Чи знаєте Ви, що робила районна рада в 2010 році?

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Чи знаєте Ви, що робила районна рада в 2010 році?

Повідомлення Іван Дирів » 26.12.2010 09:33

Закон вимагає від ради звіту перед громадоюза свою роботу 2 рази на рік.
На жаль, я не знайшов в ЗМІ детального звіту про роботу ради та її органів.
Тому, на сесії ради запропонував депутатський запит з даного питання.

Голові Долинської районної ради
п Луцькому В. Я.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Відповідно до ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами. Вони періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення, звітують перед територіальними громадами про свою діяльність.
Зважаючи на закріплену на законодавчому рівні відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадами, керуючись ст.ст. 11, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою недопущення порушення прав територіальної громади через бездіяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування, ПРОШУ у строк до наступної сесії Долинської районної ради надати детальний звіт про діяльність органів місцевого самоврядування ( Долинської районної ради та її виконавчого органу) за 2010 рік, а також проінформувати населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету.
Вказану вище інформацію ПРОШУ розмістити у місцевих друкованих засобах масової інформації (газетах: "Свіча" та "Добра справа").

Депутат Долинської районної ради І. Я. Дирів
________________________________________________________________________________

На жаль, в залі не знайшлося 32 депутати, які б підтримали такий запит :D

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Чи знаєте Ви, що робила районна рада в 2010 році?

Повідомлення Olli » 26.12.2010 10:36

Ну це ще питання що саме Ви б хотіли почути.

Формально відписка може містити "провели стільки-то сесій, прийняли стільки-то рішень, ... на соціально-економічний розвиток району направили стільки-то коштів, ітд"
Якщо ж говорити про креатив і бажання працювати понад галочку, то самі розумієте що тут і писати нічого. 90% апарату райради і РДА на робочому місці зайняті спогляданням на годинник і очікуванням 17.15...
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.12.2010 01:01

1. Чому запит до Луцького а не до Раманюка? :lol:
Як мінімум не вчасно.
Ну дізнаюсь я як громадянин що рада ніц не робила. І? Ну чи пан голова скажімо так прибреше. І що? Що з нього спитаю? Що ніц не робив (але і не був там), чи що лукавить (а як дізнаюсь) ?
2. направду не знаю для чого потрібна районна рада і влада одночасно з сільськими/міськими?
Хтось зайвий... Вам не здається?
3. Сучасна Рада думаю теж не багато зможе відзвітувати. (можете помітити дату коли я це написав і переглянути хоч і через 5 років :lol: )

І ще... Стосовно "здобутків" влади. ІМХО "креатив" є різний слід відрізняти дійсно "прогресс" чинником якого є певні зусилля, від якоїсь так би мовити "природної еволюції".
От до прикладу чи були прожекти ГОЕЛРО і Лікнеп якимось здобутком "комунізму" ? Ну так... статистика...план...темпи.
Але імперіалістично-капіталистичні США, ВБ і ФРН зараз теж грамотні і з лямпочками :) Просто пройшо трішки часу. Тобто на мою думку такий креатив не є чимсь надзвичайним.
Ну от засяяло освітлення в Долині! Але і в Болехові і в Брошневі... Подешевшали люмінісцентні лампи, от воно і засяяло :lol: Не бачу якогось надзвичайного креативу.
Відповідно туризм у нас буде розвиватись... Та бо більше нічому тут розвиватись! :lol:

Тому мій прогноз результатів робити районної влади на подальші роки:
1. В освіті і медицині все без змін. Тобто й надалі черги в богадєльню (бо лікарнею то важко назвати). В школах поставлять пластмасові вікна (тіпа модно + підкат/відкат є де замутити).
2. Спорт. Будуть проведені числе№№і масові спортивні заходи, як то заплив за буйки в басейні, забіг навколо футбольного поля і т.п. Все у виконанні спортивно-ерудованого учнівства і ветеранів спорту.
4. Правопорядок. На урочистому засіданні комісії буде заслухано звіт представників начальників органів. Там прозвітують що правопорушень/пожеж/ДТП якраз стільки скільки "має бути" і навіть трішки менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, розкриття теж трішки менше ніж самих правопорушень/пожеж/ДТП.
5. Культура. Точно згідно графіку будуть заслухані звіти колективів народної самодіяльності (вчитайтесь :lol: ).
Обмежать перебування турків (ака молдавських ромалів) в кінотеатрі. Тому їм залишиться перебиватись в БТ. Під егідою і з благословіння начальника буде проведено 2 молодіжні дискотеки (тобто знову два рази в Європі не продаватимуть пиво).
6. Преса (Червона Долина aka Свіча). Напише про те як сільський дільничий разом з представниками генпрокуратури і генштабу виявили 120 пляшок фальсифікованої горілки. Про те як внаслідок необережного поводження з вогнем згоріла стодола в п'яниці. Про успішне завершення паспортизації поголів'я овець і канарейок. Ну і традиційні привітання/співчування з нагоди...
7. Органами місцевого самоврядування буде видано кілька млн. довідок для подачі в органі місцевого самоврядування.
8. У зв'язку з комп'ютеризацією будуть розширені штати та дещо подовжено термін очікування цих самих довідок.

P.S.
ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ
Не вважаю якесь "разоблачение" і "люстрацію" важливими діями нової влади.
Думаю правильнішим є створення (написання) хоч якихось програм і спроби їх втілення. От коли дійсно громадскість (і я в т.ч.) почую, що от була така класна річ, продумана і прорахована, оформлена і запрезентована. Як буде втілена - дякуватиму тим хто створив і хто підтримав. Не буде - хочу бачити поіменний список хто утримувався від проти. Щоб знати хто є хто і де шкрабати в наступних бюлетенях.
die Große Schlange

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Повідомлення Іван Дирів » 03.01.2011 20:47

san писав:1. Чому запит до Луцького а не до Раманюка? :lol:
Як мінімум не вчасно.
Запит про роботу ради. Особа голови тут ні при чому.
На рахунок невчасно - коли став депутатом райради, тоді й подав. Краще пізно ніж ніколи.
san писав:2. направду не знаю для чого потрібна районна рада і влада одночасно з сільськими/міськими?
Хтось зайвий... Вам не здається?
Я думаю, що територіальна реформа гряде :D
san писав:3. Сучасна Рада думаю теж не багато зможе відзвітувати. (можете помітити дату коли я це написав і переглянути хоч і через 5 років :lol: )
Важко сказати. Якщо будуть брати приклад з попередньої, то так.
san писав:Тому мій прогноз результатів робити районної влади на подальші роки:
1. В освіті і медицині все без змін. Тобто й надалі черги в богадєльню (бо лікарнею то важко назвати). В школах поставлять пластмасові вікна (тіпа модно + підкат/відкат є де замутити).
2. Спорт. Будуть проведені числе№№і масові спортивні заходи, як то заплив за буйки в басейні, забіг навколо футбольного поля і т.п. Все у виконанні спортивно-ерудованого учнівства і ветеранів спорту.
4. Правопорядок. На урочистому засіданні комісії буде заслухано звіт представників начальників органів. Там прозвітують що правопорушень/пожеж/ДТП якраз стільки скільки "має бути" і навіть трішки менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, розкриття теж трішки менше ніж самих правопорушень/пожеж/ДТП.
5. Культура. Точно згідно графіку будуть заслухані звіти колективів народної самодіяльності (вчитайтесь :lol: ).
Обмежать перебування турків (ака молдавських ромалів) в кінотеатрі. Тому їм залишиться перебиватись в БТ. Під егідою і з благословіння начальника буде проведено 2 молодіжні дискотеки (тобто знову два рази в Європі не продаватимуть пиво).
6. Преса (Червона Долина aka Свіча). Напише про те як сільський дільничий разом з представниками генпрокуратури і генштабу виявили 120 пляшок фальсифікованої горілки. Про те як внаслідок необережного поводження з вогнем згоріла стодола в п'яниці. Про успішне завершення паспортизації поголів'я овець і канарейок. Ну і традиційні привітання/співчування з нагоди...
7. Органами місцевого самоврядування буде видано кілька млн. довідок для подачі в органі місцевого самоврядування.
8. У зв'язку з комп'ютеризацією будуть розширені штати та дещо подовжено термін очікування цих самих довідок.
Не хотів би я бачити такої перспективи.
Більше того, спробуєм "зламати" Ваш прогноз.
san писав: P.S.
ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ
Не вважаю якесь "разоблачение" і "люстрацію" важливими діями нової влади.
Думаю правильнішим є створення (написання) хоч якихось програм і спроби їх втілення. От коли дійсно громадскість (і я в т.ч.) почую, що от була така класна річ, продумана і прорахована, оформлена і запрезентована. Як буде втілена - дякуватиму тим хто створив і хто підтримав. Не буде - хочу бачити поіменний список хто утримувався від проти. Щоб знати хто є хто і де шкрабати в наступних бюлетенях.
"разоблачение" і "люстрація" - це трохи голосно, проте, думаю, що "країна має знати своїх героїв" :D
Програму я особисто написав і подав.(напевно перший з депутатів) :wink:
Приходьте на сесію - переконаєтесь.
І ще одне - рада все ж таки врахувала деякі мої поправки до Регламенту і тепер, на відміну від попереднього скликання, на пленарне засідання може прийти будь-який громадянин і вже не треба ніяких "запрошень".
ПРИХОДЬТЕ!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.01.2011 21:53

На рахунок невчасно - коли став депутатом райради, тоді й подав. Краще пізно ніж ніколи.
Краще вчасно ніж пізно :)
Є кілька аспектів мого ставлення до критики своїх попередників. І тут можна багато балакати... Спробую пояснити на прикладі:
В мого товариша невеликий бізнес - він ремонтує автомобілі. Був свідком коли клієнту, котрий дуже настирно пояснює, що він до тепер був на паганих СТО, а тільки тепер знайшов щастя, і всі попередні майстри кака, кажеться "До, побачення! З вказанням на двері"...
Мотиви дуже різні і глибокі. Це:
- професійна етика (де гарантія що сам не помилишся)
- і сумнів в порядності такого клієнта (чого порядній людині так настирно ганьбити чужі помилки)
і т.д.

Важливіше, не критикувати попередника, а (пишу про владу):
1. Проаналізувати, що потрібно громаді
2. Пообіцяти
3. а) Виконати - відзвітувати
б) не виконати - вступити місце іншим
Пункт 2. в ідеальних умовах не потрібен, можна обмежитись тільки 1 і 3

Чого і Вам бажаю! :)
Почати можна хоч вже. Стратегія/менеджмент як дисципліни, давно вже пропрацьовані... На даному етапі розвитку українського суспільства думаю буде достатньо початкових знань.
Я думаю, що територіальна реформа гряде
На результативності роботи влади, як на мене це не вплине. Багато вже бачив прикладів. Зробимо "єдине вікно" то збільшимо кількість довідок котрих потрібно туди принести. Створимо якийсь мегапростий шлях, то будуть "не передбачені механізми вирішення..."
на відміну від попереднього скликання, на пленарне засідання може прийти будь-який громадянин і вже не треба ніяких "запрошень".
Приємно чути, але... див далі.
Не хотів би я бачити такої перспективи.
Більше того, спробуєм "зламати" Ваш прогноз.
І я би не хотів, і не хочу хотіти, і не буду хотіти :)

Так стається, що рідко згадую резюме всієї моєї критики (мабуть за рідко, раз чую критику критики :) )
Так! Є спосіб і для "влади". Це розвиток громадянського суспільства.
Підтримка всіх засобів, що існують, вишукування нових способів і рішуча протидія всьому що попирає цей розвиток.

Замало просто дозволити громадянам приходити на сесію. Важливо їх "запросити".
І в буквальному розумінні, особисто тих кого вважаєте доцільно і просто інформуючи широкий загал.
Інформуючи про все, скільки є можливості.
Про плани, про успіхи і невдачі. Бажано не просто у вигляді "таблоїда", а в діалозі.
Для діалогу в Долині є Інтернет і радіо. А краще і те і інше.

Бажаю успіхів!
die Große Schlange

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Повідомлення Іван Дирів » 05.01.2011 16:14

san писав: Замало просто дозволити громадянам приходити на сесію. Важливо їх "запросити".
І в буквальному розумінні, особисто тих кого вважаєте доцільно і просто інформуючи широкий загал.
Інформуючи про все, скільки є можливості.
Про плани, про успіхи і невдачі. Бажано не просто у вигляді "таблоїда", а в діалозі.
Для діалогу в Долині є Інтернет і радіо. А краще і те і інше.

Бажаю успіхів!
Сьогодні прийняли "районний бюджет".
Соромно мені за своїх колег-депутатів :oops:
Більшість з них навіть не прочитали проект рішення, не говорячи вже про аналіз цифр.
Матеріали їм роздали сьогодні перед пленарним засіданням (членам президії вчора ввечері).
І вони, окрім кількох (здається 4) депутатів, подібно до "стада баранів" підняли руки... :?
Оце успіхи...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.01.2011 18:55

Чув, що місту не дали ніц! :)
die Große Schlange

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Повідомлення Іван Дирів » 05.01.2011 20:32

san писав:Чув, що місту не дали ніц! :)
Не те, що не дали, місто могло б вижити та розвиватись і без "них" - ВСЕ ЗАБРАЛИ!!!
І не тільки в міста, а й в Вигоди, Новоселиці і Княжолуки. (там, звичайно суми не такі, але все ж...)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 07.01.2011 14:50

san писав:Чув, що місту не дали ніц! :)
Місто пограбували приблизно на 5 млн. грн. Мотивація - "ви (місто) тут жируєте, а наші бідні села подихають".
Тепер щоб утримати існуючуі систему дитсадків, комунальних підприємств і музей, а також підтримувати благоустрій і провести мінімальний обсяг капітальних робіт (дороги, житлові будинки, мережі) місту треба буде щось продавати... або серйозно задумуватись над скороченням цих самих видатків - передусім в системі дошкільної освіти (що мабуть є єдиним позитивом цієї ситуації, бо коли як не зараз це найбільш актуально).
За попередніми підрахунками прийдеться відмовитись від половини міських програм, зокрема співфінансування проектів в співпраці з ПРООН. Надія тепер хіба що на інвестиційні проекти і залучення позабюджетних коштів міжнародної технічної допомоги і державних цільових програм. Але там конкурс - лотерея при якій можна виграти, а можна і ні... А відсутність можливості забезпечити співфінансування таких проектів з міського бюджету лише знижуватиме їх привабливість для грантодавців... Одним словом - доведеться виживати.

А найгірше в цьому всьому, що ті гроші вилучені в міста, в районі погоди не роблять, а лише будуть кинуті в топку і з'їджені дотаційними селами. А ще гірше що так було є і буде, поки місто не стане незалежним від спиногризів - сіл які звикли бути вічно дотаційними і палець об палець не б'ють щоб хоч трохи зменшити рівень власної дотаційної залежності, залучивши інвесторів на вільні земельні ділянки, прозоро продаючи земельні ділянки під приватну забудову, оптимізуючи систему сільських шкіл (в якій на 1 учня припадає по 5 вчителів, а якість освіти відповідає рівню Брошнівської бурси), ітд. Звикли жити маючи гроші з дотацій на зарплати і слинитись в жилєтку всім на світі які вони бідні, що аж не мають за що вікно в сільраді вставити.
А кажуть,що адмінреформа вже близько: http://news.if.ua/news/11189.html :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.01.2011 22:25

поки місто не стане незалежним від спиногризів - сіл які звикли бути вічно дотаційними
Мене давно цікавить одна річ... Наскільки пригадую, ще за мерування Романюка, розпочинались потуги набуття Долиною статусу міста обласного підпорядкування. Також пригадується (але можу і помилятись), що то було одним з лозунгів початку першої каденції Гаразда. Цікаво на чому стало?
палець об палець не б'ють щоб хоч трохи зменшити рівень власної дотаційної залежності
Ну це вічний "баг" нашої системи управління. Тобто "продуцент коштів" не є їх розпорядником. А розпорядник в свою чергу не є нічим зобов'язаний, щодо результатів своїх розпоряджень. Іншими словами:
правильно що "багате" місто дотує "бідні села", але тоді воно мало би контролювати на що вони витратрачаються. Наприклад кошти мали би передаватись разом з програмами розвитку цих сіл. Що не реально при існуючій адміністративній системі.
А кажуть,що адмінреформа вже близько:
Я не сильно вникав в те все... Не розумію, де там буде економія. %% витрат держбюджету на утримання апарату ніяк не залежить від кількості апарату. Не розумію, чому не можна провести скорочення витрат вже?
Крім безпосередньо витрат коштів на апарат, є і інші підчас більші біди. Перж за все надзвичайна бюрократизація сучасної влади. І думаю реформа того не змінить...
Тільки так розумію, що тепер по якусь справку з Жидачова доведеться їхати до Калуша...А потім знову до Жидачова, і знову до Калуша...

Наші "схеми менеджменту" призводять до величезних втрат. Завдяки схемі фінансування доріг - маємо найгірші в Європі дороги. Завдяки нашим ПДР - мабуть найповільніший рух і колосальні транспортні витрати. Через митне законодавство - жахливо небезпечні і отруйні автомобілі, застаріле обладнання і у зв'язку з тим малорентабельний бізнес. Часами приглядаючись до "наших" порядків, здається що ми живемо в якомусь "Задзеркаллі"...

І чесно кажучи не вірю що якась там адмінреформа щось змінить... Ну стали вже "традиційними" нявкання про "громадянське суспільство"... Але є і сумнів, щодо реальності його побудови, так і остах, щодо "особенностей национальной..."
Часами в голову приходить гіпотеза щодо "імпорту влади"... Є і опирання на історію, з її Рюриком, Аскольдом й Диром.
Та і згадайте бабусь з їхнім "А от за Польщі..." і "...німця на вас нема!" :)
в якій на 1 учня припадає по 5 вчителів, а якість освіти відповідає рівню Брошнівської бурси)
Цікаво, що за порівняння? :) Невже сільська "середня" загальноосвітня школа повинна давати значно якісніші знання ніж ПТУ (тепер здається ліцей) ? :)
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 08.01.2011 12:08

san писав: Мене давно цікавить одна річ... Наскільки пригадую, ще за мерування Романюка, розпочинались потуги набуття Долиною статусу міста обласного підпорядкування. Також пригадується (але можу і помилятись), що то було одним з лозунгів початку першої каденції Гаразда. Цікаво на чому стало?
Намагання є. Але справа не така вже і проста. В цьому не зацікавлений ніхто крім самої Долини. Зараз є радикальне несприйняття такої ініціативи на обласному рівні, відсутнє сильне лобі на державному. А щоб такий статус отримати його треба протягти як рішення Верховної Ради.
san писав: кошти мали би передаватись разом з програмами розвитку цих сіл. Що не реально при існуючій адміністративній системі.
От власне. Але іди зараз і розкажи будь-кому в районній раді що є така штука як програмно-цільовий метод формування бюджету. Це для них лишній геморой, який при існуючій системі нікому не потрібен.
san писав: Я не сильно вникав в те все... Не розумію, де там буде економія. %% витрат держбюджету на утримання апарату ніяк не залежить від кількості апарату. Не розумію, чому не можна провести скорочення витрат вже?
Крім безпосередньо витрат коштів на апарат, є і інші підчас більші біди. Перж за все надзвичайна бюрократизація сучасної влади. І думаю реформа того не змінить...
Наскільки я знаю, адмінреформа передбачатиме ліквідацію системи районних державних адміністрацій і районних рад. Все це буде схоже до польської системи "воєводство-повіт-гміна".

Представництво держави у формі державної адміністрації буде присутнє тільки на рівні "центру воєводства" (по польському аналогу) - в Калуші. Це буде мінімальний апарат чиновників із мінімальним набором повноважень.

Далі кожне із найбільших міст цього нового адмінутворення буде центром власного району (за аналогом до повіту) - таким собі містом обласного підпорядкування. Райони будуть також чисто символічним утворенням, а районною радою буде рада що складається із голів місцевих органів влади (міст, сіл і селищ на території району). Ніяких чиновників і апарату на цьому рівні.

Далі йдуть місцеві органи влади, формально укрупнені навколо регіональних центрів. На прикладі Долинського району, центрами таких за польським аналогом гмін будуть Долина, Вигода і Болехів і ще зо 2 великі села. І якраз ці "гміни" будуть розподіляти між собою зведений бюджет населених пунктів, які до неї входять. В цьому випадку Долина, як багате місто, ділитиметься вже лише із найближчими 3-6-ма селами, до того ж - за програмно-цільовим підходом, себто зможе контролювати витрачання цих коштів. На цьому рівні теж ніяких рад і бюрократичних апаратів.

Ну і найнижче в нас місцеві органи влади. Їм делеговані всі функції по наданню послуг людям і реалізації всіх видів державної політики (медицина, культура, освіта, поліція, МНС, земельні відносини, ітд). Всі місцеві податки йдуть в казну цих місцевих органів влади, ніяких відрахувань на утримання бюрократів району чи області.

Звідси і підвищення ефективності і оптимізація витрат:
- ліквідація районних адміністрацій і апаратів районних рад (а з ними і сотень чиновників які з нуді не знають чим себе зайняти).
- передача всієї повноти влади на місцях в руки виборних органів влади - міських, сільських і селищних рад.
- ефективний розподіл коштів між бюджетами і їх більша самостійність - податки залишаються на місцях.
san писав:Тільки так розумію, що тепер по якусь справку з Жидачова доведеться їхати до Калуша...А потім знову до Жидачова, і знову до Калуша...
Якщо вся повнота місцевої влади буде в руках місцевих органів влади то, відповідно і будь-яке рішення пов'язане із діяльністю на цій території буде виключно в компетенції відповідної міської, сільської чи селищної ради.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.01.2011 14:37

Вирішальним буде скорочення видатків громади на утримання "адміністрацій".
Як підказує досвід та звичайна інтуїція - видатки зростуть. Ну от ...пою чую що зростуть :)

Також зросте час прийняття рішень. У нас якась патова ситуація, якщо більше регламентується і стандартизуються адміністративні "послуги", тим більше вони бюрократизуються і як побічний ефект - росте корупція. Якщо більше свобод "самоврядуванню" - росте боярщина, самоуправство і безграмотність менеджменту. І також "кумівство" як прояв корупції... Що з тим робити мені не відомо... :)

Також не слід забувати, що левова частка бюджету на утримання "апарату" це ще не всі витрати громади (хоч ця якось "ненароком" упускається при інформуванні громадськості). Адже ще є витрати на утримання "зужитих" службовців, тобто пенсіонерів. А пенсії у них високі і "відслужують" вони швидко... А це, підозрюю, ще майже стільки як витрати з місцевих бюджетів. Просто фінансування йде з ПФУ. Тим не менше за все всеодно платять т.з. "платники податків" :)
Цікаво чи хтось проводив дослідження структури видатків тих хто працює.
Наприклад:
N%-влада M%-медицина D%-дороги, S%-освіта, тощо... Але не враховуючи скажімо бюджетників. Котрі податки платять з бюджету в бюджет :) Думаю цифри би жахнули :)

Мало того, так склалось, що кількість "трутнів" сягла вже певної критичної маси. Величезний процент держслужбовців, їх сімей, працівників "державних" дотаційних підприємств та ще купу утриманців. Вже всім так чи інакше вигідно. Постає питання не як більше виробити і заробити, а як більше перерозподілити/вкрасти/відмити...
Цікаво просто чи вимруть виробники продукції як клас? :lol:
Адже крім жахливого грабунку, вони ще мають купу перешкод зі сторони влади, а ще мають звичайних контурентів (турків, поляків, китайців, індусів, тощо...). Котрі чекати не будуть...
Забув, кого, але колись котрогось знаного японця спитали на скільки відстав СРСР від Японії.
Він відповів чесно - назавжди! :)

Залишається конкурувати тільки дрібними громадами. Тобто прийняти ряд заходів, щоб в Долині було краще ніж в Болехові чи Рожнятову. Хоча і тут здається ми вже поступаємось Калушу... :)
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 08.01.2011 15:26

san писав: Залишається конкурувати тільки дрібними громадами. Тобто прийняти ряд заходів, щоб в Долині було краще ніж в Болехові чи Рожнятову.
Це і є завдання місцевої влади. Думаю, san, ти не будеш заперечувати що в Долині міська рада дійсно над цим працює. Щось виходить, щось не дуже, але бодай намагання змінити підходи і зробити місто кращим є. Але й дуже важливо, щоб в цьому процесі їм не заважали і не пхали палиці в колеса. А роблять це ті, хто на фоні хоч якогось креативу і досягнень міської ради, в силу своєї некомпетентності і застояності, виглядають м'яко кажучи нікудишньо. Бажання і вміння намагатись доганяти і переганяти за рахунок власної праці в них нема. От і використовують єдиний реальний гальмівний важіль - раз в рік на бюджетній сесії регулярно обкрадають місто, не даючи використати зібрані на його території доходи на покращення якості життя його ж населення.

Вилучення районом з міського бюджету 5 млн. грн. означає лише те що цю бюджетну дірку місту доведеться перекривати із додаткових доходів (орендна плата за землю і об'єкти нерухомості, доходи від аукціонів, тощо). А ці кошти в минулі роки в основному направлялись за програмно-цільовим методом на реальні проекти в місті, направлені на покращення якості життя.
А серед депутатів районної ради, які за таке рішення голосували, до речі, десь половина - жителі Долини. І вони отаким голосуванням, самі того не усвідомивши бо в ніц в цифрах не тямлять, фактично відкинули своє рідне місто на рік назад.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.01.2011 23:22

Ну це все зрозуміло...
Де якісь заходи у відповідь?

Наприклад список "героїв"? :)
die Große Schlange

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Повідомлення Іван Дирів » 09.01.2011 10:56

san писав:Ну це все зрозуміло...
Де якісь заходи у відповідь?

Наприклад список "героїв"? :)
За такий "районний бюджет" фракція "Фронт Змін" НЕ ГОЛОСУВАЛА!!!
Ітого: "проти" - 5, решту "за"
Прізвища писати не буду - Ви їх всіх знаєте :D .

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей