політики

Тобто відомо загальні речі "це поважний чоловік", "він порядний", "на таку посаду як у нього просто так не призначать, самі знаєте"...

Цікаво знати як за сукупністю цих "параметрів" городяни планують обрати собі керівника?
ІМХО астрологія - точніша :lol:
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 10.10.2010 20:46

Мене завжди дивували люди, які висуваються на певні посади, знаючи, що їх точно не оберуть.
Стосовно програм - і я нічого не чув і не бачив. Окрім діючого мера.
Голосував би хіба що за певну партію і відповідного кандидата , і то сумнівно.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.10.2010 00:43

Мене завжди дивували люди, які висуваються на певні посади, знаючи, що їх точно не оберуть.
Багато є причин. І як різновид ПіАру, і перевірка власних можливостей, і завищена самооцінка, і т.п.
От я наприклад болотуватимусь в депутати.
Висунули - що тре було відмовлятись?
Стосовно програм - і я нічого не чув і не бачив.
Щось маю таку чуйку що їх і нема :)
Голосував би хіба що за певну партію і відповідного кандидата , і то сумнівно.
Ну це ж теж, погодьтесь, дивно.
1. Жодна з партій не має програми. ІМХО
2. Партія не має жодного впливу на свого висуванця (в цьому абсурд "партійної" системи в українському виконанні)
3. Партії часом висувають взагалі позапартійних людей (як на мене подвійний абсурд). Це говорить, що ні партія не має жодного свого члена котрий достойний, ні навіть той кого партія вважає достойним не вважає її достатьо достойною щоб туди вступити. Ну блін і написав... :)
4. У нас насправді і партій нема! Скільки наприклад чланів має котрась партія? І який то процент городян?

Щодо кандидатів.
Як не дивно, але більшість з них ми почули, чи ще тільки почуємо за 2-3 тижні до виборів. Що з того що деякі з них - "знані люди".
Як нема програми, то де хоч якісь приклади дій? Чи може якоїсь співпраці чи просто інтересу до громади?

На що орієнтуватись? На виборах обіцяють усі! Причому часто завідомо більше ніж зможуть виконати. Але ж якщо пообіцяти чисту правду - теж ніхто не проголосує :)

Наразі перевірити хто що обіцяв і що зробив можна хіба стосовно діючого мера. Але ж нема можливості з кимсь порівняти - серед конкурентів нема жодного з колишніх мерів :)
Тому залишається вибирати між "маєм те що маєм" і наразі "віртуальними обіцянками"...
Тобто в асортименті тільки шило і мило :lol:

Ось чому свідомо не підтримуватиму якусь критику діючого мера, незважаючи на те що можу. (Хто на форумі давно - міг відстежити моє ставлення, до великої кількості політиків і в т.ч. до Гаразда).
Тому, що це автоматично спрацює негативно виключно для нього (інших ж наразі нема реально за що покритикувати)

ІМХО:
В той час, в порівнянні з іншими перетендентами він: (в довільному порядку - не шукайте натяків на конкретну особу) :)
- має малий досвід "функціонера". (А я його завжди вважаю "деструктивним")
- не безпорадний, ні сам по собі, ні як менеджер.
- на сесії м/р ходить тверезий (принаймні достатньо щоб того не помічали :lol: )
- "молодий"

N.B! Критукувати інших теж не стану. Бо теж вийде необ'єктивно, одного критикувати а іншого - ні.
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.10.2010 01:05

Може хтось хоче щось написати конкретно по якомусь кандидату?
Не соромтесь - відкривайте тему в розділі Політичні особистості регіону
Або натякніть - я відкрию

Хотілося б щоб вони піарились тут а не на Однокласніках :lol:
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.11.2010 13:41

По неофіційній інформації переміг Гаразд
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 01.11.2010 14:22

Ще би не переміг - я зі Львова приперся, аби йому голос один добавити :lol:
Фак мой мозг!!!

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 02.11.2010 23:07

Блін, ото непруха... одні матюки... Так не хотів, щоб Гараз переміг.

А так, то що хотіти від ДС та радіо - піар старнція для Вови
Зображення

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 03.11.2010 08:07

misha писав:Блін, ото непруха... одні матюки... Так не хотів, щоб Гараз переміг.
Дозвольте поцікавитись чим Вам так особливо не подобається діючий мер? Чи може чим імпонує один із його конкурентів на виборах?
misha писав:А так, то що хотіти від ДС та радіо - піар старнція для Вови
Ну, якщо б Ви поцікавились, то можливо і знали б, що всі рекламні матеріали від кандидата на посаду мера Гаразда в газеті на на радіо були проплачені з його виборчого фонду за тарифами передвиборчої агітації. І до Вашого відома, конкурентам теж дуже хотілось вірити що там щось не чисто. Причому самі вони (принаймні більшість) теж охоче розміщали в цих ресурсах свої агітматеріали.
Хто ще не зрозумів чому в газеті ДС часто говорять про Гаразда, пояснюю. Долинська міська рада розміщує в цій газеті Вісник міської ради, в якому публікує новини з своєї роботи, життя міста, документи, рішення, ітд. Розміщує не так собі за "дякую", а оплачуючи газеті за ці послуги. Тобто - все для Вас шановні Долиняни - хто хоче завжди має звідки прочитати про те що робить влада. Хто рахує що то погано, то нехай зрівняє із аналогічною прозорістю і відкритістю нашої районної ради, чи хоча б будь-якого райцентру нашої області. Відповідно і не дивно що на шпальтах ДС (точніше Вісника міської ради) можна часто бачити прізвище Гаразда як мера міста і голови міської ради.
Радіо - це вже чисто комерційний проект місцевих підприємців. Ні для кого не секрет, що вони (ці підприємці) із числа лояльних до Гаразда. Ну і що з того? Відповідно, так як проект комерційний, відповідно і підхід до всіх теж комерційний. Захотів Гаразд розмістити там свою агітацію - оплатив гроші відповідно до прейскуранта і розмістив. А те що прізвище "Гаразд" когось дратує, це вже особисто його смаки, вподобання і проблеми.
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.11.2010 09:40

піар старнція
Зрештою читайте Рідну Долину, Файну газету і т.д.
Здається в опонентів навіть на телеканал є ліцензія :)
Але ж працювати не хочеться і матеріали аж бігом закінчуються.
Певно з розпуки вони напиваються і ходять на сесію м/р як то кажуть " в дим" :lol:

Якщо дуже потрібно - можуть тут попіаритись.
Зрештою тут десь валяються запитання і про кладовище, і про гектари розданої міської землі і т.п.
die Große Schlange

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 03.11.2010 13:05

А от що Гараз зробив для міста. Я не хочу багато тут говорити, це зайве, бо такі дискусії на форумах - лише трата часу.

1. Поставив лавочки і смітники по місту. Це гордість мера?
2. Коли почали робити дорого по Пушкіна? Правильно, перед самими виборами, щоб народ зацінив.
3. Тротуари. Так, в нас є хороші тротуари з асфальту та бруківки, але якщо придивитись, то вони лише біля приватних установ, магазинів тощо, а от на моїй вулиці(Б. Хмельницького) близько 8-9 років назад розкопали тротуари, бо клали телефонний кабель, так от він і досі не зремонтовани!!! Лише частини біля заправки, піцерії та СТО... ну це звісно не заслуга Вовчика.
4. Так, Гаразд налагоджує міжнародні стосунки з іншими містами. Але для чого вони, від цього долинянам жити стало краще? Пофестивалили, гроші протринькали і кінець.
5. Музей. Добре, що приїхали волонтери з Америки і трохи щось в Долині розрухали, але їх, як в нас звикли, використовують у власних цілях. Постійний піар в Добрій справі через їхню працю, всі хочуть побачите своє ім'я в газеті... Сама рада не хоче нічого толкового запропонувати, але від музею з кожним роком вимагає все більше грошей! Американці наступного року поїдуть і все знову затихне, бо влада сама нічого вирішувати не хоче! Я там провів 2 літа, як волонтер і працівник, і знаю про, що пишу... Є кілька людей, які хочуть змін, але вони нічого самі не вдіють без підтримки...

далі навіть нічого писати не хочу про ті ж землі в місті, озеро і таке інше...
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.11.2010 14:20

Та чому? Цікаво ж бо!
(Б. Хмельницького) близько 8-9 років назад розкопали тротуари, бо клали телефонний кабель, так от він і досі не зремонтовани!!
Наскільки мені відомо, вул. Б.Хмельницького (як і в.Обліски) , проїжджою частиною, тротуаром і взагалі т.з. "охоронною зоною" котра має наскільки пригадую 19,5м опікується Облавтодор. І фінансувати будь-які роботи там з міського бюджету - кримінал. Точно всього не знаю, але раджу з'ясувати, раз вже там мешкаєте.
Сама рада не хоче нічого толкового запропонувати, але від музею з кожним роком вимагає все більше грошей!
Ніколи не чув, щоб музей платив м/р :) Наскільки знаю зовсім навпаки. А вимагають все більше відпрацьовувати гроші. Тобто частково компенсовувати витрати. Поправте якщо я не правий. Бажано цифрами.

Так, я теж багато чим не задоволений в діяльності мера. Але потрібно розуміти:
1. Не все "проблемне" є в безпосередньому підпорядкуванні мера. Ще є районна і обласна влада, є зрештою депутатський корпус і посадовці м/р. Тому, хто критикує "не за адресою" або свідомо лукавить, або лінується дізнатись.
2. Потрібно порівняти з попередниками. Не важко згадати як було. Наприклад що й славнозвісне став-озеро було віддане в оренду на десятки років одній особі!
3. В контексті виборів потрібно було порівняти і з опонентами. Яка у них програма, хто команда. Зрештою що вони зробили чи прагнули, оскільки більшість не чужі в місцевій політиці
Правильно, перед самими виборами, щоб народ зацінив.
Ось зараз чудова нагода зробити все навпаки. Всі кандидати і минулі і майбутні можуть починати робити все "не перед виборами".
І зробити так, щоб п. Гаразд навіть посоромився свою кандидатуру поруч з такими подвижниками виставляти, а ще краще щоб утік з посади і горів з сорому. Вперед! :)

П.С. Ще раз поясню чого я поки не критикую Гаразда:
1. Не бачу альтернативи
2. Не хочу звинувачень в передвиборчій заангажованості, чи післявиборній "агонії"
Почекаю ще трохи а потім буду :)

П.П.С. Цікаво чому не чутно жодних альтернативних проектів і пропозицій? Навіть тут на форумі є купа запліснявілих тем про розвиток міста. А в них - ніц!
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 03.11.2010 14:48

Код: Виділити все

Ще вранці було написано просто "Прага". :mrgreen:

По пунктах 1-5 - хз чи це гордість мера, але за минулих мерів я взагалі не пам"ятаю, щоб були лавочки нормальні, ліхтарі світили періодично і т.д.
І взагалі - коли до мене приїждають друзі чи родичі здалеку - то Долину не соромно показати.
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 03.11.2010 15:09

misha писав:А от що Гараз зробив для міста. Я не хочу багато тут говорити, це зайве, бо такі дискусії на форумах - лише трата часу.
1. Поставив лавочки і смітники по місту. Це гордість мера?
2. Коли почали робити дорого по Пушкіна? Правильно, перед самими виборами, щоб народ зацінив.
3. Тротуари. Так, в нас є хороші тротуари з асфальту та бруківки, але якщо придивитись, то вони лише біля приватних установ, магазинів тощо, а от на моїй вулиці(Б. Хмельницького) близько 8-9 років назад розкопали тротуари, бо клали телефонний кабель, так от він і досі не зремонтовани!!! Лише частини біля заправки, піцерії та СТО... ну це звісно не заслуга Вовчика.
4. Так, Гаразд налагоджує міжнародні стосунки з іншими містами. Але для чого вони, від цього долинянам жити стало краще? Пофестивалили, гроші протринькали і кінець.
5. Музей. Добре, що приїхали волонтери з Америки і трохи щось в Долині розрухали, але їх, як в нас звикли, використовують у власних цілях. Постійний піар в Добрій справі через їхню працю, всі хочуть побачите своє ім'я в газеті... Сама рада не хоче нічого толкового запропонувати, але від музею з кожним роком вимагає все більше грошей! Американці наступного року поїдуть і все знову затихне, бо влада сама нічого вирішувати не хоче! Я там провів 2 літа, як волонтер і працівник, і знаю про, що пишу... Є кілька людей, які хочуть змін, але вони нічого самі не вдіють без підтримки...
Зразу видно що чоловік є постійним читачем і поціновувачем газети "Рідна Долина" :mrgreen: Давайте разом пройдемось:

1. Не гордість, а системна робота, яка продовжувалась всі 4 роки його каденції. Чомусь нікому до нього руки до цього не доходили.

2. Почали робити тоді коли гроші прийшли і підрядники звільнились. Повірте, ну дуже важко районному центру самостійно розпоряджатись навіть своїми власними фінансами. А про наявність на нашому ринку нормальних підрядників, які готові взятись за роботу, зробити її якісно не виставляючи захмарні рахунки, - взагалі окрема історія. Їх просто одиниці, і на їх прихід можна чекати добрий рік. Доречі, зробили раз і на совість - не залатали дірки, азбудували заново (від водовідведення, каналізації і до асвальту).

3. Ну на рахунок бруківки, то читав що кандидат в мери Гуцуляк грозився щороку віддавати на потреби міста десятки тонн її самої власного виробництва, обанкротити своє рідне Фальбо, але обложити плиткою всіх і вся в Долині. Якщо б Ви його вибрали звичайно... :lol: А ще обіцяв всіх поїти 3 доби на своїй інавгурації... і бути ближчим до народу - бухати тільки в тих кабаках де і простий народ (цитата з його ж слів) :mrgreen:
І взагалі то, підозрюю що Ви, шановний, трохи зашмаркаті називати старшого від Вас кличками на рівні початкової школи. То як мінімум характеризує Ваш інтелектуальний рівень з не найкращої сторони.
Більшість відповіді по тому питанню (Хмельницького) дав san. Але так, аби Ви знали по питанню бруківок біля установ, магазинів, заправок, ітд... От чомусь багато наших підприємців навчені так, що лишньої копійки не викинуть на благоустрій своєї території. І не те що бруківки, а й лишньогосмітника біля свого магазина воліють не ставити. Це ж треба було ще так поставити роботу, що сьогодні хороший благоустрій біля магазину є неписаним правилом.
Хоча, не приховую, що питання пішохідних доріжок є в місті проблемним. Для її розв'язання прийнята відповідна 4-річна програма. Але за 1 рік такі справи не робляться. Через 4 роки будете мати підстави щоб оцінити проведену роботу.

4. Те що шановний пан не має ніяких дивідендів від міжнародної співпраці міста, то ще не значить що не має ніхто. Першим ділом зайдіть з тим питанням в нашу спортивну і музичну школу. Навіть хохма така була, що влітку наші плавці частіше плавають в басейнах Польщі ніж в Долині. Перелічу лише деякі із делегацій які відвідали наші міста побратими: футбол (дівочий, ветеранський, дитячий), плавання, теніс, пожежники, музиканти, художники, обдаровані діти, ітд. Загальна кількість наших делегатів за цей рік десь понад 200 чол. І суттєва деталь. Не забудьте спитати скільки наші долиняни на ці візити грошей витратили... А рівно стільки - на скільки вони собі там сувенірів накупляли, бо все фінансувалось за рахунок наших закордонних друзів.
А щодо поїздок мера, то дехто вже навіть просив КРУ в тому розібратись. Правда, коли прийшли результати і виявилось що він наїздив "аж" на 3 тис. грн. в рік, той "хтось" чомусь раптом притих... Мабуть не знав, а припускав... І Ви припускаєте... Бо знати Вам нема звідки... Бо Вісника міської ради не читаєте (там для Вам ріже очі прізвище Гаразд)... Хто ж Вам тоді винен...

5. Знову мимо. Бо музей фінансується повністю з міського бюджету. І цього року фінансування отримав на 30% більше ніж минулого року, бо почав працювати креативно (за підтримки волонтерів). Якщо пан не знає ( а пан таки не знає) то волонтерів до міста запросила міська рада, яка і платить за їх утримання тут. А вони ефективно працюють, узгоджують свої плани особисто з мером і дуже задоволені співпрацею. До речі, із перемогою Гаразда вони обіцяли просити свій Корпус Миру продовжити їх повноваження в Долині ще на рік. Цього року спільними зусиллями в місто вдалось затягнути грантів на загальну суму понад 500 тис. грн. Зараз всі спільно успішно їх реалізовують... Тут і додати нічого...

Цікаво було б ще почути аргументи стосовно озера і земель... Ну будь-ласка... :D
Silentium est aurum... ;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей