Вибори мера 2010

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Вибори мера 2010

Повідомлення smetvlad » 03.11.2010 16:23

То Гаразд вже точно переміг? А хто 2-ий, 3-ій? Хто депутати? Хтось знає?

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 03.11.2010 16:37

smetvlad писав:То Гаразд вже точно переміг? А хто 2-ий, 3-ій? Хто депутати? Хтось знає?
Попередні офіційні результати голосування будуть оприлюднені міською виборчою комісією до 5 листопада. Після цього є ще 5 днів на оскарження. І 10 листопада оголошуються остаточні офіційні підсумки виборів.
Гаразд перемагає за даними протоколів дільничних комісій з результатом майже 30% голосів. Другий - Присяжнюк із 21%. Третій - Богачов - 12%.

Щодо виборів міської ради за партійними списками, то тут перемагає Фронт Змін (19%), друга - Свобода (12%), третя - Батьківщина (11%). Тривідсотковий бар'єр подолали також Партія регіонів (7%), Українська партія(5%), Наша Україна (5%), і Європейська партія (трохи більше 3%). Від партій в міській раді розігрується 18 депутатських місць.
Ще 18 місць - депутати по мажоритарних округах. Їх склад точно не знаю. Все буде відомо після 5 листопада.
Silentium est aurum... ;)

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 03.11.2010 20:13

Nazik писав:

Код: Виділити все

Ще вранці було написано просто "Прага". :mrgreen:

По пунктах 1-5 - хз чи це гордість мера, але за минулих мерів я взагалі не пам"ятаю, щоб були лавочки нормальні, ліхтарі світили періодично і т.д.
І взагалі - коли до мене приїждають друзі чи родичі здалеку - то Долину не соромно показати.

Коли створював профіль, то практично весь час був на навчанні в Празі. От за 2 роки знову зайшов тут щось почитати, і в Долині вже проводжу на багато більше часу, тому ці дурні підмашки недоречні. На форумі нічого не помінялось, одній й ті ж твердоголові люди.

Щодо Гаразда, то я вже сказав, що більше нічого писати не буду, це до нічого не приведе, а розводити срач я не хочу. Тільки скажу, що газету "Рідна Долина" не читаю, бо про таку чую вперше. А про музей і волонтерство мені писати нічого не треба, працював там і знаю сам, що до чого...

А до майбутнього вірю, що з'являться в нас люди, які будуть достойні звання мера міста Долина.
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.11.2010 22:53

А до майбутнього вірю, що з'являться в нас люди, які будуть достойні звання мера міста Долина.
І я вірю! Але що робити зараз? :)
Так, в мене навіть є "теорія" вірніше гіпотеза. Причому є вже досить давно (роки зо три). Що після Гаразда має бути суперовий мер. Ну щось схоже на еволюцію. Що він буде таким собі кособоким початком змін на краще. Хоч і усвідомлював що "Первый блин - комом!". А за ним прийде, скоріш за все людина з його ж команди, котра вже буде мати добрий приклад і "зі сторони" бачитиме попередні помилки... Ну щось таке.
Але з плином часу виявив багато невідповідностей в тій "теорії".
1. То фінансова криза... Котра на жаль досить сильно вплинула на суспільство і на жаль деструктивно.
2. Я переоцінив прагнення громади до удосконалення. Нікому порядку не потрібно, по великому рахунку :)
3. Існуюча адміністративна система занадто зубата, щоб в ній зробити суттєві зміни без серйозного ризику "згоріти".
Результати (навіть попередні) цих виборів, та й зрештою сам хід їх мене в цьому ще більш переконав. Я здивований як з кандидатів в різні там депутати, так і з партій котрі їх "кандидатували". Ще більше мене шокують результати.
Так що добре що хоч мер не змінився, бо реальної альтернативи важко собі уявити. А далі буде видно...
На форумі нічого не помінялось, одній й ті ж твердоголові люди.
Ну ця я так розумію особисто про мене? :)
Ну що я можу зробити з того, що маю аргументи? Чи просто так грати "в піддавки"? Тобто час від часу приставати до думки котра не є прийнятна для мене, щоб видаватись "поміркованим"? :lol:
die Große Schlange

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 04.11.2010 01:03

san писав:
Ну ця я так розумію особисто про мене? :)
Ну що я можу зробити з того, що маю аргументи? Чи просто так грати "в піддавки"? Тобто час від часу приставати до думки котра не є прийнятна для мене, щоб видаватись "поміркованим"? :lol:
та не тільки про тебе))

я теж можу подискутувати і навести власні аргументи, але вже казав, що волію спілкуватись наживо, аніж тут) колись ще буде така можливість)
Зображення

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 04.11.2010 12:45

Мабуть, набагато легше назвати всіх твердоголовими, ніж аргументувати те, що було сказано раніше.
Щодо Гаразда, то я вже сказав, що більше нічого писати не буду, це до нічого не приведе, а розводити срач я не хочу.
Якщо людина нічого писати не хоче - то вона й не пише. А тут типу інша ситуація - сказав "А", а коли опоненти (Olli i San) нормально і аргументовано парирували, то одразу йде "далі навіть нічого писати не хочу про ті ж землі в місті, озеро і таке інше...". Напишіть, цікаво послухати :)
Фак мой мозг!!!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 05.11.2010 09:22

Є інформація що на сьогодні орієнтовно на 10.00, за ініціативою одного з кандидатів в мери, міська виборча комісія призначила перерахунок бюлетенів на 2-х дільницях: Школа №4 і Кінотеатр. Ну і за результатами цього перерахунку сьогодні мають бути оголошені попередні офіційні результати виборів.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.11.2010 13:21

за ініціативою одного з кандидатів в мери
цікаво хто?
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 05.11.2010 15:23

На сьогоднішньому засіданні міської виборчої комісії було прийнято рішення про скасування вчорашнього рішення про перерахунок голосів на 2-х дільницях, у зв'язку із виявленими порушенням в процедурі оскарження (неправильно складені акти та порушені терміни оскарження). Таким чином перерахунок відміняється і сьогодні до кінця дня міська виборча комісія повинна оголосити результати виборів.
Скаржниками з вимогою перерахунку були кандидати Присяжнюк і Мельник.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 08.11.2010 10:59

Підсумки виборів міського голови читаємо тут: http://rada.dolyna.info/novyny/pidsumky ... ho-holovy/
Це попередні офіційні результати.
Офіційні остаточні будуть оприлюднені не пізніше 10 листопада.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.11.2010 23:49

29,04% проголосували за кандидата – діючого мера Гаразда Володимира Степановича.
Всього в голосуванні взяло участь 7036 виборців із 15748, що становить 44,68%.
Перемога звичайно і є перемогою.
Але більша частина виборців з тих чи інших причин не прийшла на вибори.
А навіть з тих, що прийшли - менше третини підтримує переможця.
Причому Долина долина тут не поодинока.
Думаю слід задуматись всім можновладцям. Кособока виборча система вичерпує себе.
Як так дальше піде - вже важко буде зібрати "справжній" електорат на чергові позачергові вибори :)
Голосувати будуть тільки кандидати в депутати, очільники партій ім.Когось і члени тервиборчкомів :lol:
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 09.11.2010 08:23

san писав:
29,04% проголосували за кандидата – діючого мера Гаразда Володимира Степановича.
Всього в голосуванні взяло участь 7036 виборців із 15748, що становить 44,68%.
Перемога звичайно і є перемогою.
Але більша частина виборців з тих чи інших причин не прийшла на вибори.
А навіть з тих, що прийшли - менше третини підтримує переможця.
Причому Долина долина тут не поодинока.
Думаю слід задуматись всім можновладцям. Кособока виборча система вичерпує себе.
Як так дальше піде - вже важко буде зібрати "справжній" електорат на чергові позачергові вибори :)
Голосувати будуть тільки кандидати в депутати, очільники партій ім.Когось і члени тервиборчкомів :lol:
Все воно так. Але якраз місцеві вибори є найбільш ключовим інструментом для громади реально впливати на розвиток свого населеного пункту.
На ці то вибори якраз треба ходити і вибирати тих кого бачиш кожного дня за реальною роботою, чиї справи чи бездіяльність можна оцінити зблизька. А наші люди навчені ходити на вибори на заклик вождів з екрану, яким до справ маленьких населених пунктів дуже далеко.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.11.2010 10:29

san писав:...Як так дальше піде - вже важко буде зібрати "справжній" електорат на чергові позачергові вибори :)
Найбільш активна частина виборців на сьогодні, мені здається, як і раніше, - це пенсіонери. Це та категорія яка голосує практично завжди. І це та категорія яка є ідеальним виборцем для теперішніх політиків. ЇЇ легко купити або красивими обіцянками або косою або гречкою. Хоча я не виню людей похилого віку, бо це люди, які не звикли, що люди з екрану можуть так нагло брехати...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.11.2010 11:03

Ну тоді молоді мають бути категорично проти тих, хто агітуючи за кандидатів до сільради пише на плакатах "Зробимо європейську пенсію!"
Але якраз місцеві вибори є найбільш ключовим інструментом
та ніякий це не інструмент.
нема жодного "зворотнього зв'язку" з обраним
часто після виборів рядовий мешканець більше не почує про свого депутата наступні кілька років :)
Ти більше партії котрі висунули позапартійних...Який там інструмент (може і є, то навчіть)?
Допоки немає осередків громадянського суспільства - вся та "демократія" просто ширма для колишнього совка. Ну методи змінились, але психологія посадовців фактично ні
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей